Перейти до змісту

Шукаю бізнес партнерів.


Serg20279

Рекомендовані повідомлення

Шукаю відповідальних , адекватних, і інергійних людей,

які готові стати патрнерами,

і хочуть розпочати власний дуже прибутковий бізнес.

Суть справи--- це просуваня на світовому ринку продукту який не має конкурентів.

Бізнес без кордонів.

Умови для співпраці.

Наявність мобільного телефону який постійно включени і в мережі з можливістю здійснювати дзвінки.

Наявність компютера , ноутбука , планшета, з доступом до мережі інтернет. (дома, офіс, інтернет кафе,мережа Wi-Fi )

Наявність пластикової карти для розрахунку через інтернет,

як варіант Інтернет карта і система приват 24, або щось схоже.

Стартовий капітал становить --- 63$, ---з таким стартом є парнери які заробляли за 2-ва тижні від 200$ до 800$.

Стартовий капітал в ідеалі це бажано ще + 620$ ---( відбиваюця від 2-х тижнів до 2-х місяців і пертворюються в 1200$ ,залежить тільки від наполегливості самого парнера, превірено на практиці!!!!).

Вік 20 до 60 років.

Графік роботи обираєте самі.

Виплати кровно заробленого відбуваюця що тижня, тільки в Гривні по курсу НБУ.

Всі деталі і запитання за телефонами.

мтс 095 911 200три

лайф 063 321 20 шість 9

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стартовий капітал становить --- 63$, ---з таким стартом є парнери які заробляли за 2-ва тижні від 200$ до 800$.

Стартовий капітал в ідеалі це бажано ще + 620$ ---( відбиваюця від 2-х тижнів до 2-х місяців залежить тільки від наполегливості самого парнера, превірено на практиці!!!!).

Поясни но, я так зрозумів що чим меньше вкладаєш то більше і бистріше заробляєш чи як то???

Нах тебе конкуренты, сам зарабатывай.

Или 63 бакса найти не можешь?

Я так зрозумів що це просто дуже совісна людина, яка хоче допомогти і ншим, а не так як всі, "моя хата з краю нічого не знаю"!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже стартанув і досить вдало + всю рідню підтянув , але сам ти не воїн, це командний бізнес, чинм нас більше, тим більший прибуток.

Іце не те що мені вже три рази за сьогодні тьотка з М М М звонила, на четвертия попроси щоб ставила вже відмітку що мені телефонувала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Суть справи--- це просуваня на світовому ринку продукту який не має конкурентів.

З таким правописом конкурентів і справді не буде.

Пишіть ще - диктанти, твори, перекази (с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже стартанув і досить вдало + всю рідню підтянув , але сам ти не воїн, це командний бізнес, чинм нас більше, тим більший прибуток.

Фи...обыкновенный пирамид...хочетЦа уже какого нибудь креатива...:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Суть справи--- це просуваня на світовому ринку продукту який не має конкурентів.

З таким правописом конкурентів і справді не буде.

Пишіть ще - диктанти, твори, перекази (с)

Вибачте але писати не навиджу, краще дивитися в очі і говрити, або телефоном.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Суть справи--- це просуваня на світовому ринку продукту який не має конкурентів.

озвучте публічно назву 100501 гербалайфу\присадки\тянь-ши\порошку з копит козєрога....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте але писати не навиджу, краще дивитися в очі і говрити, або телефоном.

Напиши хоть що за товар, з якої групи товарів??? що не має конкурентів!

може то мелафон?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поле чудес в стране дураков (с)

Та ні , просто нас нас натаскали що ми повинні як раби пахати за станками за копійки, а про іші можливості заробітку нам зась знати.

А вони існують, і я пропонуюодин із них, цілком легальний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Суть справи--- це просуваня на світовому ринку продукту який не має конкурентів.

З таким правописом конкурентів і справді не буде.

Пишіть ще - диктанти, твори, перекази (с)

Вибачте але писати не навиджу, краще дивитися в очі і говрити, або телефоном.

Еріксонівський гіпноз? NLP? 25-й кадр? Навіювання? Психотронні технології? За 63 бакси?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Еріксонівський гіпноз? NLP? 25-й кадр? Навіювання? Психотронні технології? За 63 бакси?

мля, ще банк сперми забувся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ок по проханню аудиторії це mpg boost біокаталізатор пального, для двигунів внутрішнього згорання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ок по проханню аудиторії це mpg boost біокаталізатор пального, для двигунів внутрішнього згорання.

скільки тобі років, авто є?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

, Ніколи амирикоси не були б такими багатими, якби не було в них айфонів, кока коли ,чи мпг буста.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Авто маю, японець і дуже йому до смаку цей буст, заливаю гидоту що звеця бензин добавляю 2мл буста на 10 літрів того що звеця бензином і мотор шепче на одному дихані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, це ,,дуже дешеві,, дзвінки.

А нафиг 63 бакса?

Я теж це Амирикосам сказав , а вони мені внас такі умови для контракту на рік і ведення вашої бугалтерії.

ти адекватно сприймаєш дійсність?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Авто маю, японець і дуже йому до смаку цей буст, заливаю гидоту що звеця бензин добавляю 2мл буста на 10 літрів того що звеця бензином і мотор шепче на одному дихані.

То вин не шепче, вин матюжиться...по японски...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Авто маю, японець і дуже йому до смаку цей буст, заливаю гидоту що звеця бензин добавляю 2мл буста на 10 літрів того що звеця бензином і мотор шепче на одному дихані.

А можна плюнути вам в бак авто безкоштовно? Думаю, що двигун не помітить різниці )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...