Перейти до змісту

Потрібна консультація по замовленню з Ali Express


Рекомендовані повідомлення

1 година тому, rl72 сказано:

попустило ?

 

обидві посилки синхронно

  •  

В мене щось безрезультатно... Відкриваю постійно спор... Продавці тільки продовжують термін защити і все... Ні посилки ні грошей... І це вже пару посилок таких...

 

ali.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Да, безтрекові зараз майже не приходять.. хз чому. З 10 посилок може прийти 2-3. Чи губляться чи десь на пошті чи на митниці. 

Відкриваю постійно спор... Продавці тільки продовжують термін защити і все... Ні посилки ні грошей... І це вже пару посилок таких...

 

Аналогічно, тільки я після відмов продавців повертати кошти відразу піднімаю "спор" на новий рівень, а то так можна роками кошти чекати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні забрав половину квітневих, безтрекових. Ще парочка десь висить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 минуты назад, zplanetaz12 сказал:

Saddy, дуже дякую за допомогу.

Гроші сьогодні повернули.

:ok:

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 хвилин тому, Barugan сказано:

Так раніше посилки їхали транзитом через домодєдово чи франкфурт, а зараз ніби напряму через київ.

Зараз це відколи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з мого досвіду приблизно 30% безтрекових посилок не доходять.

хоча, останнім часом, термін доставки значно скоротився. зимою взагалі, безтрек за 1.5$ кур'єр приніс аж до квартири) правда, це була не укрпошта. чому так - хз, обирав безкоштовну доставку)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене два безтреки уже місяць в дорозі.

Одна посилка йшла через Міст-експрес, курєр доставив додому.

Ще одна з треком (плата за доставку 1,32юсд, China Post Registered Air Mail ) вже другий тиждень по Китаю їздить))) ніяк не вилетить

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін, що ви замовляєте там в таких кількостях ? сірники, сигарети ? зубочистки ? в одного десять, в іншого двадцять, в третього взагалі фіг знає скільки посилок. Це що там є таке потрібне й саме головне дешеве, що треба так регулярно з Китая замовляти ? Цікаво, чесно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MANJAK11, багато чогоцікавого там є:

usb asp, ch341a  - 24xx 25xx шиє

аспа можна в шо хоч перешити а коштує копійки,

купа панельок, dc -dc, arduino, датчики, реле, тачскріни, телефони, плаття .....

 

а мені то он прийшов вольтамперметр, чекаю "прищепку" для програмування, та ще багато цікавої байди

 

головне згати що потрібно і як шукати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

блін, що ви замовляєте там в таких кількостях ? сірники, сигарети ? зубочистки ? в одного десять, в іншого двадцять, в третього взагалі фіг знає скільки посилок. Це що там є таке потрібне й саме головне дешеве, що треба так регулярно з Китая замовляти ? Цікаво, чесно

 

а ти знаєш скільки товарів різних взагалі виробляється і продається ;)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

блін, що ви замовляєте там в таких кількостях ? сірники, сигарети ? зубочистки ? в одного десять, в іншого двадцять, в третього взагалі фіг знає скільки посилок. Це що там є таке потрібне й саме головне дешеве, що треба так регулярно з Китая замовляти ? Цікаво, чесно

от уявіть собі бізнес. класичний гендель: купив дешевше-продав дорожче. тільки не один вид товарів, а багато різних груп товарів = багато замовлень = багато треків. чи хіба це не дуже очевидна причина?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня тоже 3 безтрековых 2 месяца идёт.С треками всё чётко пришло.

Этат али зараза такая ,постоянно чот покупаешь как зайдёшь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Demeter сказал:

от уявіть собі бізнес. класичний гендель: купив дешевше-продав дорожче. тільки не один вид товарів, а багато різних груп товарів = багато замовлень = багато треків. чи хіба це не дуже очевидна причина?

це що ж за бізнес такий, ждати поставки товару по місяцю й більше ? З періодичними спорами й іншими *ніштяками* аліекспресу. Поштучно, від випадку до випадку, вірю, але то не бізнес, імхо, просто підробіток, та й не у всіх, як я розумію, тому й цікавлюсь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

це що ж за бізнес такий, ждати поставки товару по місяцю й більше ? З періодичними спорами й іншими *ніштяками* аліекспресу. Поштучно, від випадку до випадку, вірю, але то не бізнес, імхо, просто підробіток, та й не у всіх, як я розумію, тому й цікавлюсь

нехай буде підробіток. а яке має значення терміни доставки? це ж не помідори, що псуються. за той місяць поки їдуть товари морально не старіють, а трохи плануючи попит можна досить чітко і вчасно привозити дуже багато китайського барахла нехай навіть з націнкою 20% (а багато навіть місцевих "аліекспресерів" ставлять 100+%) але майже з 100% ліквідністю. знаю декількох людей з Луцька в яких такий підробіток приносить в місяць більше аніж робота із средньостатистичною з/п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 minutes ago, MANJAK11 said:

це що ж за бізнес такий

яка країна, такий і ...

а серйозно, якби продавці які возять вагонами, не ставили 50-100% накрутки, то може б і місця не було для такого "бізнесу".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14.06.16 21:07

 "Укрпочта" увеличила объемы пересылок из Китая в 7 раз

В мае 2016 года "Укрпочта" доставила почти 22 тыс. мелких пакетов "ePacket" из Китая. Этот объем больше почти в 7 раз по сравнению с аналогичным периодом прошлого года - тогда объемы ускоренной доставки посылок e-commerce из китайских интернет-магазинов составили чуть более 3 тыс.

Об этом говорится в сообщении "Укрпочты", передает БизнесЦензор.
 
С начала внедрения услуги доставлено почти 145 тыс. таких отправлений. На отправку мелких посылок "ePacket" уходит 7-10 дней.
 
Отмечается, что, заказывая товар у продавца, следует обязательно указать, что желаете получить свой заказ именно с помощью "ePacket". Особое внимание стоит уделить написанию адреса, на которую будет доставляться товар - его нужно указать полностью, без сокращений. Для связи и согласования деталей доставки необходимо обязательно указать свой номер мобильного телефона. Для удобства клиентов "Укрпочта" предлагает онлайн-сервис для отслеживания пути прохождения отправления Украиной.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, MANJAK11 сказал:

блін, що ви замовляєте там в таких кількостях ? сірники, сигарети ? зубочистки ? в одного десять, в іншого двадцять, в третього взагалі фіг знає скільки посилок. Це що там є таке потрібне й саме головне дешеве, що треба так регулярно з Китая замовляти ? Цікаво, чесно

Все що ти продаєш, є в Китаї і навіть більше, і майже завжди дешевше.

Якщо покупки робити планові, а не чекати до останнього дня, то ніби нічого й не чекаєш. Купляв дружині на день народження телефон, замовив за місяць до дня народження, приїхав навіть раніше і обійшовся 1500 грн, а її сестрі купували з схожими параметрами тут і в останній день, обійшовся в 3000. Якщо планувати покупки, то економія сумашедша.

Замовляю знайомим все що попросять, замовляю на роботу запчастини до обладнання, нічого не накручую, залишаю собі лише кешбек 10%.

Раніше й барижничав трохи на ОЛХ і на Борді.

Останні мої покупки:

- ТВ тюнер

- Фотоелектричні датчики 

- штекер GX16

- пробійники для шкіри та інший ручний інструмент для шкіри

- світлодіоди

- ЮСБ вольтметр-амперметр

- мініпатрон для дрельки

- термоклей

- термопаста

- бокси та зарядки для акумуляторів 18650

- світлодіодна лента

- телефон

- планшет

- годинник

- зарядка мікроЮСБ

- дитячі шапки і костюмчики

- дисплей до планшета

і т.д.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, nickel сказал:

зарядки для акумуляторів 18650

на 1 ак - 40грн , на 2ак - 60грн, на 4ак - 110грн, бюджетні, а ти по чому брав ?

7 минут назад, nickel сказал:

зарядка мікроЮСБ

зарядка в 220в бюджетна - 35грн , в прикурювач з висувним шнуром - 50грн , а ти по чому брав ? Цікаво просто , чи варто то все того геморою, бо як я поняв, більшість думає, що якщо на аліекспресі, то точно дешевше чим тут))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, MANJAK11 сказал:

на 1 ак - 40грн , на 2ак - 60грн, на 4ак - 110грн, бюджетні, а ти по чому брав ?

Я брав у вигляді платки TP4056, мені такі треба були. 29,5 грн за 5 штук

 

Цитата

зарядка в 220в бюджетна - 35грн , в прикурювач з висувним шнуром - 50грн , а ти по чому брав ? Цікаво просто , чи варто то все того геморою, бо як я поняв, більшість думає, що якщо на аліекспресі, то точно дешевше чим тут))

Зарядка на 2 ампери, 25,75 грн

Порахуй скільки я зекономив на таких дрібничках, а покупок вже мабуть більше як на 1000 доларів зробив.

Я не бачу жодного геморою. Працюю біля самої варшавки, але вийти до тебе за цим всім, мені треба просити щоб хтось мене підмінив (така робота). Зате не зупиняючи роботу, я можу замовити в Китаї і мені це привезуть в мій будинок (відділення пошти в мене в будинку), а дружина піде і забере це, бо в декреті, а інколи і поштар в поштовий ящик вкине, якщо пакунок дрібний, то взагалі можна в домашніх капцях забрати покупки. Одні переваги. А диспути - то не так страшно як звучить.

 

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часа назад, inna8919com сказал:

Так-так...я щось пропустила. Що таке кешбэк на алі? Як воно працює?

суть проста. реєструєтесь на сервісі, вибираєте товар, копіюєте посилання з товаром у віконце сервісу, купуєте, коли підтвердите отримання товару - на вашому акаунті кешбек-сервісу підтвердяться гроші (в даному випадку 6% від суми покупки), виводите способом яким зручно.

ну наприклад https://cashback.epn.bz

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Barugan сказано:

коли товар не прийшов, гроші можна повернути, якщо не проморгати час для відкриття диспуту. 

нє, то не то. то просто гроші повернуть :)

а кешбек - це виплата ну скажімо так "комісійних" 6-7% за те що купували через сайт-партнер як той що я дав вище

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...