Перейти до змісту

Хто скільки заробляє?


Opiumni

Рекомендовані повідомлення

9 минут назад, Alex S сказал:

хлопцю ,дитині своїй ,якщо немає можливості дати освіту вищу потребовану і потрібну,то треба подумати ,чи потрібна вона взагалі ,якщо вона та вища освіта ні про що . За ці 5 років він сам може собі житло шоферською справою краще купити.Треба йому пояснити , що водійська тема важка , небезпечна, жити будеш в буді від Камазу,але соплі без грошей жувати не будеш. А ринок водіїв в дефіциті в Європі був є і буде. І права робити відразу С категорію, і постаратися любов до механіки привити з дитинства

А доцю відразу привчати, що доглядальниці, прибиральниці в Європі також в дефіциті. А на школу можна взагалі забити. Четати-песати навчили і впєрьод тринуватися очка драяти.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 786
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

9 хвилин тому, volks сказано:

А доцю відразу привчати, що доглядальниці, прибиральниці в Європі також в дефіциті. А на школу можна взагалі забити. Четати-песати навчили і впєрьод тринуватися очка драяти.

Про доцю то не до мене. То до Юріча. Просто я зробив висновок з своїх знайомств. І то я дійсно знайомий з чоловіками що самі чесно заробляють тих 30 плюс тис грн.Мова про як і де заробляють молоді чоловіки практично без освіти . Водійська справа в Європі чи навіть вдома.І так мій родич ,мій плємяш , в свої 27 навалює по Європі на фурах, четвертий рік працюючи в одного і того самого поляка. Може не знаю багатьох людей , може так, але я так побачив. Це найпростіший шлях ,без стартапів - уяпів , без освіт і потім десятків років ставання фахівцем,без криміналу,заробляти молодим чоловіком достойно.

Змінено користувачем Alex S
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Водієм можна стати завжди. Але це має бути крайній випадок. І тим більше не треба на цей шлях з дитинства направляти.

  • Ха-ха 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 хвилин тому, volks сказано:

Водієм можна стати завжди. Але це має бути крайній випадок. І тим більше не треба на цей шлях з дитинства направляти.

Це професія, навичка яку можна та потрібно отримати - лишньою точно не буде.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, sergkots сказал:

Це професія, навичка яку можна та потрібно отримати - лишньою точно не буде.

Навичок взагалі треба якнайбільше отримати. За спиною їх не носити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, sergkots сказано:

Це професія, навичка яку можна та потрібно отримати - лишньою точно не буде.

Однозначно. Про які заставляння мова . Говорим про молодого чоловіка, умовного.Коли пару років попрацює він на свіжому повітрі, на будівництві , на залізниці, на поштах різних вантажником … за 300 дол в місяць. То дуже навіть вірогідно ,що він згадає татові слова ,про водійську тему і про те що він має категорію С…. 

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 минут назад, Alex S сказал:

То дуже навіть вірогідно ,що він згадає татові слова ,про водійську тему і про те що він має категорію С…. 

А потім так років через 10 озирнеться по сторонах. А його однолітки вже кар'єру побудували, і зарплату мають не меншу, і чогось таки варті, і щодня з дружиною і з дитиною.

А ти ніфіга, крім того, що крутити баранку не вмієш. Тому крутити тобі її до кінця днів і не дай бог десь в дтп скалічитись.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 минуты назад, volks сказал:

А потім так років через 10 озирнеться по сторонах. А його однолітки вже кар'єру побудували, і зарплату мають не меншу, і чогось таки варті, і щодня з дружиною і з дитиною.

Щось я оглянувся, а мої однолітки особо карєри і не побудували, і зарплату мають 10-12к. Половина з них вже розведені, аліментчики. Є лише два випадки - один в Канаді, інший в Швейцарії. Але їх батьки мали гроші. Тому вони там.

Змінено користувачем weldermaster
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, volks сказал:

А потім так років через 10 озирнеться по сторонах. А його однолітки вже кар'єру побудували, і зарплату мають не меншу, і чогось таки варті, і щодня з дружиною і з дитиною.

А ти ніфіга, крім того, що крутити баранку не вмієш. Тому крутити тобі її до кінця днів і не дай бог десь в дтп скалічитись.

Еще букет венеры + геморой имеешь.))) 

Три дня сейчас посмотрел как они в колейках стоят неделями, а зарплата от км или от фрахта.

Змінено користувачем romanc
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, volks сказано:

А потім так років через 10 озирнеться по сторонах. А його однолітки вже кар'єру побудували, і зарплату мають не меншу, і чогось таки варті, і щодня з дружиною і з дитиною.

А ти ніфіга, крім того, що крутити баранку не вмієш. Тому крутити тобі її до кінця днів і не дай бог десь в дтп скалічитись.

Ти просто ,скоріш за все ,написав за себе, про свою уявну кар єру,і свою уявну вартість , тільки ти підміть ,і сам собі іноді це  кажи і дякуй батькам за те що маєш . І жінці нагадуй ,щоб їм ,твоїм батькам ,дякували.Ти не знімав дачу з грубою, врємянку з пічкою, бомж однокімнатну квартиру років з 10, а деякі і 20, а деякі і все життя. І твоя зарплата 10-11 тис ,коли віддасиш за житло і заплатиш тьоті Каті ,умовній ,ще за квартплату ,стає доходом ніщєброда ,бо множиться на більш ніж двоє. Звідси і відповідь майстра велдінгу про кількість розлучень і алкоголізм в молодому віці ,з постійною депресією . Так, вумнічати можна , коли живеш в батьковій квартирці,щей в новобудові, тебе вони батьки на щось вивчили, а коли б в них елементарно не було б грошей ,то в тебе б і часу на цій борді писати. Ти колись давним давно писав ,що мама працювала медсестрою і скопила тобі на квартиру… Можу помилятися тоді соррі. Так от в мене мама все життя пропрацювала лікарем, батько полковник в відставці. Ні мені ,ні сестрі ,в них навіть в подумках не було купити нам житло.А дітям можуть віддати все. Бо … тих доларів просто ніколи не було. Було на чорний день ,може якась тисяча і є зараз на смерть.  СКОПИТИ з наших зарплат ,живучи з сім єю неможливо, навіть на однокімнатну квартиру.Але де і як тут складають долари говорити не модно, мають і добре, і я не буду.І я так саме з дітьми  малими знімав квартиру , 11 років поспіль, і більша половина заробітку йшла туди. В фонд знатокофф.Десь з жінкою рахували.. з 13 квартир поміняли і 3 дачі. Бо на літо тупо виганяли так як то була курортна зона і по жовтень квартири здавалися курортникам подобово.Так що ти про статуси і сімейний успіх поки не бубни .  А про останнє взагалі не думай просто.Добре?

  • +1 6
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, romanc сказано:

Еще букет венеры + геморой имеешь.))) 

Оце ти такий боягуз! Ніколи не подумав би ,що ти такий ковард! Злякався пташиної хвороби. Я до цього моменту ,знав тебе ,як сміливу людину!

  • Ха-ха 3
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, weldermaster сказал:

Щось я оглянувся, а мої однолітки особо карєри і не побудували, і зарплату мають 10-12к.

А мої побудували. Причому без фінансової допомоги взагалі.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, volks сказал:

А мої побудували. Причому без фінансової допомоги взагалі.

 

 

Прокуратура? СБУ? митниця? Почекайте, невже до зелених пішли? Ну тоді уважаю їх )))

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, weldermaster сказал:

Прокуратура? СБУ? митниця? Почекайте, невже до зелених пішли? Ну тоді уважаю їх )))

Хуятура і хуїтниця.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, volks сказано:

Хуятура і хуїтниця.

Хуїтниця по любому краще. Звучить навіть сексуальніше.

  • Ха-ха 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Alex S і що ти мені за опус накатав? 

Да, мені купили квартиру батьки і що далі? Хто тобі заважає зробити те саме для своїх дітей, що вони не ху..рили дальнобойом, живучи десь в кабіні, а будували кар'єру?

Змінено користувачем volks
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, volks сказано:

@Alex S і що ти мені за опус накатав? 

Да, мені купили квартиру батьки і що далі? Хто тобі заважає зробити те саме для своїх дітей, що вони не ху..рили дальнобойом, живучи десь в кабіні, а будували кар'єру?

Ні не тобі , св. Миколаю накатав. Тобі звичайно. Яку кар єру ,шо ти мелеш кар єріст? Навіть гендиректор компанії це ніхто , це менеджер ,самий звичайний найманий працівник,ефективний чи не дуже. І в акціонера, власника компанії ,на всяк випадок ,в папці є пару резюме йому, на всяк випадок,на заміну. Я тобі написав ,тому що ти сам ніхуя не заробив, а про когось робиш умопомрачітєльниє умозаключєнія про статуси і кар єри. То написав ,щоб усвідомив, що той пацан з Горохова, з Острогу , чи з самого забитого села ,яких тисячі, він точнісінько з такого самого тіста як ти, точно такий самий лунь, нічим не гірший тебе. А то і розумніший і хитріший в сраці ніж ти в голові. Просто він так народився, в звичайній родині, де допомога по життю дітям мінімальна. І я пишу тільки за себе що якби я не народився в сім і військовослужбовця ,то робив би саме так. Вибрав би шоферську долю, перший час щоб заробити на житло працював би за кордоном. І зараз ,для таких молодих людей ,я бачу цей шлях самим простішим, хай непростим і небезпечним.

  • Ха-ха 1
  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, Alex S сказано:

Навіть гендиректор компанії це ніхто 

 

Я ж кажу, що я - НІХТО.

 

У нас навіть Констутуція для Ніхто написина. Єдине, що неможе Ніхто - узурпувати владу.

 

Ніхто не може узурпувати державну владу.

 

Ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством.

Ніхто не може бути свавільно позбавлений життя. 

Ніхто не може бути заарештований або триматися під вартою інакше як за вмотивованим рішенням суду і тільки на підставах та в порядку, встановлених законом.

Ніхто не може зазнавати втручання в його особисте і сімейне життя, крім випадків, передбачених Конституцією України.

Ніхто не може бути протиправно позбавлений права власності. Право приватної власності є непорушним.

Ніхто не може бути примусово позбавлений житла інакше як на підставі закону за рішенням суду.

Ніхто не може відповідати за діяння, які на час їх вчинення не визнавалися законом як правопорушення.

Ніхто не зобов'язаний виконувати явно злочинні розпорядження чи накази.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 час назад, Alex S сказал:

Водійська справа чи будівництво - ремонти?

Більше будівництво/ремонти, трохи працював на заводі, було навіть, що по трохи по спеціальності монтажником інтернету. Тут була тема про збір винограду, я навіть подібним раз займався.:)

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Peace Duck сказано:

Більше будівництво/ремонти, трохи працював на заводі, було навіть, що по трохи по спеціальності монтажником інтернету. Тут була тема про збір винограду, я навіть подібним раз займався.:)

Дякую за відповідь! Зараз все в вас кардинально зміниться! Бо ви вже на форумі айтішників міста Луцька. Справа багатства тепер тільки справа часу. Завтра зранку не забудьте піти в наблище відділення привєтбанку і завести дві голд картки. Одну гривневу і саме головне одну доларову.Обидві для виплат.

  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Alex S сказал:

Вибрав би шоферську долю, перший час щоб заробити на житло працював би за кордоном. І зараз ,для таких молодих людей ,я бачу цей шлях самим простішим, хай непростим і небезпечним.

Люди досі думають, що далекобійники - це такі собі вонючі та перемазані мастилом дядьки, постійно простужені та з геморойом, та ще й тусуються з дорожними повіями. Я маю декілька родичів і знайомих, які працюють в цій сфері по Європі, то скажу так - навіть, деякі айтішники можуть позаздрити їхньому життю.

Змінено користувачем Peace Duck
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 минут назад, Peace Duck сказал:

Більше будівництво/ремонти, трохи працював на заводі, було навіть, що по трохи по спеціальності монтажником інтернету. Тут була тема про збір винограду, я навіть подібним раз займався.:)

Сколько квартир купили уже?

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, Peace Duck сказано:

Люди досі думають, що далекобійники - це такі собі вонючі та перемазані мастилом дядьки, постійно простужені та з геморойом, та ще й тусуються з дорожними повіями. Я маю декілька родичів і знайомих, які працюють в цій сфері по Європі, то скажу так - навіть, деякі айтішники можуть позаздрити їхньому життю.

 

а яке в них життя?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...