Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2011


yvazhaemuy

Рекомендовані повідомлення

Була колись одна тема, саме ця і було гуд. Для чого розділили? Тепер "флудять" шо там шо там і не зрозуміло де правильно писати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Була колись одна тема, саме ця і було гуд. Для чого розділили? Тепер "флудять" шо там шо там і не зрозуміло де правильно писати...

А ви не флудіть, а читайте уважно назви тем. Між "Сьогоднішня чергова ДТП" і "Обговорення ДТП" смислова різниця є. Якщо то сьогоднішня ДТП то пишем хто сьогодні що бачив, на якій ділянці дороги сьогодні вкрай небезпечно ізза тих чи інших причин. І тут же в Сьогоднішній ДТП місяць обговорювати хто винуватий був і т.д. тут не умісно.

Офтоп, знаю, але не я перший, та і дискутуємо на спільну тему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про ДТП на рівненьській. Знав ту жінку(саме жінку, а не бабусю, хай там не загладжують суспільну думку, то була жінка, а не бабця). Вона якраз тоді їхала із супермаркету, закуплялась продуктами на різдво, вдома чекала сім"я, дві доньки і чоловік. Часто стою на тій зупинці, маршрутки прилітають на зупинку, не просто приїздять, а саме прилітають, сковзаючи усіма колесами. Звичайно вина і комунальників, за нерозчищені дороги(хоча у звіті ДАІ написано, що стан дороги був ідеальним, але гляньте самі на фото). Проте, на мою думку, вина перш за все водія!!! Вони ж як зпереляку їздять у таку погоду, і по швидкості і по маневрам. В кінці кінців вони несуть відповідальність не тільки за своє життя і життя оточуючих, а й за життя своїх пасажирів. Рахую, що наказувати водія потрібно самим строгим чином, і всіх водіїв і власників маршруток зобов"язати у зимню пору їздити зі швидкістю 20-40 км. в годину. Страшно на вулицю вийти!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Andrew_Best, от не знаю як тобі, а мені не зручно. Із обговорення іде посилання на цю тему, а в цій темі іде силка на інший сат із фотографіями. І так щоб зрозуміти про що іде мова потрібно перейти на 3 сторінки. Питається: для чого?

Про останнє китайське тут нагадувати не потрібно, є тема яка не всім до вподоби.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приблизно 16-00 на пр.Молоді навпроти зупинки "Тканини", Шкода Фабіа (здається) догнала Субару форестер. В Субару незначні вмятини, а в Шкоди непогано так вмятий передок. За хвилин 30. розібрались з ДАЙ тай розїхались.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їхав по мосту на Рівненській,споглядав картину супер.Молодий*їздюк*(не путати з водій)вирішив трошки поганяти.То його так розвернуло...На счастя не було зустрічних.Це він їхав в іншу сторону.

post-1989-0-86630400-1294330670_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодня прям на очах сталася аварія на пр. Перемоги. Фабія вирішила повернути ліворуч (в напрямку ТАМ-ТАМ) виїжджаючи з дворику ДОСАФ (я ще стояв дивився на ту Фабію і думав невже так складно повернути праворуч та по колу розвернутись). Здається він думав що дорога не слизька, тому вирішив проскочити перед Спрінтером який їхав зі сторони мосту... фабія стартанула метрів за 30 перед бусіком... та почала шліфувати асфальт... і не втигла проскочити хоча бус гальмував... Результат в Фабії помяий бік, в буса потовчений трошки передок.. фоток не робив, бо слідом за бусом їхала моя маршрука.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їхав по мосту на Рівненській,споглядав картину супер.Молодий*їздюк*(не путати з водій)вирішив трошки поганяти.То його так розвернуло...На счастя не було зустрічних.Це він їхав в іншу сторону.

"Пацанва" (с) :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В годині 16 біля Пакко на Ковельській водій ДЖіллі рухаючись в напрямку до Старого ринку рішив проскочити наліво на парковку цього магазину і тут раптом його не пропустила Ауді яка рухалась в попутному напрямку по крайній правій полосі. Результатом була повна відсутність морди в ДЖіллі а Ауді універсал не було видно за потоком авто ))) От такі "скакуни"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їхав по мосту на Рівненській,споглядав картину супер.Молодий*їздюк*(не путати з водій)вирішив трошки поганяти.То його так розвернуло...На счастя не було зустрічних.Це він їхав в іншу сторону.

Так сьогодня там піпец який каток зранку був, особливо година 10-11. Сонечко і мороз - лід і водичка зверху. Сам 50 км/год їхав, доки не побачив як попереду ВАЗ сракою на три полоси махає.

А хлопчина може на обгін/випередження йшов, особливо якщо богдана чи тролембуса, що посеред мосту починає дві полоси займати. Може в нього вибору на було, як газанути і, вдповідно, з заднім приводом влетіти в сніг. Добре що не вбив ні кого та й сам не вбився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

вчора на рівненській близько 17:00 біля Ліга-нова бачив Pasat B3 догнав Vectra C, судячи зі всього Опель пропускав пішохода...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні приблизно о 9:15 сріблястий Ваз-2113(14,15 ?) догнав чорного Лексуса на спуску з мосту на пр.Перемоги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не дуже. в жигуля троха капот погнуло (про фари, бампер - мовчу). В Лехуса шо з дупою - не встиг побачити, бо їхав їм назустріч, на міст.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не дуже. в жигуля троха капот погнуло (про фари, бампер - мовчу). В Лехуса шо з дупою - не встиг побачити, бо їхав їм назустріч, на міст.

Бачив це все на власні очі. В лексуса розбиті фари, номер лежав на землі і проломано пластиковий бампер.

А винні як завжди ті хто спішить зранку, перелаштовуючись з правого ряду в лівий, через що останній має різко гальмувати.

Скільки вже разів бачив там аварії саме з цієї причини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ. Вчора на Волі на переході біля ВДУ біля 18:30 год дівчину збила машина, volvo. Ніхто не вкурсі як там вона? просто бачила як хлопці її в таксі понесли, напевне в лікарню повезли..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні приблизно о 9:15 сріблястий Ваз-2113(14,15 ?) догнав чорного Лексуса на спуску з мосту на пр.Перемоги.

Для достовірності інформації зроблю ремарку - це був не Лексус а Nissan Teana... І де Ви там Лексус побачили :unsure:  А пошкодження досить серйозні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для достовірності інформації зроблю ремарку - це був не Лексус а Nissan Teana... І де Ви там Лексус побачили  

А Ви поставте себе на моє місце: "В Лехуса шо з дупою - не встиг побачити, бо їхав їм назустріч, на міст". В пам'яті не відклалось який жигуль був - чи 13, чи 14-й, чи 15-й - а Ви: "де лехус, де лехус?..". Лехус і тіана хіба не схожі між собою як 2 брати, нє?

nissan-teana_15.jpgcars2_157.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вибачаюсь за офтоп, але своїм попереднім постом я нікого не хотів образити і якогось сарказму в моїх словах не було, просто здивувався що двоє людей побачили там лексус... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, як кому, а от мені ці дві автівки зовсім не схожі. Тим більше, що в Луцьку я бачив лише один IS, і той на іноземних номерах.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

rabzy, да при чому тут "IS"?! Мова була про те, що дивився на ті машини 3-5 секунд, їдучи за кермом - не вистачило часу, щоб марку розгледіти, бо хотілось побачити пошкодження. Шо в гуглі найбільш схоже на очі потрапило, то сюди і запостив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Відродження дві ДТП: значних пошкоджень не помітив. В одній учасниками є Богдан(маршрутка), чи щось таке, + легковик, а в іншій Mazda 3 і Kia Cerrato. Біля податкової збили пішохода...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Київській о 18-00 20 січня 2011, Daewoo Lanos червоного кольору за кермом якого була жінка збила людину на пішохідному переході біля Вопака зі сторони податкової, людина лежа не рухаючись хвилин 5-7 поки не прибула швидка, медики швидко перемістили потерпілу людину в середину автомобіля, якої статі був потерпіла(ий) не розгледів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У селі Звірів, що на Волині, сталася ДТП, – інформує інтернет-видання «Волинська правда».

20 cічня 2011 року біля 19:20 години на автодорозі в селі Звірів 39-річний Віталій П., непрацюючий житель міста Луцька, керуючи автомобілем «Лексус», скоїв зіткнення з автомобілем «Рено» під керуванням 44-річного Василя Р.

Внаслідок ДТП водій Віталій П. та пасажири 20-річна Анна К. та 21-річна Світлана В. отримали тілесні ушкодження та госпіталізовані до Луцької центральної міської лікарні, – повідомили у ВЗГ УМВСУ у Волинській області.

http://pravda.lutsk.ua/news/26358/

Хтось, щось чув?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...