Перейти до змісту

Хто скільки заробляє?


Opiumni

Рекомендовані повідомлення

6 минут назад, Litovets сказал:

нічого подібного, товариш тож в морі працює, зарплати там дійсно 4х 5ти значні суми тільки в європейських гривнях.

 

Та да. Я в 90х, коли в нас зарплати в Луцьку були до 50$, заробляв на морі, на старих списаних колимагах до 800$, на норм судно не міг влаштуватись, так як конкуренція, знання англійського ну і блати рішали все. А тоді, в 90х, по моїй вакансії 3-го механіка, на нормальному сучасному судні, платили 1800-2500$

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 786
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

4 минуты назад, Юріч сказал:

Працюють 4 місяця, 4-6 місяців дома відпочивають. 

Ну з таким графіком ще куди не йшло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Alex S сказал:

Я служив в ВМС України та в мене зовсім інша стихія.І як я в свій 41рік бачу це справа життя.Як і в батька до речі також.

То ж розкажи, цікаво.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Alex S сказал:

Так на моє запитання про получку той відповів - Money like a silence.....і порадив ніколи ні в кого не запитувати...

Розмір получки мене цікавить менше всього. Завжди цікаво послухати людей, які бачили і знають більше мене, побували в різних світах. Бо я... два роки жив/вчився у Львові, два рази був в Дніпрі по 2-3 дня, в дитинстві був в Прип'яті (до вибуху на ЧАЕС). Все, на цьому мій світ закінчився. :)

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Alex S сказал:

І до речі, давно цікавлюся, можна по моїм постам відслідкувати з якого місця Планети я пишу.Може то до модераторів, хз.

Модери IP бачать. Звичайні юзери - ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Alex S сказал:

Якщо бачать то де я територіально?

Я ж не модер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Alex S сказал:

10446 плюсів і не модер....це якась сошал ікволіті ну чесне слово....

Не звертай уваги, вони нічого не значать. :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, Alex S said:

Казав мені колись один старий амер мій колега з Тенессі, ... - Money like a silence.....

 

Ну цей амер певно б на 6-ий рівень IELTS не здав би)))

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Alex S сказал:

Дядько за радянської доби  ,починав майстром по обробці риби на плавриббазі, потім по випуску з ВУЗу ходив третім ,другим ,першим механіком на великих рибаках тунцеловах.Двоюрідні брати, як він сам казав про себе, не бидло мазутне

 

Можна тебе трохи поправити? Першого механіка не існує. Є другий і після нього йде старший механік (на флоті "дєд"). І механіків називали "маслопупи", а штурманів - "рогаті" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, Alex S сказал:

так записався ....СКМ .А документ де ведеться облік проведеного в морі часу як?Паспорт моряка чи мореходна книжка?

 

Паспорт моряка. Дома десь валяється)).

Змінено користувачем Юріч
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, Alex S сказал:

Довше всьго по молодості  дядько  механіком працював...

 

А я пішов в морєходку теж завдяки рідному дядькові. Він після армії (служив на Дальному востоці) в 1972-му вернувся у Владівосток, де до своєї смерті (2012 рік) ходив в моря, океани. Довгий час працював на плавриббазі "Сєвєродонецк".

https://interesnoe.me/source-47508234/post-954731

Змінено користувачем Юріч
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Е! Марємани! Ви темою не зблудили часом?! :) Я розумію - ностальгія, в декого самошкодування за втрачені можливості, "от дурний був", і т.д, але  ви з нас то не знущайтесь! :)  Створіть собі окрему тему в "курилці", і лийте там свої соплі спогади один одному на плече ;) 

 

А ми тут, в цій темі, прості сухопутні, не дразніть наші нерви :_39:

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, jack74 сказал:

Е! Марємани! Ви темою не зблудили часом?! :) Я розумію - ностальгія, в декого самошкодування за втрачені можливості, "от дурний був", і т.д, але  ви з нас то не знущайтесь! :)  Створіть собі окрему тему в "курилці", і лийте там свої соплі спогади один одному на плече ;) 

 

А ми тут, в цій темі, прості сухопутні, не дразніть наші нерви :_39:

 

Віриш - нема самошкодування.  Якщо б залишився, не мав би такої чудової сім'ї.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не всі це розуміють. Не в грошах щастя - банальність, да... але до грошей не притулишся змучений після роботи...., гроші не прибіжать зранку "тато, а мені наснилось!...", і т.д.

  • Дякую! 3
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 04.11.2019 at 21:00, jack74 сказано:

не всі це розуміють. Не в грошах щастя - банальність, да... але до грошей не притулишся змучений після роботи...., гроші не прибіжать зранку "тато, а мені наснилось!...", і т.д.

А ще зададуть питання ( може не вголос), жінка - а чому це в жінки сусіда шубка краща,про дещо товще в сусіда я вже і мовчу.

Діти- а чому це в сусідських дітей гаджети новіші?

І відповідь # Янелох їх не сильно то і потішить.

Уважніше придивись,і о чудо скільки нового взнаєш 

 

Змінено користувачем Nokian
  • Дякую! 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Nokian сказано:

А ще зададуть питання ( може не вголос), жінка - а чому це в жінки сусіда шубка краща,про дещо товще в сусіда я вже і мовчу.

Діти- а чому це в сусідських дітей гаджети новіші?

І відповідь # Янелох їх не сильно то і потішить.

Уважніше придивись,і о чудо скільки нового взнаєш 

 

Життя штука складна, іноді в молодості помилишся із вибором і потім (через різні причини) мучишся все життя, іноді дійсно повезе і живеш душа в душу (коли всі тяготи, незручності, проблеми діляться на двох, а хороші моменти множаться на всіх хто є в домі), і не важливо тут кількість грошей а головне їх раціональне споживання,  та правильне виховання своїх чад (та своєї половинки і себе). Тому в  юності треба думати головою,  а не головкою, ну коль промахнулися то не мучити себе і половинку...

n.thumb.jpg.2ae49ab8d88cf0c6b5b6b23193db2609.jpg

Змінено користувачем Vikvik Mawr
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Nokian сказано:

А ще зададуть питання ( може не вголос), жінка - а чому це в жінки сусіда шубка краща,про дещо товще в сусіда я вже і мовчу.

Діти- а чому це в сусідських дітей гаджети новіші?

І відповідь # Янелох їх не сильно то і потішить.

Уважніше придивись,і о чудо скільки нового взнаєш 

 

Погоджуюсь, навіть пушкін написав казку для меркантильних бабів, яким все мало. https://ilibrary.ru/text/456/p.1/index.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 11/4/2019 at 3:46 AM, Alex S said:

Казав мені колись один старий амер мій колега з Тенессі, довго працювали разом на одному контракті ....До речі ,до Waver запитання ,чого так багато високоточних і кваліфікованих фахівців американців працюють в негра в .....ці по всьому світу?Невже система оподаткування така жорстка в США?Так на моє запитання про получку той відповів - Money like a silence.....і порадив ніколи ні в кого не запитувати....Як небудь розповім пізніше.

На це є декілька причин:

1. У США працювати найкраще та найвигідніше! Але навіть в Америці на всіх "кваліфікованих фахівців" роботи не вистачає, а також, щоб влаштуватись на хорошу роботу в величезних корпораціях - присутня доволі сильна конкуренція. На прикладі мого брата коли він проходив співбесіду та здавав екзамени щоб влаштуватися програмістом на Boeing... після певно пів сотні анкет було вибрано 20-ти претендентів, після першого екзамену відібрали 7 чоловік, після того ще однин екзамен і відібрали тільки трьох претендентів, і з тих трьох вибрали одного на їхню думку найкращого. Залишилось 19 спеціалістів далі в пошуках роботи... комусь можливо прийдеться шукати роботу і закордоном.  До речі, брат уже ту роботу поботу покинув бо знайшов цікавішу...

2. Дуже часто у США висококваліфікованим спеціалістам щоб знайти роботу потрібно її шукати по всій америці та по всіх штатах, такого щоб ти отримав освіту і знайшов роботу там де живеш чи виріс - майже не буває. Тому, по різним причинам, дехто не може чи боїться покидати рідні місця, де батьки, друзі, нерухомість і т.д.  і залишається без роботи чи вимушений працювати не по спеціальності в тому місці такої роботи немає, або ж знаходить сезонну роботу по своїй спеціальності  в різних "дупах" чи країнах третього світу.

3. Також, це може бути висококваліфікований спеціаліст якого "виплюнула" американська система, тобто може бути "зальотник" який має судимість по таких дрібницях як водіння в нетверезому стані чи якось побив дружину... і все, з судимістю хорошої роботи у США йому не бачити, тому мусять шукати її в різних дупах.

4. А може бути і дійсно висококласний спеціаліст якого туди послали для просування інтересів корпорацій чи влади сша і який про це ніколи не скаже, і тоді це буде дійсно спеціаліст високого класу, причому не тільки в тій професії що він працює.

Але, повторюсь ще раз - в любому випадку працювати в США завжди краще та вигідніше, просто не всі скажуть реальні причини чому вони туди попали.

А на рахунок того що "гроші люблять тишу" - так так всюди, навіть в тому ж Луцьку...  від сусідів яких може давити Українська жаба, закінчуючи кримінальними елементами.

Ну і, по закону, громадяни США,  навіть якщо живуть та працюють за кордоном, в кінці року зобовязані подавати податкові декларації (навіть онлайн) і сплачувати мінімальні податки, тобто (приблизно) 10% федерального податку + 15% соціального внеску (якщо зарплату йому платить не американська компанія, також не потрібно платити податок штату який сплачують ті що працюють на території США)... і зовсім не кожен хоче віддавати четверту частину свого заробітку, тим більше якщо в США без причин для офіційного запиту влади чи суду ніхто ніколи не взнає скільки точно ти заробив, звісно якщо сам не розкажеш, і дехто або не подає декларації взагалі або значно занижує реальні доходи ))), хоча несплата податків рахується кримінальним правопорушенням так само як і на території США.  Тому саме й кажуть - ГРОШІ ЛЮБЛЯТЬ ТИШУ!  )))  

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 hours ago, Alex S said:

В цілому тобі дякую за відповідь....Тільки одне запитання - брат тестувався і проходив співбесіди в  штаб квартирі в Чикаго чи на виробничих  підприємствах в Сіетлі?

Сіетл

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 07.11.2019 at 10:08, Nokian сказано:

Уважніше придивись,і о чудо скільки нового взнаєш 

куди придивлюватись і що ж я не знаю? о чудо :)

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
14 часов назад, Alex S сказал:

Якось десь рік тому ,мені син показав це відео ,бо якраз були розмови про професії, про фах, про заробляння на життя ....вчився крайній рік в ліцеї.Сказав, що я так працювати не хочу ,краще вже в Польщу на джіпі за джінсами... Я глянув трохи ,подивився ,кудись поспішав....не додивився навіть і до половини.Щойно дивився новини в ютубі, і це відео було  підсвічено, як рекомендуємо вам.Додивився до кінця. Чесне слово ,козак працював ,а втомився я.Думаю ,що йому розповідати як хтось втомився в офісі чи про  мою 1.2 см міжпозвонкову грижу  не варто зовсім.  Ще й як я зрозумів, він  заробітчанин з України.Луцьк, Ківерці ,Ковель - залізничники, повинні бути тут.Скільки хоч платять таким працівникам за таку роботу?Яка норма саме по замінам шпал в день? Спочатку ,не знав  куди запостити ,...думав в тему Хто в який спортзал ходить.  https://www.youtube.com/watch?v=POaGOuVH1z4

Теж дивився це відео і ще декілька їхніх на каналі Путейцы, там в них в бригаді повно українців, якщо не всі. Технології застрягли на рівні, мабуть, ще царської Росії. Подивився як за бугром це роблять, то так можна працювати.

Спойлер


 

 

 

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, Alex S сказал:

 Три - чотири рази в день, так сказати, для тонуса ,тягнуть стопятдесять і важко працюють.

Я не великий фізіономіст, але судячи з облич, то там якраз така категорія людей працює.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@nickel річ у тім, що практично в усіх хто фізично працює і багато під сонцем, лиця стають такими, і не обовязково від алкоголю.

а фізіогноміку давно віднесли до псевдонаук

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...