Перейти до змісту

Потрібна консультація по замовленню з Ali Express


Рекомендовані повідомлення

і не дивно, на одному алі виторг - 18 млрд баксів за день :)

....посилки місячної давності помаленьку прилазять...
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

3 годин тому, Deemon сказано:

і не дивно, на одному алі виторг - 18 млрд баксів за день :)

....посилки місячної давності помаленьку прилазять...
 

 

так уже 20 днів лізуть між Експортом із країни відправлення/Перебуває на транспорті в країну призначення і Україною.

волами везуть, чи що

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

Одна посилка через ChainaPost нарешті після різдвяних свят доїхала, інша - через PostNL зависла з 30.11.2016р. в статусі "Перебуває на транспорті в країну призначення". 

Твітер ПостНЛ каже, що то не вони, і радить звертатись до Укрпошти. На Укрпошті номер не трекається.

 

Куди стукати в Укрпошту? хтось вже таке (посилку шукав) робив ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 хвилин тому, rl72 сказано:

Куди стукати в Укрпошту? хтось вже таке (посилку шукав) робив ?

наскільки знаю, по правилах - посилку може розшукувати тільки відправник

те, що не трекається - може лежати десь в завалах, може й нема вже її, могли й назад відправити, і людський фактор і в ПостНЛ присутній

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, rl72 сказал:

Одна посилка через ChainaPost нарешті після різдвяних свят доїхала, інша - через PostNL зависла з 30.11.2016р. в статусі "Перебуває на транспорті в країну призначення". 

Аналогічно, тільки з FlytExpress. Продаван просить почекати. Теж не знаю, шо робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аналогічно, тільки з FlyExpress. Продаван просить почекати. Теж не знаю, шо робити.

Трекова?

Бо моя трекова, через ПостНл. Вже продовжив термін місяць

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, rl72 сказал:


То воно в тебе вже ніби в Украіні.
А на інших трекерсайтах що каже?

То якийсь проміжний пункт.

Укрпошта і НП не трекається - невірний номер (треба 13 символів, а є 15)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То якийсь проміжний пункт.

Укрпошта і НП не трекається - невірний номер (треба 13 символів, а є 15)

Я мав на увазі gdeposylka.ru 17track.net

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дзвонив на гарячу лінію Нової пошти, дівчинка ввічливо сказала, що такого трека в них немає, зверніться в Укрпошту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дзвонив на гарячу лінію Нової пошти, дівчинка ввічливо сказала, що такого трека в них немає, зверніться в Укрпошту.

Для НП трек повинен закінчуватись на NPI
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, rl72 сказал:


Для НП трек повинен закінчуватись на NPI

а JBT це куди?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Укрпошта теж морозиться, що по таким трекам вони не відсліковують, по прізвищу\адресі можна взнати лише на своєму відділенні чи щось приходило. Пєчалька.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, rl72 сказал:


Хз. Flyt express мало б починатись на ftl
https://gdeposylka.ru/courier/flytexpress

Не оюов'язково, в твоєму посиланні у відгуках і на "А" починається, так як і у мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@vaz75 що б не обіцяв продаван, за 1 день до закінчення захисту (синій будильник) відкривай диступ (причина - нема даних для відслідковування).

додай обов'язково скріни з 17трек та укрпошти (на англ. мові, так щоб було видно трек та дату). 

не ведись на продовження захисту від продавця, тримай свою лінію, що в описі прод обіцяє доствку за 60 днів, а в іншому разі - повне відшкодування (цей скрін теж додай, його знайди в описі товару та доставки). пиши, що якщо товар прийде, то відшкодуєш тоді продавцю кошти.

не ведись на їхні вмовляння обрати іншу причину спору, особливо якщо обіцяє рефунд, але просить підтвердити отримання та обрати причину "не підійшов колір/розмір"). якщо 1 раз продавець відхилить спір, зверни увагу чи він нічого не поміняв (суму повернення), виправи на свої умови та загострюй спір.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

please wait for a few days, and cancel the dispute, Please feel free to reply this message to contact us if you haven't received. We can resend or refund to you in advance. So please do not worry.

 

УмнО. Отменяй диспут и потом надейся непонятно на что :)

Заказу - 100 дней :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз у китайців Новий рік, тому орієнтуйтесь, що довго будуть оброблятись замовлення. Десь після початку лютого вже перестануть гуляти і потихеньку почнуть працювати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Привіт! Прошу Вашої допомоги, я хочу замовити собі деталі для моделювання. Я вибрав 2 схожі комплекти в різних магазинах:
Перший в Model&Toy World Store

Він пропонує мені бесплатну доставку ( AliExpress Standard Shipping зі строком 18-30 днів).

 

Другий комплект в Hongkong Bluestone Co.,Ltd

Він пропонує бесплатну доставку (Post NL  24-36 днів  як там пише)

Але один із товарів можливий тільки платною доставкою EMS 

Тому весь комплект якщо брати через EMS зі строком доставки 13-25 днів і ціною 33$. (вартість замовленого товару 21$ )

 

Тепер саме питання. Мені важливо щоб доставка прийшла не пізніше 35 днів, бажано 30. І чи можу я розраховувати в ці строки на безкоштовну доставку в строки службою AliExpress Standart Shipping? 

Буду вдячний!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, Lippa сказано:

 І чи можу я розраховувати в ці строки на безкоштовну доставку в строки службою AliExpress Standart Shipping? 

Буду вдячний!

ні, як повезе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...