Перейти до змісту

Хто скільки заробляє?


Opiumni

Рекомендовані повідомлення

20 минут назад, romanc сказал:

Сколько квартир купили уже?

Розкажу про свого родича. Квартир він не купував, але має великий двоповерховий будинок з басейном та тренажорним залом. Крім своєї фури, має ще 2, на яких їздять шофери. Жінці дав стартовий капітал на бізнес. Старшій дочці на 18 років презентував майже новий сітроен с3, а сам в гаражі має Х5(теж не старого). Йому 42 роки, ніякими гемороями та тріперами не хворіє, займається спортом та виглядає краще більшості своїх однолітків.

13 минут назад, Zelensky сказал:

а яке в них життя?

Якщо про айтішніків, то: "За нічегонєделаньє отримують тони бабла" - фраза @halmer

Змінено користувачем Peace Duck
  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 786
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

23 годин тому, romanc сказано:

Так правильно, в основном в объявлениях  долго висят те вакансии, в которых не соответствуют зарплаты рынку труда или ищут специалистов, тоже задешево.

То что на собеседовании говорят, не всегда будет, по крайней мере, сразу.

Хороша робота  оголошень не потребує! Місце на такій роботі передається по знайомству,для своїх!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, Peace Duck сказано:

Якщо про айтішніків, то: "За нічегонєделаньє отримують тони бабла" - фраза @halmer

 

ні-ні, я мав на увазі, яке життя у водії фур?

 

Я дивився декілька блогів водіїв фур в Європі. Не сказав би що в них хороше життя.

 

Чи може я дивився неправильний блог і маю невірне уявлення про їх заробітки. :0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 годин тому, romanc сказано:

Так правильно, в основном в объявлениях  долго висят те вакансии, в которых не соответствуют зарплаты рынку труда или ищут специалистов, тоже задешево.

То что на собеседовании говорят, не всегда будет, по крайней мере, сразу.

 

Кава з печивом теж не одразу буде?

 

А я то вже начитався думав скрізь вже в офісах так :(

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Zelensky сказал:

 

ні-ні, я мав на увазі, яке життя у водії фур?

 

Я дивився декілька блогів водіїв фур в Європі. Не сказав би що в них хороше життя.

 

Чи може я дивився неправильний блог і маю невірне уявлення про їх заробітки. :0011:

Я блогів не дивився, я кажу по тих, кого реально знаю. В цих людей, про яких я веду мову, на блоги часу нема.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зі свого досвіду скажу 2 речі:

 

1. Не важливо скільки ти заробляєш, важливо скільки залишається в тебе з твоєї зарплати після того, як ти сплатиш всі рахунки (комуналку, харчі, шмотки ...).

2. Важливо скільки ти витрачаєш енергії і зусиль, щоб щаробити стільки, скількитобі треба. Якщо після роботи ти вижатий, як лимон і в тебе з.п. вища ринкової це гірше, як мати середню з.п. але мати нормальну робочу обстановку і спокійну роботу.

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Zelensky сказал:

Зі свого досвіду скажу 2 речі:

 

1. Не важливо скільки ти заробляєш, важливо скільки залишається в тебе з твоєї зарплати після того, як ти сплатиш всі рахунки (комуналку, харчі, шмотки ...).

2. Важливо скільки ти витрачаєш енергії і зусиль, щоб щаробити стільки, скількитобі треба. Якщо після роботи ти вижатий, як лимон і в тебе з.п. вища ринкової це гірше, як мати середню з.п. але мати нормальну робочу обстановку і спокійну роботу.

 

Ну, а це вже вкрай індивідуально. В кожної людини своє життя і різні життєві запити. Але, краще все ж таки мати хорошу фінансову подушку, бо життя підкидує усілякі нехороші штуки. А коли терміново треба 20 чи 30 тисяч доларів на лікування близької людини - тоді вже не до нормальної робочої обстановки та спокійної роботи.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Alex S сказал:

Бо ви вже на форумі айтішників міста Луцька

А що всі льотчики, водії, продавці кави, таксисти та інші креветки вже в гАйті подалися?

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Alex S сказал:

Ти забув додати кар єру. Один кар’єріст постами вище ,про неї часто згадував. Хай без грошей ,але роботка не пильна і тіпо нашальнік. 

В Луцьку в більшості випадків важко зробити кар'єру. Скрізь куми, брати, свати. Та й я дивлюся по своїх однокласниках, навіть якщо хтось став якимось зав. кафедри, чи директором в фірмі з 10-и чоловік. Хіба то успішна кар'єра? Так, є декілька знайомих з реально успішною кар'єрою, але як її не буде, коли тато/мама - суддя чи топ-чиновник обласного рівня.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, volks сказано:

А що всі льотчики, водії, продавці кави, таксисти та інші креветки вже в гАйті подалися?

Слухай Фольцваген , я вже не радий що тебе зачепив, … цейво , йди собі. Я тебе поняв, і більше чіпати не буду.

  • Ха-ха 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, Peace Duck сказано:

В Луцьку в більшості випадків важко зробити кар'єру. Скрізь куми, брати, свати. Та й я дивлюся по своїх однокласниках, навіть якщо хтось став якимось зав. кафедри, чи директором в фірмі з 10-и чоловік. Хіба то успішна кар'єра? Так, є декілька знайомих з реально успішною кар'єрою, але як її не буде, коли тато/мама - суддя чи топ-чиновник обласного рівня.

 

Ви цікавий. А скільки в Луцьку фірм зі штатом працівників більше 1000?

 

Модерн, Крош, СКФ, WOG  і ніби все.

 

Як на мене, якщо людина не є доларовим міліардером, то  вона не має успішної кар'єри :(

 

І взагалі якщо мова про директорів, то зараз модно ставити директорами великих компаній індусів.

 

А колись індуси працювали на галерах в ІТ компаніях. Отаке ...

 

 

Індійці керують Google, Microsoft і Twitter. Як так сталося?

Змінено користувачем Zelensky
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Peace Duck сказано:

Якщо про айтішніків, то: "За нічегонєделаньє отримують тони бабла" - фраза 

Да ну, а мені показалось ти так думаєш

 

On 18.12.2021 at 14:39, weldermaster сказано:

Тоже мені робота - клавішки вони нажимають.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, Alex S сказал:

Слухай Фольцваген , я вже не радий що тебе зачепив, … цейво , йди собі.

А шо такоє? Твоя ж писанина тобі в очі муляє?

Змінено користувачем volks
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, halmer сказал:

Да ну, а мені показалось ти так думаєш

В мене поки нема роздвоєння особистості. Я і вельдермайстер - різні люди. Але, ви так і не відповіли на моє запитання в сусідній темі. Там, де писали, що треба вчитися та іти в айті.

23 минуты назад, Zelensky сказал:

Як на мене, якщо людина не є доларовим міліардером, то  вона не має успішної кар'єри

Нехилі в вас запити.:lol:

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Peace Duck сказано:

В мене поки нема роздвоєння особистості. Я і вельдермайстер - різні люди.

Сорян, пєрєпутал.

  • Ха-ха 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, Peace Duck сказано:

Але, ви так і не відповіли на моє запитання в сусідній темі. Там, де писали, що треба вчитися та іти в айт

Скільки вам років?

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Alex S сказал:

Скільки вам років?

Без декількох місяців 34.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Peace Duck сказано:

Без декількох місяців 34.

За англійську скажу відверто і прямо. З 40ка вона практично не вчиться. До 30ти вчиться і є прогрес. 35 крайній вагон потягу. 15 крайніх років займаюся паралельно по роботі мовою. Щороку і не тільки в Україні здаю мову на рівень . Це дуже не просто. Не в мовному середовищі вчити іноземну мову ,в зрілому віці. Вона буде спочатку йти йти… а потім впреться в стіну …. І треба буде шукати і пробувати методики різні. Але в 34 - можна пробувати.

  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 хвилин тому, Alex S сказано:

З 40ка вона практично не вчиться.

 

Є досвід людей, які після 40 стали програмістами. Не все так однозначно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Alex S сказал:

За англійську скажу відверто і прямо. З 40ка вона практично не вчиться. До 30ти вчиться і є прогрес. 35 крайній вагон потягу. 15 крайніх років займаюся паралельно по роботі мовою. Щороку і не тільки в Україні здаю мову на рівень . Це дуже не просто. Не в мовному середовищі вчити іноземну мову ,в зрілому віці. Вона буде спочатку йти йти… а потім впреться в стіну …. І треба буде шукати і пробувати методики різні. Але в 34 - можна пробувати.

З англійською, не те, щоб геть незнайомий. Читаю, більш-менш, з розмовною та написанням значно більше проблем. Особливо з написанням - кляті англійські часи. А розмовна, ну як в Мутка:

 

Змінено користувачем Peace Duck
  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Peace Duck сказано:

А розмовна, ну як в Мутка

Совєтская школа - Ландон із зе кепітал оф зе грейт брітан.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, sergkots сказано:

Совєтская школа - Ландон із зе кепітал оф зе грейт брітан.

Кієфф із зе кепітал оф Юкрейн.

  • Ха-ха 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Peace Duck сказал:

Розкажу про свого родича. Квартир він не купував, але має великий двоповерховий будинок з басейном та тренажорним залом. Крім своєї фури, має ще 2, на яких їздять шофери. Жінці дав стартовий капітал на бізнес. Старшій дочці на 18 років презентував майже новий сітроен с3, а сам в гаражі має Х5(теж не старого). Йому 42 роки, ніякими гемороями та тріперами не хворіє, займається спортом та виглядає краще більшості своїх однолітків.

Якщо про айтішніків, то: "За нічегонєделаньє отримують тони бабла" - фраза @halmer

Больно похож на нынешнего губернатора Закарпатья, СБУшник, у которого несколько фур в гараже...

Волыни далеко до Закарпатья, в котором есть села, где количество камионов как жителей.

Змінено користувачем romanc
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 18.12.2021 в 22:12, Alex S сказал:

Про доцю то не до мене. То до Юріча. Просто я зробив висновок з своїх знайомств. І то я дійсно знайомий з чоловіками що самі чесно заробляють тих 30 плюс тис грн.Мова про як і де заробляють молоді чоловіки практично без освіти . Водійська справа в Європі чи навіть вдома.І так мій родич ,мій плємяш , в свої 27 навалює по Європі на фурах, четвертий рік працюючи в одного і того самого поляка. Може не знаю багатьох людей , може так, але я так побачив. Це найпростіший шлях ,без стартапів - уяпів , без освіт і потім десятків років ставання фахівцем,без криміналу,заробляти молодим чоловіком достойно.

Чтоб тебя взяли на камион в Европе, нужно минимум 3 года с нуля, открыть категорию С, 6мес, поработать, открыть Д, получить чип и опыт. И знать кучу нюансов, чтоб не залетать на штрафы в европах, сегодня наслушался как их дрючит полиция, и попадает в основном молодняк, не знающий мелочей и хорошо, если хозяин половину штрафа платит. В Австрии  едешь по дороге, а система считывает с твоего бокса всю инфу, как ты ехал и автоматом штрафы выписывает. У нас для этого полиция и безопасность чип свой втыкаю в бокс.

Стоят в колейке 4 сутки, загрузка 50 км от границы, это день работы, а в ожидании коммандировочные только 300грн.

И говорит бросил бы, в селе предлагают за 17т воду развозить, но затянуло.

Змінено користувачем romanc
  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...