Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2011


yvazhaemuy

Рекомендовані повідомлення

Біля 18 00. Вишків, поворот на вул. Жуковського. Опель Омега влушпашив бус Фіат Дукато в бочину. Хто винен не пойму і досі, дорога як ковзанка, можливі варіанти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, скоро таке може бути реальністю...

Вже

"Слабонєрвним" краще не дивитися
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel, Боянішщє. Це вже обговорювали. За той час, що він там знімав, можна було РЕАЛЬНО витягнути чуваків з машини, а не отримувати задоволення від палаючої завживо людини!!! Це верх байдужості - ходит знімати, як згорають живцем люди і кричати "я щаз є*анусь..!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Женя, я тому й виклав відео, щоб показати попередньому дописувачу, що це вже реальність, при чому давно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні біля 11 години не розминулись ВАЗ 15-тої моделі і якийсь універсал на перехресті пр.Волі та Тещиного Язика. Склалось враження, що універсал виїжджав на пр.Волі знизу, і хотів повернути наліво, але проскочити перед 15-шкою, яка рухалась від Київського майдану, не вийшло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не Луцьк, але чергове мажорне ДТП за участю 19р студентки на Toyota Prado...тиц

В Николаеве студентка на Toyota Land Cruiser Prado...

а де ж Луцьк...?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь в 17.30 на Красному біля Пакко на переході джип Мерс на рос.номерах збив жінку.Все на моїх очах,джип тихенько їхав,тож у жінки невеликий шок та ніс розбитий.А там хто його знає.Водій,мені так здалося,більшої допомоги потребує,ніж збита їм жінка.

post-1989-0-94889900-1298910891_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пів годинки назад на переході ТАМ-ТАМу ВАЗ 21047 догнав паркетник сірого рольору... На обох машинах помітні пошкодження середньої важкості. Певно тримав обнадійливу дистанцію після сніжної зими.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ещё минут на 20 раньше за "Там-Там"-ом на повороте придурок на 99-й Ладе дико завизжал тормозами, ушёл почти что в занос, чуть не цепанул бочиной широкий "бимер" и сам чуть не улетел в столб со светофором. Удержался и пофигачил дальше, словно скипидаром облитый. :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ещё минут на 20 раньше за "Там-Там"-ом на повороте придурок на 99-й Ладе дико завизжал тормозами, ушёл почти что в занос, чуть не цепанул бочиной широкий "бимер" и сам чуть не улетел в столб со светофором. Удержался и пофигачил дальше, словно скипидаром облитый.  :mdr:

Остані три слова мені сподобались :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ещё минут на 20 раньше за "Там-Там"-ом на повороте придурок на 99-й Ладе дико завизжал тормозами, ушёл почти что в занос, чуть не цепанул бочиной широкий "бимер" и сам чуть не улетел в столб со светофором. Удержался и пофигачил дальше, словно скипидаром облитый. :mdr:

случайно не черного цвета?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тёмновато-серый какой-то, типа с моддингом задка, фар ...

ааа, ну он любит поганять) еще свой столб словит...

Сегодня в 10 утра на против первой школы на тратуаре лежало накрытое тело, а на дороге стояли фишки, было даи, милиция... ДТП? Кто-то что-то слышал?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьгодні в 11.30 іхав на дачу автобусом. В Струмівці фура з"їхала з траси прямо в хату. Стояли дайці. Детально не встиг розгледіти - автобус рушив далі по маршруту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьгодні в 11.30 іхав на дачу автобусом. В Струмівці фура з"їхала з траси прямо в хату. Стояли дайці. Детально не встиг розгледіти - автобус рушив далі по маршруту.

post-4478-0-63107000-1299523791_thumb.jp

Тож там катався, вона по всьому видно не з траси а мабуть з заправки прямо поїхала. Міліцанєри якраз "Уралом" пнулись її витягти,трос порвався і я поїхав далі..

писи: вот так вот жить біля траси,спиш собі а тут:"Мішка!!! А ты чего не спиш?")))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...