Перейти до змісту

Шукаю бізнес партнерів.


Serg20279

Рекомендовані повідомлення

думки в слух, ого го не сподівався 406 Просмотров , всім дякую за увагу. :_26:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ось я вам через пару недільок дам відповідь на рахунок ціеї "падазрітельної рідини" мені друг з Одеси двонив сказав що є нього така фігня з США і обіцяв бутилочку презентувати от і потестуєм на тестя жигулях (цей точно замітить він свою машину знає пів життя на ній і їздить). Схему розбору польотів викладу Сюди, це тільки питання часу. Писати буду так як є хрень цю не продаю з топікстартером взагалі незнайомий. Надіюсь мотор робити не прийдеться. :0159:

Може вас засмучю,але ви взагалі перестанете капота відкривати, ну хіба що по регламентним роботам, підкрутити , підлити, позаглядати.

ну подивимось як ти мене засмутиш.... Дай Бог щоб так і було як ти пишеш. А якщо я в свою Ямаху весною залию вона ракетою нестане??? а то за руль прийдеся привязуватись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думки в слух, ого го не сподівався 406 Просмотров , всім дякую за увагу. :_26:

Пишіть ще.

Вочевидь, форумчанам це подобається :0161:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а от і посилання тіпа оф.сайт але нестиковочка. Твой слова "Це натур продук рослинного походження , екологічно чистий в реакцію з водою не вступає, октанове чило пального теж не піднімає (може кого розчарую)"

а от з сайту

Что даёт MPG-BOOST :

увеличение октанового числа топлива;

увеличение цетанового числа топлива;

ускорение сгорания топлива при такте сжатия, а также повышение повышение мощности двигателя;

улучшение удаления из камеры сгорания остатков несгоревшего топлива;

улучшение работы свечей зажигания и форсунок;

продление срока работы выхлопной системы двигателя и катализатора;

уменьшение детонации и стука двигателя ;

улучшение работы системы зажигания при высоких температурах зимой и летом;

экономию топлива;

уменьшение выхлопных газов, выбрасываемых в атмосферу.

І хто правду каже?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ось я вам через пару недільок дам відповідь на рахунок ціеї "падазрітельної рідини" мені друг з Одеси двонив сказав що є нього така фігня з США і обіцяв бутилочку презентувати от і потестуєм на тестя жигулях (цей точно замітить він свою машину знає пів життя на ній і їздить). Схему розбору польотів викладу Сюди, це тільки питання часу. Писати буду так як є хрень цю не продаю з топікстартером взагалі незнайомий. Надіюсь мотор робити не прийдеться. :0159:

Може вас засмучю,але ви взагалі перестанете капота відкривати, ну хіба що по регламентним роботам, підкрутити , підлити, позаглядати.

та що ж його відкривати,коли двигун заклинив :0159:

З.І а мо" у вас є така чудо штука яку залив- і не треба міняти масло,свічки,фільтра,ремені і т.п(взяв би ящик)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може вас засмучю,але ви взагалі перестанете капота відкривати, ну хіба що по регламентним роботам, підкрутити , підлити, позаглядати.

Агонь. Самі то читаєте шо писали? Капота не відкривати - то вже нічого не підливати, підкручувати і тд.

А взагалі, ІМХО, студент мій пробував тюхати мені таку хню панацею... Як власник авто, і то не першого, краще всього економить в загальному випадку зв'язка мозг-нога-якісне пальне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може вас засмучю,але ви взагалі перестанете капота відкривати, ну хіба що по регламентним роботам, підкрутити , підлити, позаглядати.

Агонь. Самі то читаєте шо писали? Капота не відкривати - то вже нічого не підливати, підкручувати і тд.

А взагалі, ІМХО, студент мій пробував тюхати мені таку хню панацею... Як власник авто, і то не першого, краще всього економить в загальному випадку зв'язка мозг-нога-якісне пальне.

Я не знаю може мотор мастило підбирає, пас старинький, або десь прокладка не тримає,авто різні ,

я ж не бачу на чому ви катаєтесь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а от і посилання тіпа оф.сайт але нестиковочка. Твой слова "Це натур продук рослинного походження , екологічно чистий в реакцію з водою не вступає, октанове чило пального теж не піднімає (може кого розчарую)"

а от з сайту

Что даёт MPG-BOOST :

увеличение октанового числа топлива;

увеличение цетанового числа топлива;

ускорение сгорания топлива при такте сжатия, а также повышение повышение мощности двигателя;

улучшение удаления из камеры сгорания остатков несгоревшего топлива;

улучшение работы свечей зажигания и форсунок;

продление срока работы выхлопной системы двигателя и катализатора;

уменьшение детонации и стука двигателя ;

улучшение работы системы зажигания при высоких температурах зимой и летом;

экономию топлива;

уменьшение выхлопных газов, выбрасываемых в атмосферу.

І хто правду каже?

Ну так як на рахунок октанового числа ????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а от і посилання тіпа оф.сайт але нестиковочка. Твой слова "Це натур продук рослинного походження , екологічно чистий в реакцію з водою не вступає, октанове чило пального теж не піднімає (може кого розчарую)"

а от з сайту

Что даёт MPG-BOOST :

увеличение октанового числа топлива;

увеличение цетанового числа топлива;

ускорение сгорания топлива при такте сжатия, а также повышение повышение мощности двигателя;

улучшение удаления из камеры сгорания остатков несгоревшего топлива;

улучшение работы свечей зажигания и форсунок;

продление срока работы выхлопной системы двигателя и катализатора;

уменьшение детонации и стука двигателя ;

улучшение работы системы зажигания при высоких температурах зимой и летом;

экономию топлива;

уменьшение выхлопных газов, выбрасываемых в атмосферу.

І хто правду каже?

Якого це саме сайту,? ви почтайте на сайті компанії виробника.

Виробник компанія FFi

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На завершення цікаві відгуки з одного форуму міста-побратима Луцька:

Ця присадка справді працює та економить паливо

http://forum.autobrest.by/index.php?showtopic=7722&st=0

Але у результаті виходить конкретна пічялька журбинка

http://forum.autobrest.by/index.php?showtopic=7803

у меня и у дримера моторы стуканули. Гарантия ваша - херня, продавцу позвонил мол как будем решать проблему так он слился, мол не может такого быть. А то что поршни поплавились так это типа не от нее. Не покупайте эту ерунду - от нее поршня плавятся и клапана горят. А еще она забила всю топливную аппаратуру - теперь сидим и не знаем что делать, то ли машины по запчастям здавать то ли что.
слушай, ты, у нас тоже с дримером расход уменьшался, но потом двигателя стуканули, при том у него бензин а у меня дизель. далее вся топливная загажена. мы решили подавать жалобу в соответствующие органы, тем более ты торгуешь без документов. На территории Беларуси ваше говно не разрешено. Люди не допускайте таких ошибок как мы. Не верьте вы этим лохотронщикам. А по таким как вы жеку4 органы плачут, но ничего скоро они вами займутся....очень скоро. Ждите.
Мне понравилось - сперва искали усердно ГДЕ купить ЭТУ ДРЯНЬ, потом нашли, поездили - радовались,что расход упал, а потом стуканули движки и дружно бросились "клевать" продавца - просто "мыльная" опера !

PS. Ну не может уменьшиться расход на 30% ! Как ,почему, не задумывались! Возможно эта добавка содержит вещество , резко повышающее КПД ? За счёт выгорания поршней и клапанов? В спортивные моторы тоже льют всякую дрянь и моторы выхаживают ОДНУ гонку! Может это и есть ваш вариант?

Наелись "бесплатного" сыра.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може вас засмучю,....

Ви не повірите... Я катаюсь на Ланосі і нічого не підливаю, і не підкручую. Плюс до того, що машина вже 100 тик на ГБО пройшла.

Не ображайтесь, але я думаю, що Ваша пропозиція для тіпочків, що купили собі першу копійку/п'ятірку. і т.д. або і машини то взагалі і не мають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може вас засмучю,....

Ви не повірите... Я катаюсь на Ланосі і нічого не підливаю, і не підкручую. Плюс до того, що машина вже 100 тик на ГБО пройшла.

Не ображайтесь, але я думаю, що Ваша пропозиція для тіпочків, що купили собі першу копійку/п'ятірку. і т.д. або і машини то взагалі і не мають.

Тільки ображайтесь на мене, ви не думайте , ви погугліть і почитайте факти,і відгуки людей,

Вся Японія на цьому їздить!!!!!, що вних бензн поганий чи дороги розбиті, чи їм економити

требе, тут вже для них, головне Екологія, яку вони бережуть для своїх дітей, а чим я хуже японця?

А що ГБО це щось із світу фантастики? і 100 тик це не багато для Ланоса.

А про наш (безин) я взагалі мовчу, сурогат під марками Білорусь і Пребалтика ,а я влю в бак пару капель БУСТА ,і буду їхати спокійний, що мотор моєї ластівки все переварить до краплини, і не забруднить повітря в Нашому місті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І його продайть, добавляють в двигуни кораблів , літаків, Космічних кораблів.

Прикинь ти розумний і все знаєш, і кажеш що продукт не працює, то подай в суд на компанію FFi, я подивлюсь який ти перець.

1. Я не розумний і не претендую на те, щоб так називатись.

2. Наїзди на людей, які цікавляться конкретикою щодо пропонованого продукту - ознака поганого тону продавця. І одна із ознак лохотронщиків.

3. Двигуни кораблів, літаків та машин - часто надто різні системи. І сумніваюсь, що одна присадка є універсальною для всього.

Двигуни космічних кораблів - ракетні, і діють по зовсім іншому принципу, ніж двигуни внутрішнього згоряння.

Для повного щастя скажіть, що присадка використовується у двигунах НЛО.

4. Якого милого я маю подавати в суд на компанію, про яку вперше чую? Мені є куди тратити свій час і гроші :)

І якщо продавець одразу пропонує у суді з*ясовувати якість продукту, значить репутація цієї контори не така вже і досконала

Шановний ж ви писали.

1 Я не розумний і не претендую на те, щоб так називатись.

2 Якого милого я маю подавати в суд на компанію, про яку вперше чую.

І цим ви дали відповідь на свої питання!

Я вам піскажу, що принцип роботи в двигунах внутрішнього згорання однаковий для всіх типів які є на планеті Замля, різняться вони тілики принципами подачі пального і відводом відпрацьованиї газів.(пальне просто горить, питання тільки як воно горить) І розміри двигуна не важливі а важливий тільки його коефицієн корисної дії.

І ще цей продукт придумали в НАСА, бо нехотіли збільшувати розміри баків свїх космічних короблів, і вонизастосували БУСТ цим сами покращили горіння пальго і за рахунок цього збільшили потужність силових агрегатів.

Суть справи в тому що вони викинули продукт на масовий ринок , який пустий і немає конкурентів!!!!

Так що робіть висновки, ви всі полюбому хто має авто з цим продуктом познайомитесь, просто це питання часу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нахіба нам посередники? Буду брати БУСТ в найближчому кіоску НАСА.

Я тільки за !!!!!

На пару кубів СО2 буде в місті меньше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шановний топікстартер,

я як людина, яка пробує свої сили в бізнесі,

так, не сперечаюсь, з тим що я покищо ніхто,

але поняття трошки початкові здобуваю, і повільно, але впевнено іду до мети,

Вам скажу, що будь - яка людина яка має бізнес, або починає бізнес

( підкреслю те, що ви сказали що дуже прибутковий!!!)

і якщо він настільки рентабельний як Ви кажете, ніколи не видасть, як мінімум ідею цього,

а тим більше не буде підключати невідомих собі людей, як партнерів,

невже Ви сказавши, шо включили в команду родичів, зараз шукаєте чужих людей, АБСУРД.

для початку після родичів, починають добавляти просто знайомих,

до того ж шановні форумчани, я повідомлю,

на скільки я знаю,

шахрайство вчинене з заволодінням чужих коштів на суму

від 73 гривень вважається протизаконними діями.

шахрайство вчинене з заволодінням чужих коштів на суму

до 563 (по моєму так, можливо помиляюсь не на велику суму!)

гривень, з використанням новітніх технологій, та інтелектуальної власності вважається протизаконним,

а всі договори та домовленості на яких присутній особистий підпис будь - кого з двох сторін,

є фіктивним, та протизаконним, при порушенні кримінального провадження.

63*8,15( курс долара на нелілю 16.12.12) = 513.45, що є меншою сумою ніж 563 гривні (враховуючи новітні технології та інтелектуальне право власності), що не розглядається як шахрайство, та передбачає штраф адмін відповідальності в розмірі 51.75 грн.

в кращому випадку, в гіршому, навіть розглядатись не буде!

тому сміливо ідіть бізнеспартнерами, велике та забезпечене майбутнє вас чекає в майбутньому, а поки просто

помахує ручкою, вітаючи вас в нових лавах майбутніх олігархів)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перед тим, як впарювати якесь лайно на борді, автор, будь-ласка, навчись правильно писати. такої безграмотності я навіть у школі не бачив. скільки тобі років? судячи з того, що водити авто можеш, то більше 18 точно. а розуму в тебе років на 4-5, а може й того менше. ай к'ю, напевно, на рівні равлика.

інакше ти би знав, що октанове число ніякими присадками не піднімеш.

мене просто шокує останнім часом людська невихованість і безграмотність. чому автор досі не в бані? це явно реклама піраміди.

кг/ам

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перед тим, як впарювати якесь лайно на борді, автор, будь-ласка, навчись правильно писати. такої безграмотності я навіть у школі не бачив. скільки тобі років? судячи з того, що водити авто можеш, то більше 18 точно. а розуму в тебе років на 4-5, а може й того менше. ай к'ю, напевно, на рівні равлика.

інакше ти би знав, що октанове число ніякими присадками не піднімеш.

мене просто шокує останнім часом людська невихованість і безграмотність. чому автор досі не в бані? це явно реклама піраміди.

кг/ам

А вам не стидно лайно писати не вникнувши в тему, ви навітнь не вкурсі теми по МПГ і рвете пупа.

А свої слова, треба відповідати а не ляпати бред в чужій темі, і докажи що це явно реклама піраміди.!!!!!!!! Фактами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читал я отзывы об этом продукте. Даже человек из форума опель-клуба лично тестировал эту дрянь. Написал, что бортовой комп не показал никакой экономии. Все продавцы перед добавлением этой фигни рекомендують настроить/почистить топливную систему. От этого всем и кажется, что машина стала работать лучше, экономичней. На мой взгляд - экономия топлива зависит от "прокладки" между рулем и сиденьем.

http://www.opel-club.com.ua/forum/index.php?showtopic=62170 - почитайте и все станет ясно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ставлю крапку в дикусіях,

І нформацію я на дав,

Далі коментувати нічого не буду.

Я свій час використаю більш доцільніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Очень старинный способ очистки нагара ) В 80-х годах прошлого века ,когда ещё был мал,я случайно увидел как отец кидает прям в бак какие-то таблетки. Нафталин. Правда кидали не ради очистки,а для уменьшения детонации,якобы повышалось октановое число. С 93-м бензином были проблемы и заправлялись 50 76 и 93 бензины.

так що за 63 бакси ви купуєте нафталін

Погугліть нафталін бензин - почитайте, вроді дійсно помагає.

правда нафталін вартує чуть дешевше...

та й щось не зовсім ясно як це скажеться на ресурсі двигуна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Очень старинный способ очистки нагара ) В 80-х годах прошлого века ,когда ещё был мал,я случайно увидел как отец кидает прям в бак какие-то таблетки. Нафталин. Правда кидали не ради очистки,а для уменьшения детонации,якобы повышалось октановое число. С 93-м бензином были проблемы и заправлялись 50 76 и 93 бензины.

так що за 63 бакси ви купуєте нафталін

Погугліть нафталін бензин - почитайте, вроді дійсно помагає.

правда нафталін вартує чуть дешевше...

та й щось не зовсім ясно як це скажеться на ресурсі двигуна.

ну давайте не будемо"ізвращяться" з нашими двигунами -МПГ, НАФТАЛІН і т.п...

їм достатньо нашого "якісного" палива

З.І в мене знайомий вирішив почистити двигун на ХС90 якоюсь такою,схожою, хренью-в результаті 2 поїздки в Київ і ремонт на 1300$(бензонасос+прочистка паливної від закоксування) сказали, що він ще легко відбувся,і що це присадки в паливі "неподружились" з тією заразою ,що він лив(((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та х-йню несе ТС. Як це немає аналогів, це ж звичайна присадка яких зараз повно! Навіть якщо припустити що розхід зменшиться на бодай 5% - то добавте ціну цієї бадяги. Вийде напевно дорожче.

І всі мусять розуміти що заливши будь-яку присадку декілька раз, потім без неї не поїдеш вона ж як наркотик для авто.

Краще залити якісний 95 на гривню дорожчий але не вбивати автомобіль тотально незрозумілими рідинами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

АК може то скликати позачергову сесію міськради, тут є ідея як гроші громади зекономити???

Вже на лопатах для прибирання снігу зекономили...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...