Перейти до змісту

Opiumni

Учасники
 • Кількість зміста

  25
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

8 Байдужий

Про Opiumni

 • Ранг
  Шел мимо

Останні відвідувачі профілю

1 647 перелядів профілю
 • SAS

 • madkot

 1. Доброго дня. Потрібні послуги психотерапевта. Можливо порекомендуєте когось професійного і досвідченого. З хорошими відгуками. Буду щиро вдячний за допомогу.
 2. Мабуть з доставкою те саме вийде(
 3. Поки мене тягне в сторону вулиці ранкової але як годиться треба послухати думку практикуючих) ну і обійти пару точок. Дехто пропонує варіант купівлі розукомплектованого цікаво на скільки дешевше вийде. І чи дешевше.
 4. Привіт. Зібравсь купити собі такого девайса. Цікавить досвід бордівців, хто де купував і де купувати краще. Ціна, якість, ставлення до клієнта, гарантія....???
 5. Продам весільний рушник, ручної роботи, вишитий бісером, "На щастя, на долю". Ціна 1300 грн. Телефон 066 76 529 18 067 88 23 274 Надя С. Крупа.
 6. Для мене глибина почалась з пісні Шукав свій дім, далі вже можна читати між рядків і тільки так. Феномен в тому як взагалі можна було поєднати прості і несерйозні слова як стиль Скрябіна з сильним сенсом. Пісня про лєксуси то пісня про олігархів, як контраст жття звичайного нашого люду. про хтось комусь не дає, думаю чи не найкраща пісня на випадок "непорозумінь з половинкою", а про кинули так це чи не найперша патріотично-політична пісня... все це більше ніж пісні, принаймі так я то відчуваю. просто кожному своє, тим Скрябін і цікавий. Комусь до вподоби ранній Скрябін .Але як не крутіть, Скрябін це унікальне явище на українській естраді. Щось подібне вже в нас ніхто не створить. Помер український Фредді Меркюрі, але він залишив те що матиме відклик в серцях людей багатьох поколінь, в наших серцях...
 7. Цікаво за що мінусів то наставили. Але це не питання. Питання в тому була це аварія чи було це вбивство. Хто дасть на це відповідь? да ніхто! навіть ті хто знає правду. Але, послухайте що говорив Андрій останнім часом щодо ситуації в УКраїні, щодо влади, нашого президента... Його діяльність як соціально-політична. Як не крути ми памятаєм з чого починав Скрябін і будемо щирі це не були глибокі пісні. Але з роками гурт і Андрій виросли. І виросли значно. Тематика пісень ставала дедалі серйозніша і глибока. Помножте це на кількість людей які дослухались до нього... Кузьма ніколи не боявсь говорити правду... Я не стверджую що це було вбивство але я кажу що такий варіант рівноймовірний в нашій країні де до сих пір Гонзадзе вбитий невідомо ким а Чорновіл загинув в автокатастрофі, а Кравченко віртуозний кілер-самогубець стрілив у себе двічі... А хто ставив мінус за шило і мило, Янукович вбив Небесну сотню. А скільки Небесних сотень вбив Порошенко...?...
 8. мабуть, нажаль, в нашій країні це не багатьох здивує. ну що ж, хлопали ж на мітингах і голосували шоб за перший тур... Я ще тоді казав що поміняли шило на мило а тепер бачу шо те мило покруче шила буде.
 9. Opiumni

  Хто скільки заробляє?

  І все-таки. якщо опустити флуд і малоінформативні повідомлення. наскільки реально зараз знайти роботу в Луцьку чи поблизу з зарплатою біля 3000 грн на руки, можна не офіційне влаштування, для людини з технічною во і бажанням працювати?
 10. Opiumni

  Хто скільки заробляє?

  Геть не згоден. час є якщо дивтись з нашого 4 вимірного простору. Починаючи з вищих метрик часу нема. Нема ні согодні ні завтра ні вчора, є тільки зараз. П.С. це не філософія а чисто оккультні речі. А на рахунок обовязковості освіти і таблички про успіхи. Таки так, все правильно, освіта не обовязкова. Але ми не в західному світі живемо. Як каав Любомир Гузар Західний світ побудований щоб допомогти людині розвиватись а наш навпаки. хоча допускаю що в нас таке теж можливо просто швидше всього воно буде набагато важче. І до того моменту коли на бізнес не покладе око хтось з "донецьких".
 11. Opiumni

  Хто скільки заробляє?

  Прочитав все вищенаписане, навіть незнаю що сказати. Хтось там питав про про поради студентам/абітурієнтам? Моя порада така: не тратьте час на вищу освіту а ідіть на робітничі спеціальності. Говорили про вчителів. реальна ситуація така: в порівнянні з радянськими часами зараз вчитель змішаний з гівном і не видно шо де. Він завжди у всьому винен. він не має ніяких прав. Він ніхто. Це треба розуміти перед тим як іти на таку роботу. Я нажаль не розумів. Ще одна порада студ/абіт якщо вже вчитесь то не рвіть дупу і тягніть на трійки в мене червоний диплом одна четвірка (і то за залік 2 бали не доставили), магістр і на це ніхто не звернув уваги. Слава Богу що був до цього підготовлений. Про чиновників не знаю практично нічого крім того що в них з пенсією ніби краще. на почату теми хтось посміявся з того що я написав "...таскать...". Панове я жартую, так колись говорив один наш президент льоня данилович (з маленьких букв пишу свідомо!). А чого я так піджартовую тому що якщо серйозно на все глянути то довго не протягнеш. Ну поки в нас ніби лідирує керівник проектів. шкода що нема багато робітнчих спеціальностей типу муляра, столяра, штукатура, сантехніка. Цікаво глянути було б на офіційні цифри. Щодо зарплати вчителя то хтось тав висловлював сумніви. У вашої дружини таки мабуть доплата за кабінет і стаж. Але реальна ситуація описана мною. Ну а ще на рахунок зарплат, я готовий працювати скільки потрібно і робити що потрібно аби мати нормальну З/П щоб забезпечити майбутню сімю. Тому в кого є досвіт хай важкої та гідно оплачуваної роботи пишіть! ваша допомога потрібна. П.С. все-таки думаю кидати цю роботу і іти перекваліфіковуватись на робітницу спеціальність, важко визнати що 7 років був сліпий і геть дурний.
 12. Opiumni

  Хто скільки заробляє?

  Гірше, СБУ Ми вас вичислили і вже виїхали, вдягайте костюм і ховайте гроші, документи можете не їсти в нас є ксерокопії. Як не сумно і стидно визнати але так і є, нажаль вчитель. Ну так інтернет для того і був створений, щоб люди інтимними речами ділились. В принципі тему я створив звісно не просто так, маю намір змінити професію і от шукаю щось реальне. По ЗМІ трубять що орбочі професії типу столяра, токаря і зварника найзатребуваніші, а от інтернет точних даних не дає. Крім того в регіоні свої особливості. Цілком згідний зарплата/час доволі нормльне відношення але от жеш, зарплата є зарплата і чим вона більша в місяць тим краще. Краще вже працювати більше але і отримувати більше.
 13. Opiumni

  Хто скільки заробляє?

  Дуже цікаво реально проаналізувати ринок праці в Луцьку. Щоб, таскать, побачити реальну ситуацію. Тому пропоную писати за наступним планом: Посада Оплата (реальна на руки) Робочий день Давайте дізнаємось хто краще живе! Почну з себе: Вчитель математики 1400 19 годин на тиждень.
×