Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2011


yvazhaemuy

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні в 6 ранку бачив бідя Володимира цю аварію.Там лобове зіткнення здається БМВ та бус.Жах просто,Видно аварія була набагато раніше,бо вже ГАЇшники все обставили і направляли рух.Хто там постраждав не знаю,але там без *швидкої*не обійшлось,аварія дуже серйозна.

http://www.volynnews.com/news/extreme/zitknulysya_dva_avto_pasazhyr_zahynuv/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в 7.30 ранку проїздив там Т4 синій і BMW 5 лоб в лоб точно бачив 2 трупа лежало на ношах.... шкода людей будьте обережні дорога не прощає......

Я в 6 ранку не бачив нош з 2 трупами,а ти в 7-30 їх побачив.Як так може бути?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проїжав само після аварії на дубенському кільцеві, як він так не розрахував? Сталось між 9 - 11 годинами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сталось між 9 - 11 годинами

В 10:22 вже лежав на боку і пожежники бак з пальним водою поливали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як проїжав нікого майже не було, менти стояли збоку провіряли права в Краза :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто що знає про ДТП яке було приблизно 23 години біля ТАМ ТАМу, на зупинці? Стояла маршрутка і машини 4 в ряд... не встиг сфоткати..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто що знає про ДТП яке було приблизно 23 години біля ТАМ ТАМу, на зупинці? Стояла маршрутка і машини 4 в ряд... не встиг сфоткати..

там трохи раніше прокладали якусь трубу під дорогою. Видно не все добре зробили і замля просіла. Причому це сталось під вагою маршрутки, яка здійснювала посадку пасажирів. Там ще потім витягували цю маршрутку Кразом чи чимось подібним

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На перехресті біля РАГСу була ДТП, приблизно о 18.45 год. - тролейбус втрапив в бік Фольксваген "Кадді", який не пропустив його (тролейбуса), а Фольксваген виїжджав з пр. Молоді. Там ще стояв ВАЗ-2109. Його пошкоджень не бачив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кадді повертав НА Молоді від Троянди.Ну і чомусь вирішив, що він ,,Тигр,., або ,,Пантера,, і тролейбус його злякається.

Швидше за все кадді зупинився , щоб не зіштовхнутися з жигою в лоб, котра з Молодіїхала на червоне.А тралік не загальмував- багато тонн все таки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені здається девятка тралік з правого поку обходила, на фото видно гальмівний шлях. та й не могла вона виїжджати з Молоді судячи з того як вона стоїть.

IMAG0370_240.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені здається девятка тралік з правого поку обходила, на фото видно гальмівний шлях. та й не могла вона виїжджати з Молоді судячи з того як вона стоїть.

IMAG0370_240.jpg

Девятка мала повертати направо(на Молоді), але водій передумав і вирішив поїхати прямо НА ЧЕРВОНЕ СВІТЛО!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні біля Золотого дракона , навпроти 22 школи 3 авто , якраз всім велозагіном бачили ! =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні на проти Лучеська 3 авто

сьогодні біля Золотого дракона , навпроти 22 школи 3 авто

Флешмоб?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні біля Золотого дракона , навпроти 22 школи 3 авто , якраз всім велозагіном бачили ! =)

Усім велозагіном бачили, а пофотати ніхто не примудрився?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нащо фоткати , у людей горе , а ми фоткаєм =(

Я б посперечався - хоч я і не стверджую, що ваша думка неправильна. Мені особисто нецікаво, що там вони собі побили. Мене більш цікавить аналіз ситуації, з якої причини сталася ДТП, хто винен і чи правомірно дали винуватцю права керування ТЗ. Крім того, як наочний посібник - повірте, дуже дієво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні біля Золотого дракона , навпроти 22 школи 3 авто , якраз всім велозагіном бачили ! =)

Усім велозагіном бачили, а пофотати ніхто не примудрився?

веломарафон точно фоткали по всьому маршруту, може й це теж хтось зняв, може ще викладуть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нащо фоткати , у людей горе , а ми фоткаєм =(

Я б посперечався - хоч я і не стверджую, що ваша думка неправильна. Мені особисто нецікаво, що там вони собі побили. Мене більш цікавить аналіз ситуації, з якої причини сталася ДТП, хто винен і чи правомірно дали винуватцю права керування ТЗ. Крім того, як наочний посібник - повірте, дуже дієво.

Якщо тебе цікавлять такі речі, іди в ДАІ дай пляшку, менти дадуть тобі заяви учасників ДТП за останній рік, начитаєшся, нааналізуєшся )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Девятка мала повертати направо(на Молоді), але водій передумав і вирішив поїхати прямо НА ЧЕРВОНЕ СВІТЛО!!!!!!!

За такою логікою і тролейбус теж виходить їхав на червоне?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не можна однозначно сказати,фоткати чи ні.Прикольне ДТП можна і сфоткати.А ось недавнє біля Володимира,так в мене на відеорегістраторі було засняте,так я стер.Там було жахливо,та й жертви були,таке не варто знімати.А ось в цій темі було коли,коли мужик потилицю чухає,а вантажівка на боку лежить.Чого людям не подивитись.?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не можна однозначно сказати,фоткати чи ні.Прикольне ДТП можна і сфоткати.А ось недавнє біля Володимира,так в мене на відеорегістраторі було засняте,так я стер.Там було жахливо,та й жертви були,таке не варто знімати.А ось в цій темі було коли,коли мужик потилицю чухає,а вантажівка на боку лежить.Чого людям не подивитись.?

і не пореготати чи що хтів сказати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо тебе цікавлять такі речі, іди в ДАІ дай пляшку, менти дадуть тобі заяви учасників ДТП за останній рік, начитаєшся, нааналізуєшся )))

1. Як ніби ти не знаєш, що написано в пояснювальних і наскільки воно відрізняється від реальності.

2. Так вони за пляшку і розігналися.

3. Інколи фото, зроблене випадковими свідками, допомагає встановити правду і не дає якомусь мажору чи дядьку із "ксівою" качати права в суді чи інших інстанціях. Або, як варіант, висвітлити правдиву статистику, всупереч поданій "офіційно".

П.С. переносимо обговорення з цієї теми...А то нафлудили тут нафік..))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні вночі під мостом на Карпенка-карого біля мийки "Бумер" трапилось ДТП. Якесь авто зачепило бровку і полетіло в стоону бумера. Подробиць не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...