Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2011


yvazhaemuy

Рекомендовані повідомлення

Не можна однозначно сказати,фоткати чи ні.Прикольне ДТП можна і сфоткати.А ось недавнє біля Володимира,так в мене на відеорегістраторі було засняте,так я стер.Там було жахливо,та й жертви були,таке не варто знімати.А ось в цій темі було коли,коли мужик потилицю чухає,а вантажівка на боку лежить.Чого людям не подивитись.?

і не пореготати чи що хтів сказати?

ну в тебе якась фантазія хвора.Пореготати.Я за кермом більше ніж ти на світі живеш,надивився всякого. І реготати не раджу,є закон *бумерангу*.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Говорят в районе ул. 8 березня что то случилось, кто в курсе ?
На 8ого березня стояли 2 автівки. В Астри побитий перед, у Фольца права сторона. Хто в кого вїхав не було зрозуміло, оскільки водії розтягнули автівки з перехрестя.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сам жеж написав "Прикольне ДТП",яке ДТП н*х може бути прикольне?

Ну якщо людина має гумор,,,я мав на увазі щось подібне.

post-1989-0-95401700-1306748171_thumb.jp

post-1989-0-12057100-1306748186_thumb.jp

post-1989-0-27080600-1306748206_thumb.jp

post-1989-0-95401700-1306748171_thumb.jp

post-1989-0-12057100-1306748186_thumb.jp

post-1989-0-27080600-1306748206_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні в обід на переході перед поворотом до Сільпо в напрямку до Карпенка-карого по Конякіна ) БМВ влетів в зад Мерсу. Плотно так прижався передком. ДАЙци були на Камрі... шось там рішали, бо машинки не "прості".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на переході перед поворотом до Сільпо в напрямку до Карпенка-карого по Гордіюк
:blink: покажіть на карті, а т не розумію де це...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сам жеж написав "Прикольне ДТП",яке ДТП н*х може бути прикольне?

Ну якщо людина має гумор,,,я мав на увазі щось подібне.

ig_rok ти напевно в WoT танчики перегрався :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на переході перед поворотом до Сільпо в напрямку до Карпенка-карого по Гордіюк
:blink: покажіть на карті, а т не розумію де це...

Пішохідний перехід на Конякіна біля Барвінка. Ще не всі водії звертають на нього увагу, іноді доводиться дуже обережно гальмувати аж на самому переході, щоб в дупу не в"їхали коли їдеш зі світлофору.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага... дякую, зрозумів:) Дійсно, "стрьомний" перехід, бо на ньому напроти барвінка (в напрямку К.-Карого) завжди хтось паркується в правій смузі, а з лівої повертають до слона - завжди доводиться об'їжджати/гальмувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще й знаходиться той перехід не на прямій а на згині, доцілно поставити попереджувальний знак.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі там раніш були відпоавідні знаки на стовпах і зебра, зара знаків нема, а зебра майже стерлася.... я так думаю що там вже нема переходу але народ ломиться там всеодно....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі там раніш були відпоавідні знаки на стовпах і зебра, зара знаків нема, а зебра майже стерлася.... я так думаю що там вже нема переходу але народ ломиться там всеодно....

біля Барвінка зараз ПРЕКРАСНА розмітка. Вже з тиждень як.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та ну - це біля автостанції прекрасна розмітка (перехід від станції до зупинки) і там є відповідні знакі, а від Барвінка до автошколи не така вже і прекрасна....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VaLeRa, там свіжонанесена розмітка - вчора через неї переїжджав. :)

А давайте про дорожню обстановку говорити в "Дорожній обстановці", а? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VaLeRa, прошу вибачення - був не правий. 'Привиділась' мені та зебра - її там відсотків 30 лишилось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що трапилось на перехресті Кравчука-Гордіюк? Вчора 1/06/11 десь о 18,00 на світлофорі стояла маршрутка з відбитим дзеркалом і репнутою лобовухою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що трапилось на перехресті Кравчука-Гордіюк? Вчора 1/06/11 десь о 18,00 на світлофорі стояла маршрутка з відбитим дзеркалом і репнутою лобовухою.

бачив цю автопригоду, але так і не зрозумів, що там трапилось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сам жеж написав "Прикольне ДТП",яке ДТП н*х може бути прикольне?

Ну якщо людина має гумор,,,я мав на увазі щось подібне.

ig_rok ти напевно в WoT танчики перегрався :smile-zachot:

Я в *танчики*не перегрався,а служив в такій армії,з якою весь світ рахувався.А не те що зараз,три БТР і ракета яка тільки в пасажирський літак попасти може.І то якщо не дуже високо летить.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dream а я вже навіть сфоткав ту зебру і вже хтів питати чи про неї ідеться мова :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно на перехресті Кравчука та Воїнів "тіпи, які чуствують машину" приклались в бровку двойну і аж до магазинів . Вже другі за останні 2 тижні. І чого "летіти" сотню на Т-образному перехресті. Тепер влетів на весь передок...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...