Перейти до змісту

Потрібна консультація по замовленню з Ali Express


Рекомендовані повідомлення

Прийшла моя бандеролька вартістю 150 євро, без проблем. Зазначена вартість в митній декларації 49 дол. Думаю, навіть, якби вартість товару юула більша на 10-15 євро за ліміт, пройде без проблем

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Форумчани, потрыбна ваша думка!

Ви знаєте що на цьому ресурсі планується розпродаж 11.11.

Так от є такий магазин на Аліе: aliexpress.com/store/900336, спеціалізується на аксессуарах до фото відеотехніки, асортимент величезний, а продажів за 5 років тищу з лишнім. Цей магазин планує колосальну знижку в 50% на все, і виходить ціна нереально занижена, в жодного іншого магазина не планується таких радикальних знижок на цей день по таким самим товарам.

98.1% положительных отзывов.! але повторюсь за 5р тільки тищу продаж з такого громадного асортименту

Хто добре розбирається підкажіть чи не лохотрон це?!! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не знаю чи лохотрон цей магазин, але знаю точно, що "розпродаж 11.11" це і є лохотрон

ніяких радикальних знижок там ніколи немає

за тиждень-два до 11.11 магазини тупо піднімають ціну, а потім типу "роблять знижку"

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Минулого року я купував на 1111 чотири лота, загальною сумою +- 80 баксів. З них два реальні знижки, один лохотрон, а один лот алі заблокував і повернув кошти.

Знижки є, але їх дуже мало.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не знаю чи лохотрон цей магазин, але знаю точно, що "розпродаж 11.11" це і є лохотрон

ніяких радикальних знижок там ніколи немає

за тиждень-два до 11.11 магазини тупо піднімають ціну, а потім типу "роблять знижку"

слухай, по моєму я нормально розжував свою конкретну ситуацію. Є псевдо/завуальовані знижки коли граються зі старою/новою ціною, є справжні на 10-20%, а тут радикальна знижка на все 50% без ігор з цифрами і більше в жодних магазинах такі конкретно товари за безцінь не плануються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

асортимент магазу міг змінитися нещодавно, а всі 5 років він міг торгувати непопулярним товаром.

якщо на аналогічний товар в інших магазинах ціна набагато вища, може бути схоже на аферу.

одна із популярних - скинути дуже ціну, народ рване на халяву, потім дати фейкові треки (насправді нічого не відправляти), а потім вертати гроші через диспут (дехто завтикає і не відкриє його), і випрошувати 5 зірок. таким чином піднімається кількість продаж.

також можна подивитися тут - http://www.alimonitor.ru/

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

асортимент магазу міг змінитися нещодавно, а всі 5 років він міг торгувати непопулярним товаром.

якщо на аналогічний товар в інших магазинах ціна набагато вища, може бути схоже на аферу.

одна із популярних - скинути дуже ціну, народ рване на халяву, потім дати фейкові треки (насправді нічого не відправляти), а потім вертати гроші через диспут (дехто завтикає і не відкриє його), і випрошувати 5 зірок. таким чином піднімається кількість продаж.

також можна подивитися тут - http://www.alimonitor.ru/

Розумна мисля, дякую.

Якщо я все-таки звідти закажу я можу не відбити назад затрачені кошти якщо це виявиться аферою?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

судячи з того, що народ пише на http://mysku.ru/blog/, 11.11 це зазвичай розвод, аля накидаєм 50% зверху, потім повертаєм як було, під соусом нереальних знижок, приправлених гарними банерами...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


накидаєм 50% зверху, потім повертаєм як було

єдиний бонус, який можна хоч якось використати під час 11.11 - це купони від Аліекспреса, які можна було виміняти на монетки або купити зі знижкою

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я звернувся до цього китайця щоб роз'яснив, той відписав:

RuiPing Dai: Hello
Friend
Please forgive my mistakes
No 50% discount at 11.11
Thank you

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

судячи з того, що народ пише на http://mysku.ru/blog/, 11.11 це зазвичай розвод, аля накидаєм 50% зверху, потім повертаєм як було, під соусом нереальних знижок, приправлених гарними банерами...

З вас всіх тільки Saddy зрозумів суть справи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

судячи з того, що народ пише на http://mysku.ru/blog/, 11.11 це зазвичай розвод, аля накидаєм 50% зверху, потім повертаєм як було, під соусом нереальних знижок, приправлених гарними банерами...

 

а хіба SuperDeal не те саме? продаж "залєжака" ніби з фантастичною знижкою. але майже весь товар з списку можна знайти за таку саму ціну в любий "звичайний" день

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згоден, суть така ж сама, правда не форсують так агресивно як 11.11.

п.с. хмм, дуже знайома дата, точно, день коли мені чікнули апендикс ) :0130: 

Змінено користувачем Deemon
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось із форумчан мав справу на али з магазином Century Tech ? Рейтинг великий , але дуже багато негативних відгуків. Жаліються що не відправляє товар довго, або дає невірний трек, в наявності товару немає , а говорить що відправив. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так не купуйте в даному магазині. Навіщо створювати собі проблеми.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розпочав переписку з ним в чаті .Запитав чи є товар який мене цікавить в наявності, відповів так є. У від повідь написав йому що мол народ жаліється  що  неякісно працюєте, він дав таку відповідь:

 

friend , cause the customs problem and factory short supply ,pls don't worry, this time we have prepared enough stock ,we will arrange to send the phone as soon as possible

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

as soon as possible може теж розтянутись, тим більше якщо він має проблеми з терміном відправки.

 

 

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

День розпродаж по Алі

 

 

US $74.99 / шт.
 
Распродажа TB1G7GOJVXXXXaMXVXXXXXXXXXX-33-10.pngUS $59.99
Больше скидок 11.11: -$15 за заказ от US $149

 

 

в жовтні цей самий товар замовиви за 56.99

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

rl72, так з 11.11 теж не все так просто. щоб отримати знижку, треба зробити закупку на $149 та вище. чи заздалегідь збирати coins, міняти на купони, та інше подібне

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На сайті http://www.jd.com/проходить акція:
Пригласите друзей зарегистрироваться на www.jd.com с использованием кода приглашения и каждый из вас получит по $10! Вы можете заработать до $500!
Мій "invite code" 5CAU59.

Можна набрати багато речей за декілька центів або декілька десятків центів. Є речі, які набагато дорожчі ніж на Алі, але з купоном в 10дол. виходить доволі приємна ціна.

Для отримання 10дол. купона треба вказати "invite code" 5CAU59(це мій).

Може хтось нічого там брати не буде, але має паро хвилин вільного часу то прохання зареєструватися і вказати мій "invite code" 5CAU59.

Пошту можна вказувати будь-яку, на неї приходить тільки підтвердження реєстрація без верифікації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


в жовтні цей самий товар замовиви за 56.99

а я декілька лотів не встиг купити до початку підняття цін, тепер мушу чекати 11.11 щоб замовити :(


чи заздалегідь збирати coins, міняти на купони, та інше подібне

цього року проблем з монетками зовсім не було, я весь набор купонів купив за 2 дні

тепер головне вгадати з продавцем, бо товар можуть і не вислати, гроші то повернуть, а купон пропаде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


rl72, так з 11.11 теж не все так просто. щоб отримати знижку, треба зробити закупку на $149 та вище. чи заздалегідь збирати coins, міняти на купони, та інше подібне

 

Значить я неправильно зрозумів цю розпродажу і зря чекав 11.11 щоб замовити лот. Не дочитався що потрібно замовити на 149$ щоб попасти на знижку :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вже теж в кошик накидав необхідного... чекаю...

ну дасться знати завтра

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...