Перейти до змісту

Потрібна консультація по замовленню з Ali Express


Рекомендовані повідомлення

при чому немає у виборі країни доставки "Україна"

а промокодом: EDMX100 - інвалід

Якось так з мого акаунта. Хто інвалід?

jJ8Y1.png

k1azd.png

Змінено користувачем butaha
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

butaha,

Warehouse Options:

EU $74.10

CHINA $84.99

Доставка з складу Європи, лише в Країни Європи. Тому, ціна 73,99$ дуже хороша для України.

P/S Я Вам тут доказувати нічого не збираюся, виклав інформацію, але ж ні, треба не розібратися і обі...ти. Лади, хай буде так, більше не буду.

Змінено користувачем butaha
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доставка з складу Європи, лише в Країни Європи. Тому, ціна 73,99$ дуже хороша для України.

P/S Я Вам тут доказувати нічого не збираюся, виклав інформацію, але ж ні, треба не розібратися і обі...ти. Лади, хай буде так, більше не буду.

не кипятись, ніхто тебе не обсирав...

а промокод написало

The code you entered is invalid.
- я не реєструвався гірбесті...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доставка з складу Європи, лише в Країни Європи. Тому, ціна 73,99$ дуже хороша для України.

та і я про теж...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Треба порада знаючих. Ситуація слідуюча: відправив продавець бандероль поштою Швеції, до Мальме (Швеція) бандероль добралася DirectLink-ом без проблем, можна сказати швидко. В Мальме повісіла до 09.10.15 і стала в імпорт. Далі сортування і як мені розяснюють на території України, але в системі Укрпошти не трекається по сьогоднішній день. Як таке може бути? Таке враження, що в черзі на митницю, але тиждень :_14:

Фото відслідковування:

yRqr.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

статус "Імпорт" видала служба доставки почти Швеції. Тоюто згідно їх даних літак/контейнер приземлився в Україні.

На Укрпошті немає - значить ще не потрапило на митницю. чому так довго - хз, може там завал.

зазвичай почту Швеції не рекомендують.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про Швецію знаю, але там вибору не було, вибирав продавець. Зазвичай на це не ведуся, тут зіграла репутація продавця (був потрібен дорожчий, але надійний). Короче, чекати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

також слідкуй, чи не було імпорту посилок, що мали ескпорт в один день із твоєю - на пошта -стат http://poshta-stat.tk.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу собі замовити ось такий девайс.

Цікавить інфа по вартості, тото скільки воно буде коштувати, куди приїде і коли оплачувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коштувати воно буде як написано там 8,5 дол, приїде на те відідлення укрпошти на яке буде відправлено оплачувати до відправки.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ha3aP, якщо купувати через андроїд-додаток може бути невелика знижка.

пошта гонконга йде в Україну в середньому місяць.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть будьласка чим краще пересилати посилка біля 20 кг (електро мотори)? Термін доставки немає значення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть будьласка чим краще пересилати посилка біля 20 кг (електро мотори)? Термін доставки немає значення.

Це 100% платна доставка. Якщо вартість близька або перевищує 150 євро, не рекомендую DHL. Попадеш на розмитнення 99,99%.

Змінено користувачем butaha
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть будьласка чим краще пересилати посилка біля 20 кг (електро мотори)? Термін доставки немає значення.

Це 100% платна доставка. Якщо вартість близька або перевищує 150 євро, рекомендую, не рекомендую DHL. Попадеш на розмитнення 99,99%.

DHL рекомендуєш чи ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поправив :)

Ось така ситуація, це реально так як описано у відео:

Змінено користувачем butaha
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що скажете про компанії посередники, такі як осьця наприклад?

http://www.e-import.com.ua/price-list#%D0%94%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%B2%D0%BA%D0%B0%20%D0%B8%D0%B7%20%D0%9A%D0%B8%D1%82%D0%B0%D1%8F

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виникла проблема не можу відстежити посилку на укрпошти в мене номер без букв самі цифри на їх сайті видає помилку. Куда може бути відправлена посилка бо вказано індекс одного відділення, а місце проживання відноситься до іншого. Де зараз її шукати? Залишився 1 день захисту покупця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Залишився 1 день захисту покупця.

тобі дали або лівий трек взагалі, або трек тільки по Китаю

відкривай диспут НЕГАЙНО

в вказуй причину, що посилку не отримав і вимагай повну компенсацію

Змінено користувачем guest
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відкривати диспут і йти на те віддлення куди мала прийти посилка. Якщо нема тоді чекати поки вернуть кошти якщо прийшла посилка закрити диспут.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

судячи з написаного вище при покупці було вказано індекс наприклад 43001 а посилка йде на адресу де індекс буде 43010. ТОді шукати треба на відділені де була повна адреса а не індекс.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я колись теж помилково вказав не свій індекс, але посилка все одно була доставлена на моє поштове відділення, там дивляться на адресу в першу чергу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо неточний індекс, але адреса ваша, рано чи пізно ваша посилка прибуде на ваше відділення. Спочатку вона потрапляє на те перше/головне, а потім перевозиться поштовим автомобілем вже на ваше відділення. Питання тільки часу.

Змінено користувачем LaMeRiLKiN
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...