Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2011


yvazhaemuy

Рекомендовані повідомлення

Я б сказав що "Ю-Тьюб по тегам "crash, death, injury etc"" водіям-ліхачам варто регулярно перелядати, щоб інстинкт самозбереження не притуплювався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

п

Ля, я вот не пойму - вам в жизни не хватает крови и мозгов на асфальте? Вы без подробностей заснуть не можете? Весь Ю-Тьюб по тегам "crash, death, injury etc" пересмотрели и ломка из-за отсутствия свежачка???

Та ні, просто працюю 20 м від місця ДТП, а що сталось не зрозуміло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні вранці по вул.Потебні бачив залишки від побитого авто, на повороті в двір середньої п"ятиповерхівки, хось щось чув чи можливо бачив?

я бачив

Ну і що бачив? Цікавлять подробиці.

все банально. одне авто зустрілось з іншим. побили "дупу" і "морду". Водії особливо не постраждали. Спрацювали подушки безпеки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щойно проїжджав біля 2-ї школи, стоїть швидка, міліція, лежить накрите тіло, одна полоса дороги перекрита. Темно, більш нічого не вдалося роздивитися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щойно проїжджав біля 2-ї школи, стоїть швидка, міліція, лежить накрите тіло, одна полоса дороги перекрита. Темно, більш нічого не вдалося роздивитися.

Теж їхав тудою,то збоку стояла сіра волга,мущину оглядав лікар ( шукав документи)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В суботу, приблизно о 21,00 в Заборолі навпроти кладовища злетіло з дороги якесь легкове авто. Швидкої не було, напевне всі живі-здорові. Сліди гальмування вели якраз між деревами і самі дерева були цілі, значить просто на слизькій дорозі не справились з керуванням і злетіли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще такого не було: одночасно дві "гармошкі" при русі з Соборності на Перемоги: одна зверху шляхопровода (ВАЗ-2115, якийсь седан і позаду ще "черевичок") і друга знизу, за переходом (Ланос, Ланос і опель універсал).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще такого не було: одночасно дві "гармошкі" при русі з Соборності на Перемоги: одна зверху шляхопровода (ВАЗ-2115, якийсь седан і позаду ще "черевичок") і друга знизу, за переходом (Ланос, Ланос і опель універсал).

Ага, теж бачив, десь в 17-10, якраз до батька в міську лікарню їхав.... Всьо блищить від дощу та фар, народ тіряється на дорозі; знов таки спішать усі ... (ризикую потрапити на "Доcку позора", але пишу наразі так свідомо ^) )

Добре хоч не сильно потовклись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще такого не було: одночасно дві "гармошкі" при русі з Соборності на Перемоги: одна зверху шляхопровода (ВАЗ-2115, якийсь седан і позаду ще "черевичок") і друга знизу, за переходом (Ланос, Ланос і опель універсал).

Тюю не було)) Біля 4х років назад сам попав в ДТП на розвороті на переході біля ТАМ ТАМу що склало пробку, а біля мосту з іншої сторони також була ДТП, там три автіки один в один стукнулись. То потім почерзі заяви здавали в ДАІ :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щойно проїжджав біля 2-ї школи, стоїть швидка, міліція, лежить накрите тіло, одна полоса дороги перекрита. Темно, більш нічого не вдалося роздивитися.

Теж їхав тудою,то збоку стояла сіра волга,мущину оглядав лікар ( шукав документи)

Під колесами автомобіля «Газ-31029» загинув пішохід.

Про це повідомили у СЗГ УМВС у Волинській області.

Унаслідок ДТП у Луцьку на вулиці Львівській загинув 70-річний пенсіонер Андрій.

Чоловік мешкав у Луцьку.

За кермом «Газ-31029» перебував 28-річний лучанин Олег.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приблизно півтори годинки тому, на К.-Карого, під мостом на Перемоги (аномальна зона? буду переселятися...) Кадік зачепив автобус, прим"явши собі трохи праву сторону, бо хотів вклинитися з лівої смуги (напрямок руху до Сафрону) на праву. В той же час такий же "маневр" виконувало інше авто. От тому і не "вліз". ДАЙців не бачив - певно вирішили питання полюбовно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на К.-Карого, під мостом на Перемоги (аномальна зона? буду переселятися...)

при чому тут "аномальність"? Стартують на світлофорі, перестроюються в ліву смугу, щоб випередити якийсь ПАЗік, і вже десь під мостом бачать що з лівої смуги попутні авто повертають до ТАмтаму, після чого вирішують назад втиснутись в праву смугу перед/за тим же ПАЗиком. Втискуються неакуратно і є ДТП. Вурдалаків та зомбі не помічено.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на К.-Карого, під мостом на Перемоги (аномальна зона? буду переселятися...)

при чому тут "аномальність"? Стартують на світлофорі, перестроюються в ліву смугу, щоб випередити якийсь ПАЗік, і вже десь під мостом бачать що з лівої смуги попутні авто повертають до ТАмтаму, після чого вирішують назад втиснутись в праву смугу перед/за тим же ПАЗиком. Втискуються неакуратно і є ДТП. Вурдалаків та зомбі не помічено.

ДТП ще до мосту було. А я взагалі про той міст кажу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приблизно півтори годинки тому, на К.-Карого, під мостом на Перемоги (аномальна зона? буду переселятися...) Кадік зачепив автобус
ДТП ще до мосту було.

"Хто накурєний? Я накурєний?" %)

А я взагалі про той міст кажу

Вся проблема, "аномальність" того мосту в тому, що він є найкоротшою дорогою з старої частини міста в нову. І щороку його "аномальність" (читай - аварійність) буде тільки збільшуватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Або поки не додумаються розвантажити потік транспорту по пр.Перемоги в далекій перспективі (шо там в генплані Луцька - ніби має бути 2-х рівнева розв'язка Задворецької та Карпенка-Карого, нє?).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні зранку о 8.00 спосерігав наслідки ДТП на Набережній. БМВ схоже на стару сімку розірвало об стовб. Передня частина лишилась біля стовба, зад лежав за 15-20 метрів. Пригода трапилась якраз на закругленні як їхати від променя до вишківського перехрестя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні зранку о 8.00 спосерігав наслідки ДТП на Набережній. БМВ схоже на стару сімку розірвало об стовб. Передня частина лишилась біля стовба, зад лежав за 15-20 метрів. Пригода трапилась якраз на закругленні як їхати від променя до вишківського перехрестя.

http://www.volynnews.com/news/extreme/smert_u_dtp-mashynu_rozirvalo_navpil_foto/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні зранку о 8.00 спосерігав наслідки ДТП на Набережній. БМВ схоже на стару сімку розірвало об стовб. Передня частина лишилась біля стовба, зад лежав за 15-20 метрів. Пригода трапилась якраз на закругленні як їхати від променя до вишківського перехрестя.

спостерігав теж був 1 пасажир що бачів з 2 частин явище жахливе нижня частина відірвана....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У машині також перебувала жінка, яка дивом залишилась живою. Її, за словами медиків, уже відпустили додому.

мдя... сегодня у женщины День рождения...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще одного "взяло і понесло" (на задньому то приводі) невідомо чого на швидкості за 100км/год... радує що пасажирка жива.

БМВ - це не привід ганяти по мокрому та брудному асвальті.

З.І. R.I.P.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таке враження, що машина зварена з двох, коли з двох битих роблять одну "небиту". І розірвало ніби "по шву", якраз в тих місцях, де зазвичай ці умільці зварюють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

точно-виглядає як зварена із двох частин. бо шоб так акуратно відірвало передок, шось аж надто підозріло. якраз рівно по стойкам відірвало, як правило ріжуть і варять машини в тому місці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...