Перейти до змісту

Шукаю бізнес партнерів.


Serg20279

Рекомендовані повідомлення

ТС не може висунути жодних обгрунтувань щодо хімічного складу, механізмів дії\впливу цього "улучшайзєра", апеляції рівня школололоти.

Мова зводиться до мантри: не треба гнути спину, начальнік лох - мене гнобить, а от з бустером - все зміниться, всі прийдем к успєху і до райдужного життя, харе рама, харе рама, рама рама, харе харе....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вообще, минус этой темы в том, что дурят народ продуктом, который продаёт эта компания. ТС всего лишь желает привлечь народ в сетевой маркетинг (глупый мальчик). Но он опоздал как минимум на два года. Зарабатывает верхушка "айсберга", остальные курят на обочине.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є люди які тратять свій час на Вконтктах, на Алкашнікі, фейсбуки, на зустрічі в кафе , розмови по телефону, і заробляють пристойні винагороди за свії труди,

Дану частину повідомлення можна класифікувати як шизофазію.

психиатрический симптом, выражающийся в нарушении структуры речи, при котором фразы строятся правильно, однако не несут никакой смысловой нагрузки, иногда с повторяющимися речевыми оборотами

А є люди яким нічого не цікаво , мямлі, сидять там же в неті і пишуть всяку фігню, і грають всякі Дерьовни Дураков, чи щось схоже, а в самих купа кредитів, і чухають репу деж то заробити гроші, туда не хочу , там не буду працювати, зима та ну його, весни почекаю.

А результат буде в кожного свій, хто наполеглево іде до своєї цілі той до її досягне ,а от висота планки в кожно своя.

Враховуючи, що тема вже давно не несе жодного інформаційного навантаження, запитаю - до якої мети йдете ви і наскільки високо задерта ваша планка?

Бажаєте стати директором FFI?

Тему загнобили, бо форум на 99% складається з авто і нафтотрейдерів, яким вигідно щоб машини виходили з ладу і спалювали дороге пальне.

З дня на день приїде комплект зимової гуми для мого Bugatti Veyron і я обов'язково прикуплю у вас декілька таблеток, щоб зменшити витрати пального.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посмотрел пару роликов на ютубе. Ну что сказать - молодцы. Продавец-консультант (орифлейм например) у них называется "бизнес партнёр" - звучит. Привлекли парня с рассеянным склерозом - впечатляюще. Чудо в очках, на фоне чужого Х5го - заманчиво.

Вобщем, я думал,что эра тупого развода закончилась. Ошибался.

і наскільки високо задерта ваша планка?

Вы, наверно, нос имели ввиду :_07:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, и ещё одно "фе". При использовании бензина с ферроценом заполировываеться хонинговка стенок цилиндра. Банальный перегрев.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Страшно, що така людина, так активно відстоює цей буст. Коли б це не була фігня, то водії із досвідом знали б про його ефективність, а так тільки вкладені гроші в рекламу в голден партнерів і спорожнілі гаманці недосвідчених водіїв. Цікаво те, що жодна автомобільна компанія не просуває цей "неймовірний" продукт. Де ж тут закопана собака?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу в бізньос! Де запісувацца? Хто крайній в черзі?

ой тут напевно велика черга.. будеш останнім :0099: .. автор вже напевно розбогатів, купив літак, заправив бустом і полетів на канари.. :0139:.куди ж нам до нього :0161:

З.І. і якщо буст Вам не допоможе http://baojun.ru/archives/735 всі виправдання

до кінця дотивитись не зміг..вІбачЄйте .. :0167:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всьо пацталом Чай з вихлопної ідьот.... напоїти тебе б тим чайом... полєзним...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну шо там найшли партнерів?

Для роздумів.

Три в Росії, два в Пощі, один в Португалії, і ще один в Іспанії, і це за три дні переговорів, зараз на черзі Італія, Прибалтика , і Чехія , чекаю відповіді з Китаю (отам ринок!!!!!)

До кінця цоьго тижня буде ще два парнери в нашій області. ( виготовляють інтернет картки в зручних для себе банках. )

Так що наша мережа росте.

На роботу парнерів я абсолютно не впливаю, тільки можу допомогти порадами як діяти на старті, скайп рулить.

Всім бувай , іду далі працювати.

Тут вірять фактам ось вам.

http://board.lutsk.ua/imgstore/images/fwffwf.jpg

http://board.lutsk.ua/imgstore/images/77php.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дакую за чорний піар !!!!!

По ходу він працює.

помойму етот человек мечта любого психотерапевта :)

Корону купи собі на макушкуі ти вже дозрів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

помойму етот человек мечта любого психотерапевта :)

100%

така витримка і серйозність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут вірять фактам ось факти.

http://board.lutsk.u...ages/fwffwf.jpg

http://board.lutsk.u...mages/77php.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добре що втебе зеньки ще добре бачать, бо мої не дуже, а від окулярів вони ще більше ріжуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 600 Просмотров, за два дня ,

случайно рекод в теме робота не поставил?

я думаю для первого раза достаточно,

Миссия практически выполнена, обожаю черный пиар, я не Мазахист но меня это позабавило.

Оооо репу понизили -5 хата с краю, ах ка ка жаль.

Позабавил один коментарий , правда сказали это мне при встрече,

Серый нахеееееррррааа ты трогал это Кодло. (это о яростных активистах я так понял) , слова не мои но факт.

На знакомого не гоните очень уважаем в нашем городке, (я предупредил).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дірєктор тролінг-центру Гетто, скоро проведе вас до палати лічного кабінєта

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...