Перейти до змісту

Хто скільки заробляє?


Opiumni

Рекомендовані повідомлення

30 минут назад, romanc сказал:

и опыт

Однокласника в Польщі взагалі без досвіду взяли.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 786
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

14 часов назад, volks сказал:

Однокласника в Польщі взагалі без досвіду взяли.

Без кода и без чипа и без прав E?

Я в Праге попал в строительную бригаду, в которой "штукатуры" мастерок и шпатель никогда в руках не держали), бригадир по ходу дела показывал всё. 

Змінено користувачем romanc
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В войска сейчас идут не ввоенкомат, а в часть сразу, что есть +, но 40часовая рабочая неделя не про военных, да и ночные и вечерние тоже не платят. Я посмотрел как на шлагбауме КПП котрактник + срочник стоят по 12 часов, и через 12 опять они же и так 3-4 раза, сутки спят и по новой...  служить некому...

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, romanc сказал:

Без кода и без чипа и без прав Д?

Без досвіду роботи. А Д - це автобуси. Навіщо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, romanc сказал:

Больно похож на нынешнего губернатора Закарпатья, СБУшник, у которого несколько фур в гараже...

Волыни далеко до Закарпатья, в котором есть села, где количество камионов как жителей.

В мене нема родичів на Закарпатті, і тимбільше сбу-шників чи губернаторів.:D

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, volks сказал:

Без досвіду роботи. А Д - це автобуси. Навіщо?

Поправился, Е категория. Просто могут взять с С на развозку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Peace Duck сказал:

В мене нема родичів на Закарпатті, і тимбільше сбу-шників чи губернаторів.:D

К 32 мог бы уже завести таких родственников, это эффективней, чем заробитчанство. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, romanc сказал:

К 32 мог бы уже завести таких родственников, это эффективней, чем заробитчанство. ;)

До 34.;) Були такі "родичі", але прийшлося з жінкою розвестись, та й контакт з ними пропав.:D

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 18.12.2021 в 19:18, Alex S сказал:

РЕАЛЬНО , зі слів малого, а це фізично розвинутий козак ,на старшому курсі вишу,з знанням двох іноземних мов, таких зарплат немає. В оголошеннях про роботу.З обіцяних 15 тис грн , а при співбесіді виявилося ,на руки тільки 11-12 ,було тільки торговим агентом і диспетчером служби таксі. Весь нет кишить непотребом і розводом. Роздавати флайера, збирати хворим діткам( дяді на новий Лєксус),на будівництво підсобником (увага )400 грн в день…. Дуже багато оголошень з охфісного центру напроти бару Майдан … стелять про мільйони, проводять кастінги ,проби ,співбесіди ,потім бізнес тренінги…. І заставляють працювати попрошайками.Зубну пасту за 300 грн продавати чи китайські бади( одеську крейду) пропонувати людям.

Если так восхвалял водительское дело, чего малой не пошел таксовать? по ночам папина и мамина машины простаивают, за ночь 500грн натаксовать.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 21.12.2021 в 23:02, romanc сказал:

Если так восхвалял водительское дело, чего малой не пошел таксовать? по ночам папина и мамина машины простаивают, за ночь 500грн натаксовать.

Або кур'єрити на авто.

@Peace Duck , можу подарувати декілька цікавих книжок по айті, в тому числі і "Искусство программирования" Кнута. Коротше кажучи, відписав тобі в лічку.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, Mr.X сказал:

Або кур'єрити на авто.

@Peace Duck , можу подарувати декілька цікавих книжок по айті, в тому числі і "Искусство программирования" Кнута. Коротше кажучи, відписав тобі в лічку.

Кнута якраз можна читати в проміжку очікування клієнта :)

 

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 25.12.2021 в 13:43, Mr.X сказал:

@Peace Duck , можу подарувати декілька цікавих книжок по айті, в тому числі і "Искусство программирования" Кнута. Коротше кажучи, відписав тобі в лічку.

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...