Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2011


yvazhaemuy

Рекомендовані повідомлення

Там не досвід зіграв головну роль! Це раз, а по-друге досвід ніколи б не зупинив машину прямо перед фурою. Він зупинився і пишов бити морду водієві вантажівки, а фура то поперек дороги! Скільки туди могло ще влетіти??? А ти кажиш досвід!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там не досвід зіграв головну роль! Це раз, а по-друге досвід ніколи б не зупинив машину прямо перед фурою. Він зупинився і пишов бити морду водієві вантажівки, а фура то поперек дороги! Скільки туди могло ще влетіти??? А ти кажиш досвід!

Згоден,так робити не можна було,треба було дати фурі на обочину стати .Але досвід зіграв свою роль,недосвідчений водій тупо на гальма давив би,а тут...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буквально только что на Воли маршрутка 15 сбила мужика. Лень ему было 10-15 метров до пешехода пройти видимо ну и плюс столбы не светятся непонятно почему в зоне перехода.

Правда подняли и под руку увели на тратуар.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буквально только что на Воли маршрутка 15 сбила мужика. Лень ему было 10-15 метров до пешехода пройти видимо ну и плюс столбы не светятся непонятно почему в зоне перехода.

Правда подняли и под руку увели на тратуар.

Нерви здають коли таке читаю/бачу. Ну от як найти управу на тих пішкодралів, які зєнькі в ср@ку засунуть і гребуть через дорогу, як в полі....І за таких комусь може й сісти за грати доведеться(((( 15-ка це ж, млять, афігєнна дура - ну як її не побачити?...піпєц.

Як вплинути на нашу владу, щоб на переходах світло було?

Як вплинути на пішоходів, щоб переходили на переходах, а не де захочеться?

Як донести до людей, що в темну пору доби навіть одна світловідбивна смужка нашита на одежу може зберегти здоров"я або життя?

П.С. Лиш не треба мені зараз розповідати про пальнутих водіїв, які ігнорують переходи/світлофори/правила. Не про них мова.

П.П.С. Сподіваюсь, що живий лишиться...Бо водія 15-ки шкода.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В таку погоду дійсно видимість препаршива, особливо поки ще освітлення не ввімкнули. Фари світять, але видно дуже погано. Фактично лише тіні і контури пішоходів бачиш. Їхати треба дуже акуратно.

Найбільш небезпечний час - коли темніє. Зараз після десятої їхати набагато легше, ніж в період з 5 до 6 вечора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буквально только что на Воли маршрутка 15 сбила мужика. Лень ему было 10-15 метров до пешехода пройти видимо ну и плюс столбы не светятся непонятно почему в зоне перехода.

Правда подняли и под руку увели на тратуар.

Нерви здають коли таке читаю/бачу. Ну от як найти управу на тих пішкодралів, які зєнькі в ср@ку засунуть і гребуть через дорогу, як в полі....І за таких комусь може й сісти за грати доведеться(((( 15-ка це ж, млять, афігєнна дура - ну як її не побачити?...піпєц.

Як вплинути на нашу владу, щоб на переходах світло було?

Як вплинути на пішоходів, щоб переходили на переходах, а не де захочеться?

Як донести до людей, що в темну пору доби навіть одна світловідбивна смужка нашита на одежу може зберегти здоров"я або життя?

П.С. Лиш не треба мені зараз розповідати про пальнутих водіїв, які ігнорують переходи/світлофори/правила. Не про них мова.

П.П.С. Сподіваюсь, що живий лишиться...Бо водія 15-ки шкода.

Все дуже просто ловити пішиходів і давати штрафи як за бугром . Курва через місяць другий не один пішиход не буде порушувати.для початку пропоную 50грн.в світлу пору і 100грн в темну пору.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та все однозначно сприймається,коли колеса пішли *юзом*,авто керма не слухається.А без гальмування,та на такій швидкості можна обїхати людей,або в бровку втикнутися.Ну на крайняк в стовб,все ж краще ніж наїхати на людину...Ось для наглядності,стальні нерви,досвід і ніякого гальмування.Звук можна вимкнути,присутня ненормативна лксика.Хоча в такій ситуації я не знаю,чи стримався би
Який там досвід? В'їхати у транспорт на протилежній смузі? В нього з права був вільний з'їзд з дороги і було б набагато логічніше його використати (і загальмувати десь у сугробі) чим "орати" зустрічну смугу руху.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас також повинні штрафувати за не виконання пішоходаи вимог ПДР:

Перехід дороги пішоходом на червоний сигнал світлофора, у невстановлених місцях або безпосередньо перед ТЗ, невиконання інших правил дорожнього руху. штраф 51-85 грн
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як вплинути на пішоходів, щоб переходили на переходах, а не де захочеться?

орать что то оскорбительное,на некоторых действует!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

орать что то оскорбительное,на некоторых действует!

Ага :) И думают они потом: "Ну вот, снова быдло за рулём" ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та все однозначно сприймається,коли колеса пішли *юзом*,авто керма не слухається.А без гальмування,та на такій швидкості можна обїхати людей,або в бровку втикнутися.Ну на крайняк в стовб,все ж краще ніж наїхати на людину...Ось для наглядності,стальні нерви,досвід і ніякого гальмування.Звук можна вимкнути,присутня ненормативна лксика.Хоча в такій ситуації я не знаю,чи стримався би
Який там досвід? В'їхати у транспорт на протилежній смузі? В нього з права був вільний з'їзд з дороги і було б набагато логічніше його використати (і загальмувати десь у сугробі) чим "орати" зустрічну смугу руху.Ти не правий, він робив все правильно.Спочатку цілив в шпарину між зустрічними і прицепом,а якби зустрічна не пропустила,то в задню колесну пару(її від удару вивертає,що помякшує удар)Це краще ніж обочина(можна зловити дерево,перевернутися)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти не правий, він робив все правильно.Спочатку цілив в шпарину між зустрічними і прицепом,а якби зустрічна не пропустила,то в задню колесну пару(її від удару вивертає,що помякшує удар)Це краще ніж обочина(можна зловити дерево,перевернутися)
Дуже розумно цілити в шпарину звідкіль міг раптово виїхати ще один ТЗ (йому несказанно повезло що там не опинилося ще одного фраєра) і мабуть відчути на собі навантажений причеп чи зустрічне ТЗ це приємніше чим мати шанс безпечно зупинитись в снігу.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На красному (напроти ПАККО) повалений заборчік і дерево. Хто що знає?

Треба у "Чумаків" попитати, то якраз на місці їхньої стоянки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Орієнтовно 20:30, дубенська, 200 метрів перед кільцем, лежить скутер біля бровки, постраждалий лежав на газоні, поруч зібрався люд...

Хтось бачив, знає деталі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 грудня близько 8:30 в автопригоді у Володимир-Волинському районі загинув керівник прес-служби волинської міліції Олександр Гіль. Джерело

Ця була дуже гарна людина, не хочеться у це вірити. Співчуваю близьким і рідним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні зранку на Ківерцівській трасі на узбіччі лежав Москалик зелений, видно кувиркався. Поряд нікого не було, напевно ночував так.

Як вплинути на пішоходів, щоб переходили на переходах, а не де захочеться?

А особливо мамашам з колясками чи маленькими пішоходами які переходять Соборності в районі зупинки "дитяча поліклініка"? Крім того що свою ж кровинку підставляють, так ще й дуже хороший приклад малим показують. Таких би одразу зупинявся і бив носом об капот - дійде швидко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні зранку на Ківерцівській трасі на узбіччі лежав Москалик зелений, видно кувиркався. Поряд нікого не було, напевно ночував так.

Як вплинути на пішоходів, щоб переходили на переходах, а не де захочеться?

А особливо мамашам з колясками чи маленькими пішоходами які переходять Соборності в районі зупинки "дитяча поліклініка"? Крім того що свою ж кровинку підставляють, так ще й дуже хороший приклад малим показують. Таких би одразу зупинявся і бив носом об капот - дійде швидко.

живу там недалеко, як виходжу на зупинці біля дитячої мені ліньки пройтись до переходу там чекати зелений і потім знову вертатись назад через зупинку до арки 32-го будинку + система світлофорів налаштована так що коли на повороті на Спортивній горить зелений то наступний світлофор червоний і дорога вільна, можна легко перейти... А коли на переходиш на світлофорі то зі сторони РАГСу рухається транспорт і приходиться надіятись що вони всі зупиняться на червоний світлофора...

чому так не знаю, рік часу жив в Великобританії, там завжди, як і всі, переходив дорогу там де це дозволено, в Польші теж був, в місті тільки на переходах...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буквально 40 хв назад хав біля Історичного, на зупинці що біля досафу стояло авто огороджене трикутниками на аварійці, пошкоджень не було, але пасажир що був біля мене сказала, що була велика калюжа крові, хто що знає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

живу там недалеко, як виходжу на зупинці біля дитячої мені ліньки пройтись до переходу там чекати зелений і потім знову вертатись назад через зупинку до арки 32-го будинку + система світлофорів налаштована так що коли на повороті на Спортивній горить зелений то наступний світлофор червоний і дорога вільна, можна легко перейти... А коли на переходиш на світлофорі то зі сторони РАГСу рухається транспорт і приходиться надіятись що вони всі зупиняться на червоний світлофора...

чому так не знаю, рік часу жив в Великобританії, там завжди, як і всі, переходив дорогу там де це дозволено, в Польші теж був, в місті тільки на переходах...

...і чомусь (сам три роки в Німеччині прожив) всі "наші" попавши "туди" стають, бл@** , нііпатсо культурними - бичок в смітник, пакєтік краще додому, ніж на вулиці викинути, переходять дорогу ЛИШЕ на переході і Лише на зелене для пішоходів і все таке інше. Звичайно, не без виключень - але це в межах розумово-демографічної похибки. Зате у себе вдома п@ІКСу мароз - купа гівна, а він і сам насере. Щоб інші нюхали...

П.С. Сам не святий, але як бачу смітник, то недопалок викину туди. Навіть загасивши, щоб не зайнялося що. А викидати обгортки/пакети/і т.п. просто на землю вважаю нижчим своєї гідності. Соняшникове насіння "не переварюю".

П.П.С. Головне питання. Якого ІКСуя???

П.П.П.С. Вибачте...наболіло, чесно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

fedot, це називається стадний інстинкт. отого тут себе як бидло ведуть, бидло в стаді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проїзжав Забороль 15 хв. тому, там Ваз 2110 влетіла під фуру. Десятка серйозно пошкоджена, МЧС присутне мабуть будуть вирізати водія. Куча ДАІшників. Не знаю чи є в Заборолі вуличне освітлення, але на місці пригоди темно хоч око виколи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

fedot, а я відповім чому "наші" себе там так ведуть а тут так...

бо якщо чи бичка викинеш чи пакет на землю і не дай бог буде поблизу чи поліцай чи "справжній громадянин" то світить тобі 300 євро штрафу з можливою департацією а це набагато дорожче чим покласти пакет в карман і дійти до урни з сміттям...

а в нас? навіть менти мусорять всюди! то яка може бути культура?

П.С. не збрехавши скажу що сам раніше викидував просто куди бачив але зараз стидно таке робити тому тільки в урни! (зачасту або вони відсутні або переповнені, ну це вже інше питання)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Годину назад бачив наслідки ДТП біля історичного, здається зіткнулись два опелька, один рухався зі сторони вул. Шопена а інший зі сторони вул. Перемоги. На асфальті видно було сліди рідини. Сильних пошкоджень не видно було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

fedot, а я відповім чому "наші" себе там так ведуть а тут так...

бо якщо чи бичка викинеш чи пакет на землю і не дай бог буде поблизу чи поліцай чи "справжній громадянин" то світить тобі 300 євро штрафу з можливою департацією а це набагато дорожче чим покласти пакет в карман і дійти до урни з сміттям...

а в нас? навіть менти мусорять всюди! то яка може бути культура?

П.С. не збрехавши скажу що сам раніше викидував просто куди бачив але зараз стидно таке робити тому тільки в урни! (зачасту або вони відсутні або переповнені, ну це вже інше питання)

Та знаю я, знаю...Мене все ж більш цікавить не "там", а "тут".

Але наша натура себе проявить всеодно - http://www.pravda.com.ua/news/2011/12/29/6877073/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...