Перейти до змісту

Шукаю бізнес партнерів.


Serg20279

Рекомендовані повідомлення

Авто маю, японець і дуже йому до смаку цей буст, заливаю гидоту що звеця бензин добавляю 2мл буста на 10 літрів того що звеця бензином і мотор шепче на одному дихані.

В мене в батька "Жигуль".

Йому можна залити в бак круту штуку - MPG BOOST'ом замість цієї гидоти - бензину? "Жигуль" тоді полетить як самолЬОт чи як ракЄта?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Авто маю, японець

Хм, нестиковка, має бути Мазераті, на аватарці ж лого, і дада, куплений на місячну зарплату від просування революшн_шит_емпіджібуст

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Авто маю, японець і дуже йому до смаку цей буст, заливаю гидоту що звеця бензин добавляю 2мл буста на 10 літрів того що звеця бензином і мотор шепче на одному дихані.

В мене в батька "Жигуль".

Йому можна залити в бак круту штуку - MPG BOOST'ом замість цієї гидоти - бензину? "Жигуль" тоді полетить як самолЬОт чи як ракЄта?

не замість цієї гидоти, а разом з нею.

полетить не полетить, а то шо воно згоритьна 95-98% в камері згорання це точно.

Я не знаю що вкого в голові крутиця, і в яку сторону.

Я просто бачу результат в людей і на своїй шкурі , і коли мені знайомий водій вантажівки який приїхав з рейсу, і розповів, що внього економія 4 літри соляри ,на 100 км прбігу, і він їздив в Іспанію і з економив не одну сотку еврів для своєї сімї, то варто над цим замислитись.

Інформація в пості для розумних людей.

А обливати лайном можна кого завгодно, а от факти є фактами і проти них не попреш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Авто маю, японець і дуже йому до смаку цей буст, заливаю гидоту що звеця бензин добавляю 2мл буста на 10 літрів того що звеця бензином і мотор шепче на одному дихані.

В мене в батька "Жигуль".

Йому можна залити в бак круту штуку - MPG BOOST'ом замість цієї гидоти - бензину? "Жигуль" тоді полетить як самолЬОт чи як ракЄта?

не замість цієї гидоти, а разом з нею.

полети не полетить, а то шо воно згоритьна 95-98% в камері згорання це точно.

Я не знаю що вкого в голові крутиця, і в яку сторону.

Я просто бачу результат в людей і всебе , і коли мені дальнобой приїхаві каже що внього економія 4 літри соляри на 100 км прбігу, і він їздив в Іспанію і наекономив не одну сотку еврів для своєї сімї, то варто над цим замислитись.

Інформація в пості для розумних людей.

А обливати лайном можна кого завгодно, а от факти є фактами і проти них не попреш.

1. Які дослідження підтверджують факт згоряння 95%-98% палива? Хто замовник дослідження? Виконавець? Методика дослідження?

2. Якого ККД двигуна дозволяє досягнути використання цієї присадки?

3. Який фізичний та хімічний принцип дії присадки?

4. Ви впевнені, що присадка працює і в дизельних, і в карбюраторних двигунах?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не знаю що вкого в голові крутиця, і в яку сторону.

Я просто бачу результат в людей і на своїй шкурі , і коли мені знайомий водій вантажівки який приїхав з рейсу, і каже, що внього економія 4 літри соляри на 100 км прбігу, і він їздив в Іспанію і з економив не одну сотку еврів для своєї сімї, то варто над цим замислитись.

а твій знайомий це той дядько з відео що в окулярах і біля джипу стоїть)???

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=uQdF7b65KrU

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Авто маю, японець і дуже йому до смаку цей буст, заливаю гидоту що звеця бензин добавляю 2мл буста на 10 літрів

А як ви в бак 2мл закапуєте ( піпеткою) чи водою розбавляєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну чого ж ви так? що шкода 63$?

це ж на 800 літрів!!!!

почитайте, шо ви отримаєте взамін:

(відгуки задоволених користувачів) :0106:

Экономит 15% больше не получается добиться, наверно надо клапана и движок перебирать, у товарища до 23% получается. Важно знать что не сразу будет , после пятого или седьмого бака, потом надо резком уменьшать дозировку и наблюдать снова. Важно точно рассчитывать дозу, не верьте заправщикам, часто недолив 10 %, от сюда и не точность в расчетах.

��

Штука отличная, поездил три бака на ней, действительно по другому машина стала работать, заводится быстрее, труба очистилась - был раньше нагар черный, сейчас посветлела, выхлоп незаметен, мощность выросла, расход на литр уменьшился. Спасибо что скинули цену, буду брать еще.

d2.png 25.04.2012 14:37

Штука работает, намного мошнее тачка стала и движок как часики, но экономию тяжело проверить точно, на наших заправках недолив... Спасибо за оперативность ребята.

��

У меня девятка хреново заводилась , глохла иногда и шел черный дым. Залил этот буст дым белый , не глохнет, мощьности стало больше. неплохая вещь, неудобно заливать в бак шприцом но это того стоит.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Авто маю, японець і дуже йому до смаку цей буст, заливаю гидоту що звеця бензин добавляю 2мл буста на 10 літрів того що звеця бензином і мотор шепче на одному дихані.

В мене в батька "Жигуль".

Йому можна залити в бак круту штуку - MPG BOOST'ом замість цієї гидоти - бензину? "Жигуль" тоді полетить як самолЬОт чи як ракЄта?

не замість цієї гидоти, а разом з нею.

полети не полетить, а то шо воно згоритьна 95-98% в камері згорання це точно.

Я не знаю що вкого в голові крутиця, і в яку сторону.

Я просто бачу результат в людей і всебе , і коли мені дальнобой приїхаві каже що внього економія 4 літри соляри на 100 км прбігу, і він їздив в Іспанію і наекономив не одну сотку еврів для своєї сімї, то варто над цим замислитись.

Інформація в пості для розумних людей.

А обливати лайном можна кого завгодно, а от факти є фактами і проти них не попреш.

1. Які дослідження підтверджують факт згоряння 95%-98% палива? Хто замовник дослідження? Виконавець? Методика дослідження?

2. Якого ККД двигуна дозволяє досягнути використання цієї присадки?

3. Який фізичний та хімічний принцип дії присадки?

4. Ви впевнені, що присадка працює і в дизельних, і в карбюраторних двигунах?

четкий перец

це вже не смішно, мозок включи!!!!!!!!!

Продук продаєця в 20ти країнах світу!!!!!!!

на протязі 7ми років!!!!!!!!!

І його продайть, добавляють в двигуни кораблів , літаків, Космічних кораблів.

Прикинь ти розумний і все знаєш, і кажеш що продукт не працює, то подай в суд на компанію FFi, я подивлюсь який ти перець.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не знаю що вкого в голові крутиця, і в яку сторону.

Я просто бачу результат в людей і на своїй шкурі , і коли мені знайомий водій вантажівки який приїхав з рейсу, і каже, що внього економія 4 літри соляри на 100 км прбігу, і він їздив в Іспанію і з економив не одну сотку еврів для своєї сімї, то варто над цим замислитись.

а твій знайомий це той дядько з відео що в окулярах і біля джипу стоїть)???

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=uQdF7b65KrU

приходив спам від цього дядьки на @ , запрошував на відеоконфернції(типу для майбутніх мільонерів)

а може то правда?????

З.І Дядько наче б то солідний і джип дорогий(а ми їздимо неекономно)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене цікавить захист екології, І мене вже достали ці кадилки Богдани 15го маршуту.

Я не знаю що вкого в голові крутиця, і в яку сторону.

Я просто бачу результат в людей і на своїй шкурі , і коли мені знайомий водій вантажівки який приїхав з рейсу, і каже, що внього економія 4 літри соляри на 100 км прбігу, і він їздив в Іспанію і з економив не одну сотку еврів для своєї сімї, то варто над цим замислитись.

а твій знайомий це той дядько з відео що в окулярах і біля джипу стоїть)???

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=uQdF7b65KrU

приходив спам від цього дядьки на @ , запрошував на відеоконфернції(типу для майбутніх мільонерів)

а може то правда?????

З.І Дядько наче б то солідний і джип дорогий(а ми їздимо неекономно)

НІ це не він.

Я можу дати ном тел , ані давай в трьох зберемось він і вам розкаже, він сам з Луцька.

Може і ви пане попробуєте каталізатор на свому авто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

АК може то скликати позачергову сесію міськради, тут є ідея як гроші громади зекономити???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене цікавить захист екології, І мене вже достали ці кадилки Богдани 15го маршуту.

Я не знаю що вкого в голові крутиця, і в яку сторону.

Я просто бачу результат в людей і на своїй шкурі , і коли мені знайомий водій вантажівки який приїхав з рейсу, і каже, що внього економія 4 літри соляри на 100 км прбігу, і він їздив в Іспанію і з економив не одну сотку еврів для своєї сімї, то варто над цим замислитись.

а твій знайомий це той дядько з відео що в окулярах і біля джипу стоїть)???

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=uQdF7b65KrU

приходив спам від цього дядьки на @ , запрошував на відеоконфернції(типу для майбутніх мільонерів)

а може то правда?????

З.І Дядько наче б то солідний і джип дорогий(а ми їздимо неекономно)

Я можу дати ном тел , ані давай в трьох зберемось він і вам розкаже, він сам з Луцька.

Може і ви пане попробуєте каталізатор на свому авто.

оцей з джипом?

а мені писав, що з Москви!

чи може він приїхав на Волинь "просвещати" нас темних і неекономних(і заразом зробить мільонером)

Пан пробувати на своєму авто небуде

по-перше -дорогувато

по-друге йому вже хватаєт "гидоти що звеця бензин"- ну не будемо його добивати :0157:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

АК може то скликати позачергову сесію міськради, тут є ідея як гроші громади зекономити???

Це вже на стадії прокачки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І його продайть, добавляють в двигуни кораблів , літаків, Космічних кораблів.

Прикинь ти розумний і все знаєш, і кажеш що продукт не працює, то подай в суд на компанію FFi, я подивлюсь який ти перець.

1. Я не розумний і не претендую на те, щоб так називатись.

2. Наїзди на людей, які цікавляться конкретикою щодо пропонованого продукту - ознака поганого тону продавця. І одна із ознак лохотронщиків.

3. Двигуни кораблів, літаків та машин - часто надто різні системи. І сумніваюсь, що одна присадка є універсальною для всього.

Двигуни космічних кораблів - ракетні, і діють по зовсім іншому принципу, ніж двигуни внутрішнього згоряння.

Для повного щастя скажіть, що присадка використовується у двигунах НЛО.

4. Якого милого я маю подавати в суд на компанію, про яку вперше чую? Мені є куди тратити свій час і гроші :)

І якщо продавець одразу пропонує у суді з*ясовувати якість продукту, значить репутація цієї контори не така вже і досконала

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

АК може то скликати позачергову сесію міськради, тут є ідея як гроші громади зекономити???

а як же неекономні космічні кораблі на солярці?

треба писати самому ВФЯ(питання загальнонаціонального маштабу)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Авто маю, японець і дуже йому до смаку цей буст, заливаю гидоту що звеця бензин добавляю 2мл буста на 10 літрів

А як ви в бак 2мл закапуєте ( піпеткою) чи водою розбавляєте?

Простіше шприц 20ка на 100 літрів.

Це натур продук рослинного походження , екологічно чистий в реакцію з водою не вступає, октанове чило пального теж не піднімає (може кого розчарую)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

АК може то скликати позачергову сесію міськради, тут є ідея як гроші громади зекономити???

Це вже на стадії прокачки.

прокачки чого?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

АК може то скликати позачергову сесію міськради, тут є ідея як гроші громади зекономити???

Так, дійсно. Чом би й ні? :_35:

До речі, топікстартере: скільки державних замовлень із 20-ти країн за 7 років маєте? Ви ж солідна фірма, правда?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ось я вам через пару недільок дам відповідь на рахунок ціеї "падазрітельної рідини" мені друг з Одеси дзвонив сказав що є нього така фігня з США і обіцяв бутилочку презентувати от і потестуєм на тестя жигулях (цей точно замітить він свою машину знає пів життя на ній і їздить). Схему розбору польотів викладу Сюди, це тільки питання часу. Писати буду так як є хрень цю не продаю з топікстартером взагалі незнайомий. Надіюсь мотор робити не прийдеться. :0159:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

АК може то скликати позачергову сесію міськради, тут є ідея як гроші громади зекономити???

Це вже на стадії прокачки.

прокачки чого?

ідеї як гроші громади зекономити, треба ще придумати механізм щоб не розсунули те що на економлять :_16:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

АК може то скликати позачергову сесію міськради, тут є ідея як гроші громади зекономити???

Так, дійсно. Чом би й ні? :_35:

До речі, топікстартере: скільки державних замовлень із 20-ти країн за 7 років маєте? Ви ж солідна фірма, правда?

ну напевне з усіх де є космічні кораблі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ось я вам через пару недільок дам відповідь на рахунок ціеї "падазрітельної рідини" мені друг з Одеси двонив сказав що є нього така фігня з США і обіцяв бутилочку презентувати от і потестуєм на тестя жигулях (цей точно замітить він свою машину знає пів життя на ній і їздить). Схему розбору польотів викладу Сюди, це тільки питання часу. Писати буду так як є хрень цю не продаю з топікстартером взагалі незнайомий. Надіюсь мотор робити не прийдеться. :0159:

Може вас засмучю,але ви взагалі перестанете капота відкривати, ну хіба що по регламентним роботам, підкрутити , підлити, позаглядати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ось я вам через пару недільок дам відповідь на рахунок ціеї "падазрітельної рідини" мені друг з Одеси двонив сказав що є нього така фігня з США і обіцяв бутилочку презентувати от і потестуєм на тестя жигулях (цей точно замітить він свою машину знає пів життя на ній і їздить). Схему розбору польотів викладу Сюди, це тільки питання часу. Писати буду так як є хрень цю не продаю з топікстартером взагалі незнайомий. Надіюсь мотор робити не прийдеться. :0159:

Може вас засмучю,але ви взагалі перестанете капота відкривати, ну хіба що по регламентним роботам, підкрутити , підлити, позаглядати.

та що ж його відкривати,коли двигун заклинив :0159:

З.І а мо" у вас є така чудо штука яку залив- і не треба міняти масло,свічки,фільтра,ремені і т.п(взяв би ящик)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...