Перейти до змісту

Хто скільки заробляє?


Opiumni

Рекомендовані повідомлення

6 минут назад, Revolver сказал:

@nickel річ у тім, що практично в усіх хто фізично працює і багато під сонцем, лиця стають такими, і не обовязково від алкоголю.

а фізіогноміку давно віднесли до псевдонаук

Кеп ти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 786
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

16 годин тому, Alex S сказано:

Якось десь рік тому ,мені син показав це відео ,бо якраз були розмови про професії, про фах, про заробляння на життя ....вчився крайній рік в ліцеї.Сказав, що я так працювати не хочу ,краще вже в Польщу на джіпі за джінсами... Я глянув трохи ,подивився ,кудись поспішав....не додивився навіть і до половини.Щойно дивився новини в ютубі, і це відео було  підсвічено, як рекомендуємо вам.Додивився до кінця. Чесне слово ,козак працював ,а втомився я.Думаю ,що йому розповідати як хтось втомився в офісі чи про  мою 1.2 см міжпозвонкову грижу  не варто зовсім.  Ще й як я зрозумів, він  заробітчанин з України.Луцьк, Ківерці ,Ковель - залізничники, повинні бути тут.Скільки хоч платять таким працівникам за таку роботу?Яка норма саме по замінам шпал в день? Спочатку ,не знав  куди запостити ,...думав в тему Хто в який спортзал ходить.  https://www.youtube.com/watch?v=POaGOuVH1z4

 

1 година тому, Alex S сказано:

Розумію також ,що в залізничників України з механізацією також приблизно те ж саме.І причина в відсутності закупівлі спецтехніки ,скоріш за все ,в тому що простіше знайти нових працівників з ломом та кувалдою ,чим витрачатися на купівлю і наступне техобслуговування техніки.Просто хто працює? Лигарі там в принципі працювати не будуть, по перше міри безпеки, по друге, ну який працівник з п яного при такому фізнавантаженні?.Я бачив звичайно кнопців  на будівництві, що як в тому страрому мультфільмові - соблюдаєт дня рєжим Джим! Три - чотири рази в день, так сказати, для тонуса ,тягнуть стопятдесять і важко працюють.Та наскільки їх так вистачить? І що платять за таку роботу? ЗБ  шпали також вручну замінюють?

механізація заміни шпал є і в Україні - мав можливість спостерігати суцільну заміну, то там механізми були присутні - вкладали відразу рейки зі шпалами, одночасно.

от по одній шпалі - механізації не бачив.

 

але у відео більше шоу, ніж роботи. роботяга - крутий, але на задньому плані видно цілу бригаду - і явно видно, що немає там немає більше таких стахановців, які в одну пару рук замінюють шпалу за двадцять хвилин.

не бачу в його роботі надзусиль і чогось надзвичайного, якщо порівнювати з іншими роботягами - в шахтах, на будівництвах, і т.д.

за 8-годинний робочий день, якщо б він витримав такий темп - міг би замінити 60/20х8=24 шпали, кожна з яких важить нехай 200кг - це до 5 тонн. для порівняння, будинок з 30-40тис.цеглин зводиться за місяць, підсобнику щодня треба подати 3.5 тонни цегли кладчику - і це треба піднімати догори, а не сунути. 24 шпали за день шляховий робітник за день не міняє, а от 10-15 піддонів цегли (по 250шт.) за день підсобник, буває, переносить. і не завжди подає тільки на перший поверх. майстер-камінщик за день три-чотири тонни цегли може пропустити через свої руки.

бетонування - особисто мені доводилось подавати до тонни бетону на перекриття ще в неповнолітньому віці - а це всього 5кв.м перекриття товщиною 10см, за день заливається набагато більше.

тому - на відео шоу про один з різновидів важкої фізичної роботи, і так працюють мільйони наших співвітчизників, а не тільки скількись там тисяч "путєйців".

платять по-різному, ще з часів союзу в залізничників зарплати були вище середніх і пільги. потім бувало по-різному, наразі - на сайтах вакансій не густо, а путєйців немає взагалі: https://www.work.ua/jobs-укрзалізниця/

 

добре, що таке відео є. ще краще - самому спробувати потягати бетон.

так само добре, що є військові збори в старшокласників з проходженням у військовій частині.

шкода, що немає відео, де було б показано, як отримують сиві волосини до 30-ти років, ставши посадовою особою і отримавши право підпису...

 

59 хвилин тому, Revolver сказано:

фізіогноміку давно віднесли до псевдонаук

хто відніс? прикордонники, спецслужби, СБ комерційних структур, чи успішні переговорщики (та й просто талановиті манагери з продаж)?

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Alex S сказал:

ппц

Монтер колії

Місто: Харків
Зайнятість: Повна зайнятість
Зарплата: 6 395 грн.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайомі ( 2-є людей по 35 років) минулого року їздили саме на таку роботу в Польщу, зп від 3500 до 5000+ зл. на руки, півтора місяці витримали і додому )))

Це люди - які не перший раз їздили на заробітки, фізично здорові, без шкідливих звичок, були готові фізично вкалувати.

Чесно кажучи, я з початку не повірив, коли приїхали і сказали - ну нах, там дуже важко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а шо ви хтіли і від чого в захваті, не розумію... І тих коментів-"респектів" під тим відео теж не розумію... Ще в школі всі повторювали - не навчишся працювати головою - будеш вкалувати руками. Це - НИЗЬКОКВАЛІФІКОВАНА праця, а вона є НИЗЬКОоплачувана. Так, важка праця, але тут, як кажуть, хто на що "вивчився". Його роботу може виконувати ледь не будь-хто, а от він іншу, більш кваліфіковану чи інтелектуальну, певно, навряд чи, тому й махає тим молотом "сонечка"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Bliksss сказано:

Знайомі ( 2-є людей по 35 років) минулого року їздили саме на таку роботу в Польщу, зп від 3500 до 5000+ зл. на руки, півтора місяці витримали і додому )))

Це люди - які не перший раз їздили на заробітки, фізично здорові, без шкідливих звичок, були готові фізично вкалувати.

Чесно кажучи, я з початку не повірив, коли приїхали і сказали - ну нах, там дуже важко.

тут пропонували 100євро/день:

 

1 година тому, Alex S сказано:

на сайті, схоже, інформація з 3-х рук

на ворку - трохи інша статистика 49e9f5ff894c108c3ae27397ec3c3cdbc22c2d35

в 2014-му чи 2015-му році в Сапіжанці бачив пряме оголошення від роботодавця - тоді було 5-7тис.грн. обіцяно. не думаю, що з того часу не було індексацій ЗП.

зараз важко знайти кочегарів твердопаливного котла за 6-7тис.грн., а це таки легше, ніж шпали міняти, в будь-яку погоду, круглий рік. але шпали - міняються, відкритих вакансій - важко знайти декілька свіжих на всю країну, значить, платять достатньо, щоб не втікати в Польщу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, rrid said:
3 hours ago, Revolver said:

фізіогноміку давно віднесли до псевдонаук

хто відніс?

https://ru.wikipedia.org/wiki/Физиогномика

https://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:cdY-6ENq6K4J:https://ria.ru/20161115/1481392166.html+&cd=5&hl=uk&ct=clnk&gl=ua&client=firefox-b-d

https://www.nature.com/articles/s41562-016-0001

емоції і риси обличчя це зовсім різні речі, вірте далі що риси характеру на лобі написані

Змінено користувачем Revolver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, rrid сказано:

тут пропонували 100євро/день:

я хз, в якій країні за фізично важку працю (без кваліфікації, без роботи з складними механізмами) - платять 100 євриків в день, може десь на золотоалмазних копальнях чи нафтовидобувних платформах в Норвегії, але й то не факт що нашим заробітчанам будуть стільки платити.

А про це оголошення - всім відомо, хоча, брат мого колеги туди їздив, на відміну від інших, він був задоволений, якщо не на 100 то на 80% точно. 

Він - жити не може без походів, тому, їхав туди з палаткою, посудом, жити та працювати в таких умовах - йому не звикати, а тут ще й гроші заплатили, трохи менше ніж обіцяли, але...

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, Bliksss сказано:

Це люди - які не перший раз їздили на заробітки, фізично здорові, без шкідливих звичок, були готові фізично вкалувати.

Чесно кажучи, я з початку не повірив, коли приїхали і сказали - ну нах, там дуже важко.

будь-яку роботу ще й можна виконувати по-різному. хлопака на відео забиває костилі в шпалу стандартно з двох ударів - це свідчить про те, що набутий досвід економить йому купу часу й енергії, якщо б порівнювати з тим, якщо б я спробував робити те ж саме. колись брав знайомих в Карпати - вони думали, що, працюючи на свіжому повітрі, готові до прогулянок в гори. але вистачало їх зазвичай на перші кілометри - вже після 10-го кілометра першого ж дня самовпевненість десь випаровувалась... підготовка - дуже важлива, як і досвід. і психологічно, й фізично.

 

20 хвилин тому, jack74 сказано:

Ще в школі всі повторювали - не навчишся працювати головою - будеш вкалувати руками. Це - НИЗЬКОКВАЛІФІКОВАНА праця, а вона є НИЗЬКОоплачувана. Так, важка праця, але тут, як кажуть, хто на що "вивчився". Його роботу може виконувати ледь не будь-хто

з виділеним - не згідний абсолютно. висококваліфіковані токарі - заробляють достойно, набагато більше середньої по місту чи країні (в рази), зварювальники також мають таку можливість, про плиточників взагалі легенди ходять - діфото не дасть злукавити.

завжди є попит і пропозиція, завжди на ринку (в т.ч. ринку праці) будуть виникати дефіцити в різні часові періоди, з відповідними наслідками.

можна витратити 8 чи 9 років, вивчаючись на лікаря, а якщо мати хист до продаж - то взагалі без вищої освіти можна мати набагато більше висококваліфікованого токаря.

від водія-далекобійники також зовсім не вимагають бути інтелектуалом

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, rrid сказано:

з виділеним - не згідний абсолютно. висококваліфіковані токарі - заробляють достойно ...

а я писав

1 година тому, jack74 сказано:

НИЗЬКОКВАЛІФІКОВАНА праця, а вона є НИЗЬКОоплачувана.

токаря ще навчити треба, і хист мати, і розуміння. Вантажника не поставиш токарем. А от забивати костилі в шпали вантажника навчити - на раз-два. А "з двох ударів" - справа невеликої практики

Так що не розумію, з чим ти незгоден зі мною, якщо сам же пишеш про високу кваліфікацію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, jack74 сказано:

Так що не розумію, з чим ти незгоден зі мною, якщо сам же пишеш про високу кваліфікацію

з мого ж посту візьми когось іншого - водія-далекобійника, торгпреда (мерча), того ж плиточника, не зациклюйся на токарях (хоча мені якраз про слюсарів батько казав - "не хочеш, щоб руки були постійно в мазуті - вчися й досягай" - в токаря також важка брудна праця в шкідливих умовах, незалежно від кваліфікації).

13 хвилин тому, jack74 сказано:

Вантажника не поставиш токарем

після інституту я пішов працювати по спеціальності, а один одногрупник - вантажником на Варшавку. заробляв він тоді більше за мене - навіщо ж йому токарем ставати було? :) потім він працював торговим представником - і не жаліється ;) але вищу освіту має, так.

тому я не згідний з тим, що низькокваліфікований працівник обов'язково низько оплачуваний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, rrid сказано:

після інституту я пішов працювати по спеціальності, а один одногрупник - вантажником на Варшавку. заробляв він тоді більше за мене

От що ти хочеш мені довести?

Крім того, він досі там "заробляє"?

 

23 хвилин тому, rrid сказано:

з мого ж посту візьми когось іншого

дальнобійник - це не низькокваліфіковваний працівник. Зварник - теж. Низькокваліфікований - двірник, вантажник, підсобник і т.д. Тобто той, на виконання роботи якого достатньо лише показати йому, що робити. А навчати нема чОму.

 

торгпред заробляє фігню, плиточник - теж, бездарний токар - теж саме, рукожопий слюсар - аналогічно. Не беремо до уваги одиниці людей, які стали дійсно майстрами своєї справи.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, rrid said:

можна витратити 8 чи 9 років, вивчаючись на лікаря

І отримувати порівняно «копійки» за свою роботу, якщо працювати в Україні. Українським дитячим хірургам доводиться в позаробочий час підробляти мінувальниками автомобілів, щоб хоч якось звести кінці з кінцями. 

 

51 minutes ago, jack74 said:

плиточник - теж

Хочеш сказати, Діфото нас всіх обманював? Але ж він своїми очима бачив цих плиточників...

  • Ха-ха 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, jack74 сказал:

Зварник - теж. Низькокваліфікований 

+/- 20к в місяць стабільно. Ну крім Липня, там 12-15к. Але це сезонний фактор, всі у відпустках.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 minutes ago, weldermaster said:

+/- 20к в місяць стабільно. Ну крім Липня, там 12-15к. Але це сезонний фактор, всі у відпустках.

Це на фрілансі чи на дядю/тьотю (кантору)? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 минут назад, yu2007 сказал:

Це на фрілансі чи на дядю/тьотю (кантору)? 

Фріланс.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, jack74 сказано:

От що ти хочеш мені довести?

ще один раз напишу. оплата праці далеко не завжди залежить від кваліфікації, і нерідко некваліфікований працівник заробляє більше за висококваліфікованого.

і останні приклади персонально для тебе. офіційні вакансії ДЦЗ:

медсестра - 4173грн. https://vol.dcz.gov.ua/userSearch/vacancyNum=1035673486

інженер-програміст - 5800 https://vol.dcz.gov.ua/userSearch/vacancyNum=1035648920

інженер-конструктор на Автозавод - 8310 https://vol.dcz.gov.ua/userSearch/vacancyNum=1035057509

вантажник - 9000 https://vol.dcz.gov.ua/userSearch/vacancyNum=1035718614

і прибиральниця в Луцьку, за певної смекалки й бажання працювати, може мати 15-20тис.грн.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 хвилин тому, rrid сказано:

інженер-програміст - 5800

там свої нюанси, наприклад, якщо це держустанова - можуть бути премії 150+ %, ну і ще "дещо" :blush: крім того, купа вільного часу і вільне відвідування))

Сам працював в кількох держустановах.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, rrid сказано:

ще один раз напишу. ...

ну то тепер вже й напиши ким ти працюєш і за яку зарплатню :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Alex S тобто заробляють по 20к в тиждень і  дружину навіть немає за що до косметолога звозити, про Туреччину я мовчу, я правильно розумію?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ, давайте не заглиблюватись. Мова не про "хороших", "унікальних" і т.д., а ми беремо широкий загал "посередньості".

Бо зрозуміло, що є санітарки в лікарнях, котрі виносять гівно за мінімалку, а є одна, котра витирає дупу паралізованій мамі олігарха, і заробляє в 50 разів більше за отих "звичайних". 

Тому не потрібно про "приклади" типу "а є от такі люди".... Так, звичайно є, це зрозуміло. Але ми ж говоримо про загал, про "середньостатистичного".

Змінено користувачем jack74
  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Alex S сказано:

Не пересмикуй петросян, не смішно .20т в неділю на чотири чоловіки.

я чомусь подумав, що 20т на кожного

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

34 minutes ago, Alex S said:

коли вже іде робота з гіпсокартоном ,плиткою ...20-22 т грн.

 

Це на чотирьох чоловік, як ти вище написав. Цілком нормальні гроші. Я б навіть сказав, що мало, як для:

38 minutes ago, Alex S said:

від сходу до смеркання.

 

А як тобі таке твердження?

On 11/14/2017 at 12:44 PM, difoto said:

Я вам так скажу: в непрофесійній отраслі (будівництво, наприклад) можна заробити на стартап за рік. Якщо старатись, то 2-3 штуки баксів. На підсобних роботах.

І про плиточників, і про підсобників він писав цілком серйозно, тому це просто бордівський мем, а не 

34 minutes ago, Alex S said:

 масовим сарказмом ,який знову і знову піднімають петросяни

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Alex S сказано:

санвузлами  за 2 місяці, то можеш і свою до косметологів за ці гроші возити, а вони так працюють 20 років  ,і ціну копійці знають.

От повезу, я ж не плюшкін якийсь

  • Ха-ха 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...