Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2011


yvazhaemuy

Рекомендовані повідомлення

А я водія не виправдовую і пішохода не звинувачую, якщо Ви шановний Dream уважно і вдумливо читали мої пости, очевидне те що перехід там вже став небезпечним і є причиною травм і каліцв багатьох пішоходів і ще буде, і "дохлими" ментами на мості цього не виправиш, бо це абсурд, не встиг загальмувари -- без коліс/підвіски лишився, а якщо "пощастить" зачіпив ще парочку людей з собою в стовпа із зупинки.

Кожен водій буде старатися перед мостом швидкості набрати, бо знає що це впливатиме на час, швидкість і розхід палива. Так само кожен водій буде старатися встигнути на зелений і справа не у перевищенні швидкості, а в тому що навідь їдучи з нормальною швидкість гальмівний шлях на спуску зростає і робити перехід внизу спуску як мінімум не розсудливо. Я мовчу про зиму і те як дорожні служби чистять дорогу. З моменту появи цього переходу кількість машин на дорогах виросла в 10ки разів якщо не в сотні, час вимагає перегляду деяких стандартів і звичок, і адаптацію їх під теперішній стан речей.

З.І. Ця дискусія мала б відбуватися у паралельній темі

Нафіга такі водії нам якщо вони думають про час, швидкість і пальне, а не про ПДР, безпеку свою і всіх інших учасників руху? от поясни мені????

треба не старатися встигнути на зелений коли він моргає, а до нього ще 50-100 м, а старатися поважати інших учасників руху, в тому числі і пішоходів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 травня, близько 12-30, на вул.Богдана Хмельницького при повороті на Кривий Вал зіштовхнулись ЗАЗ та СЕАТ...

Певно ветеран сповна скористався своїми пільгами :) Чи СЕАТ з правого ряду лівий поворот виконував...

post-5266-0-63614800-1305007160_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

З Хмельницького можна заїзджати на Кривий Вал ?

Знаю, що з Глушця можна їхати на Кривий Вал, правда стоїть знак "односторонній рух" і "тупик"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З Хмельницького можна заїзджати на Кривий Вал ?

Знак "В'їзд заборонено" ("цеглина") прибрали, замість нього - "Тупик". Так що, очевидно, можна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З Хмельницького можна заїзджати на Кривий Вал ?

Знаю, що з Глушця можна їхати на Кривий Вал, правда стоїть знак "односторонній рух" і "тупик"

Там ремонт фасаду будинку роблять і щось добудовують на будинку. А взагалі з Б.Хмельницького встановлений знак початок одностороннього руху і тупик.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зіштовхнулись ЗАЗ та СЕАТ...

Запорожець видно, Пежо 207 теж бачу, а Сеата щось немає... :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зіштовхнулись ЗАЗ та СЕАТ...

Запорожець видно, Пежо 207 теж бачу, а Сеата щось немає... :rolleyes:

Ну Пижик, то й Пижик... я ближче не підходив, мені видалось СЕАТ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хвилин 10 тому, на вулиці Глушеь, навпроти приміщення Облдержродючість, сталось ДТП - на боку лежить Рено Трафік та позашляховик (марку не встиг ідентифікувати). Шлях обдертої фарби на асфальті від Рено - метрів 50.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://drugasmuga.com/news/emergency_zone/21021.html

страшна автопригода...

На момент ДТП в салоне автомобиля ВАЗ 11183-110-20 находилось девять человек.
Все люди молодого возраста от 14 до 17 лет. Обстоятельства

9 гатових малалєток в машині, розумом і не пахне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...позашляховик (марку не встиг ідентифікувати)...

Mitsubishi Pajero Sport. Надіюсь без жертв. Як там, що сталося, важко зрозуміти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...позашляховик (марку не встиг ідентифікувати)...

Mitsubishi Pajero Sport. Надіюсь без жертв. Як там, що сталося, важко зрозуміти...

Машина "Багіри", Лука.... В.В. Вроді всі живі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не зовсім аварія, але, надіюсь в цю яму ніхто не в"їхав, це біля заправки АНР за риббазою , чи до риббази, як з якої сторони дивитися що це було хз ???

1ff3e58dda12.jpg

61b6a1f55436.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

давно там мало провалитись. десь рік тому залили бетоном.

їхав ввечері пов цю дірку - вже стояло загородження щоб нічто не впав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не зовсім аварія, але, надіюсь в цю яму ніхто не в"їхав, це біля заправки АНР за риббазою , чи до риббази, як з якої сторони дивитися що це було хз ???

Visenka, такі фотографії треба робити з частиною "пейзажу", щоб можна було зорієнтуватися на місцевості (на майбутнє :rolleyes: ).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яма тут. Здорова така, на цілу полосу. В напрямку від кільця до Варшавського ринку одразу на повороті після заправки АНП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В післяобідню пору на мості по вулиці Рівненській горів сьогодні "Жигульонок". Машини зупинялись і вогнегасниками допомагали невдасі-водію. Їхав мимо в маршрутному транспорті, то ніби погасили вже самотужки. Схоже на КЗ в панелі приладів зі сторони водія чи із сторони салону, чи із сторони мотору.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора 13/05/2011 вночі приблизно о 23 годині на вул. Набережній ДТП в результаті якої збито людину на смерть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що чути про дтп на Відродження біля Вопака?

бачив куча пластмаси, скла, рідини на асфальті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що чути про дтп на Відродження біля Вопака?

бачив куча пластмаси, скла, рідини на асфальті.

Якийсь білий бусик (схоже на спринтер) догнав на переході на Щусєва Шевроле (здалеку схоже на лачетті). В Шевроле дупу розвалили повністю. ДТП трапилось біля 15.00.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...