Перейти до змісту

Шукаю бізнес партнерів.


Serg20279

Рекомендовані повідомлення

є набагато простіший і дешевший спосіб зменшити витрату палива, покращити роботу двигуна і т.д. Опис способу, відгук про цей спосіб

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є значно краща пропозиція для економії пального. чекаємо закінчення зими і всі дружно пересідаємо на велосипеди. економія 100%! доведено!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наші знайомі з Дніпропетровська давно користуються цим продуктом, знаю, що задоволені. Думаю людину так хаяти не потрібно, а то як завжди людина прийшла з добром, а нам аби "нагавкати".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наші знайомі з Дніпропетровська давно користуються цим продуктом, знаю, що задоволені. Думаю людину так хаяти не потрібно, а то як завжди людина прийшла з добром, а нам аби "нагавкати".

Я не говорю в даному разі про автора, але різні секти також приймають з добром)

Суть бізнес партнера в чому полягає? Людина яка типу так званий "бізнес партнер" купує в певної організації, чи даної особи ТС ці присадки і має втуляти їх інши людям - звичайна піраміда...

Це фактично те ж саме що стоять на вулиці і продають СП - також бізнес партнери так звані, певний відсоток мають від проданого...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще залити якісний 95 на гривню дорожчий але не вбивати автомобіль тотально незрозумілими рідинами.

заправляюся на ОККО - звичайний 95-й (навіть не пульс), як на мене кращі АЗС наших краях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Суть бізнес партнера в чому полягає? Людина яка типу так званий "бізнес партнер" купує в певної організації, чи даної особи ТС ці присадки і має втуляти їх інши людям - звичайна піраміда...

Колега, вже стільки переписано про так звані "піраміди", що і писати не хочеться. Якщо ви працюєте на підприємстві, то це, нажаль, також піраміда, якщо ви цього не знали.

Топікстартер купує в організації продукцію, намагається її збути має на цьому невелику знижку, якщо будує групу дистрибюторів, має більшу знижку. Все чесно, більша закупка, більша знижка, така сама схема і на базарі і на Пакко і Волвесті.

Людині подобається така робота, то і працює як має бажання. Обман може бути лише в самому продукті, але то вже інша історія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Serg20279,

Ви даєте пробники свого товару?

Звичайно дам по тестити !!!!, за останіх пару годин на тес у Луцьку друзям і знайомим продав практично банку 236 мілілітрів,

набераю в шприц 20 міліграм, це буде на 100 літрів пального, і коштує такий шприц 40 грн.

У вашій присутності набираю з банки.

Я сам заливаю по 10-20 літрів бензину відповідно це 2 - 4 міліграма.-але треба ще при першій заправці врахувати ту кількість бензину що вже є в баку і на неї теж виділити буст.

Заливаю спочатка в пістолет, а потім пістоля в бак.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Serg20279, Ви даєте пробники свого товару?

і коштує такий шприц 40 грн.

мається на увазі, чи даєте пробники безкоштовно?))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вращук Сергій Євгенійович, ви ж ніби дорослий чоловік, вам ж скоро 34

Вам ще не набридло писати нісенітниці?

Які бусти, які міліграми в шприцах?...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще залити якісний 95 на гривню дорожчий але не вбивати автомобіль тотально незрозумілими рідинами.

заправляюся на ОККО - звичайний 95-й (навіть не пульс), як на мене кращі АЗС наших краях.

При використанні буста, після третього бака пального, перейдете на 92-й і будете розказувати що він НАЙкращий, за одно і дешевшиий і з меншою кількістю свицю і всякої бякі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вращук Сергій Євгенійович, ви ж ніби дорослий чоловік, вам ж скоро 34

Вам ще не набридло писати нісенітниці?

Які бусти, які міліграми в шприцах?...

Докажи що це несенітниці!!!!!! Пілікати не мішки совати.

Зайди на тест драйв, де 1600 до 2000 людей РІЗНИХ і З РІХНИХ КРАЇН СВІТУ!!!!!! в чаті сидить і онлайн пишуть свою економію,і тим що вони задоволені продуктом.

Є такі що пишуть що небачать економії,але двигун став працювати їдеально!!!!

І мають підозру що їм не доливають на заправці.(це з Росии був коментар)

А ви один розписалися 2000+- чоловік , я ржу неможу.!!!!! БРАВО!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

?

Вращук Сергій Євгенійович, ви ж ніби дорослий чоловік, вам ж скоро 34

Вам ще не набридло писати нісенітниці?

Які бусти, які міліграми в шприцах?...

Докажи що це несенітниці!!!!!! Пілікати не мішки совати.

Зайди на тест драйв, де 1600 до 2000 людей РІЗНИХ і З РІХНИХ КРАЇН СВІТУ!!!!!! в чаті сидить і онлайн пишуть свою економію,і тим що вони задоволені продуктом.

Є такі що пишуть що небачать економії,але двигун став працювати їдеально!!!!

І мають підозру що їм не доливають на заправці.(це з Росии був коментар)

А ви один розписалися 2000+- чоловік , я ржу неможу.!!!!! БРАВО!!!!!!

Да, тільки те що роблять - сидять в чаті і пишуть, пишуть, пишуть...., який він хороший.... Немає чим людям зайнятися

Ви краще дайте відповідь на попередні пости там де цитувались відгуки користувачів які потом мотори ремонтували після такої бяки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Serg20279, Ви даєте пробники свого товару?

і коштує такий шприц 40 грн.

мається на увазі, чи даєте пробники безкоштовно?))

Я його не виготовляю, і в мене не благодійна організація,

Вибачие ,але я біокаталізатор купував за свої кровні кошти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

?

Вращук Сергій Євгенійович, ви ж ніби дорослий чоловік, вам ж скоро 34

Вам ще не набридло писати нісенітниці?

Які бусти, які міліграми в шприцах?...

Докажи що це несенітниці!!!!!! Пілікати не мішки совати.

Зайди на тест драйв, де 1600 до 2000 людей РІЗНИХ і З РІХНИХ КРАЇН СВІТУ!!!!!! в чаті сидить і онлайн пишуть свою економію,і тим що вони задоволені продуктом.

Є такі що пишуть що небачать економії,але двигун став працювати їдеально!!!!

І мають підозру що їм не доливають на заправці.(це з Росии був коментар)

А ви один розписалися 2000+- чоловік , я ржу неможу.!!!!! БРАВО!!!!!!

Да, тільки те що роблять - сидять в чаті і пишуть, пишуть, пишуть...., який він хороший.... Немає чим людям зайнятися

Ви краще дайте відповідь на попередні пости там де цитувались відгуки користувачів які потом мотори ремонтували після такої бяки...

Жду 100% доказів що це був саме MPG BUST від компаніїї FFi

Зі всіма висновками акспертів і проведених експертиз !!!!!

Я думаю що найближчим часом, пердам відповідним службам компанії, ваші слова і не обіжайтесь якщо вони на вас подадуть до суду за наклеп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Serg20279,

Ви даєте пробники свого товару?

Звичайно дам по тестити !!!!, за останіх пару годин на тес у Луцьку друзям і знайомим продав практично банку 236 мілілітрів,

набераю в шприц 20 міліграм, це буде на 100 літрів пального, і коштує такий шприц 40 грн.

У вашій присутності набираю з банки.

Я сам заливаю по 10-20 літрів бензину відповідно це 2 - 4 міліграма.-але треба ще при першій заправці врахувати ту кількість бензину що вже є в баку і на неї теж виділити буст.

Заливаю спочатка в пістолет, а потім пістоля в бак.

Ще ніхто в груди на заправці не дав за такі витівки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жду 100% доказів що це був саме MPG BUST від компаніїї FFi

Зі всіма висновками акспертів і проведених експертиз !!!!!

Я думаю що найближчим часом, пердам відповідним службам компанії, ваші слова і не обіжайтесь якщо вони на вас подадуть до суду за наклеп.

Правильно передай, а то ця борда вже зовсім припухла, тут вони були вже на ТАМ-Там гнали то були їх прикрили на пару днів, а якщо така потужна компанія займеться як ФФІ, то думаю закриють на завжди. Якщо потрібно то підтверджу що був наклеп!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[offtop]...С призрением в глазах, смотря сверху вниз, не вынимая рук из карманов, сквозь зубы и дым "Парламента" на меня обрушилось: "Я не лох, я - бизнес партнёр"[/offtop]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При використанні буста, після третього бака пального, перейдете на 92-й і будете розказувати що він НАЙкращий, за одно і дешевшиий і з меншою кількістю свицю і всякої бякі.

ні, дякую, я не хочу заливати ніякої фігні собі в бак, не хочу нікого ні до чого заставляти і ні в чому переконувати.

якщо виробник авто радить заправляти 95-й, то я буду заправляти 95-й, а не 92-й з бустом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

набераю в шприц 20 міліграм, це буде на 100 літрів пального, і коштує такий шприц 40 грн.

У вашій присутності набираю з банки.

Я сам заливаю по 10-20 літрів бензину відповідно це 2 - 4 міліграма.-але треба ще при першій заправці врахувати ту кількість бензину що вже є в баку і на неї теж виділити буст.

Заливаю спочатка в пістолет, а потім пістоля в бак.

почитав про чудо-каплі... на яку заправку підійти?

щоб накапали пару крапель...

може заллю в свій атлон 800 і він стане і7... а то тормозить, цуко

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це натур продук рослинного походження , екологічно чистий в реакцію з водою не вступає, октанове чило пального теж не піднімає (може кого розчарую)

Ось ссилка на офіційний сайт FFI в Україні. Цитата звідти:

The catalytic and petrochemical technology of MPG-BOOST™ helps to:

  • Reduce excessive emissions
  • Improve performance
  • Reduce knocking, pinging and dieseling
  • Improve valve lubrication
  • Reduce carbon and extend plug life
  • Improve moisture management
  • Improve octane rating

Перекласти, чи зрозуміло і так? То хто каже правду, офф. сайт чи Ви?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Serg20279,

Ви даєте пробники свого товару?

Звичайно дам по тестити !!!!, за останіх пару годин на тес у Луцьку друзям і знайомим продав практично банку 236 мілілітрів,

набераю в шприц 20 міліграм, це буде на 100 літрів пального, і коштує такий шприц 40 грн.

У вашій присутності набираю з банки.

Я сам заливаю по 10-20 літрів бензину відповідно це 2 - 4 міліграма.-але треба ще при першій заправці врахувати ту кількість бензину що вже є в баку і на неї теж виділити буст.

Заливаю спочатка в пістолет, а потім пістоля в бак.

Ще ніхто в груди на заправці не дав за такі витівки?

Які витівкаи, ????????? ти про що ????, я влив в пістолет 2 міліграма продукту і 10 -ти літрами бензину змив їх собі в бак.

Вчому проблема!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ого -- 1 411 Просмотров---

І тільки пару не задоволених.(я так і не зрозумів чим саме)

Знаючи борду думав буде гірше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Есть все основания полагать, что продукт MPG производства компании FFi и есть тот самый ферроцен в чистом виде (MPG Boost — ферроцен, растворённый в керосине). Один из покупателей MPG, Криничко Ю.В. из Киева, от имени своей фирмы «Криничко и Ко» заказал анализ состава MPG-Caps™ Украинскому научно-исследовательскому институту нефтеперерабатывающей промышленности «МАСМА» (ДП УкрНИИНП «МАСМА»). Предметом исследования являлось содержание железа, марганца и свинца в топливном катализаторе MPG-Caps™.

003.jpg

mpg_caps.jpgИз отчёта лаборатории следует, что 29,74% содержания таблеток MPG-Caps™ составляет железо. Самым известным железосодержащим веществом, применяемым в топливных добавках в качестве антидетонатора, является ферроцен.

С помощью химической формулы ферроцена, таблицы Менделеева и параграфа из школьного курса химии легко вычисляется массовая доля железа в ферроцене — 30%, что соответствует цифре из лабораторного заключения.

Химики хорошо знают, что ферроцен имеет коричнево-оранжевый цвет и кристаллическую структуру. Так что внешний вид таблеток MPG-Caps тоже определённо наводит на мысли: они коричнево-оранжевого цвета с просматривающимися блестящими кристаллами.

Если кто-то сомневается и после приведенных аргументов, последние пара цифр должны сложить полную картинку. И эти цифры мы возьмем не где-то, а на официальном сайте компании Forever Freedom International. В разделе о продукции MPG-CAPS имеется интересный документ — MSDS (сертификат безопасности материала), содержащий любопытные подробности о продукции линейки MPG, а именно, температуру плавления и кипения:

mpg_msds.png

Видно, что температура кипения (boiling point) равна 249°C, а температура плавления (melting point) равна 173°С. Теперь сравним это с характеристиками ферроцена (фрагмент статьи из Википедии):

ferrocene_melt_boil.png

Интересно, но точки плавления и кипения ферроцена совершенно идентичны катализатору MPG-CAPS™!

Итак, мы имеем полное совпадение свойств продукции серии MPG c ферроценом сразу по четырём (!) характеристикам:

  1. Коричнево-оранжевый цвет;
  2. Массовая доля железа — 30%;
  3. Температура плавления — 173°C;
  4. Температура кипения — 249°C.

СЛУЧАЙНЫ ЛИ ЭТИ СОВПАДЕНИЯ, ИЛИ ОНИ ОЗНАЧАЮТ, ЧТО ПОКУПАЯ MPG-CAPS, MPG-MEGA-CRUMBS или MPG-BOOST, ВЫ ПОЛУЧАЕТЕ ПОЧТИ ЧИСТЫЙ ФЕРРОЦЕН?

au_fu_logo_small.jpgКстати, ферроцен свободно продаётся в России бочками по 25 кг. Цена — примерно 500 руб. за килограмм. Компания FFi продаёт свой продукт по 20$ за 10 таблеток по 500 мг, т.е. 4000$ за килограмм. Это в 240 раз дороже его мелкооптовой стоимости.

Предлагаю переименовать компанию Forever Freedom Internatioanl в Ferrocene Freak International. Можно даже сохранить логотип: аббревиатура останется та же.

Био или не био — вот в чём вопрос

Волей ревностных дистрибьюторов FFi у катализатор топлива MPG-CAPS и MPG-BOOST стал биокатализатором. Здесь делается недвузначный намёк на растительное происхождение продукта. Однако ферроцен является продуктом химического синтеза. В этом компания FFi честна: нигде в официальных материалах, в том числе на сайте, вы не встретите слова «биокатализатор» и утверждения о том, что какие-то компоненты MPG выработаны из растений. Так что этот вопрос касается исключительно деловой этики дистрибьюторов.

Прочти ето и не неси больше ересь, изыди!

А недовольных мало потому что 90% читающих ету тему молчат потому что и так понимают что ето ересь или запаслись попкорном и жрут как с тебя тут стебутся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...