Перейти до змісту

Шукаю бізнес партнерів.


Serg20279

Рекомендовані повідомлення

Питання до тс:

а є якийсь виробник автомобілів, мотоциклів, двигунів внутрішнього згорання, чи типу того, що дає рекомендацію використовувати дану присадку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вмене є докумет ,Тести в лабораторіїї МІН ОБОРОНИ України!

неможу сюди загрузити!!!!!!!!

Він в пдф, як сюда залити?

Вставляю фото пише --- Сообщение слишком короткое.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ти крім фото ше шось напиши, розумне, бажано...

І до чого це ляпати ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До того, розумнику, шо як прикрыпляэш якийсь документ (фото ы т.п.) то тре ше шось в повідомленні написати ) тоді не буде помилки шо месага коротка...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і шо далі? Самим собі файли завантажити? ))) Блін, бізнесмени, ви ж хоч з елементарними функціями тих речей, з якими працюєте розберіться, а потім уже комусь шось продавати пробуйте...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До того, розумнику, шо як прикрыпляэш якийсь документ (фото ы т.п.) то тре ше шось в повідомленні написати ) тоді не буде помилки шо месага коротка...

Так що три речення було написано і це мало?

До того, розумнику, шо як прикрыпляэш якийсь документ (фото ы т.п.) то тре ше шось в повідомленні написати ) тоді не буде помилки шо месага коротка...

Ясно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До того, розумнику, шо як прикрыпляэш якийсь документ (фото ы т.п.) то тре ше шось в повідомленні написати ) тоді не буде помилки шо месага коротка...

Так що три речення було написано і це мало?

До того, розумнику, шо як прикрыпляэш якийсь документ (фото ы т.п.) то тре ше шось в повідомленні написати ) тоді не буде помилки шо месага коротка...

Ясно.

Це документ Мін Оборони України, точноше лабораторії, ще добавлю пізніше.

http://board.lutsk.u...images/2ooo.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До того, розумнику, шо як прикрыпляэш якийсь документ (фото ы т.п.) то тре ше шось в повідомленні написати ) тоді не буде помилки шо месага коротка...

Так що три речення було написано і це мало?

До того, розумнику, шо як прикрыпляэш якийсь документ (фото ы т.п.) то тре ше шось в повідомленні написати ) тоді не буде помилки шо месага коротка...

Ясно.

Це документ Мін Оборони України, точноше лабораторії, ще добавлю пізніше.

http://board.lutsk.u...images/2ooo.jpg

Раджу подивитись відео посилання на яке дав користувач ZLOvSmetane

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це документ Мін Оборони України, точноше лабораторії, ще добавлю пізніше.

Це не документ взагалі. А печатка і підпис взагалі скановано з іншого документу, або поясніть мені куди ділась нижня частина підпису?

Ось це є документ:

003.jpg

А тепер порівняєте з тим що розмістили Ви, і відчуйте різницю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це документ Мін Оборони України, точноше лабораторії, ще добавлю пізніше.

Це не документ взагалі. А печатка і підпис взагалі скановано з іншого документу, або поясніть мені куди ділась нижня частина підпису?

Ось це є документ:

003.jpg

А тепер порівняєте з тим що розмістили Ви, і відчуйте різницю.

Оченяти протри і глянь на підпис до кожної печатки.

Авто маю, японець і дуже йому до смаку цей буст, заливаю гидоту що звеця бензин добавляю 2мл буста на 10 літрів того що звеця бензином і мотор шепче на одному дихані.

В мене в батька "Жигуль".

Йому можна залити в бак круту штуку - MPG BOOST'ом замість цієї гидоти - бензину? "Жигуль" тоді полетить як самолЬОт чи як ракЄта?

не замість цієї гидоти, а разом з нею.

полети не полетить, а то шо воно згоритьна 95-98% в камері згорання це точно.

Я не знаю що вкого в голові крутиця, і в яку сторону.

Я просто бачу результат в людей і всебе , і коли мені дальнобой приїхаві каже що внього економія 4 літри соляри на 100 км прбігу, і він їздив в Іспанію і наекономив не одну сотку еврів для своєї сімї, то варто над цим замислитись.

Інформація в пості для розумних людей.

А обливати лайном можна кого завгодно, а от факти є фактами і проти них не попреш.

1. Які дослідження підтверджують факт згоряння 95%-98% палива? Хто замовник дослідження? Виконавець? Методика дослідження?

2. Якого ККД двигуна дозволяє досягнути використання цієї присадки?

3. Який фізичний та хімічний принцип дії присадки?

4. Ви впевнені, що присадка працює і в дизельних, і в карбюраторних двигунах?

Можеш почитати я вже скинув.

Дякую згавдася фільм за СССР Фанат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Serg20279, скільки часу ти вже в цій структурі?

структурі? ---перепрошую це Компанія

А точніше.

Мы гордимся тем, что предприятие Fuel Freedom International известно во всем мире своей органической продукцией, которая улучшает качество окружающей среды. Представители FFI рассматривают MPG-CAP™ как шаг в верном направлении, когда состояние планеты зависит от участия каждого человека в в борьбе за сохранение околоземного озонового слоя.

Распространение MPG-CAP™ превзошло все ожидания, когда фирма со штаб-квартирой в штате Флорида выросла прямо на глазах. Дело не только в том, что продукция была востребована, но появились возможности занятия бизнесом для многих людей, которые стали Независимыми Предпринимателями по целому ряду экологически чистых товаров высочайшего качества, созданных в целях защиты окружающей среды.

Фирма FFI на сегодняшний день является одной из наиболее серьезных отечественных возможностей организации бизнеса, что подтверждается нашими огромными достижениями в данной отрасли. Нашему коллективу удалось добиться признания наших целей и задач в мировом масштабе.

Повышение качества окружающей среды потребует еще значительных усилий. Мы приветствуем ваше желание вступить в семью FFI, и теперь каждый из нас, где бы он ни находился в мире, будет стараться сделать его лучше. Если каждый внесет свою долю, то все вместе мы добьемся изменений.

С наилучшими пожеланиями,

Рэнди и Венди

Рэнди Рей и Венди Льюис, Совладельцы FFI

Мы оба свыше сорока лет успешно занимались бизнесом и сбытом продукции. В ноябре 2005 г. мы организовали новое предприятие, Fuel Freedom International. В настоящее время предприятие FFI вышло из стадии образования, превратившись в сеть из 200,000 Независимых Предпринимателей, охватывающую 215 стран и территорий во всем мире. Бизнес-центры компании организованы в США, Японии, на Тайване, в Бразилии, Корее, Мексике, Гонконге, Австралии, Англии и Таиланде.

“ МЫ ВЕРИМ ЧТО ВМЕСТЕ, И С НАШЕЙ ПРОДУКЦИЕЙ, МЫ ИЗМЕНИМ МИР К ЛУЧШЕМУ ”

“ Старайтесь идти в ногу с планетой Земля и ее духом. ”

- Калил Гибран, Пророк -

це з оф сайта .

Я на старті (Голд Партнет).

Тепер уявіть скількох людей які працюють по всьому світі в цій компанії тут назвали не гарним словами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перепрошую це Компанія

нічого, я вибачаю ;)

Я на старті (Голд Партнет).

День-два? Тоді все зрозуміло. Ми почекаємо доки пелена з очей спаде, хоча, якщо зачепило мозок, то можемо і не дочекатися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перепрошую це Компанія

нічого, я вибачаю ;)

Я на старті (Голд Партнет).

День-два? Тоді все зрозуміло. Ми почекаємо доки пелена з очей спаде, хоча, якщо зачепило мозок, то можемо і не дочекатися.

Дякую вам , ви так переживаєте, що мені здалося завтра мне в Армію забирають. :0012:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую вам , ви так переживаєте, що мені здалося завтра мне в Армію забирають. :0012:

непоганий був би варiант, покопав би траншею *от забора и до заката* то може б дурнi думки вивiтрились би.

ЗЫ а взагалi, дай Бог, щоб це була лише псевдоприсадка, тобто не мала нiякоi нi корисноi нi шкiдливоi дii (а всi покращання й екононмiя лише на психологiчному рiвнi), бо раптом якийсь *олень* на лексусi залле, а щось станется, а на сервiсi скажуть, що то вiд того каталiзатора, то тебе живцем закопають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

непоганий був би варiант, покопав би траншею *от забора и до заката* то може б дурнi думки вивiтрились би.

Та ні дакую пройдений варіант.

(*олень* на лексусi ) я їм передам, знаю таких людей їздять вже по пів року, на сервісі після перевірки СО2 ,завжди хлопців запитують чи вони часом на воді не їздять.

А взвгалі шо там лексуси , Парк з 6-ти фур вже теж 7 місяців ганяють по світі.(я якості експеременту)

Так що ... аааа боже я не сказав , якщо буде така халепа і буде доведено що двигун вийшов з ладу саме по причині використання продукту, вам буде заплачено страховку у розмірі одного ляма зелених.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так що ... аааа боже я не сказав , якщо буде така халепа і буде доведено що двигун вийшов з ладу саме по причині використання продукту, вам буде заплачено страховку у розмірі одного ляма зелених.

Але все таки у вашій секті і мізки промивають, напевне ваш засновник Геббельса начитався "Воистину — ложь должна быть огромна, иначе ей не поверят."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну раз вже виклав весь рекламний буклет, то давай і титульну сторінку з реквізитами лабораторії, іменами відповідальних. А то ця фігня більше схожа на спроби практиканта що сам підсів на цей гербалайф.

Спеціалісти так звіти не пишуть. Я таке можу за півгодини наваляти, з протилежними результатами тестування, та ще й у більш грамотній формі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...