Перейти до змісту

Потрібна консультація по замовленню з Ali Express


Рекомендовані повідомлення

Я купив в двох продавців речі. Дали треки. Треки правильні але вони не відслідковувались. Тобто дають трек на посилку. самі падли відправляють бандеролями які реально не відслідковуються. 3 посилки прийшли одна ні. ПОдав на повернення.

Прод написав що вислав знову і дав трек який відразу почав відслідковуватись. Швидко з"явилась посилка в Києві, а потім я трохи прифігів. На мейл приходить лист що посилку в Києві посилка вже отримана. Тобто прод хотів намахати і мене і сайт алі, дав трек, але не мій і попросив відразу закрити диспут. Але українці вони навчені. я думаю якщо я вже чекав чорт знає скільки я ще почекаю.

Потім написав на алі що прод намахує і що дав трек не мій а київський. в той самий день. Диспут на мою користь і повернення коштів. Такі от китайці хитрожопі :)

у мене так було - дали трек на посилку що пішла у Запоріжжя, теж був офігів від укрпошти коли мою посилку отримали там, але то була не моя.

я отримав все добре.

всі люди помиляються.

і доречі. вже два рази писав електронні листи на укрпошту і отримував офіційні листи, з вихідними номерами назад у відповідь.

другий раз - навіть по телефону дзвонили щодо посилки.

так що не все втрачено.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

на дешеві товари - продавці на алі часто дають "ліві" трек-номери.

якщо в продавця нормальний рейтинг - то і безтреки зазвичай доходять вчасно (раніше часто бувало, що безтрекові приходили раніше, ніж з треком).

відправка посилки з треком коштує дорожче, ніж без трека.

а правила аліекспрес вимагають, щоб продавець завжди відправляв з треком. частина продавців на дешевих товарах з метою економії дають "лівий" трек, або внутрішній (внутрікитайський) трек-номер.

в кінці березня купував дешеві ЛЕД-лампи в продавців - дві трошки дорожчі півдолара, і дві по 20 центів. Одна з них прийшла з валідним треком (відстежувався і в Китаї, і в Україні; в продавця високий рейтинг), посилка з лампами по 20 центів - трек відстежувався тільки по Китаю. Ще одної лампочки не отримав - маю "лівий" трек-номер, який ніде не відстежується. Ще місяця з моменту замовлення не пройшло - поки не переймаюсь.

Але частина продавців орієнтовані на шахрайство. Зазвичай в них рейтингу немає. Але аліекспрес стане на сторону покупця в спорі, якщо в продавця немає валідного трек-номера, і поверне кошти (звісно, якщо не завтикати строки диспуту). Тому посилку треба чекати до передостаннього дня, коли ще можна відкрити диспут. Там можна або продовжити термін доставки, або вимагати повного повернення коштів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

хочу замовити мобільний телефон з аліекспрес хтось може надати консультацію?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хочу замовити мобільний телефон з аліекспрес хтось може надати консультацію?

Питай :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Замовив взуття, прийшло меншого розміру (китайський варіант менший) - відкрив спір, продавець пропонує вислати нову пару, але закрити спершу спір. Чи варто погоджуватись на його умови?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замовив взуття, прийшло меншого розміру (китайський варіант менший) - відкрив спір, продавець пропонує вислати нову пару, але закрити спершу спір. Чи варто погоджуватись на його умови?

Хай спочатку вишле. Спір не закривайте. Бо як закриєте,то грошей вже не повернете. А так хоч з меншим взуттям лишитесь,продасте на сландо,і повернете свої кошти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто часто робить замовлення? Потрібно пару дрібниць.

а чому самому не замовити? по дефаулту, навіть якщо оплачувати купу ордерів одним платежем, замовлення від різних продавців йдуть різними посилками (правилами при цьому вимагається окремий трек-номер на кожну посилку), та ще й кожен продавець відправляє в зручний йому термін (аби тільки вкластись в строки, заявлені ним при продажу).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замовив взуття, прийшло меншого розміру (китайський варіант менший) - відкрив спір, продавець пропонує вислати нову пару, але закрити спершу спір. Чи варто погоджуватись на його умови?

для цього потрібно спочатку уточнити в продавця, який розмір потрібно для конкретної довжини стопи.

А так Ви обрали розмір, хоча й завжди на сторінці замовлення є табличка з відповідністю розмірів, і тепер хтось винен.

по сабжу - закриєте спір, гроші не повернете. і ще, наявність трек-номеру ще не підтверджує відправку, хай підтвердить спір, Ви отримаєте гроші і тоді знову зробите замовлення.

Хто часто робить замовлення? Потрібно пару дрібниць.

якщо дрібниці досить дешеві, то відправлять без трек-номеру. якщо не отримаєте товар, довго прийдеться чекати на повернення грошей (а хитрі китайці ще й можуть не йти на зустріч і клеїти дурня).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо дрібниці досить дешеві, то відправлять без трек-номеру. якщо не отримаєте товар, довго прийдеться чекати на повернення грошей (а хитрі китайці ще й можуть не йти на зустріч і клеїти дурня).

:_03: Я так розумію впихнути до чиєїсь посилки не вийде?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так розумію впихнути до чиєїсь посилки не вийде?

ну хіба знайдеш людину, яка буде робити замовлення в того ж продавця і дійдеш згоди з нею та продавцем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

як мені буде дізнатись чи пришла мені посилка чи ні? Де її забирати, і як взагалі проходить цей процес?

через 2-3 тижні ідеш в своє поштове відділення і питаєш, треба мати при собі паспорт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що питати, якщо трек номера нема))? Я тут прийшов, дайте мені ось те що я замовляв) І якщо наприклад воно приїхало за 2-3 тижні, а я прийшов на 4 тиждень, штраф буде?

За такий термін штрафу не буде. Як приходить посилка, тобі в поштову скриньку мають кинути повідомлення з пошти, що приїхала бандероль. На поті мені казали, що посилка в них може лежати місяць, далі її відправляють назад в Київ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що питати, якщо трек номера нема))

кажеш прізвище і адресу

а повідомлення про посилку в поштову скриньку можуть і не кинути, мені ще ніколи не кидали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто мені то дрібні посилки приносить поштарка додому. Якщо щось велике, то вона мені залишає повідомлення в поштовій скринці. Проблем ніколи не було,всі посилкі доїжжали нормально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Прийшов посиль з китаю через Міст експрес, то прийло смс, позвонили і уточнили коли підвезти "пакетик"

Всі б так призодили, порівняно із укрпоштою то крутяк

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прийшов посиль з китаю через Міст експрес, то прийло смс, позвонили і уточнили коли підвезти "пакетик" Всі б так призодили, порівняно із укрпоштою то крутяк

як називається служба доставки, якою летіло в Україну?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На посилці пише YANWEN Y-POST штрихкод мої данні і трек номер і дата 08/24/15

Змінено користувачем Voronin10
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

швидко дійшла?

два тижні і сьодні один день

P.S. доставка безкоштовна

Змінено користувачем Voronin10
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нещодавно замовляв на алі. посилка за 2 тижні прийшла, що саме більше здивувало прийшло смс з укрпошти "відправлення трекномер надійшло до відділення число 43017"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моє відділення забило великого на смс, одного разу то навіть не прийшло ровідомлення шо посилки є( я чикав) ше й я з китайця бабло вернув, будьте уважні і напрягайте іх самі

Змінено користувачем Voronin10
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Doogee Valencia 2 Y100 Pro за 89,99$

непоганий китайфон по акції всього 4 дні ;)

Характеристики товара

Количество SIM-карт:

Две SIM-карты

Model:

DOOGEE Y100 Pro

Размер:

143*70.5*6.9mm/5.63*2.78*0.23in

Емкость батареи (мАч):

2200mAh

Сотовая связь:

GSM/WCDMA/LTE

Тип камеры:

Передняя & задняя камера

CPU:

MT6735 Quad-core

Google играть:

Да

Разблокировка телефона:

Да

Размер дисплея:

5,0

Время Разговора:

3-5 Hours

Разрешение дисплея:

1280x720

Особенности:

GPS-навигация,E-mail,FM-радио,Воспроизведение MP3,Сенсорный экран,Bluetooth,Wi-Fi,Слоты карт памяти,Видеоплеер,Гравитационный эффект,Передняя камера,Сообщение,GPRS

Тип батареи:

Не съёмная

Дата выпуска:

2015

Состояние:

Новое

3G:

WCDMA 850/1900/2100MHz

Дизайн:

Стержень

Производитель:

Doogee

Производитель процессора:

MTK

Язык:

Английский,Русский,Немецкий,Французский,Испанский,Польский,Португальский,Итальянский,Норвежский,Другой

Процессор:

Четырёхъядерный

ОЗУ:

2 ГБ

Цвет дисплея:

Цвет

Камера:

8 MP

Тип сенсорного экрана:

Ёмкостный экран

Толщина:

Ультра тонкий (<9mm)

Операционная система:

Android

4G:

FDD-LTE Band 1/3/7/20(B1:2100, B3:1800, B7:2600, B20:800MHz)

Режим диапазона:

2SIM/Dual-Bands

ПЗУ:

16 ГБ

2G:

GSM850/900/1800/1900MHz

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...