Перейти до змісту

Kazus

Учасники
 • Кількість зміста

  338
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

35 Байдужий

2 Підписників

Про Kazus

 • Ранг
  А поговорить?
 • День народження 14.08.1987

Контакты

 • Сайт
  http://1drv.ms/1Kz7kfF
 • ICQ
  0
 • Skype
  kazus.art

Информация

 • Интересы
  3d графіка

Останні відвідувачі профілю

10 888 перелядів профілю
 1. ні. нижче 6к за б.у. на олх не бачив. нові там в районі 8к. + як писав в тем і- торг можливий.
 2. Продам новий процесор Intel Core i7-6700k. Характеристики: Процесор в заводській упаковці. Не відкривався. Продаю бо просто не потрібний мені. Гарантії від магазина немає тому що не купувався. Ціна 7700. Можливий торг.
 3. працює без жодних проблем. Принаймні Photoshop, Indesing і Illustrator
 4. В мому випадку в такому режимі (саме при виділенні) відеокарта нагружалась нормально. До 80 процентів.
 5. Значить апгрейд відяхи має дозволити комфортніше працювати, а виконання самих операцій можна і почекати. Бо як на мене, то комфортніше буде чекати на складних операціях, ніж постійно дивитись на слайдшоу.
 6. Ну такого сильного використання потужностей процессора просто при побудові картинки у вьювпорті я не очікував. Пробував для цікавості подивитись як використовує 3дмакс процессор при побудові зображення у вьювпорті. То він використовує тільки 1 ядро і відеокарту. Такого як в соліді немає.
 7. По результатам тестів - Під час самого вирізання (коли задіяний проц) солідворкс не використовує всі потужності. Грубо кажучи навантажено нормально тільки 1 ядро, а інші майже по нулям. Інколи навантаження на "працюючому" ядрі падає і тоді задіюються декілька інших ядер. Відеокарта при цьому по нулям як і має бути. При роботі у вьювпорті - навантаження на відео доходить до 80-90 процентів в піках. В середньому - в районі 50 процентів. Але саме цікаво, що при цьому також іде нормальне навантаження на всі ядра процесссора. (30-60 процоентів). Тобто таки залежність від процесора є. Я був неправий.
 8. Навряд. По-ідеї проц не має використовуватись при відображенні. зараз спробую ще раз і подивлюсь
 9. Спробуав також вирізати всі отвори одинм ескізом. Точно час не скажу, але по відчуттю вирізання зайняло близько 2 хвилин.
 10. @Ukrainec Спробував варіант з добиванням масиву до кінця. Під час побудови самого масиву з ескізів фріз був тільки в кінці на 1 сек. Операція вирізання зайняла десь 15 сек.
 11. Пробував виділяти як на скріншотах. Все нормально. Проц i7-6700, при прокрутці у вьювпорті він не грає ролі, тут тільки відеокарта. Драйвер просто самий новий з сайту нвідіа Показати прихований контент Hide
×