Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2011


yvazhaemuy

Рекомендовані повідомлення

Пішоходи якраз таки порушують, їх просто ніхто за це не наказує. Як мінімум їм забороняється раптово "вискакувати" на перехід і взагалі туди суватися не впевнившись у своїй безпеці. Добра половина пішоході вважає що перехіж це такий собі залізобетонний шляхопровід, а авто може зупинитися миттєво і йому це зробити легше як пішоходу. І часті гльмування і початок гуху для авто не призводить до додаткового зносу деталей і перерозході палива. То все фігня в порівнянні з тим шо можна пройтися зайвих 50М і перейти дорогу безпечніше.

Подумати головою коли робити зупинку і перехід перед мостом(!) це нонсенс(!) коли за 50М є регульований перехід.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А перевищувати швидкість руху це тіпа нормально, да? Чомусь одні можуть загальмувати перед переходом, а для інших "не царское это дело пешеходов пропускать" Є люди для яких пройтись зайвих 100м це великі труднощі, да і світлофор це ще не залог того що не зібють, на перехресті Задворецької і Рівненської тоже є світлофор, але пропускають чомусь не всі водії, а деякі муд*ки можуть пронестися в сантиметрах від тебе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SysR, Ви "уходите" в теорію, а на практиці ті люди, які користуються тим переходом, добре знають наскільки він небезпечний МОЖЕ БУТИ. А якщо якийсь неадекват, задерши голову, лізе під колеса, то це він робить будь-де, а не тільки на цьому переході. Абсурд - через те що водії порушують (sic!), пішоходи мають робити гак! Панове з кермами в руках - тримайте ногу на гальмах! :)

Довго писав і вийшов повтор )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одразу відино пішоходи пишуть. Як сядете за кермо і побудете в шкурі водіїв тоді поспілкуємося про 4. ОБОВ'ЯЗКИ І ПРАВА ПІШОХОДІВ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я більше ні в одному місті не бачив зебри одразу за спуском з мосту.

Рядом перехід під мостом та світлофор.

Банальна ситуація:

Зима все замерзло і автомобіль буде не в стані зупинитись навіть якщо почне гальмувати ще на самому верху мосту.

В цей час пішохід "Дункан мкЛауд" іде по зебрі ...

Хто віноват? Пушкін, мер, комунальники ?

Ну і не слід забувати. що автомобіль - це "средство повышенной опасности" яке ще може з невідомих причин раптово ламатись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну блін, ну шо за підхід! Ніби це пішоходи порушують! Порушують ВОДІЇ!!! Шо за хірургічні прийоми - вилікувати не можем, ампутуєм?! Там зараз навіть немає звичайної зебри для попередження водіїв про перехід!

Порушують і ті і ті, але гинуть тільки пішоходи, тому той перехід можна і ліквідувати, задля їхньої ж безпеки. Я 5,5 років ходив тудою на роботу, через той перехід було ближче, але перейшов по ньому, за 5 з гаком років, не більше 10 разів, а всі інші - під мостом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SysR, якщо Ви про мене кажете, що "пішохід пише", то одразу видно що Ви мало цей підфорум читаєте.

Той пішохідний перехід існує з початку створення шляхопроводу. В даликі доісторичні часи він дозволяв місцевим жителям дійти до продуктового магазину, який знаходився там, де зараз світлолюкс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як би і всі праві.Але хочу поставити одне запитання людям які за кордон їздять.Щоб далеко не ходити,візьмемо Польшу.Хто бачив,щоб поляк-пішохід*тупо*пішов на перехід,не глянувши вправо- в ліво і не оцінивши ситуацію.?Да такого бути не може,бо не може бути такого,там люди головою думають,перш ніж на проїзжу частину ступити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dream тобто без того переходу народ з тієї сторони вже ніяк не пройде на сторону Світлолюкса?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Панове, а давайте не будем робити оціночних суджень про тих чи інших "учасників дор.руху": порушують ВСІ. Інша справа, що на цьому переході основною причиною ДТП, імхо, є недотримання безпечної дистанції водіями. При чому тут пішоходи? А причиною недотримання є явно не "пішохід вискочив переді мною", а відсутність дорожньої розмітки, яка попереджає про пішохідний перехід (з життя відомо що наявність дор.знаку не є гарантією що водій буде уважнішим) та легковажність та, місцями, "мальчішество" (з горки злетіти - крууто!) водіїв, з вини яких і сталась ДТП. Теж саме можна і сказати про перехід за шляхопроводом на Рівненській.

VaLeRa, ну нашо ж таке питати - самі ж знаєте відповідь ;) В нас і через 6 смуг руху пішоходи ходять. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+1

Розмітку не спроста придумали! В Київі їдиш і радуєшся, чуже місто та все зрозуміло. Так, не кругом звичайно, але весь центр розмальований :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо Ви про мене кажете, що "пішохід пише", то одразу видно що Ви мало цей підфорум читаєте.
Читаю я його достатньо, але Ваша позиція говорить сама за себе.
Теж саме можна і сказати про перехід за шляхопроводом на Рівненській.
Там ходить людей менше, але більш безпечним від від того не стає. Там машини "несуться" в обидві сторони на відміну від пр. Перемоги.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То виходить пішоходи просто заважають машинам "носитись"? Не можемо заставити не носитись, то заборонимо пішоходам ходити! Ідеальне рішення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не можемо заставити не носитись, то заборонимо пішоходам ходити! Ідеальне рішення.

Нє-нє-нє, Девід Блейн, нє-нє-нє. Нехай гинуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То виходить пішоходи просто заважають машинам "носитись"? Не можемо заставити не носитись, то заборонимо пішоходам ходити! Ідеальне рішення.

1304509693_01.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нехай гинуть.

На моїй пам'яті немає ДТП з смертельними наслідками на тому "пішоході". В основному побиті "морди" і "дупи".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На моїй пам'яті немає ДТП з смертельними наслідками на тому "пішоході". В основному побиті "морди" і "дупи".
А треба, мабуть, щоб були, тоді дойде, в нас як завжди, поки грім не вдарить...

Побитих автівок морд і дуп нам тепер мало визнати очевидне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не розминулися два авто, а постраждав пішохід

У Луцьку на проспекті Перемоги 4 травня о 13:30 зіткнулися два автомобілі: «Опель» та ЗАЗ.

«Опелем» керував 35-річний лучанин Андрій В., за кермом ЗАЗ – 49-річна Галина М. Про це розповіли в УДАІ Волинської області.

«Опель» їхав проспектом Перемоги у напрямку проспекту Соборності та зіткнувся із ЗАЗом.

Від удару ЗАЗ відкинуло на нерегульований перехід, у результаті чого він наїхав на пішохода – 23-річну лучанку Надію О.

У результаті ДТП пішохід отримала тілесні ушкодження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Побитих автівок морд і дуп нам тепер мало визнати очевидне.

Очевидним є те, що водії не притримуються безпечної дистанції. І те, що авто наближається до пішоходного переходу, має заставити водія вийняти пальця з носа і бути більш уважнішим до того, що робиться навколо. Не треба свою провину перекладати на пішохода, який вийшов на пішохідний перехід (випадок порушення пішоходом правил переходу пішоходного переходу не розглядаю).

«Опель» їхав проспектом Перемоги у напрямку проспекту Соборності та зіткнувся із ЗАЗом.

О! так машини, виходить, їхали на міст, а не спускались!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні вранці на світлофорі при виїзді з Набережної на Ковельську, в ряду, з якого повертають наліво лежала купа битого скла й пластмаси - катафоти, фари, бампер...

Це ще зі вчорашнього дня :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я водія не виправдовую і пішохода не звинувачую, якщо Ви шановний Dream уважно і вдумливо читали мої пости, очевидне те що перехід там вже став небезпечним і є причиною травм і каліцв багатьох пішоходів і ще буде, і "дохлими" ментами на мості цього не виправиш, бо це абсурд, не встиг загальмувари -- без коліс/підвіски лишився, а якщо "пощастить" зачіпив ще парочку людей з собою в стовпа із зупинки.

Кожен водій буде старатися перед мостом швидкості набрати, бо знає що це впливатиме на час, швидкість і розхід палива. Так само кожен водій буде старатися встигнути на зелений і справа не у перевищенні швидкості, а в тому що навідь їдучи з нормальною швидкість гальмівний шлях на спуску зростає і робити перехід внизу спуску як мінімум не розсудливо. Я мовчу про зиму і те як дорожні служби чистять дорогу. З моменту появи цього переходу кількість машин на дорогах виросла в 10ки разів якщо не в сотні, час вимагає перегляду деяких стандартів і звичок, і адаптацію їх під теперішній стан речей.

З.І. Ця дискусія мала б відбуватися у паралельній темі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нехай гинуть.

На моїй пам'яті немає ДТП з смертельними наслідками на тому "пішоході". В основному побиті "морди" і "дупи".

Я теж там поруч живу - можемо зустрітися і лінійкою міряти кому і як йти краще.

В умовах сьогодення єдиним реальним вирішенням буде скасувати перехід і огородити проїжджу частину.

Коли на твоїх очах на переході збивають дитину (я про це відписував, пошукай в темі), то тоді єдиною думкою лишається "коли це бл*дство закінчиться" - і методи вирішення питання мене не хвилюють. Мені навіть не шкода пенсіонера, якому 100м потрібно далі йти...Він цілий і здоровий від того буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На цьому шляхопроводі, правда зі сторони Соборності, колись давно, коли ще не було Там-Таму і розділювальної смуги був пішохідний перехід і трапилась там на моїх очах така ситуація: на перехід вийшли пішоходи, авто зупинилось, щоб їх пропустити, а в нього влітає MB 140 - удар такої сили, що MB 210 відлетів на метрів 50. І якби пішоходи порівнялись з ним, то наслідки були б страшні. Добре, що хлопець відсмикнув дівчину і сам відскочив. Так от до чого це все я, а до того, що увага-увага і ще раз увага+повага з боку усіх учасників дорожнього руху. А той перехід відразу за мостом не потрібен. ІМХО, взагалі нерегульовані переходи на дорогах з двома і більше смугами в одному напрямку - це речі необов'язкові і непотрібні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я як пішоход скажу, що перехід відразу за мостом на Перемоги реально мудацкі зроблений. Якщо людина адекватна вона розуміє що в чомусь треба поступатись пішоходам в чомусь водіям, це і є баланс інтересів. А той перехід - мені особисто не комфортно там переходити, тому що я знаю що машини розганяються з моста, і навіть якщо він не давить "тапку в пол", то за рахунок інерції все рівно набирає немаленьку швидкість, і йому треба тормозити потім знову дьоргати "мішалку", і йому не комфортно і мені, то кому таке потрібно? Але це проблема всього міста переходи в САМИХ мудацьких місцях, таке враження що хтось насміхається зробити перехід в самому тупому місці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...