Перейти до змісту

Потрібна консультація по замовленню з Ali Express


Рекомендовані повідомлення

пробуй, але це певно якийсь маркетинговий хід, а не збій.

п.с. напиши, глянем, яку дадуть відповідь)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

друзі, а ви користуєтесь оригінальним сайтом на English? чи пародією "перекладеною" на російську?

 

у мене все показало нормально

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

 

чи пародією "перекладеною" на російську?

На скільки це б не було смішно, але всерівно не канає ;)

 

 

не знаю як шукаєте ви, але у мене все працює і шукає так як треба. 

про всяк випадок зверніть увагу на фільтри ліворуч. і спробуйте ще в іншому браузері - у мене опера

 

post-2373-0-21326600-1450556725_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дійсно, спробував в опері - все гуд)

в хромі - лише чохли і плівки на екран)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в Україні багато продукці Xiaomi продає магазин http://www.aks.uaта http://www.xiaomi.ua 


Ось, відключав розширення - не канає, в інкогніто вроді поканало, але якось через раз теж працює... 

Браузер міняти якось не ахті, бо все таки гугловська синхронізація... 

 

праворуч в горі є посилання - Go to Global Site 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в Україні багато продукці Xiaomi продає магазин http://www.aks.uaта http://www.xiaomi.ua 

Ось, відключав розширення - не канає, в інкогніто вроді поканало, але якось через раз теж працює... 

Браузер міняти якось не ахті, бо все таки гугловська синхронізація... 

 

праворуч в горі є посилання - Go to Global Site 

 

І у хромі у мене все знаходить

Та мені їхня продукція не здалася))) Просто цікаво чому ж курва не шукає :)

Ось англ версія, суть та ж самаattachicon.gifСнимок.JPG

 

встав сюди повністю строку  адреси сайт початкову, яка у тебе і після введення пошуку

Змінено користувачем madkot
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я пробував і з російської версії сайту, і з англійської - в гуглхромі результат аналогічний, в опері все працює норм.

також пробував зі свого акаунту, та без аутентифікації на сторінці - результат аналогічний.

з додатку все працює норм.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

у тебе все одно перекладає сторінку, видно ти зробив автоматичний переклад сторінки. бо праворуч зверху знову є  посилання на глобальний сайт - якби пошук був на гробальному сайті - такого не було.  вбивай кукі, чисти все що можеш у браузері перезавантажуй браузер і перевіряй

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

написав в службу підтримки - бла-бла-бла, скиньте скріншот, скинув, потім скрін з додатку...

post-13465-0-94571100-1450557954_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фаєрфокс в мене по твоєму лінку теж не показує телефонів

а так попробуй http://www.aliexpress.com/wholesale?catId=0&SearchText=xiaomi+redmi+note+2

 

алсо

 

 


Ксяомі шо шифруються

https://www.youtube.com/watch?v=PHRgqPEXF_w

Змінено користувачем guest
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З аліка перестали замовляти одяг/взуття. В основном замовляємо біжутерію, техніку, так як одяг/взуття дуже часто не якісне попадається, претензії не приймаються, бо товар нормальний, але мягко кажучи не якісний, хоча на фото і відгуках норм. Дивимось в сторону європейських магазинів, виробник то там також Китай, але якість - нормальна. Навіть замовляли взуття за ~100$ - якійсь реально уг, хоча і ціна велика. Тому б не радив брати у них одяг/взуття.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

З аліка перестали замовляти одяг/взуття. В основном замовляємо біжутерію, техніку, так як одяг/взуття дуже часто не якісне попадається, претензії не приймаються, бо товар нормальний, але мягко кажучи не якісний, хоча на фото і відгуках норм. Дивимось в сторону європейських магазинів, виробник то там також Китай, але якість - нормальна. Навіть замовляли взуття за ~100$ - якійсь реально уг, хоча і ціна велика. Тому б не радив брати у них одяг/взуття.

Можу сказати більше навіть) Краще взагалі через інтернет не брати взуття та одяг, яке б воно не було...ІМХО. Ніколи з розміром не вгадаєш...

 

 

Дивлячись яке взуття і виробник. Якшо знайти таку ж модель в наших "бутіках", поміряти, взяти дані з ярличка і замовити в інтернетах - 99% купиш те що треба. Звичайно, це не  стосується ноунейм взуття з алі з видавленим "Sport" на шкіряних туфлях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

З аліка перестали замовляти одяг/взуття. В основном замовляємо біжутерію, техніку, так як одяг/взуття дуже часто не якісне попадається, претензії не приймаються, бо товар нормальний, але мягко кажучи не якісний, хоча на фото і відгуках норм. Дивимось в сторону європейських магазинів, виробник то там також Китай, але якість - нормальна. Навіть замовляли взуття за ~100$ - якійсь реально уг, хоча і ціна велика. Тому б не радив брати у них одяг/взуття.

Можу сказати більше навіть) Краще взагалі через інтернет не брати взуття та одяг, яке б воно не було...ІМХО. Ніколи з розміром не вгадаєш...

 

З розмірами проблем ніколи не було :) Треба просто вміти міряти, а от до якості часто є претензії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

З аліка перестали замовляти одяг/взуття. В основном замовляємо біжутерію, техніку, так як одяг/взуття дуже часто не якісне попадається, претензії не приймаються, бо товар нормальний, але мягко кажучи не якісний, хоча на фото і відгуках норм. Дивимось в сторону європейських магазинів, виробник то там також Китай, але якість - нормальна. Навіть замовляли взуття за ~100$ - якійсь реально уг, хоча і ціна велика. Тому б не радив брати у них одяг/взуття.

Можу сказати більше навіть) Краще взагалі через інтернет не брати взуття та одяг, яке б воно не було...ІМХО. Ніколи з розміром не вгадаєш...

 

 

Дивлячись яке взуття і виробник. Якшо знайти таку ж модель в наших "бутіках", поміряти, взяти дані з ярличка і замовити в інтернетах - 99% купиш те що треба. Звичайно, це не  стосується ноунейм взуття з алі з видавленим "Sport" на шкіряних туфлях.

 

Сергій, то вже забагато руху ради одної пари :) Да і взуття, наприклад, беру в магазині на Соборності, той же Merrell, фірма, Gore-Tex технологія тканини, але ціна через те, що продають розпродаж в 2+ рази нижча, ніж на тому ж амазоні. Тому тут як дивитись, але щоб міряти по бутіках і замовляти потім в інтернеті - то якось навіть не знаю.. До речі той-же Порт Сіті в "бутіках" майже весь товар можна купити на аліку. Але там і якість відповідно "не дуже".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Зробив замовлення з Алі. Прийшло замовлення через 14 днів, як завжди отримати думав через УкрПошту, але....... приходить смс від приватбанку, що  посилка за ТТН таким то..... доставленя в Почтомат у відділення ПриватБанку(А-банку) на кравчука 17. Прийшов,картку в термінал, він мене повідомив що для мене є посилка, натиснув "открыть" і за спиною відкрилися дверцята сейфу з моєю посилкою...Клас...це все зайняло 30-40 секунд...

Питання, хто знає як взагалі сортують посилки, що одні  йдуть на укрпошту, а інші  в так звані почтомати...?

Вибачте,якщо не по-темі....

Змінено користувачем BeON
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Питання, хто знає як взагалі сортують посилки, що одні  йдуть на укрпошту, а інші  в так звані почтомати...?

 

Походу від треку залежить чи що, прості посилки йду забирати на почту, посилка де на початку UA привозить Міст-Експресс... Фіг його знає) Хто перший перехопить напевно, то й і доставляє ;)

Питання, а якщо прийде посилка в Поштомат але картки Приватбанку взагалі немає, другим банком користуюсь, можливо таке і які тоді мої дії :) ?

 

Тепер біль-менш зрозуміло. 

 
UA757949383YP. Все таки від номеру треку залежить...=) 
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прийшло повідомлення з містекспресу, замовляв декілька посилок з алі з безкоштовною доставкою. Там хоть доплачувати не прийдеця?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прийшло повідомлення з містекспресу, замовляв декілька посилок з алі з безкоштовною доставкою. Там хоть доплачувати не прийдеця?

прецедентів з доплатою за пересилку ще ніби не було ))

(якщо був фрі-шип заявлений - зазвичай так і приходило безкоштовно, навіть якщо кур'єр приносив)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Прийшло повідомлення з містекспресу, замовляв декілька посилок з алі з безкоштовною доставкою. Там хоть доплачувати не прийдеця?

перевірити статус оплати (оплачено/заборгованість/потребує оплати) можна тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Доречі, кому з 11.11 все поприходило? Шось УкрПошта підкачує...
вчора прийшло відправлене 19.11. Трекалось аж до 26го відділення. :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...