Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2011


yvazhaemuy

Рекомендовані повідомлення

vampirich, в такі моменти люди зазвичай спочатку роблять, а потім думають. Маршрутчик не буде чекати мого зваженого рішення. І якщо така ситуація повториться ще раз - матиму чим жбурнути - жбурну обов"язково.

З.І. Гранат з собою не ношу так що сильно не хвилюйтесь.

З.З.І. З кулеметом ти вже троха утрируєш... Але якщо мої дії будуть загрожувати чиємусь зоров"ю чи життю і я за це отримаю всього лише пакетом сметани - відбудусь легким переляком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І якщо така ситуація повториться ще раз - матиму чим жбурнути - жбурну обов"язково.

Ну то не дивуйся, якщо потім тобі позагинають руці в другу сторону, да так, що ложку не зможеш пів року тримати самостійно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нова гілка, прохання дотримуватись правил

тут лише свідчимо про факт, можливо даєм уточнення. обговорення самих аварій - в темі "Обговорення ДТП та їх наслідків"

Куди подівся Модер?, або інакше, чим думав Модер коли створив другу тему?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну то не дивуйся, якщо потім тобі позагинають руці в другу сторону, да так, що ложку не зможеш пів року тримати самостійно.

Адекватний водій відчуваючи що був не правий ніколи не стане ламати руки за пакет сметани на склі, а бидло на бумері - може поламати руки і за те що ти його на своєму Ланосі не пропустив з другорядної.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно на пр.Волі, біля маг."Знання" бачив новий "Форд Фокус" з переднім бампером на асфальті і перед ним УАЗік типу 2206, камуфляжного розкрасу, без видимих ознак пошкоджень, але з аварійним знаком. Що до чого - не в курсах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Адекватний водій відчуваючи що був не правий ніколи не стане ламати руки за пакет сметани на склі, а бидло на бумері - може поламати руки і за те що ти його на своєму Ланосі не пропустив з другорядної.

В першу чергу адекватний пішохід ніколи не буде кидати в чуже авто цеглу чи навіть сметану, а на неадекватного пішохода завжди знайдеться неадекватний водій, якому покажеться, що твої руки "були не праві". Ти усі свої проблеми будеш вирішувати з цеглою в руці? Нахамила продавчиня в гастрономі - на цеглу у вікно і т.д.

Вже давно доказано, що бидло воно і в Африці бидло, і не важливо чи їде воно на Бумері чи Ланосі чи взагалі пішком і з цеглою в руці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО проблема в тому що нема нормального покарання за правопорушення як однієї так і іншої сторони. Почнуть штрафувати пішоходів, перестануть переходити в невстановлених місцях.

Будуть нормально штрафувати, а не дав на "лапу", водіїв, поменшає бажаючих проїхати по місту "с вєтерком".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО проблема в тому що нема нормального покарання за правопорушення як однієї так і іншої сторони. Почнуть штрафувати пішоходів, перестануть переходити в невстановлених місцях.

Будуть нормально штрафувати, а не дав на "лапу", водіїв, поменшає бажаючих проїхати по місту "с вєтерком".

не лише штрафувати треба за грубі порушення ПДР водієм, а права забирати на певний час. забери в крутелика права на місяць - і всі його понти пов"язанні з машиною будуть усунені, а може ще й мізки додаткові з"являться.

щодо прольотів на червоне світло - то регулярно наблюдаю на 33, іноді так і хочеться жбурнути в скло щось типу пакету сметани, бо є велике бажання бути впевненим що моя дитина зможе самостійно та безпечно перейти на світлофорі при зеленому світлі для неї.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel, адекватний пішохід стає на деякий короткий проміжок часу неадекватним саме в таких критичних ситуаціях. Маршрутчик хотів переді мною саме проскочити, при тому що я вже встиг пройти половину проїзджої частини, а не тільки став на неї, він не проскакував жовтий, адже коли той горів сам він їхав ще мимо зупинки біля книгарні десь. Він реально "забив" на мене і гнався за гривнею. А якби це був не я а локомотив, як в Марганці? "Маладєц протів авєц, а протів маладца - сам авца" (с), народна творчість. Спробував би тоді забити. Так, саме в той момент коли кидав цю сметану я був неадекватним. І саме на це списую свою поведінку в той момент.

Але коли хамить продавщиця в магазині я не хвилююсь, і не збираюсь бити вітрини чи ще щось. На слова - словами, ну а на дії - то вже як вийде.

Ну і раз ми перейшли на особистості, скажи, ти є прихильником філософії "вдарили по правій щоці - підстав ліву"? Якщо так, то тоді мені цілком зрозуміло що ти хотів донести своїм постом.

І як я вже писав в сусідній темі, водій ніколи не зрозуміє логіку пішохода ("а чьо це він з цеглиною?!"), і навпаки. Але зважаючи на те що водій апріорі може заподіяти більше шкоди пішоходу своїми діями ніж пішохід водію, він повинен постійно відчувати більшу відповідальність за кермом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.....забери в крутелика права на місяць - і всі його понти пов"язанні з машиною будуть усунені, а може ще й мізки додаткові з"являться.

....

Налякав їжака голою дупою :).

Хто тобі сказав, що права у нього є. Не всі морочаться навіть тим, щоб заплатити тих $300 "каму нада" і купити права. Сам знаю таких людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel, адекватний пішохід стає на деякий короткий проміжок часу неадекватним саме в таких критичних ситуаціях. Маршрутчик хотів переді мною саме проскочити, при тому що я вже встиг пройти половину проїзджої частини, а не тільки став на неї, він не проскакував жовтий, адже коли той горів сам він їхав ще мимо зупинки біля книгарні десь. Він реально "забив" на мене і гнався за гривнею. А якби це був не я а локомотив, як в Марганці? "Маладєц протів авєц, а протів маладца - сам авца" (с), народна творчість. Спробував би тоді забити. Так, саме в той момент коли кидав цю сметану я був неадекватним. І саме на це списую свою поведінку в той момент.

Але коли хамить продавщиця в магазині я не хвилююсь, і не збираюсь бити вітрини чи ще щось. На слова - словами, ну а на дії - то вже як вийде.

Оце ти також писав в стані аффекту?

І якщо така ситуація повториться ще раз - матиму чим жбурнути - жбурну обов"язково.

Ну і раз ми перейшли на особистості, скажи, ти є прихильником філософії "вдарили по правій щоці - підстав ліву"? Якщо так, то тоді мені цілком зрозуміло що ти хотів донести своїм постом.

І як я вже писав в сусідній темі, водій ніколи не зрозуміє логіку пішохода ("а чьо це він з цеглиною?!"), і навпаки. Але зважаючи на те що водій апріорі може заподіяти більше шкоди пішоходу своїми діями ніж пішохід водію, він повинен постійно відчувати більшу відповідальність за кермом.

По-перше: на особистості я не переходив

По-друге: я 95% - пішохід і лише 5% - водій, тому чудово розумію обидві сторони. І незалежно хто я зараз (водій чи пішохід), я керуюсь правилом 3Д(дай дорогу дураку), а не "вдарили по правій щоці..."

По-третє: неадекватний пішохід ризикує втратити своє життя, а аналогічний водій ризикує чужим життям. Як ти думаєш кому треба бути уважнішим? Я більше шаную своє життя...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін модер почисти тему а то цей срач реально всіх задовбав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін модер почисти тему а то цей срач реально всіх задовбав

щось не видно гори плюсiв i *Поддержал* у вашому постi, так що може не всiх ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, якщо переходити "зебру" тримаючи в руці якусь цеглину і всім виглядом показуючи що будь-якої миті ти готовий її жбурнути в перше-ліпше лобове скло, в радіусі 30 м мудаків, які клали на переходи, поменшає в рази.

Ай, краще переходити з якоюсь довгоногою дівчиною в короткій спідниці, це краще буде працювати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти усі свої проблеми будеш вирішувати з цеглою в руці? Нахамила продавчиня в гастрономі - на цеглу у вікно і т.д.

Таки переходив.

Оце ти також писав в стані аффекту?

VadimM (30 листопада 2011 - 11:58) писал:

І якщо така ситуація повториться ще раз - матиму чим жбурнути - жбурну обов"язково.

Ні, це писав у нормальому стані. Але в подібній ситуації я знову почну хвилюватись і вести себе неадекватно, тому очікувати можна будь чого.

По-третє: неадекватний пішохід ризикує втратити своє життя, а аналогічний водій ризикує чужим життям. Як ти думаєш кому треба бути уважнішим? Я більше шаную своє життя..

Перестань маніпулювати. До події я був адекватним, і таки "дав дорогу дураку". Максимально уважними треба бути обом, не важливо хто адекватний, а хто ні.

Ще раз закликаю водіїв - дорога не місце де міряються пісюнами з пішоходами. Якщо виникає таке бажання - тоді вам не на пішохідний перехід, а на залізничий переїзд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таки переходив.

Це буде ппц який оффтоп, але перехід "на ти" і перехід "на особистості" - це ну дуже різні речі. Більше того про звернення "на ти" в інтернеті списано не одну сторінку. Виділи хвильку свого часу і почитай. Щоб більше не повертатися до цього питання.

Оце ти також писав в стані аффекту?

VadimM (30 листопада 2011 - 11:58) писал:

І якщо така ситуація повториться ще раз - матиму чим жбурнути - жбурну обов"язково.

Ні, це писав у нормальому стані. Але в подібній ситуації я знову почну хвилюватись і вести себе неадекватно, тому очікувати можна будь чого.

По-третє: неадекватний пішохід ризикує втратити своє життя, а аналогічний водій ризикує чужим життям. Як ти думаєш кому треба бути уважнішим? Я більше шаную своє життя..

Перестань маніпулювати. До події я був адекватним, і таки "дав дорогу дураку". Максимально уважними треба бути обом, не важливо хто адекватний, а хто ні.

Це не я маніпулюю, це ти "спригуєш" з своєї фрази "жбурну обов'язково" на "я знову почну хвилюватись і вести себе неадекватно". Не треба цього.

Ще раз закликаю водіїв - дорога не місце де міряються пісюнами з пішоходами. Якщо виникає таке бажання - тоді вам не на пішохідний перехід, а на залізничий переїзд.

Нарешті і до тебе дійшло.

Хочеш продовжити, переходь в тему "Бібікання на переході". Там твої емоціїї не будуть оффтопом. Хоча свою думку, аналогічну цій я вже і там висказав ще рік назад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще раз закликаю водіїв - дорога не місце де міряються пісюнами з пішоходами. Якщо виникає таке бажання - тоді вам не на пішохідний перехід, а на залізничий переїзд.

Сумасойти, ще такого цирку на дорозі не бачив, як побачив би, подумав що голубі якісь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно на пр.Волі, біля маг."Знання" бачив новий "Форд Фокус" з переднім бампером на асфальті і перед ним УАЗік типу 2206, камуфляжного розкрасу, без видимих ознак пошкоджень, але з аварійним знаком. Що до чого - не в курсах.

Якщо бути точним , то це був не " Форд Фокус " , а " Форд Куга ".

Мадам розвалила весь передок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, nickel, ти абсолютно правий. Далі щоб не продовжувати офтоп відписав в ПМ.

rossonero1899, ipua та інші - прошу пробачення за срач.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

только что проезжал возле Там-Тама видел на бордюре прямо на остановке стоит большая маршрутка, метны есть скорая видать уже уехала. Народ стойте дальше от дороги на остановке. Надеюсь никто не пострадал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

только что проезжал возле Там-Тама видел на бордюре прямо на остановке стоит большая маршрутка, метны есть скорая видать уже уехала. Народ стойте дальше от дороги на остановке. Надеюсь никто не пострадал.

велика - це "15"?

добре, що хоч зупинки роблять наскрізні і ззаду нічим не закривають. ато в таких випадках і дітись не було б куди :glare:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хорошая отмазка:"виїхав на тротуар тому, що інший автомобіль створив аварійну ситуацію"...

давить людей дешевле, чем иномарку коцнуть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хорошая отмазка:"виїхав на тротуар тому, що інший автомобіль створив аварійну ситуацію"...

давить людей дешевле, чем иномарку коцнуть...

В нашей стране человека задавить дешевле, чем коцнуть рейнжровер или мерс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...