Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2011


yvazhaemuy

Рекомендовані повідомлення

Проїзжав Забороль 15 хв. тому, там Ваз 2110 влетіла під фуру. Десятка серйозно пошкоджена, МЧС присутне мабуть будуть вирізати водія. Куча ДАІшників. Не знаю чи є в Заборолі вуличне освітлення, але на місці пригоди темно хоч око виколи.

200м дороги перекрито, об"їзд лише з однієї сторони по обочині, Ваз зі сторони водія - без шансів вижити... на 21 годину ще нічого не прибрали.

Освітлення в тому місці завжди було. У Забіяки на ковбасні хороше освітлення і на тому повороті теж фонар на стовбі світить так, що здається ніби машина з повороту виїжджає. Я сам кожного вечора там скидую швидкість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та знаю я, знаю...Мене все ж більш цікавить не "там", а "тут".

Але наша натура себе проявить всеодно - http://www.pravda.co.../12/29/6877073/

навіть тут видно різницю, у нас дали би по тисячі штрафу а там одного на 5 років а другому світить два...

В бздеників також натура напів-словянська) Вони там таке виробляють...сам був свідком)

Наведу наглядний приклад: чим далі їдеш від України в сторону Європи тим краще там...Згадати дорогу в Хелмі та Любліні і далі яка...

А як вертаєся яка різниця....Так і не хочеться повертатись...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проїзжав Забороль 15 хв. тому, там Ваз 2110 влетіла під фуру. Десятка серйозно пошкоджена, МЧС присутне мабуть будуть вирізати водія. Куча ДАІшників. Не знаю чи є в Заборолі вуличне освітлення, але на місці пригоди темно хоч око виколи.

200м дороги перекрито, об"їзд лише з однієї сторони по обочині, Ваз зі сторони водія - без шансів вижити... на 21 годину ще нічого не прибрали.

Освітлення в тому місці завжди було. У Забіяки на ковбасні хороше освітлення і на тому повороті теж фонар на стовбі світить так, що здається ніби машина з повороту виїжджає. Я сам кожного вечора там скидую швидкість.

Проходив тудою вчора близько 20ї. Видовище не з приємних. На обочині лежало тіло чимось прикрите і жінка голосила біля нього.

Десятка.. не було десятки, тільки купа металу покорьоженого. Одна фура була з сильно розбитим бампером, решта автомобілів (десь 3 - ще одна фура, джип і легковик здається) без видимих/серйозних пошкоджень.

А стосовно освітлення - то там в Забіяки щось світиться, але 10 метрів в сторону Луцька - темінь непроглядна, а ліхтарі сільські закінчуються раніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вночі трапилася жахлива аварія біля с. Дерно, з/д переїзд. Знайомий проїзджав, казав що просто місиво (((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще вчора приблизно о 20.30 бачив ДТП на мосту через Ківерцівську. Щось схоже на фабію піднявшись з вул. Ківерцівська вклеїлось у бетонний відбійник, що розділяє зустрічні смуги. Чи не помітив чи підрізав хтось? Авто одиноко стояло без світла/аварійки/знака, поряд не було ні ДАІ ні людей ;).

У нас в Луцьку є "стрьомні газончики" між смугами, один на карпенка-карого як з рівненської їхати. Ноедноразово спостерігав на ньому легкові авто, що в"їхали "по самі помідори", тобто колеса до землі не діставали і з"їхати вже було неможливо. Їх би мали якось відмітити знаками, великими яскравими табличками....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да той газончик там стрьомний, бачиш його тільки в останній момент. Мо не мєсний, або на обгон йшов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас в Луцьку є "стрьомні газончики" між смугами, один на карпенка-карого як з рівненської їхати

початок першого острівця вже виділили як вертикальною розміткою, так і відповідним дорожнім знаком - на тому тижні ввечері проїжджав, то звернув увагу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може не згадали, ще на Ровенській перед поворотом на Теремно є такий капосний острівець посередині дороги в який дуже люблять "не месні" попадати...

якось було бачив як Каєн після попадання на острівок виконав кульбіт в стовп)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проїзжав Забороль 15 хв. тому, там Ваз 2110 влетіла під фуру. Десятка серйозно пошкоджена, МЧС присутне мабуть будуть вирізати водія. Куча ДАІшників. Не знаю чи є в Заборолі вуличне освітлення, але на місці пригоди темно хоч око виколи.

Не встиг обігнати фуру....І з фурою зіткнувся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...