Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2011


yvazhaemuy

Рекомендовані повідомлення

що ми маємо побачити на фото, чи то я один такий що нічого небачу?

Таки ти один :)

Я бачу білу фуру, яка кабіною вперлася в хату.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що ми маємо побачити на фото, чи то я один такий що нічого небачу?

Таки ти один :)

Я бачу білу фуру, яка кабіною вперлася в хату.

А от і не один, а ще мені здається що через дерево проглядається ніби вікно на фоні буди фури.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я бачу як хлопці шашлик роблять і пивко попивають ))) Блін,як же фуру не побачити!!! )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Сьогодні в Dorohusk (Польша) водій не справився з керуванням і перевернув пичіп.

d27b8b636660t.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їхав з обіду, то на перехресті біля Датагрупа бачив іномарку червону з капотом в друзки. Фотати не став, щоб участь не повторити ).... нікого не було поряд крім стовпа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їхав з обіду, то на перехресті біля Датагрупа бачив іномарку червону з капотом в друзки. Фотати не став, щоб участь не повторити ).... нікого не було поряд крім стовпа.

Шевроле Лаччеті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Близько 16-тої години на перехресті по вул. Огієнка (біля бару Лучеськ), перекинувся позашляховик Форд, за неперевіреною інформацією - Експлоурер. Номери київські. Перевищення швидкості і, можливо, алкогольне сп"яніння водія (пасажир був сильно п"яний - це однозначно) Ніхто не постраждав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Близько 16-тої години на перехресті по вул. Огієнка (біля бару Лучеськ), перекинувся позашляховик Форд, за неперевіреною інформацією - Експлоурер. Номери київські. Перевищення швидкості і, можливо, алкогольне сп"яніння водія (пасажир був сильно п"яний - це однозначно) Ніхто не постраждав.

Кувыркнулись долбо*ёбы, обкуренные они были в хлам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні в районі 5-ої школи в карманчику маршрутка зацепила мерседес коли той відкривав дверцята

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Волині у ДТП загинуло двоє підлітків.(Надзвичайні новини)

Керуючи бусом, водій не помітив повертаючий скутер, за кермом якого знаходився 11-тирічний хлопець, пасажиром скутера був хлопчина на три роки старший. Загинули обоє, тим більше, що були без жодних елементів захисту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні, приблизно об 13-45 на виїзді з кільця біля історичного корпусу на вулицю Огієнка, водій Ауді, що рухався по вул.Шопена, не надав перевагу Ладі-Ягодці. Пошкодження, ніби-то, незначні. Постраждалих теж не помітив.

(Крайня зліва Мазда, на острівці безпеки - група підтримки одного з фігурантів).

post-5266-0-55455600-1300195587_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Ветеранів тут post-1557-0-66234800-1300344718_thumb.jp бачив ДАІшника з фотіком. Вночі сталася аварія, куча побитого скла, пластмаси і напівзавалена металічна електроопора, є сліди заносу. Видно рухаючись зі сторони Відродження перевищив швидкість і не вписався у поворот.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

(Крайня зліва Мазда, на острівці безпеки - група підтримки одного з фігурантів).

Мне она почемуто больше напоминает Вектру Ц

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо ожеледиця завела мерса в долину під міст на Ковельській трасі район с Милуші.

post-5454-0-12895800-1300439098_thumb.jp

post-5454-0-98836800-1300439840_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні біля 11:00 на Відродження біля " Наш Край" Ауді 100 зловила ямку - вирвало переднє праве колесо... і хто виненн в цій ситуації?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

stasis, а сам винен. Бо НІВЖИЗНІ жодна служба, так чи інакше причетна до стану доріг, не дасть довідку про те, що та ямка не відповідала вимогам ДСТУ щодо ямковості доріг. :/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні біля 11:00 на Відродження  біля " Наш Край" Ауді 100 зловила ямку - вирвало переднє праве колесо... і хто виненн в цій ситуації?

Хоть би фото виклав... :0003:

Да ні, не ауді і не відірваного колеса. Мене більш ямка цікавить, щоб побачити її і надіятись що більше не побачу :rolleyes:

Це або яма немаленька (може люк?) або водій такий. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі. Про ямки. На Бандери, десь між Промінвестбанком і Шопена розвалене кріплення кришки люка посеред проїжджої частини - якщо наїхати на той край люка, що ближче до осі дороги, то його протилежний край піднімається. Будьте обережні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...