Перейти до змісту

Шукаю бізнес партнерів.


Serg20279

Рекомендовані повідомлення

10 Хіммотологічний центр Міністерства оборони України, серйозна структура, котрій більше 65 років.

НЄВЄРЮ що таке лажове заключення вони могли видати, та ще й на расейській мові з українськими печатками...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так що ... аааа боже я не сказав , якщо буде така халепа і буде доведено що двигун вийшов з ладу саме по причині використання продукту, вам буде заплачено страховку у розмірі одного ляма зелених.

от і реальний бізнес-план народився. а то бавишся копійками...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

імхо. в наш час можна "зробити" будь-який висновок чи заключення. головне бажання, зв"язки та $

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Парк з 6-ти фур вже теж 7 місяців ганяють по світі.(я якості експеременту)

то ти й нам пропонуєш використати наші авто в якості піддослідних кроликів.... :0118:

а розпинався тут, що присадка хренномморжовим перевірена в гімнохімнотологічних лабораторіях

:0124:

п.с. в супермаркетах Луцька скоро всі запаси попкорну закінчаться)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так людям треба , хліба і зрелищ!!! так насолоджуйтесь.

Так що ... аааа боже я не сказав , якщо буде така халепа і буде доведено що двигун вийшов з ладу саме по причині використання продукту, вам буде заплачено страховку у розмірі одного ляма зелених.

от і реальний бізнес-план народився. а то бавишся копійками...

Халепа , двигуни з ладу не виходять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вращук Сергій Євгенійович, ви ж ніби дорослий чоловік, вам ж скоро 34

Вам ще не набридло писати нісенітниці?

Які бусти, які міліграми в шприцах?...

Украинцы взрослеют поздно...:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це все напоминає ось це CFU Service http://job.lovfishing.org.ua/yfu-financial.html

І колись давно (десь 2005 чи 2006р) тут на борді теж був такий фанатик який доказував що він стане мільйонером і людям допоможе!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це все напоминає ось це CFU Service http://job.lovfishin...-financial.html

І колись давно (десь 2005 чи 2006р) тут на борді теж був такий фанатик який доказував що він стане мільйонером і людям допоможе!!!

А що ,тут заборонено відстоювати свою позицію?

Скільки ви, приблизно в місяць отримуєте на роботі,і скільки лишаєця на поїдку на Мальту?

І ви можете заробити більше свого начальника?

так хто знас фанатик?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання , скільки ви, приблизно в місяць отримуєте на роботі,і скільки лишаєця на поїдку на Мальту?

І ви можете заробити більше свого начальника?

так хто знас фанатик?

Блін ви можете щось сказати своєю головою, чи власну думку, а то це ж все заучені фрази з семінару, це ж очевидно)))!!!

П.С. коли у вас там семінар буде наступний чи навчання, хочу прийти чесно!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання , скільки ви, приблизно в місяць отримуєте на роботі,і скільки лишаєця на поїдку на Мальту?

І ви можете заробити більше свого начальника?

так хто знас фанатик?

Блін ви можете щось сказати своєю головою, чи власну думку, а то це ж все заучені фрази з семінару, це ж очевидно)))!!!

П.С. коли у вас там семінар буде наступний чи навчання, хочу прийти чесно!!!

Вони в нас он лайн по нету, так простіше, сидимо в піжамах на сон грядущий,з пивом, гарячим шоколадом, чаєм, і слухаєм вумних дятьків і жінок.

Так і працюємо, і не слухаємо сексуальні розмови свого начальника чи босса, який верещить як свиня не дорізана,ніби ві пуп землі.

В нас все спокійно і гармонійно, по простому і надоступній мові .

Ссилку дати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ссилку дати?

Так

це просто слухати чи можна задавати питання он-лайн?

Вже скидаю, на ПП

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони в нас он лайн по нету, так простіше, сидимо в піжамах на сон грядущий,з пивом, гарячим шоколадом, чаєм, і слухаєм вумних дятьків і жінок.

Так і працюємо, і не слухаємо сексуальні розмови свого начальника чи босса, який верещить як свиня не дорізана,ніби ві пуп землі.

В нас все спокійно і гармонійно, по простому і надоступній мові .

Ну звичайно, так і дешевше, не потрібно ні офіса знімати нічого, бренд-менеджерів не портібно, економія криза і у вашій компанії напевне)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони в нас он лайн по нету, так простіше, сидимо в піжамах на сон грядущий,з пивом, гарячим шоколадом, чаєм, і слухаєм вумних дятьків і жінок.

Так і працюємо, і не слухаємо сексуальні розмови свого начальника чи босса, який верещить як свиня не дорізана,ніби ві пуп землі.

В нас все спокійно і гармонійно, по простому і надоступній мові .

Ну звичайно, так і дешевше, не потрібно ні офіса знімати нічого, бренд-менеджерів не портібно, економія криза і у вашій компанії напевне)

Все простіше вони, ці гоші тратять на нас, Поїздки по світу,+ купу бонусів , від айпадів до знижок 80% на авто .

Сидим на диване, с хером во рту , с лапшой на ушах, а не в тарелке и мечтаем о Мальте... :)

Бідненький , мені вас шкода, міняйте роботу, або спосіб життя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую топікстартеру за те що скинув хоч якісь документи

Зацікавив такий момент звідси:

8484acc437b5.jpg

Удівітєльним образом це корелюється з досвідом сябрів-білорусів із Бреста, які використовували MPG Boost:

Не покупайте эту ерунду - от нее поршня плавятся и клапана горят. А еще она забила всю топливную аппаратуру - теперь сидим и не знаем что делать, то ли машины по запчастям здавать то ли что.
расход уменьшался, но потом двигателя стуканули, при том у него бензин а у меня дизель. далее вся топливная загажена

Кому потрібні як мінімум перебої в роботі двигуна, як максимум - капут двигуна? Невже ця "економія" окупиться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую топікстартеру за те що скинув хоч якісь документи

Зацікавив такий момент звідси:

8484acc437b5.jpg

Удівітєльним образом це корелюється з досвідом сябрів-білорусів із Бреста, які використовували MPG Boost:

Не покупайте эту ерунду - от нее поршня плавятся и клапана горят. А еще она забила всю топливную аппаратуру - теперь сидим и не знаем что делать, то ли машины по запчастям здавать то ли что.
расход уменьшался, но потом двигателя стуканули, при том у него бензин а у меня дизель. далее вся топливная загажена

Кому потрібні як мінімум перебої в роботі двигуна, як максимум - капут двигуна? Невже ця "економія" окупиться?

Вітаю ,сам догадався що продукт працює!!!!!

Авто в тебе є?

Рік, пробіг , марка ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Авто в тебе є?

На жаль, ще нема. Тільки в батька є "Жигуль"

Мій бізнес, на відміну від MPG Boost, не такий прибутковий, тому на машину ще не заробив...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаете по мне очень жаль етого человека ибо он во истину верит в весь етот бред. Если бы он просто хотел заработать, ето одно, ето я могу понять....

Кстати мне очень нравится и очень умиляет то явление что он, не коментит и не спорит с фактами. Кто запостил ерунду и понесналсь на несколько постов, ето же хорошо для бизнеса, тема живет, народ хавает. Но вот когда ктото запостил факт, он ето игнорит и все сразу тонет во флейме. Надо отдать должное их промывальщикам мозгов :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Авто в тебе є?

На жаль, ще нема. Тільки в батька є "Жигуль"

Мій бізнес, на відміну від MPG Boost, не такий прибутковий, тому на машину ще не заробив...

Я можу допомогти, від тебе трошки терпіня,і наполеглмвості і ви поглянете на світ другими очима.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я можу допомогти, від тебе трошки терпіня,і наполеглмвості і ви поглянете на світ другими очима.

Слова чимось нагадують сектантів чи наркодилерів....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаете по мне очень жаль етого человека ибо он во истину верит в весь етот бред. Если бы он просто хотел заработать, ето одно, ето я могу понять....

Кстати мне очень нравится и очень умиляет то явление что он, не коментит и не спорит с фактами. Кто запостил ерунду и понесналсь на несколько постов, ето же хорошо для бизнеса, тема живет, народ хавает. Но вот когда ктото запостил факт, он ето игнорит и все сразу тонет во флейме. Надо отдать должное их промывальщикам мозгов :)

Ви не реагируете на мои факти , почему я дожен зависать на вашых не понятках?

Мозги промыты вашы, и при том с грудного возроста, я это не хавал и мислю по другому более шыроко.

Я можу допомогти, від тебе трошки терпіня,і наполеглмвості і ви поглянете на світ другими очима.

Слова чимось нагадують сектантів чи наркодилерів....

Я бачу ви з ними в темі, і фото підходяще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви не реагируете на мои факти , почему я дожен зависать на вашых не понятках? Мозги промыты вашы, и при том с грудного возроста, я это не хавал и мислю по другому более шыроко.

Мы как раз регагируем на Ваши факты своими, перечитайте мой пред последний пост и сделать усилие или хотя б попытайтесь ответить на него...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, я читав в розумних книгах , що не потрібно робити добро людям , бо вони того не варті , але не думав що це праавда.

Шкода звичайно, але переживу, Слава Богу маю чим зайнятись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...