Перейти до змісту

Шукаю бізнес партнерів.


Serg20279

Рекомендовані повідомлення

Я подивився пару ваших роликів на ютубі.--Це не мої роліки!!!!

Подруге мій рідний кум приїхав з відрядження сьогодні ,

ганяв бусом спрінтер мотор 316 дизель, він зліз з 12 літрів на 8 !!!!!!!!! (мотор робив три місяці назад), і це з прогрвівамиі прогазовками по льоду, то що ви тут несете це вже бісить , сци в оці а вони каже що дощ іде.

Проблема в тому що я нариваюсь на 70% на лінтяюг, або на поради безробітних вумних Українців от і все ,

А мій спонсор вчиться в духовній семінарії!!!!! Зараз в монастир на тиждень поїхав, і не вам тут про гріхи молоти .

Я подивився пару ваших роликів на ютубі.--Це не мої роліки!!!!

Подруге мій рідний кум приїхав з відрядження сьогодні ,

ганяв бусом спрінтер мотор 316 дизель, він зліз з 12 літрів на 8 !!!!!!!!! і це з прогрвівамиі прогазовками по льоду, то що ви тут несете це вже бісить , сци в оці а вони каже що дощ іде.

Проблема в тому що я нариваюсь на 70% на лінтяюг, або на поради безробітних вумних Українців от і все ,

А мій спонсор вчиться в духовній семінарії!!!!! Зараз в монастир на тиждень поїхав, і не вам тут про гріхи молоти .

Таку ж як ви піраміду лайфові страховики пропонували. Мені півроку по вухах їздили. Тепер зустрічаю людей які повелись на той розвод то вони за голову хапаються, куди стільки грошей дурно викинули. І різниці абсолютно ніякої в продукті немає. Чи то ваш буст чи то міфічна страховка, чи гербалайф. ---- а оце теж не домене це ваші проблеми , треба мозги включати , а не робити а потім соплі розтирати, ЩЕ РАЗ ПОВТОРЮ Я НІКОГО НЕ ЗАСТАВЛЯЮ З ЛАЙНА ВИЛАЗИТИ, ВАМ ДОБРЕ МЕНІ ЩЕ КРАЩЕ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Панове всемогучі модератори на цьому форумі , закрийте тему .

Цей рівень пройдено, і він вже не актуальний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...