Перейти до змісту

Opiumni

Учасники
 • Кількість зміста

  24
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

8 Байдужий

Про Opiumni

 • Ранг
  Шел мимо

Останні відвідувачі профілю

1 532 перелядів профілю
 1. Мабуть з доставкою те саме вийде(
 2. Поки мене тягне в сторону вулиці ранкової але як годиться треба послухати думку практикуючих) ну і обійти пару точок. Дехто пропонує варіант купівлі розукомплектованого цікаво на скільки дешевше вийде. І чи дешевше.
 3. Привіт. Зібравсь купити собі такого девайса. Цікавить досвід бордівців, хто де купував і де купувати краще. Ціна, якість, ставлення до клієнта, гарантія....???
 4. Продам весільний рушник, ручної роботи, вишитий бісером, "На щастя, на долю". Ціна 1300 грн. Телефон 066 76 529 18 067 88 23 274 Надя С. Крупа.
 5. Треба зробити робочу візу в Польщу "під ключ". Може хтось розкаже де це робив, бо цікавить щоб було надійно і по можливості швидше. Кажуть в консульстві на другому поверсі є якась фірма. Хтось користувавсь послугами?
 6. Для мене глибина почалась з пісні Шукав свій дім, далі вже можна читати між рядків і тільки так. Феномен в тому як взагалі можна було поєднати прості і несерйозні слова як стиль Скрябіна з сильним сенсом. Пісня про лєксуси то пісня про олігархів, як контраст жття звичайного нашого люду. про хтось комусь не дає, думаю чи не найкраща пісня на випадок "непорозумінь з половинкою", а про кинули так це чи не найперша патріотично-політична пісня... все це більше ніж пісні, принаймі так я то відчуваю. просто кожному своє, тим Скрябін і цікавий. Комусь до вподоби ранній Скрябін .Але як не крутіть, Скрябін це унікальне явище на українській естраді. Щось подібне вже в нас ніхто не створить. Помер український Фредді Меркюрі, але він залишив те що матиме відклик в серцях людей багатьох поколінь, в наших серцях...
 7. Цікаво за що мінусів то наставили. Але це не питання. Питання в тому була це аварія чи було це вбивство. Хто дасть на це відповідь? да ніхто! навіть ті хто знає правду. Але, послухайте що говорив Андрій останнім часом щодо ситуації в УКраїні, щодо влади, нашого президента... Його діяльність як соціально-політична. Як не крути ми памятаєм з чого починав Скрябін і будемо щирі це не були глибокі пісні. Але з роками гурт і Андрій виросли. І виросли значно. Тематика пісень ставала дедалі серйозніша і глибока. Помножте це на кількість людей які дослухались до нього... Кузьма ніколи не боявсь говорити правду... Я не стверджую що це було вбивство але я кажу що такий варіант рівноймовірний в нашій країні де до сих пір Гонзадзе вбитий невідомо ким а Чорновіл загинув в автокатастрофі, а Кравченко віртуозний кілер-самогубець стрілив у себе двічі... А хто ставив мінус за шило і мило, Янукович вбив Небесну сотню. А скільки Небесних сотень вбив Порошенко...?...
 8. мабуть, нажаль, в нашій країні це не багатьох здивує. ну що ж, хлопали ж на мітингах і голосували шоб за перший тур... Я ще тоді казав що поміняли шило на мило а тепер бачу шо те мило покруче шила буде.
 9. хрулёв ремонт двигателей зарубежных автомобилей куплю книжку, може в когось завалялась.
 10. Всім дякую, тему можна закривати.
 11. А як у суботу? Щось купувати треба, пожертви? Взагалі до чого треба бути готовим під час служби?
 12. Всім привіт. Скажіть будь-ласка як відбувається служба в католицьких храмах, і зокрема коли краще іти до нашого луцького костелу? Відчуваю потребу туди прийти, але не наважуюсь, бо не знаю як себе вести в католицьких храмах.
 13. Хто скільки заробляє?

  І все-таки. якщо опустити флуд і малоінформативні повідомлення. наскільки реально зараз знайти роботу в Луцьку чи поблизу з зарплатою біля 3000 грн на руки, можна не офіційне влаштування, для людини з технічною во і бажанням працювати?
×