Перейти до змісту

Потрібна консультація по замовленню з Ali Express


Рекомендовані повідомлення

56 минут назад, nickel сказал:

Я брав у вигляді платки TP4056, мені такі треба були. 29,5 грн за 5 штук

 

Зарядка на 2 ампери, 25,75 грн

Порахуй скільки я зекономив на таких дрібничках, а покупок вже мабуть більше як на 1000 доларів зробив.

Я не бачу жодного геморою. Працюю біля самої варшавки, але вийти до тебе за цим всім, мені треба просити щоб хтось мене підмінив (така робота). Зате не зупиняючи роботу, я можу замовити в Китаї і мені це привезуть в мій будинок (відділення пошти в мене в будинку), а дружина піде і забере це, бо в декреті, а інколи і поштар в поштовий ящик вкине, якщо пакунок дрібний, то взагалі можна в домашніх капцях забрати покупки. Одні переваги. А диспути - то не так страшно як звучить.

 

 

в такому випадку дійсно, згідний. Просто я лише одну зарядку там купував, та й особливо не лізу більше, бо нічого особливо то й не треба, а якщо полізу ще, то обовьязково куплю те, що по суті не треба й без чого можна обійтись :) Та й навскидку дивився (з одного трекера розсилка приходить) то багато речей не дешевше, як в нас 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

14 часа назад, Demeter сказал:

коли підтвердите отримання товару - на вашому акаунті кешбек-сервісу підтвердяться гроші 

Тобто підтверджувати покупку потрібно на сторонньому ресурсі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, inna8919com сказал:

Тобто підтверджувати покупку потрібно на сторонньому ресурсі?

Ні, на Алі. Кешбек-сервіс сам побачить, що підтвердили отримання покупки на Алі.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блііін...а якщо товар ще не відправився, то вже ніяк? На минулому тижні зробила покупку на 465$.... (((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, inna8919com сказал:

Блііін...а якщо товар ще не відправився, то вже ніяк? На минулому тижні зробила покупку на 465$.... (((((

Можна спробувати відмінити замовлення. Я сьогодні тупанув і зробив замовлення тв тюнера без кешбеку. Але я зробив повернення протягом 5 хвилин після оплати. Протягом години-двох гроші впали назад на карту і я зробив повторне замовлення вже з кешбеком. Все залежить від продавця, якщо він вже відправив замовлення, то він не погодиться відмінити замовлення, а якщо ще навіть не спакував, то без проблем поверне гроші (погодиться на повернення, бо ж гроші ще навіть не у нього, а в Алі).

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продавець відмовився. Він мені скинув 45 дол. на покупці.  Сказав, що якщо я хочу відмінити замовлення, а потім зробити його знову через кешбек сервіс, то про довгострокову співпрацю не може бути мови, і що в такому випадку ціна буде без знижки.

 

Напевно для них це збитково, якщо нам повертається якийсь відсоток.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені вчора прийшла посилка, яка ще 29.04 вилетіла з Китаю. Я вже й не сподівався. 

На рахунок вигоди і що там купувати, місяці 2 тому купив на Алі оригінальну зарядку і кабель до Note 4 за ~ 250 грн., в магазинах в Луцьку їх взагалі нема, в інтернеті на київському сайті знайшов по акції за 600 грн., різниця відчутна. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, SunSeth сказал:

А мені вчора прийшла посилка, яка ще 29.04 вилетіла з Китаю. Я вже й не сподівався. 

На рахунок вигоди і що там купувати, місяці 2 тому купив на Алі оригінальну зарядку і кабель до Note 4 за ~ 250 грн., в магазинах в Луцьку їх взагалі нема, в інтернеті на київському сайті знайшов по акції за 600 грн., різниця відчутна. 

 

У меня 2 товара 24.04 вылетело из Китая может и мне исчо прийдёт.:mellow:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Логистический центр в Таллинне: доставка товаров из Китая за 3 дня

 

Согласно информации, полученной от эстонского медиапортала ERR, крупнейшая китайская интернет-корпорация Alibaba совместно с государственной почтовой компанией Eesti Post решила организовать новый логистический центр, который будет расположен в столице Эстонии городе Таллинне.

Новый логистический центр в Таллинне даст возможность снизить временные затраты на доставку товаров к российским покупателям, доведя минимальные сроки до невероятных показателей - всего трех суток.

Как говорится в заявлении председателя правления Eesti Post Ааво Кярмаса, совместная работа с Alibaba позволит обеим компаниям реализовать свои бизнес-интересы.

a35dc86c840aa03315a2c836cbe8a9-146589454

Представитель концерна Alibaba Group Хао Дуань отметил в своем заявлении, что их компания намерена преодолеть отметку в 2 миллиарда потребителей в ближайшее время. Исходя из того, что основной поток экспорта уходит в Россию и Испанию, Эстония получит выгодные преимущества вследствие организации на своей территории такого логистического центра.

Если на текущий момент среднее время ожидания обычной посылки российским покупателем составляет около 30 суток, то использование нового логистического центра в Таллинне позволит добиться фантастической скорости доставки товаров, заказанных на международной платформе Алиэкспресс. Итоговое время доставки посылки может быть снижено до 72 часов.

1b51d82b6bdd18e2c4bf162236f7c5-146589467

Стоит отметить, что государственная почта Эстонии Eesti Post уже имеет положительный опыт сотрудничества с китайскими транспортными фирмами. Отличный пример такого взаимодействия – работа с логистической компанией S.F. Express, благодаря которой организация смогла нарастить обороты товаров до 3 000 тонн в год.

Ждем с нетерпением открытия нового логистического центра в Эстонии. Мы искренне надеемся на сокращение сроков доставки посылок в обещанные 10 раз! Как вы думаете, это реально?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще мені неясно, що дає рівень на алі. В мене зараз А2. І 463 бонусних очки. Для чого вони?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Barugan сказано:

да уж, на фото хаос ще той.... як там щось найти

а навіщо там шось шукати? взяв з гори будь-яку, відмітив пакунок і відправив в потрібному напрямку (конвеєрі, мішку, контейнері)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, inna8919com сказал:

Так на летишопс тільки 3%. 

6-7% звучить якось привабливіше...

А 10 на скидка.ру ще краще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, nickel сказал:

А 10 на скидка.ру ще краще.

як виводити кешбек із скидка.ру (рублі з конвертуванням в гривню на моб.телефон чи як?)?? чи на карту із конвертуванням в гривню?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виводжу на яндекс.гаманець і оплачую ними покупки на алі, хоча яндекс.рублі можна конвертувати у будь-яку іншу віртуальну чи реальну валюту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часа назад, Nazarqa сказал:

в мене зараз 7%.

максимум, що повертає летішоп з алі - 6,5% для золотого акка, а якщо ти збираєшся третій раз виводити 200 грн (500 руб), то в тебе бронзовий аккаунт і твій кешбек з алі лише 5,5%  :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Nazarqa сказал:

А не забув про преміум аккаунт 150 рублів на місяць ;) ?

Так це ж ти платиш тих 150, а не тобі, тобто щоб вивести 500, треба набрати 650 за місяць. Геть з математикою худо? Скільки це у відсотках? ;) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Nazarqa сказал:

Правильно я плачу, якщо замовляю багато і на великі суми, в летішопсі не довго, так що мені вигідно 7% отримувати відразу, а не по якіхось невідомих лазити, просто і легко.

Я тебе здивую, але скидка ру працює з 2011 року, тоді як летішопс 3 2014. Вивід на яндекс рублі від 1 рубля і моментально, а не 5 днів. Єдина перевага летішопса - реферальна програма, якої немає в скідці, бо навіть на карточку в гривню з кожної потраченої гривні я переведу більше за тебе рази в два.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А как вывести со скидки.ру? оно ж под кацапов заточено, банковская карточка русская , WMR с привязкой к кацапскому телефону

 

Всё, понял. яндекс деньги.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні прийшла посилка, за яку вже повернулись гроші (був відкритий спор).

От я сижу і думаю, що буде, якщо відкривати спор на кожну посилку, навіть ту, що прийшла?)))

Невже досі не знайшлось таких недобросовісних покупців?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так і я ж про що. Я також зразу написала китайцю, що хочу йому повернути гроші. Але в мене зразу виникла думка, що продавці якраз менше захищені, бо можна спорити і спорити. Любителів халяви кругом вистачає, а про карму мало хто думає(((

 

А пейпол бере комісію?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мобільному додатку є така менюшка "мобільні бонуси", там можна збирати монетки і є типу обмін тих монет на товари + 1 цент вартості доплатити. Але скільки не заходив, завжди тих товарів залишилось нуль :)  Скажіть, то взагалі реально їх там застати поки ще є, чи то більше замануха для недалеких :)

ЗІ. я бачу що пише що товари типу обновляються в 10 по мск, але щось і на той момент не зустрічав жодного товару щоб був в наявності, навіть тих що мені нафік не нада :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, SergLutsk сказал:

В мобільному додатку є така менюшка "мобільні бонуси", там можна збирати монетки і є типу обмін тих монет на товари + 1 цент вартості доплатити. Але скільки не заходив, завжди тих товарів залишилось нуль :)  Скажіть, то взагалі реально їх там застати поки ще є, чи то більше замануха для недалеких :)

ЗІ. я бачу що пише що товари типу обновляються в 10 по мск, але щось і на той момент не зустрічав жодного товару щоб був в наявності, навіть тих що мені нафік не нада :)

один раз вдалось вирвати :) якусь х%"ню за 500 монет і 0,10 центів, оплатив, але продавець автоматично закрив замовлення.

тож мені здається, то все марна трата часу 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...