Перейти до змісту

Потрібна консультація по замовленню з Ali Express


Рекомендовані повідомлення

А захист продавця можна продовжувати нємєрєнноє колічєство раз? Saady, не вивчав/не стикався?

теоретично, так. Але сам не стикався.

зазвичай, якщо імпорту не було за 35-40 днів, то вже його і не буде.

захист продавця брав лише раз на 15 днів.

а WeDo було? Трекномер типу WD*******CN

ніби було щось схоже. ці номери трекаються лише до експорту з Китаю, потім залишається лише чекати. та і взагалі схоже на фейкові номери (відправлення по факту без трекінгу), а на сайті статуси міняє робот автоматом.

хоча доходили досить швидко (20-25 днів)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

В моєму випадку останній запис був щось типу "прибув в Україну" десь 30.12.14.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В моєму випадку останній запис був щось типу "прибув в Україну" десь 30.12.14

фейк http://forum.trackchecker.ru/viewtopic.php?f=16&t=1147

а ти на пошту ходив питав чи є посилка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тааааксь, ще маю 21 день 2-го захисту покупця. :) А захист продавця можна продовжувати нємєрєнноє колічєство раз? Saady, не вивчав/не стикався?

В моєму випадку останній запис був щось типу "прибув в Україну" десь 30.12.14.

вд не треаються в нас, йди на пошту, заист тільки раз, дойде до 1го дня відкривай диспут, продавець на відповіть має 10 днів споатку,не відповів гроші повертають, тільки при відкритті диспуту вкажи що товар не прийшов і повну вартісь, або без 1го центу, якщо відповість і противиться ще раз просиш відшкодування в диспуті(редагуєш)Б буде мати 7 днів, даі якщо не дійшло ще раз, маж 5днів щоб дати трек номер,бумаги про відправку, там вже з ним говорить представник аліекспресс. Тебе визнають правим і за 3 дні гроші повертаютю. Це в найтяжчих випадах. Зазвичай продавець сам з 1го разу все вирішує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дя мене найкращі сервіси трекінгу, за близько 4х років, це 17tack i Trackitonline якщо там не трекається , то біьше ніде. А, протекцію можна продовжити , якщо довіряєш продавцю, але я екаю 40 днів, далі хай йдуть на 3 сторони. Якщо вд трек отримав статус в країніпризначення то чекай 3 дніточно і йди на пошту.

Змінено користувачем Tomson
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я пошту задрочив уже до бєзобразія. ) Нема і всьо. Раз в тиждень точно заходжу.

Мені продавець по проходженні перших 45 діб продовжив захист ще на 45. Якби не ріст курса долара, то ті 5 баксів уже давно просив би назад. )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я пошту задрочив уже до бєзобразія. ) Нема і всьо. Раз в тиждень точно заходжу.

Мені продавець по проходженні перших 45 діб продовжив захист ще на 45. Якби не ріст курса долара, то ті 5 баксів уже давно просив би назад. )

Та відкривайдиспут і все, тим більше 5 дол, він там дьоргатись за них не буде довго.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та він на собі рубаху вже в котре на груді рве тіпа "зьома! потерпи, почекай - приїде, а як нє, то гроші верну. атвєчаю". :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відкривай диспут, можливо він нічого і не відправляв. Тоді просто поверне гроші і все. Або скажи йому, хай повертає кошти, а коли ти отримаєш товар і все буде гуд, то повернеш йому цю суму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відкривай диспут, можливо він нічого і не відправляв. Тоді просто поверне гроші і все. Або скажи йому, хай повертає кошти, а коли ти отримаєш товар і все буде гуд, то повернеш йому цю суму.

Так і планував. Єдине що тримає, то це те що долар то росте. :)

Завтра навідаюсь вранці на пошту. Авось )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17tack i Trackitonline якщо там не трекається , то біьше ніде

ці сервіси не слідкують за посилками

вони лише перенаправляють твій запит на офіційні сервери (Chinapost, Укрпошта і т.д.)

і показють тобі його в мега-красівому віконці

Та він на собі рубаху вже в котре на груді рве

а фотку посилки може показати?

якщо порядні продавці не дають треку, то вони часто фоткають запаковану посилку з твоєю адресою, як доказ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та він на собі рубаху вже в котре на груді рве тіпа "зьома! потерпи, почекай - приїде, а як нє, то гроші верну. атвєчаю". :)

Скинь силку на магазин продавця, деякі горе продавці дають фейкові треки, або трекі клони. Я думаю може й хтось міг прихватизувати на митному контролі, але навряд. Зазвичай без треку губляться, в мене з іншого магазу 1 пришла з 3х, доплатив за трек ,перевислали і все гуд, доречі трек був 1н, а паунків на пошті 2, за весь досвід отримував(не з алі) так 3 рази. Всього губилось з треками 1н пакунок за весь час, 1н продавець з алі не вислав, наі@пав, то все диспутом повернув за 12 днів, сума була на близько 140дол, без треку губились ччастіше, але я рідко без нього беру, разів 3-5 за рік максимум. Ньюансів багато, навіть взяти те , що треба платити податок на товар овер 200 євро, інколипишу продавцям щоб цінність оголошуваи мену, а в описі до декларації ставии не планшет напилад а мп3 плеєєр. Також не можна отримувати деякі групи товарів. Інколи коцане шось приходить,накшталт екрану чи тачу до чогось, то пишу "hi friend, pls take double pack for box and goods, because post in my county is so bad, ty".

ПС Як же погано і незруччно друкувати на сенсорному екрані)) багато помилок і пропущених букв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а фотку посилки може показати?

фото на сайті wedo є. навіть 2 з різних ракурсів.

Скинь силку на магазин продавця

http://ru.aliexpress.com/store/537529
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17tack i Trackitonline якщо там не трекається , то біьше ніде

ці сервіси не слідкують за посилками

вони лише перенаправляють твій запит на офіційні сервери (Chinapost, Укрпошта і т.д.)

і показють тобі його в мега-красівому віконці

Та він на собі рубаху вже в котре на груді рве

а фотку посилки може показати?

якщо порядні продавці не дають треку, то вони часто фоткають запаковану посилку з твоєю адресою, як доказ

всі данні беруть з інших сайтів, але ці сайти не лагають, інтерфейс зрозумілий(в треконлайн він ну дуже скудний , а не мега крутий, зате сайт ллегкийнавіть для телефону).

На рахунок продавців, коли вибираю товар дивлюсь на кількість замовлень і рейтинг продавця, також відгуки про товар мають бути місячної давності мінімум. Багато хто не истий на руу палиться тим, що наприлад магазин продавця в основному заповнений наприклад електронікою,а лот дав там з футболками, та щей на груповій чи на розпродажі.

Краще заплатити на деілька доларів більше, тим паче що в велиих конторах на алі часто є знижки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всі данні беруть з інших сайтів, але ці сайти не лагають, інтерфейс зрозумілий(в треконлайн він ну дуже скудний , а не мега крутий, зате сайт ллегкийнавіть для телефону).

краще постав собі http://new.trackchecker.ru/

зачьотна прога

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

краще постав собі http://new.trackchecker.ru/

А тут на мій трекномер матюкнулось: Внимание! Неверная контрольная сумма трека (6). Возможно трек невалиден!

Правда там пише "Отслеживание почтовых отправлений Почты России" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Йде мені посилка трек RC880880737CN тільки от біда ніде вона не трекається вже більше 2-х тижнів. На питання прод відповідає. ПО тому самому лоту позитивні відгуки. Пише що трекнеться, не вірю щось я йому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Йде мені посилка трек RC880880737CN тільки от біда ніде вона не трекається вже більше 2-х тижнів. На питання прод відповідає. ПО тому самому лоту позитивні відгуки. Пише що трекнеться, не вірю щось я йому.

з практики, після встановки статусу відправлено чекаю місяць і тиждень, нема диспут і чекаю ди кінця тижня, знов нема гроші забрав

зара вроді швидше має йти посилка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Віриш чи не віриш, слідкуй за часом захисту (щоб встигнути відкрити диспут) і не парсься. Все буде добре

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

захисту там є 20 днів ще.Тільки після того як він дав трек. в нього замовили ще 2 посилки. по 2-х дали трек теж, такого ж формату. і вони теж не трекаються. ось що смущає. і взагалі всі посилки приходили останнім часом за 14 +/- пару днів. а тут навіть не трекається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Йде мені посилка трек RC880880737CN

у номера неправильна контрольна сума

підозріло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

захисту там є 20 днів ще.Тільки після того як він дав трек. в нього замовили ще 2 посилки. по 2-х дали трек теж, такого ж формату. і вони теж не трекаються. ось що смущає. і взагалі всі посилки приходили останнім часом за 14 +/- пару днів. а тут навіть не трекається.

розкажу секретіще:

китайці хитрожопі, для того шоб продавати на аліекспресі тра обовязково давати трекінг, так як посилка відправляється хз як а трекінг відсутній хитрожопий китаєць на скору руку бере хостінг на пару метрів х базою і варганить шось типу свого трекінгу,

так що я на трекінг забив давно, прийшо - підтвердив, неприйшло диспут і ще тиждень чекаю потім гроші вертаю, що правда все що замовляв приходило

навіть коли на попередній новий різ замовив USB-> lpt то прийшло не 1 а три :) які були роздані на борді

Як писали вище: забирай гроші якщо аж занадто довго з договором якщо товар прийде то гроші заплптиш,

П.С. на алі теж є кадри як і на аукро

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що правда все що замовляв приходило

От і я про те ж, головне терпіння і все буде ок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто в курсі. якщо мені повернуть гроші а товар прийде потім. гроші не спишуть самі без мого дозволу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...