Перейти до змісту

Потрібна консультація по замовленню з Ali Express


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Мені довелось скасувати ордер бо продублювався, а гроші ті що пропалачено через мастеркард повернуться, який механізм повернення підкажіть хто знає??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Ти знаєш, замовив та оплатив, потім глянув, "та я лох". Саме в нього, сторінку назад давав пораду не замовляти, а сам замовив.

 

butaha ну я також ризикнув і замовив в нього. Написав потім йому що сподіваюсь проблем не виникне так як він і обіцяв. На що отримав відповідь.:

 

thank you so much for your order,friend,we will send out the goods soon and safely.

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні звичайний чорний , а також чорний чехол на інший X5 який купувався місяць назад :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Достали мене зарядні, які йдуть в комплекті з планшетом та телефоном, вирішив купити BlitzWolf™ 24W на два порта по 2,4А. Може хтось юзає такий зарядний?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, шо скажете?

 

 

 

shipping online
dear friend.thank you for your order,we had already built a shipping list.
Usually we will write 25$/pcs as mp4 player in the package try to avoid the custom tax, is
that ok? if you don't agree with our declare , pls reply within 12hours.
Finally  pls leave your E-mail ID  that we  can make contact with you easily.
thank you

Погоджуватись?
Мова йде про смарт, теперішньою ціною в $110, куплений дешевше.
Схоже на розвод, нє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прод хоче вказати в CN22 меншу ціну, щоб не платити (платити менший) митний збір чи ще якийсь платіж на пошті. для тебе, як покупця, ні на що не впливає, поки реальна ціна посилки не буде перевищувати теперішній ліміт в 150 євро (для України), тоді сам будеш просити, щоб вказали меншу ціну.

зазвичай всі так пишуть і навіть не питають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я от тільки "врився" почитати про продавця, то "жук" ще той.

Магазин: Hope-Team ShenZhen Electronic Technology Co.,LTD


Saddy, то це більше йому треба чи мені? ) Можна льогко відмовлятись від тої пропозиції? )

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dream, йому) але і тобі типу все одно. 

якщо продавець мутний, то краще не зв'язуйся та не трать час та нерви

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Saddy,вже зв'язався. Слава Богу, сума не значна. Якраз достатня, що навчитись на своїй шкурі. Спостерігаю, короче. ) пінгвіни_з_мадагаскара.jpg 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, шо скажете?

 

Погоджуватись?

Мова йде про смарт, теперішньою ціною в $110, куплений дешевше.

Схоже на розвод, нє?

 

мені прод також писав про 25баксів і напис на пакеті "мр4плеєр", смарт дійшов без проблем. надсилали з Нідерландів

а що за продавець? можна в приват, може той що і я купляв

то й самий прод.

навіть плюшки у вигляді картрідера і ще якрїст фігні  добавив

Змінено користувачем rl72
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Alibaba за день продала товаров на $14,34 млрд Alibaba за день продала товаров на $14,34 млрд
 
12 ноября 2015 г., 13:47 kg4efpae.jpg
    • Alibaba отчиталась по итогам вчерашней масштабной распродажи в онлайн-магазине AliExpress. Объем продаж в так называемый День холостяка превысил прогноз компании в $10 млрд и достиг рекордных $14,34 млрд.

      При этом, за первые пять часов распродажи покупатели тратили по $1 млрд в среднем в час, после чего темпы немного снизились и за первые десять часов было потрачено $8 млрд, а по итогам 12 часов — $9 млрд. Отмечается, что прошлогодний рекорд в $9,3 млрд был побит за 14 часов распродажи.

      С мобильных устройств было сделано почти 69% покупок. В пике число транзакций при покупках достигало 140 тыс. в секунду. Доля покупателей, приобретавших зарубежные продукты дастигла 33%.

      Таким образом, площадка установила очередной рекорд по продажам товаров в онлайне за один день. Самые популярные распродажи на западном рынке, которые проходят в Черную пятницу и Киберпонедельник в США даже вместе не могут подобраться к результату 11 ноября в Китае.

p.s. ось чому у вас глючило 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

rl72,довго йшло? Бо з моменту замовлення пройшло 2,5 доби і вже дав трек-код, який правда поки не розпізнається на singpost
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

rl72,довго йшло? Бо з моменту замовлення пройшло 2,5 доби і вже дав трек-код, який правда поки не розпізнається на singpost

 

4 тижні, купив 13.10., лише 20.10 (в останній день обробки замовлення) дав трек-номер на http://www.17track.net/en/

правда, вже з 21.10 почалась трекатись  http://myparcels.ruна пошті Нідерландів, 7.11. забрав (з Києва 5 днів добиралась)

чисто в дорозі ніби 18 днів.

друга посилка куплена в той самий день  в іншого прода, що до сих пір їде, вже доїхала до Європи і звідти виїхала на Київ... маю ще 5 днів, щоб доїхала, або відкрити Продовжити захист покупця

Змінено користувачем rl72
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

rl72, в якому магазі брав? 

 

перший (то, що приїхав) в тому самому, що Дрім (Магазин: Hope-Team ShenZhen Electronic Technology Co.,LTD), другий в

Магазин: angelsupplier88

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, шо скажете?

shipping onlinedear friend.thank you for your order,we had already built a shipping list.Usually we will write 25$/pcs as mp4 player in the package try to avoid the custom tax, isthat ok? if you don't agree with our declare , pls reply within 12hours.Finally pls leave your E-mail ID that we can make contact with you easily.thank you

Погоджуватись?

Мова йде про смарт, теперішньою ціною в $110, куплений дешевше.

Схоже на розвод, нє?

Це ж повідомлення, буква в букву, відправив мені Century tech. Таке враження, що одна особа має декілька магазинів на Алі Змінено користувачем butaha
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ви не помічали в коментарях до багатьох товарів у різних продавців одноманітний спам про купони? І фідбек продавця до нього кругом однаковий:

kQfmdGT.png

 

Мені здається, шо між такими продавцями є певний. картель. І, можливо, ті ваші продавани сидять в одному офісі під різними назвами типу Super China Technology Inc.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені вже написав, що телефон ще не відправлений, бо його треба перевірити. :) Питаю: звідки трек-код, і навіщо він треба, якщо на обробку замовлення давалось 30 днів? :)
Перед тим йому відправляв скріншот, де на алі видно проходження товару, а на сінгпост трек-номер не знайдено.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На ці акційні телефони діє попередній продаж, їх немає в наявності, вони грубо ще га заводі. Але трек дали, щоб ти не панікував - на сайті рух йде, а багато хто більш ніде і не дивиться

Чекай 10 днів, і якщо не буде руху на офсайті, то відкривай диспут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Saddy, його відповідь:

 

 

 

Hello friend,
 
Recently we are processing the shipment for all orders,due to large orders placed on this 11.11 global shopping festival, we might not answer your question timely,below are some answers to the questions you might ask:
 
Q1: when sending out?
A1: we will ship all the orders chronologically in  about 7 workdays asap(except pre-order products, the estimated  shipping time will be about 35 days,except some remote countries
 
Q2: About Product ?
A2: if you have questions about the products, you can  check the product description and Specifications, or you can search on the internet
 
Q3: About changes
A3: If some modification like change address,reciever name or any other change,dont worry, before the shipment,we will check all your message and do it according to your requirement
 
4.Contact us: If you can not get the answer or your problems are  urgent, please feel free to contact us on Aliexpress Trademanager
 
Hope Mobile Team

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя епопея з Century Tech закінчилася. Після спілкування з продавцем, зрозумів, що марно чекати на швидку відправку і зробив Cancel Order. Сьогодні отримав кошти на картку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...