Перейти до змісту

lapiy

Учасники
 • Кількість зміста

  190
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

3 Байдужий

1 Підписник

Про lapiy

 • Ранг
  Прописанный
 • День народження 16.07.1978

Останні відвідувачі профілю

5 409 перелядів профілю
 1. lapiy

  Сьогоднішня чергова ДТП - 2011

  200м дороги перекрито, об"їзд лише з однієї сторони по обочині, Ваз зі сторони водія - без шансів вижити... на 21 годину ще нічого не прибрали. Освітлення в тому місці завжди було. У Забіяки на ковбасні хороше освітлення і на тому повороті теж фонар на стовбі світить так, що здається ніби машина з повороту виїжджає. Я сам кожного вечора там скидую швидкість. Проходив тудою вчора близько 20ї. Видовище не з приємних. На обочині лежало тіло чимось прикрите і жінка голосила біля нього. Десятка.. не було десятки, тільки купа металу покорьоженого. Одна фура була з сильно розбитим бампером, решта автомобілів (десь 3 - ще одна фура, джип і легковик здається) без видимих/серйозних пошкоджень. А стосовно освітлення - то там в Забіяки щось світиться, але 10 метрів в сторону Луцька - темінь непроглядна, а ліхтарі сільські закінчуються раніше.
 2. Приємно чути, що це все не разово і не показушно, молодці!
 3. lapiy

  Задачка

  Водій також зобов'язаний виконувати всі вимоги правил дорожнього руху. І що? Когось це зупиняло? Якщо нормальна людина знає, що попереду перехрестя з такою зеленою табличкою, а їй потрібно поїхати прямо і вона може зробити позад себе пробку, то, повторю, нормальна людина не поїде по крайній правій полосі. Або дійсно поверне направо, щоб не створювати перешкод іншим, розвернеться десь собі і поїде далі своїм маршрутом. А всякі умніки, які вважають себе пупом землі і істиною в останній інстанції поїдуть, і зроблять перешкоду тим, хто може не менше них поспішає і потім будуть впринципі то абсолютно праві в плані ПДР.
 4. lapiy

  Задачка

  Тут мова зараз йде не про секцію світлофора із стрілкою, а про стрілку, намальовану на табличці. Немає певності в тому, що така табличка прирівняна до секції світлофора.
 5. lapiy

  Задачка

  Кум друга мого брата кума питався в знайомого ГАЇшника і той сказав, що можеш їхати прямо і це не порушення. Якшо серйозно - то дійсно задавали питання представнику даної дорожньо-штрафуючої інстанції і відповідь була, що повертати не обов'язково. Правда думка про того, хто отак робить пробочки була невисока, як і в більшості людей, які відписалися в даній темі. Аргументації з його боку не було ніякої, тому мопед не мій (с), я просто в форум відповів.
 6. lapiy

  Задачка

  То що, журнал помилився? Цікаво все таки дізнатись остаточну ПРАВИЛЬНУ аргументоавану відповідь.
 7. lapiy

  Задачка

  А можна конкретніше з вказанням статті і пункту правил де воно прирівнюється?
 8. lapiy

  Задачка

  Нажаль не редкостное... Розвелося вже.
 9. lapiy

  Задачка

  Тільки на практиці як правило такі "блокувальники" вивертають в ліво і стають раком перед першою машиною в лівому ряду. Питається - тих 30 секунд, які ти зекономив - чи поможуть вони тобі? Все одно швидше за все прийдеться стояти на наступному світлофорі
 10. lapiy

  Задачка

  Наскільки я розумію знаку розподілу руху по полосах немає. В такому разі він хоч і нехороша людина, бо заставляє чекати задню машину, але може їхати прямо нічого не порушивши. Але як правило в таких місцях ставлять знаки, що вказують що з правої полоси рух буде направо. У такому випадку він порушить, якщо поїде прямо.
 11. lapiy

  Тріщина на лобовому склі

  Дик вибори окупити якось треба ж
 12. lapiy

  Тріщина на лобовому склі

  А чим аргументують?
 13. lapiy

  Сьогоднішня чергова ДТП - 2010

  "митники" ще спали А доїхали як? Пробилися? Чи може все таки почистили?
 14. lapiy

  Сьогоднішня чергова ДТП - 2010

  Я минулої неділі їздив в Червоноград, то поїхав через Володимир Волинський. Оскільки там всього десь 30 км по Львівській області їхати, а через Горохів-Радехів напевно з 60.
×