Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2011


yvazhaemuy

Рекомендовані повідомлення

щось незрозуміле сталось біля історичного (20:00-20:20): на кільці в траві стоїть ланос, біля бровки кільця стоїть коцнутий позашляховик. присутня машина ДПС. що сталося - незрозуміло :_40:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось незрозуміле сталось біля історичного (20:00-20:20): на кільці в траві стоїть ланос, біля бровки кільця стоїть коцнутий позашляховик. присутня машина ДПС. що сталося - незрозуміло :_40:

аварія сталася, шо сталося ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

точно-виглядає як зварена із двох частин. бо шоб так акуратно відірвало передок, шось аж надто підозріло. якраз рівно по стойкам відірвало, як правило ріжуть і варять машини в тому місці.

Авто старе. Напевно перенесло не одну "операцію" по пересадці "робочих органів". Деякі "лихачі" взмозі придбати лише стару, з багатьма прихованими дефектами автівку і хочуть на ній вижигати як на "молодій". От напевно на значній швидкості у критичний момент щось заклинило чи поламалося.

Нещодавно ж був випадок з виїздом на високу бровку на мосту (теж старенька БМВ), кілька років чи то у Підгайцях чи то у Струмівці загинув хлопець (здається Женя його звали), який теж "випробовував" БМВ після ремонту.

Звідси висновок. Потрібно бути обережним коли кермуєш новим добротним (дорогим) авто і необхідно забути про круте кермування за кермом автівки "не першої свіжості".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

діагноз "BMW головного мозку" - явище поширене, підтверджується, нажаль, вкотре...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приблизно півтори годинки тому, на К.-Карого, під мостом на Перемоги (аномальна зона? буду переселятися...) Кадік зачепив автобус
ДТП ще до мосту було.

"Хто накурєний? Я накурєний?" %)

А я взагалі про той міст кажу

Вся проблема, "аномальність" того мосту в тому, що він є найкоротшою дорогою з старої частини міста в нову. І щороку його "аномальність" (читай - аварійність) буде тільки збільшуватись.

Альо....)))))

Наступного разу лінійкою мірятиму...І ЖиПиЕс координати визначатиму))))

На моє переконання, межа Старе/Нове місто проходить по уявній лінії Ковельська-"Старий ринок" - Луцький замок....Старе місто по праву руку...

А аварійність на мосту має свої причини - ми їх вже тут розглядали... Чи створимо окрему тему? Може виробиться якась стратегія, яку можна буде втілити в життя?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Согласно пункта 17.4.

У населених пунктах, наближаючись до автобуса, мікроавтобуса або тролейбуса, що розпочинає рух від позначеної зупинки, розташованої в заїзному «кармані», водії інших транспортних засобів зобов'язані зменшити швидкість, а в разі потреби зупинитися, щоб дати можливість маршрутному транспортному засобу розпочати рух.

так как у нас налепили остановок маршруток и на перекрестках, и в непосредственной близости к пешеходным переходам, и карманов эти остановки не имеют, то и пропускать их необязательно ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На моє переконання, межа Старе/Нове місто проходить по уявній лінії Ковельська-"Старий ринок" - Луцький замок....Старе місто по праву руку...

А я поділив місто на старе і нове, грунтуючись в першу чергу на висотності будинків і і потім - на орієнтовній даті їх будівництва. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь годину тому на вул.Винниченка на тротуарі перед світлофором (якщо йти від "Директорії") чорна ДЕУ наїхала на дівчину. Якийсь баклан залишив свою автівку на тротуарі, який йде під уклін, не на стояночному тормозі й, навіть, не на "швидкості". Відповідно машина покотилась і тихенько ззаду підкралась до дівчини й збила її. Добре міце людне й відразу якийсь мужик руками зупинив машину, тут же йому допомогла ще одна дівчина. Постраждала піднялась без видимих ушкоджень. Йшла б дитина наслідки могли б бути значно сумнішими.

Варто було б потім відпустити ту ДЕУ, нехай би влупилась в якогось стовпа, чи просто потовкти вікна, для науки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні в 7-45 на виїзді з вул.Яровиця на кільце біля "Променя" стояла Ауді з ввімкнутими аварійними вогнями й лежав велосипедист. Чоловік був живий , але сам піднятись не зміг. За п"ять хвилин бачив там мигалки швидкої, видно забирали велосипедиста в лікарню. Потім їхав там об 8-10 нікого вже не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перед мостом, від 5-ї школи джип протаранив кільки машин, створивши величезну пробку. Маршрутки навіть пробували об'їжджати по Клима Савура.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Минулої ночі на Північному ринку, на кільці, авто влетіло в магазин з цукерками. До ранку машину прибрали, а магазин прикрили парканом. Тому подробиць не знаю. На місці власника магазину міг бути я, ми не так давно орендували цей магазин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Минулої ночі на Північному ринку, на кільці, авто влетіло в магазин з цукерками. До ранку машину прибрали, а магазин прикрили парканом. Тому подробиць не знаю. На місці власника магазину міг бути я, ми не так давно орендували цей магазин.

в протоколі так і написали: "Потянуло на солоденьке"? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перед мостом, від 5-ї школи джип протаранив кільки машин, створивши величезну пробку. Маршрутки навіть пробували об'їжджати по Клима Савура.

А, по-моєму, джип їхав в правому ряду, а , здається, "Мазда" з лівого намагалась об"їхати маршрутку, що стояла на зупинці, не пропустивши машин в правому ряду. Як наслідок в "мазди" розбита ліва фара, у джипа подертий правий бік. Інших машин не було. (Хіба пізніше хтось в них втулився).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перед мостом, від 5-ї школи джип протаранив кільки машин, створивши величезну пробку. Маршрутки навіть пробували об'їжджати по Клима Савура.

А, по-моєму, джип їхав в правому ряду, а , здається, "Мазда" з лівого намагалась об"їхати маршрутку, що стояла на зупинці, не пропустивши машин в правому ряду. Як наслідок в "мазди" розбита ліва фара, у джипа подертий правий бік. Інших машин не було. (Хіба пізніше хтось в них втулився).

Описка. Джип їхав в лівому ряду, а Мазда в правому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Минулої ночі на Північному ринку, на кільці, авто влетіло в магазин з цукерками. До ранку машину прибрали, а магазин прикрили парканом. Тому подробиць не знаю. На місці власника магазину міг бути я, ми не так давно орендували цей магазин.

Машинка була Бимер пятий. В салоні разом з водієм було 4 п'яних хлопці, летіли зі сторони автобазара і круг їх не пропустив :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Машинка була Бимер пятий. В салоні разом з водієм було 4 п'яних хлопці, летіли зі сторони автобазара і круг їх не пропустив :)

Машинка була чужа, а хлопці були навіть не п'яні, а "мертві" і взуті в одноразові тапочки, які дають в саунах. Розтрощили 4 поребрика і два бутіка, ну і чужу машину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перша половина дня суботи.

Поворот з об"їзної на Мамсурова.

Невідомий літаючий об"єкт вельми якісно впакувався в задню вість вантажного фургона IFA W-50.

Вибитий міст, купа битого пластику, калюжі технічних рідин...

Ех льотчикі-зальотчикі...

s2WRoSd7.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невідомий літаючий об"єкт вельми якісно впакувався в задню вість вантажного фургона IFA W-50.

Це був BMW. Гени даються взнаки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вночі на дорозі був справжній каток. Не рятувало ні АБС, ні шипи...Враховуючи мінімальну кількість машин - сподіваюсь без наслідків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Около 10-ти вечера с неба посыпалось нечто и асфальт стал скользким.

Я наблюдала, как по переходу у 22-й школы переходила компания из 5-ти пожилых старичков. Они медленно шкрябались по переходу, пытаясь не попадать, с Молоди выехала Таврия, скорость не больше 20-ти, увидев старушек на переходе начал тормозить, в результате, чудом одну не сбил, юзом. Мне кажется, в таких случаях, лучше не тормозить... Скорость небольшая, но старушке бы хватило...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Около 10-ти вечера с неба посыпалось нечто и асфальт стал скользким.

Я наблюдала, как по переходу у 22-й школы переходила компания из 5-ти пожелых старичков. Они медленно шкрябались по переходу, пытаясь не попадать, с Молоди выехала Таврия, скорость не больше 20-ти, увидев старушек на переходе начал тормозить, в результате, чудом одну не сбил, юзом. Мне кажется, в таких случаях, лучше не тормозить... Скорость не большая, но старушке бы хватило...

Комунальні служби, як завжди, не чекали що зима прийде так рано....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...по переходу у 22-й школы переходила компания из 5-ти пожелых старичков ... Таврия ... начал тормозить, в результате, чудом одну не сбил, юзом. Мне кажется, в таких случаях, лучше не тормозить... Скорость не большая, но старушке бы хватило...

Так неоднозначно воспринимается :)

Типа... видишь старушек на переходе - не тормози, помоги пенсионному фонду :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та все однозначно сприймається,коли колеса пішли *юзом*,авто керма не слухається.А без гальмування,та на такій швидкості можна обїхати людей,або в бровку втикнутися.Ну на крайняк в стовб,все ж краще ніж наїхати на людину...Ось для наглядності,стальні нерви,досвід і ніякого гальмування.Звук можна вимкнути,присутня ненормативна лксика.Хоча в такій ситуації я не знаю,чи стримався би

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...