Перейти до змісту

Шукаю бізнес партнерів.


Serg20279

Рекомендовані повідомлення

Все набагато цікавіще ніж ядумав, ура конкуренти !!!!

Блін прям війна

Там комени цікаві

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм,сам з собою говорить.сам собі бізнес-партнер?

Тут знизу пише шо і почом, по ти калякав 11 чоловік були на темі, то що ніхто не пише то нічого не означає взагалі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не дотримася цього----( Ніколи не сперечайся з дурнем - люди можуть не помітити між вами різниці.)

Результат наглядний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не дотримася цього

Та ми також...

А ну да , ви ж туточки Царьки, я дуже вам бажаю такими лишитись.

Каждому даем на пробу и каждый, кто попробовал, прежде чем пизpppдеть в инете, уже давно в теме и зарабатывает и экономит.

Евгений Поляков 1 месяц назад

мозгами пораскинь. Как сейчас топливо бадяжат знаешь?? о его качестве можно забыть. А от двух капель проверенного продукта уж точно хуже не станет. Хотя кому я объясняю, ты же и так все лучше всех знаешь, это как стенке доказывать...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уфф. Нарешті дочитав. Не буду нічого питати про якість і корисність цього продукту. Маю лише два питання:

1. Чому в ракетах двигуни внутрішнього згоряння? Який ракетобудівник придумав на сьогоднішній день такий двигун?

2. Чому на сайті http://www.myffi.biz/ вказується назва фірми Forever Freedom International, а в інформації про реєстрацію сайту вказана адреса іншої фірми:

Registrant Address1: 650 Douglas Ave

Registrant City: Altamonte Springs

Registrant State/Province: Florida

Registrant Postal Code: 32714

Registrant Country: United States

Гугл мепс за цією адресою (28.673149, -81.390415) показує фірму Fuel freedom.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шукаю відповідальних , адекватних, і інергійних людей,

які готові стати патрнерами,

і хочуть розпочати власний дуже прибутковий бізнес.

Суть справи--- це просуваня на світовому ринку продукту який не має конкурентів.

Бізнес без кордонів.

Умови для співпраці.

Наявність мобільного телефону який постійно включени і в мережі з можливістю здійснювати дзвінки.

Наявність компютера , ноутбука , планшета, з доступом до мережі інтернет. (дома, офіс, інтернет кафе,мережа Wi-Fi )

Наявність пластикової карти для розрахунку через інтернет,

як варіант Інтернет карта і система приват 24, або щось схоже.

Стартовий капітал становить --- 63$, ---з таким стартом є парнери які заробляли за 2-ва тижні від 200$ до 800$.

Стартовий капітал в ідеалі це бажано ще + 620$ ---( відбиваюця від 2-х тижнів до 2-х місяців і пертворюються в 1200$ ,залежить тільки від наполегливості самого парнера, превірено на практиці!!!!).

Вік 20 до 60 років.

Графік роботи обираєте самі.

Виплати кровно заробленого відбуваюця що тижня, тільки в Гривні по курсу НБУ.

Всі деталі і запитання за телефонами.

мтс 095 911 200три

лайф 063 321 20 шість 9

Ви готові вложиити за мене бажаний стартовий капітал? А вже коли відібється то віддам? :)

І ще, де ви бачили розрахунок з фіз особами по курсу НБУ? Якщо маєте таку можливість, готовий у вас купити долари по курсу НБУ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Andrew_Best

1. Ви готові вложиити за мене бажаний стартовий капітал?

Я нічого не писав, про спонсорство, і нікого не заставляю це робити,

Поки тут мене поливали, я зробив перші 350 уєв за 4ри дні.

2. А от виплати кровних, ідуть строго у гривні, або у валюті країни в якиій ви перебуваєте.

І тут вже як карта ляже, скочить уйожик ви в +++++, понизиця ну що поробиш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уфф. Нарешті дочитав. Не буду нічого питати про якість і корисність цього продукту. Маю лише два питання:

1. Чому в ракетах двигуни внутрішнього згоряння? Який ракетобудівник придумав на сьогоднішній день такий двигун?

2. Чому на сайті http://www.myffi.biz/ вказується назва фірми Forever Freedom International, а в інформації про реєстрацію сайту вказана адреса іншої фірми:

Registrant Address1: 650 Douglas Ave

Registrant City: Altamonte Springs

Registrant State/Province: Florida

Registrant Postal Code: 32714

Registrant Country: United States

Гугл мепс за цією адресою (28.673149, -81.390415) показує фірму Fuel freedom.

1.Вибачаюсь зовнішнього згоряння, суть в тому що процес горіння це основа для таких двигунів,горить значить працює,

а вже як воно там горить ,і який кпд це вже третє питання.

2.Fuel freedom --- це стара назва.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вложение - уе \ отдача - хуе... :)

зарплата в Лучан которые от звонка до звонка тоже хуе... :),

350 уєв за 4ри дні.

Да ладно, в этой теме тебе больше натолкали...

Вы о партнерах? их натолкали немножко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Fuel freedom --- це стара назва.

Зміна назв - класика жанру!

зарплата в Лучан которые от звонка до звонка тоже хуе... ,

За всіх не розписуйтесь. А до теми зароблених вами грошей вернемось через місяць-два.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви вважаєте, що топікстартер -лох? Чи збирається зробити лохами вас?

Якщо на оцей вброс зреагував хоча б один, хто читає борду - топікстартер заробив 60 баксів. Ви заробляєте стільки за публікацію на форумах? Ні? Тоді Ви - лох!

Заробіток на ідіотах - теж бізнес, тому не заважайте людині працювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви вважаєте, що топікстартер -лох? Чи збирається зробити лохами вас?

Якщо на оцей вброс зреагував хоча б один, хто читає борду - топікстартер заробив 60 баксів. Ви заробляєте стільки за публікацію на форумах? Ні? Тоді Ви - лох!

Заробіток на ідіотах - теж бізнес, тому не заважайте людині працювати.

Вибачте , я вас трішки поправлю.

(Якщо на оцей вброс зреагував хоча б один, хто читає борду - топікстартер заробив 60 баксів)-

--не 60 баксів!!!!, а в перспективі з тим хто зреагував ми відберемо у компенії FFi частину прибутку а точніше 20% з першої лінії і 20% з другої лінії від загальоного обороту, аж до 7-мого коліна там всього 2% (але людей уже тисячі) от і рахуйте , хто друшляк, зараз те місце і той час, через два роки на бусті буде ганяти кожен третій в цьому місті,і буде ще дякувати за цей продук.

І в компанії FFi не тільки МПГ буст, але ще є косметика, чаї,засоби по догляду за будинком, іще багато чого цікавого.

Той хто мав справу з грамотним маркетиг планом, і мережевим бізнесом мене зрозуміють.

Назвіть мені хоч одну Компанію, яка платить за просування продукту, і дає заробити 1000 баксів за неділю? Згідний треба цю неділю попотіти , але воно того варте.

А може хтось думажє, нафіг вкладувати 5 000 грн в бізнес якщо можна на новий рік їх пробухати по саунах,--( я так не думаю тому і рву пупка!!!!!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В принципі це не Флейм а реалії життя , я був би не проти щоб цю тему повернули на місце, хоча чудес не буває ,(а може бувають подивимось)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

через два роки на бусті буде ганяти кожен третій в цьому місті

А якщо не буде? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

через два роки на бусті буде ганяти кожен третій в цьому місті

А якщо не буде? ;)

Вибачте емоції, може перебрав трішки ,може не їздити ,але знати будуть що за продукт це вже точно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я от до цих пір не знаю, що таке FFI і, тим більше, що таке отой "буст". Я взагалі не розумію, про що йдеться. Але в мене виправдання - я навіть у МММ грошей не ніс, не те, що у подібну хєрню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви вважаєте, що топікстартер -лох? Чи збирається зробити лохами вас?

Якщо на оцей вброс зреагував хоча б один, хто читає борду - топікстартер заробив 60 баксів. Ви заробляєте стільки за публікацію на форумах? Ні? Тоді Ви - лох!

Заробіток на ідіотах - теж бізнес, тому не заважайте людині працювати.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=ZM9atbQrzu8

Це щоб багато не писати, краще подивитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заробіток на ідіотах - теж бізнес, тому не заважайте людині працювати.

Безнаказаність заробітку легких грошей шляхом обману інших - це добре? Ну то їжте даліі замість ковбаси хімію, замість лік їжте крейду, замість керівництва країни майте Азарова з табачниками... Потім коли ваші батьки куплять цей дуст чи вступлять в МММ не кажіть що вашої вини в цьому немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заробіток на ідіотах - теж бізнес, тому не заважайте людині працювати.

Безнаказаність заробітку легких грошей шляхом обману інших - це добре? Ну то їжте даліі замість ковбаси хімію, замість лік їжте крейду, замість керівництва країни майте Азарова з табачниками... Потім коли ваші батьки куплять цей дуст чи вступлять в МММ не кажіть що вашої вини в цьому немає.

Безнаказаність заробітку легких грошей шляхом обману інших--- А ви споробуйте!!!! заробити легкі гроші .

Ви не в темі FFi і мережевого бізнесу , за то глобальоно всіх, накрили мідним тазіком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Безнаказаність заробітку легких грошей шляхом обману інших--- А ви споробуйте!!!! заробити легкі гроші .

Ви не в темі FFi і мережевого бізнесу , за то глобальоно всіх, накрили мідним тазіком.

І не збираюсь пробувати. Брехня то є гріх. Я подивився пару ваших роликів на ютубі. Блондинко інструктує "бізнес партнерів" : "я не знаю шо то за х..ня і вам не раджу розбиратись. Запропонував і продав, а якщо починають допитуватись шо то таке то точно вже не куплять". От вам і відповідь що це лохотрон.

Таку ж як ви піраміду лайфові страховики пропонували. Мені півроку по вухах їздили. Тепер зустрічаю людей які повелись на той розвод то вони за голову хапаються, куди стільки грошей дурно викинули. І різниці абсолютно ніякої в продукті немає. Чи то ваш буст чи то міфічна страховка, чи гербалайф.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...