Перейти до змісту

Шукаю бізнес партнерів.


Serg20279

Рекомендовані повідомлення

я не люблю опускать во флейм, но прошу заметить что человек опыть проигнорировал факт.... Как его после етого можно воспринимать всерйоз? Ето же клоун....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не люблю опускать во флейм, но прошу заметить что человек опыть проигнорировал факт.... Как его после етого можно воспринимать всерйоз? Ето же клоун....

Фактов я никаких не видел, ато что было натаскано с нета это не факты.

я не люблю опускать во флейм, но прошу заметить что человек опыть проигнорировал факт.... Как его после етого можно воспринимать всерйоз? Ето же клоун....

Фактов я никаких не видел, ато что было натаскано с нета это не факты.

Истина одна ,

Много довольных знакомых, которые используют продукт, вот это настоящий фак!!!!!

Проверено на своей шкуре , и вашы слюни здесь не проходят.

всем пока,

я устал,

ухожу спать,

спкойной всем ночи,

до новых всречь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Истина одна ,

Много довольных знакомых, которые используют продукт, вот это настоящий фак!!!!!

Проверено на своей шкуре , и вашы слюни здесь не проходят.

всем пока,

я устал,

ухожу спать,

спкойной всем ночи,

до новых всречь.

Прочитав 6 сторінок теми і дуже захотілось вас пригостити чаєм з тим бустом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, я читав в розумних книгах , що не потрібно робити добро людям , бо вони того не варті , але не думав що це праавда. Шкода звичайно, але переживу, Слава Богу маю чим зайнятись.

Блін надоїло вже. Яке Ви добро людям робите? Втюхуєте незрозумілу рідину незрозумілої якості. Чому кожен зомбований торгаш думає, що він Мессія. То страховики з ALICO AIG Life розказують про свою надважливість, то тепер супер рідина 2 мл якої економить чверть бака бензину. Ви щось пропонуєте безкоштовно, добротворець Ви наш. Ви заробляєте гроші продаючи те, що продаєте. Таких добрих людей у нас повний Варшавський і старий ринок. Одні одягають нас, інші годують, і то фігня, що все вони роблять за наші гроші.

А назва теми - просто жесть. Бізнес партнер - це людина, разом з якою Ви спільно вкладаєте гроші в конкретний проект і пропорційно ділите з нею як прибутки, так і ризики, а не людина, яка буде купувати в Вас якусь рідину(навіть якщо Вона така супер крута) і втюхувати її ще комусь.

Бізнес ідеями на форумах ніхто не ділиться. Ті, хто знає(має) бізнес стратегії чи ідеї, які працюють - сидять тихенько і мовчки стрижуть"капусту", бо як тільки ідея стає доступною - вона автоматично перестає приносити багато прибутку.

Єдиний випадок, коли ідею відкрито зливають - тоді коли суть заробітку чим побільше привести схожих на себе. Це класичні піраміди. І не треба тут корчити з себе супер благодійника. Жодна адекватна людина не продасть і не поділиться "куркою, яка несе золоті яйця"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Єдиний випадок, коли ідею відкрито зливають - тоді коли суть заробітку чим побільше привести схожих на себе. Це класичні піраміди. І не треба тут корчити з себе супер благодійника. Жодна адекватна людина не продасть і не поділиться "куркою, яка несе золоті яйця"

Не треба плутати класичні піраміди з мережевим маркетингом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочеться напомнить что Ваши факты тоже с интернета, и мы холопы едакие неразумные не имея чести и совести отвечаем на них... Но вы великий и благородный не можете снезойти с Ваших высот и ответить нам...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

продукт, вот это настоящий фак!!!!!

Істина, вона всіма зусиллями робить спроби вирватись з глибин вашої свідомості!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Истина одна ,

Много довольных знакомых, которые используют продукт, вот это настоящий фак!!!!!

Проверено на своей шкуре , и вашы слюни здесь не проходят.

всем пока,

я устал,

ухожу спать,

спкойной всем ночи,

до новых всречь.

Прочитав 6 сторінок теми і дуже захотілось вас пригостити чаєм з тим бустом.

не вийде, буст у воді не розчиняєця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не вийде, буст у воді не розчиняєця.

ну то ді 2 грами в пістолет закапаєм і взагалі хто вам сказав, що чай буде з води

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

читаю і сміюся, один пише, 5-теро плюсують, другий пише знов 4-веро плюсують, і так по колу, вон воно як набігає 811 Thanks, і купа плюсів тут ще круче піраміди, один одному філейну частину лиже.

Я думав подяку треба заробити , а тут просто так роздають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думав подяку треба заробити , а тут просто так роздають.

Судячи з цієї теми вас в житті ще багато нових відкриттів чекає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Єдиний випадок, коли ідею відкрито зливають - тоді коли суть заробітку чим побільше привести схожих на себе. Це класичні піраміди. І не треба тут корчити з себе супер благодійника. Жодна адекватна людина не продасть і не поділиться "куркою, яка несе золоті яйця"

Не треба плутати класичні піраміди з мережевим маркетингом.

тут другий варіант, причому з дуже щедрим маркетинг планом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я бачу що титульної сторінки звіту від міноборони не буде, тому задам інше питання.

Якщо взяти до уваги результати і висновки звідси то можна зробити припущення що ця фігня з великою імовірністю є ферроценом, ну чи основною складовою є ферроцен.

Не для кого не секрет що наші виробники палива, люблять добавляти різні присадки, в тому числі для підняття октанового числа, оскільки ферроцен штука відома і використовується в нафтовій галузі.

Ось тут http://board.lutsk.ua/imgstore/images/2ooo.jpg вказано що потрібно строго дотримуватись дозування.

А тепер увага питання:

Що буде якщо цю хрень добавити в паливо в яке вже із заводу добавили ферроцен?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думав подяку треба заробити , а тут просто так роздають.

Судячи з цієї теми вас в житті ще багато нових відкриттів чекає.

Я вам Шановний пане модератор так скажу, є люди які тратять свій час на Вконтктах, на Алкашнікі, фейсбуки, на зустрічі в кафе , розмови по телефону, і заробляють пристойні винагороди за свії труди,

А є люди яким нічого не цікаво , мямлі, сидять там же в неті і пишуть всяку фігню, і грають всякі Дерьовни Дураков, чи щось схоже, а в самих купа кредитів, і чухають репу деж то заробити гроші, туда не хочу , там не буду працювати, зима та ну його, весни почекаю.

А результат буде в кожного свій, хто наполеглево іде до своєї цілі той до її досягне ,а от висота планки в кожно своя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А є люди яким нічого не цікаво , мямлі, сидять там же в неті і пишуть всяку фігню, і грають всякі Дерьовни Дураков, чи щось схоже, а в самих купа кредитів, і чухають репу деж то заробити гроші, туда не хочу , там не буду працювати, зима та ну його, весни почекаю.

И то верно, нафига работать, если можна найти кучу лохов и втюхать им гербалайфа, ага ? )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я бачу що титульної сторінки звіту від міноборони не буде, тому задам інше питання.

Якщо взяти до уваги результати і висновки звідси то можна зробити припущення що ця фігня з великою імовірністю є ферроценом, ну чи основною складовою є ферроцен.

Не для кого не секрет що наші виробники палива, люблять добавляти різні присадки, в тому числі для підняття октанового числа, оскільки ферроцен штука відома і використовується в нафтовій галузі.

Ось тут http://board.lutsk.u...images/2ooo.jpg вказано що потрібно строго дотримуватись дозування.

А тепер увага питання:

Що буде якщо цю хрень добавити в паливо в яке вже із заводу добавили ферроцен?

Якщо вас цікавить що визаливаєте на заправці,просто запитайте хай вам правду скажуть і покажуть пепери чим вас заправляють, і коли фероцен там буде присутній 100%, тоті я вас вітаю, вам достаньо буде 1 міліграма на 10 літрів буста .

А є люди яким нічого не цікаво , мямлі, сидять там же в неті і пишуть всяку фігню, і грають всякі Дерьовни Дураков, чи щось схоже, а в самих купа кредитів, і чухають репу деж то заробити гроші, туда не хочу , там не буду працювати, зима та ну його, весни почекаю.

И то верно, нафига работать, если можна найти кучу лохов и втюхать им гербалайфа, ага ? )

Пошукай теми гербалайфа , там пиши.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тепер увага питання:

Що буде якщо цю хрень добавити в паливо в яке вже із заводу добавили ферроцен?

Дякую топікстартеру за те що скинув хоч якісь документи

Зацікавив такий момент звідси:

8484acc437b5.jpg

Удівітєльним образом це корелюється з досвідом сябрів-білорусів із Бреста, які використовували MPG Boost:

Не покупайте эту ерунду - от нее поршня плавятся и клапана горят. А еще она забила всю топливную аппаратуру - теперь сидим и не знаем что делать, то ли машины по запчастям здавать то ли что.
расход уменьшался, но потом двигателя стуканули, при том у него бензин а у меня дизель. далее вся топливная загажена

Кому потрібні як мінімум перебої в роботі двигуна, як максимум - капут двигуна? Невже ця "економія" окупиться?

Буде мільйон зелених страховки, як обіцяв ТС. Тільки щось він сам не дуже загорівся ідеею заробити цей мільйон. Я б свою волинянку для такого діла не пошкодував, за відсотків 20

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо вас цікавить що визаливаєте на заправці,просто запитайте хай вам правду скажуть і покажуть пепери чим вас заправляють, і коли фероцен там буде присутній 100%, тоті я вас вітаю, вам достаньо буде 1 міліграма на 10 літрів буста .

На заправці вам ніхто не скаже що долили до пального, тому що цього там ніхто не знає. І реальність може сильно відрізнятись від бумаг.

Я задав конкретне питання і хочу почути конкретну відповідь.

На всяк випадок уточню питання: на заправці ми залили А-95 який по бумагах є чистим і без присадок, але на заводі задля підвищення якості пального долили ферроцен, тепер ми, виходячи з рекомендованих виробником доз, доливаємо туди ще цю присадку, в результаті отримуємо подвійне перевищення дози.

І тепер увага питання: що буде з двигуном?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Есть предложение опустить рейтинг этому выкидышу Мавроди ниже плинтуса, а там его отправят на принудительное лечение к Гетто

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lisovic,

Именно от передоза ферроцена ничего не будет. Само наличие ферроцена уже пагубно влияет на детали двигателя. Владельци авто, все видели, открутив свечи, ржавый нагар? Это и есть ферроцен, то есть походные от распада. Такие свечи - в мусорный бак, чистка ничего не даст. Этот "нагар" способствует выходу из строя всей поршневой группы. Кольца, поршня прогорают из-за повышения темпиратурного режима. Потому как этот налёт уменьшает теплоотдачу. На заводах ферроцен не добавляют. Просто не заморачиваются этим. Это фишка трейдеров (заправка с неграми). Покупают цистерну 92го, ведро порошка ферроцена и на выхлопе 95й. Но! октановое число, почему-то, через месяц (а то и меньше) куда-то улетучивается, а Feрум остаётся. (Немного теории: не зря завод изготовитель авто рекомендует заливать тот или иной бензин. Всё зависит от степени сжатия горючей смеси в камере сгорания цилиндра.Вы заливаете 95й а на самом деле 92й а то и ниже. И в этот момент появляется негативный момент как детонация (все слышали как шелестят пальци поршней) Последствия от этого известны?) 95й несколько лет назад в Украине производился на заводах, которых можна было пересчитать на пальцах одной руки. И доставка в Луцк была невыгодной. Как сейчас не знаю ибо уже не работаю в этой структуре. На рынке появились русские трейдеры, думаю с этим вопрос решили.Но всегда найдутся желающие заработать побольше.

В дизель ферроцен я не слышал чтоб добавляли. Система зажигания не та, да и на дизельных двигателях это будет мение заметно. Соляра больше страдает своей "сухостью", экономят на присадках. Летом, думаю водители слышали, добавляют двухтактное масло в топливо. Ну а зимой борьба с парафином, добавляют бензин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

dizel365, я це знаю, мені було цікаво що скаже на це ТС, і чим обґрунтує необхідність добаваляти в такий бензин цю чудо добавку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і чим обґрунтує необхідність добаваляти в такий бензин цю чудо добавку.

Только тем, чтоб впарить вам за 60 $ банку хлама и этим возрадоваться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...