Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2011


yvazhaemuy

Рекомендовані повідомлення

Годину тому в селі Забороль серйозне ДТП. Мерседес "кубік", держ номер із першими числами 24, скоріше за все рухався зі сторони Луцька в напрямку Володимира і не розминувся із товстелезним деревом на протилежній стороні. Наслідки для авто плачевні - практично криши немає. Для водія - невідомо, але якщо відбувся тыльки струсом мозку, то йому явно повезло. Можливо в ДТП були задіяні ще якісь авто, бо 2 чи три авто були обгороджені фішками. Не дивно, що після аварії пройшло максимум годину, а вже назустріч їхали тракторці, які чистили і посипали.. В нас так завжди - доки грім не гряне...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора сам попав в нехорошу ситуацію, при виїзді з пл.Воз"єднання на Братковського(до замку Любарта),на повороті під кашею зі снігу, намерзла колія якої не видно. Тож мене просто зкинуло на автомобіль який стояв щоб виїхати на площу. Не пройшло 15 хвилин як на томуж місці, у такуж ситуацію попали водії опеля та бмв.Неприємно звичайно, у переддень Нового року, але що тут скажеш :naezd: Величезна подяка, керівникам підприємств які задіяні для розчистки снігу на вулицях нашого міста.(Мабуть у них перед домівками теж такий безлад як на вулицях Луцька)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда, мерзлі горбилі - саме неприємне імхо взимку, на виїзді з двору періодично спостерігаю "польоти". Щоб менше кидало краще їхати на пониженій і постійно тримати тягу , якщо передній привід і звичайно відомо про їх (горбилів) наявність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Годину тому в селі Забороль серйозне ДТП. Мерседес "кубік", держ номер із першими числами 24,

Там водій - покійник. Деталі тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда така погада шо взагалі машиноюнікуди не виїдеш((((( Я вчора біля солдату (район цукрового заводу) сидів в кучі снігу, а все через водія жигуля(((( Дороги поперемитало так шо то просто ппц......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене вчора були дороги відмінні порівняно з 30-31 грудня. Хоть трохи розчищені (центральні мається на увазі. На другорядні не рекомендую заїзджати. Машин і так мало). Я покатався по всьому місту по справах - тьфу тьфу.

А от зараз влупив трошки сніжок лопатий. це уже буде ух....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене вчора були дороги відмінні порівняно з 30-31 грудня. Хоть трохи розчищені (центральні мається на увазі. На другорядні не рекомендую заїзджати. Машин і так мало). Я покатався по всьому місту по справах - тьфу тьфу.

А от зараз влупив трошки сніжок лопатий. це уже буде ух....

Таки нашим комунальникам результативний зачот...31-го в період з 22 до 23:15 добрий десяток "прибирайок" по Луцьку їздило...Чесно і сумлінно дерли дороги..На околицях міста бачив грейдери...Хоч трохи і запізно то прибирання, але дякую від себе та всіх водіїв.

Відлига, сніг був на 10 хвилин....Тож нічого страшного))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому в мене перед носом.

Спускаюся по Кривому Валу до Глушця, готуюся повертати направо, як до ринку.

На Глушцю зі сторони ринку їде якийсь джип - чи Крузак, чи щось подібне, готується повертати на Кривий Вал, наліво. Стишив швидкість, включив поворотник... І раптом його, який готується повертати наліво, обганяє зліва (!) мерс, не втримується на дорозі, вискакує на тротуар і лупиться носом в ріг будинку... Це за 10 метрів від мого передка, якби я їхав троха швидше - мерс коцнувся б у мене.

Водій мерса після удару об ріг будинку включає задню, але мерс застряг, буксує...

Потім вийшли, почали розбиратися...

Капець. Шкода :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому в мене перед носом.

Спускаюся по Кривому Валу до Глушця, готуюся повертати направо, як до ринку.

На Глушцю зі сторони ринку їде якийсь джип - чи Крузак, чи щось подібне, готується повертати на Кривий Вал, наліво. Стишив швидкість, включив поворотник... І раптом його, який готується повертати наліво, обганяє зліва (!) мерс, не втримується на дорозі, вискакує на тротуар і лупиться носом в ріг будинку... Це за 10 метрів від мого передка, якби я їхав троха швидше - мерс коцнувся б у мене.

Водій мерса після удару об ріг будинку включає задню, але мерс застряг, буксує...

Потім вийшли, почали розбиратися...

Капець. Шкода :(

Не шкода, чесно. Навіть навпаки. Дорога не пробачає, їй пох навороченість твоєї машини, кількість бабла в гаманці і наявність зв"язків. І чим більше "крутизна" бикує, тим "приємніше" мені такі ДТП спостерігати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маршрутний автобус, ніби I-Van, затулився в магазин на зупинці за Іміджем у напрямку до центру міста. Що, як і чому не знаю... Надіюсь, обійшлось без жертв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маршрутний автобус, ніби I-Van, затулився в магазин на зупинці за Іміджем у напрямку до центру міста. Що, як і чому не знаю... Надіюсь, обійшлось без жертв.

1 жінку прищемило насмерть між автобусом та магазином

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По темі.

Бабцю жалко, але жалко і сім'ю водія.

Пісі. Для мене сімнадцятка - основний транспорт.

Як уявлю, шо в цей час я мав би їхаць в ній а не кататись (планувалось зі Shkoder'ом)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Конечно звиняйте, но вы видели на остановках как тормозят маршрутки. У нее же не АБСа нихрена нет, он разгоняется до предельной чтобы обогнать своих конкурентов, а потом тормозит перед самой остановкой всеми 4 колесами в юз метра 4, АБС же нет. Вместо того чтобы плавно притормаживать. Вот и крутнуло имхо при таком торможении.

Всех жалко и хозяев магазина и водителя виновного или не виновного т.к. дорога штука ох какая непредсказуемая ( и особенно простого человека который просто стоял на остановке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоча і не сьогодні, але чергова:

Ковельський прокурор збив дівчину під Луцьком?

У переддень Нового року у селі Маяки Луцького району трапилась автопригода. Автомобіль збив 17-річну дівчину-пішохода, яку з місця події відправили у відділення реанімації обласної клінічної лікарні.

Ніяких подробиць про цю аварію правоохоронці чомусь поки що не повідомляють.

Можливо, тому, що, як довелось почути, за кермом автомобіля перебував ковельський міжрайонний прокурор Сергій Масалов, – з посиланням на достовірні джерела повідомляє газета «Волинь нова».

взято тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоча і не сьогодні, але чергова:

Ковельський прокурор збив дівчину під Луцьком?

У переддень Нового року у селі Маяки Луцького району трапилась автопригода. Автомобіль збив 17-річну дівчину-пішохода, яку з місця події відправили у відділення реанімації обласної клінічної лікарні.

Ніяких подробиць про цю аварію правоохоронці чомусь поки що не повідомляють.

Можливо, тому, що, як довелось почути, за кермом автомобіля перебував ковельський міжрайонний прокурор Сергій Масалов, – з посиланням на достовірні джерела повідомляє газета «Волинь нова».

взято тут

Прогуглив, і ось, що цікаве знайшов:

Юридичну освіту Сергій Масалов обрав через бажання відстоювати права та свободи людини, захищати їх від утисків з будь-чийого боку, а стати прокурором вирішив тому, що гарантування прав і свобод людини визначають зміст і спрямованість його діяльності. Опановуючи правознавство, С. Масалов обрав собі дороговказом слова давньогрецького філософа Ціцерона: "Найбільше заохочення до злочину - байдужість тих, кому належить карати зло". Тепер, пропрацювавши понад двадцять років на посаді прокурора, Сергій Миколайович переконаний, що цю байдужість породжують знецінення моралі, патріо-тизму та національної свідомості.

http://www.logos-ukraine.com.ua/dpu/dpu74.html

Це скільки ж лицемірства треба мати?!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останнє китайське попередження.Якщо є бажання обговорити ДТП о тема: Обговорення ДТП та їх наслідків Тема про обговорення автоаварій. Ця сугубо статистика

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Дубнівській біля 15.00 навпроти вїзду до "Луцьккомунмашу" посеред дороги стояло сіре старе авто із відбитим переднім бампером, далі біля молокозаводу навпроти руху смарагдова явно сучасніша машина із глибоко подертим правим боком перед дверцями. Біля сірого старого авто немолодий водій. Ніби без травм навіть. Імхо схоже на "вдалий" обгін "старичка", який повертав наліво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останнє китайське попередження.Якщо є бажання обговорити ДТП о тема: Обговорення ДТП та їх наслідків Тема про обговорення автоаварій. Ця сугубо статистика

Не по феншую якось дивитись фото в одній темі, а обговорювати в іншый і бігать туда сюда. Для чого взагалі теми розділили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не по феншую якось дивитись фото в одній темі, а обговорювати в іншый і бігать туда сюда. Для чого взагалі теми розділили?

Полный оффтоп, но по сути дела.

А ведь Ha3ik в чём то прав, этот топик стартовал 05 ноября 2008, уже более двух лет назад, а эта тема такая (к очень большому сожалению , что будет актуальна до тех пор, пока будут водители – придурки и пешеходы – придурки.

Не проще ли объединить схожие темы?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Були об'єднанні - все переходило у флейм .Чи потрібно було залишити обговорення реанімаційних дій швидкої допомоги людьми без медичної освіти?Я з таким успіхом, сидячі за монітором, апендикс віддаляти можу:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Були об'єднанні - все переходило у флейм.

І що страшного сталося?

Чергова ДТП - пару днів флейму... поки не появиться нова ДТП. Ввели "Візири" - тема на пару місяців здохла.

Біди не бачу в тім, що тут будуть і "не по суті" питання підніматися.

Можна було б створити підрозділ "Чергова ДТП", в якому кожній ДТП присвячувати темку... але то лишнє, імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Були об'єднанні - все переходило у флейм .Чи потрібно було залишити обговорення реанімаційних дій швидкої допомоги людьми без медичної освіти?Я з таким успіхом, сидячі за монітором, апендикс віддаляти можу

Если уже такой вариант практиковался,но не прижился - значит есть на то причины.У меня вопросов по этой теме больше нет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи потрібно було залишити обговорення реанімаційних дій швидкої допомоги людьми без медичної освіти?Я з таким успіхом, сидячі за монітором, апендикс віддаляти можу:)

Флуд видалити - то святе, але якщо піднімати питання про освіту, то треба ставити взагалі питання про доцільність Борди - чи в нас у всіх розділах люди спілкуються виключно по професіям? ;)

І що страшного сталося?

Чергова ДТП - пару днів флейму... поки не появиться нова ДТП. Ввели "Візири" - тема на пару місяців здохла.

Біди не бачу в тім, що тут будуть і "не по суті" питання підніматися.

100% :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага, значит не так всё однозначно получается,есть и сторонники обьединения тем, со своими, тоже достаточно обоснованными доказательствами.Поэтому надо думать, что делать дальше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...