Перейти до змісту

Потрібна консультація по замовленню з Ali Express


Рекомендовані повідомлення

хто з так сказати "старих воїнів" може допомогти з замовленням на aliexpress.com, або можливо хтось з тих то тягає звіти телефони відгукнеться. Найшов цікавий телефончик з акційною ціною ще діє 20 год, хочу замовити.

leagoo lead 5

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

і де затримка?

жмеш кнопочку купити, вводиш данні карточки, свою адресу і чекаєш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в тому що ніколи цього не робив . трохи почитавши тему і попитавши в тих хто купував, зрозумів як можна оплатити, тепер цікавить якщо я сьогодні замовлю, а заказ оброблять там через 2 дні чи буде ще тоді дійсна та акція?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тра читати умови акції, бувають обмеження по строку оплати, вчора на zte наприклад було 3 години після переміщення в кошик. А якщо є карта привата можна відкрити віртуальну доларову, питання пару хвилин.

Або попросити когось купити, та передати йому гроші готівкою.

Змінено користувачем leonon
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

останній рік з'явилось на алі багато кідал по цікавій схемі : популярний товар та ціна з знижкою 50% чи більше, але відправка на протязі 2-3 тижнів. ніби ж нічого, є захист? відправляють деколи в останній день, буває навіть в останні години статус ставлять shipped та надають трек. трек, який ніде не "трекається" навіть через тиждень чи два. якщо спитати в продавця, може надати інший, який так само "мертвий" чи взагалі чужий. час на доставку – 60 днів. розрахунок на те, що покупець раптом забуде й гроші автоматично зарахуються. довести щось після цього досить складно – особливо стосується новачків з левелами A1 та A2. з A3 вже пред'яви після зарахування грошей у більшості випадків вирішуються на користь покупця, але продавець може дуже довго мізки полоскати, вмовляючи почекати ще тиждень-другий чи доводячи, що посилка вже поїхала до UKRAINE, то йому далі справи немає до неї. звичайно, коли це чехольчик до Nokia 340, то можна забити та почекати, а ось коли "зависає" значна сума, то вже неприємно. будьте уважні, дивіться відгуки та репутацію.

Серйозно? А чого тоді відкрити суперечку про не отримання товару можна навіть 15 днів після закриття замовлення (пруф)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найшов цікавий телефончик з акційною ціною ще діє 20 год, хочу замовити. leagoo lead 5

це якась фуфлова акція

70 баксів це для нього стандартна ціна, більше він і не вартий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора, вперше після зниження безмитного ліміту з 300 до 150 євро замовив телефон.

http://www.aliexpres...278854.html :_30:

Вчора оплатив, вже сьогодні відправили :_25:

Змінено користувачем butaha
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в тому що ніколи цього не робив . трохи почитавши тему і попитавши в тих хто купував, зрозумів як можна оплатити, тепер цікавить якщо я сьогодні замовлю, а заказ оброблять там через 2 дні чи буде ще тоді дійсна та акція?

Замовлю, означає оплатити, так? Чи добавлю в корзину?

Якщо перше, проблем ніяких і хай вони там обробляють хоч 20 днів.

PS: до попереднього повідомлення ( не відкривається посилання), гаджет замовив Xiaomi Redmi Note 2

Змінено користувачем butaha
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

замовив тел. за 60баксів

продавець пише

dear friend.thank you for your order,we had already built a shipping list.

Usually we will write 25$/pcs as mp4 player in the package try to avoid the custom tax, is that ok? if you don't agree with our declare , pls reply within 12hours.

погоджуватись, чи хай вказує реальну дані та ціну?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зараз не оподатковуються посилки, вартість яких менша ніж 150 євро.

так що може писати і реальну вартість. але йому доставка буде дешевша, якшо вкаже меншу вартість.

з цим проблем немає.

колись сам просив продавця вписати в CN22 набагато меншу вартість, щоб не нарахували мито випадково

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене йде бандероль, ціною еквівалентна 147-148 євро. От і побачимо що буде: )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фактична вартість, а в декларації я не знаю, що вказав китаєць.

З розмитненням таких помилок знайомий, вже розмитнював наднорму понад 300євро.

Змінено користувачем butaha
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не пам'ятаю суму, що попала під розмитнення, але загальна сума 800 грн. З них 400 послуги брокера, яка не залежить від суми мита.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага, він.

був вчора у іншого продавця зі знижкою в 3 бакси

ще є по такій же ціні 56.99.

+ плющки у вигляді чохла за 5 баксів

Змінено користувачем rl72
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага, він.

був вчора у іншого продавця зі знижкою в 3 бакси

ще є по такій же ціні 56.99.

+ плющки у вигляді чохла за 5 баксів

як прийде дасте знати? :_08:

хочу замовити, але бажано пощупати :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз знижка в GearBest на Doogee Y100X, з промокодом: EDMX100 коштує 73,99$. Може комусь пригодиться, все ж краще ніж X5.

http://www.gearbest..../pp_202943.html

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З 6 жовтня не відслідковується посилка, пише В пути - Прибыла в промежуточный пункт Europe Distribution Center , це нормально чи ні? Захист ще маю 12 днів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...