Перейти до змісту

Оце прессуют!


Гетто

Рекомендовані повідомлення

.....И если мои топстарты примитивы и глупы, без сути и смысла, но собирают более десятка онлайн читателей, более двух тыщ просмотров за пару суток... я уже про комменты молчу....

Уэф, ты когда-нибудь видел, чтобы такой маленький пацак был таким меркантильным кю?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби я була психологом, можна було б досі докторську і написати, і захистити на тему: "Феномен Гетто, або много шума

из ничего" , базуючись на темах імені його, або ним же і створених..))

скоро курс в універах проходити будуть "Феномен Гетто", по аналогії з леді гага :_10:

А я б писала трохи на іншу тему: Феномен Гєтто, як каталізатор для тестування особистості :)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є ще одна проста закономірність, яку варто враховувати в стосунку до поведінки Гетто: чи більше пише Гетто в деяких темах, тим менше у них пишу я. Це факт. Підозрюю, що це не лише моя ситуація. І справа не в тому, хто з нас кращий для борди і для її мешканців - я чи він, а в тому, що краще хай в темі буде 10 різних думок, аніж 5 різних + 1 геттова, яка заміняє 5 інших, причому тупо і кількісно. Я вважаю, що це не є добре.

Не переймаюсь зовсім з цього приводу, чимось навіть завдячую винуватцю, бо тепер значно менше витрачаю на часто непотрібні і безглузді суперечки в інтернеті... а вони в моїх уявленнях про життя ідуть на рівні зі спогляданням телевізора)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а вони в моїх уявленнях про життя ідуть на рівні зі спогляданням телевізора)))

а у Гетто є з телебаченням багато спільного - він може своїми репліками увести думки і розмови від теми обговорення у таку далечинь, що редактори провладних каналів мають заздрити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значит так :

1. Что бы всем стало понятно, объясню ситуацию с количеством моих постов.Меня лечат каплями.То есть сейчас у меня в активе только 2 поста на определённое время, (после этого поста будет останется уже 1)

сейчас вот

Вы можете отправить еще 2 сообщений до Сегодня, 18:54 . Данное ограничение будет действовать пока у вас не будет 96367 одобренных сообщений.

если я до 18: 54 не использую эти 2 сообщения, у меня будет возможность написать их уже 3, но до определённого времени уже завтрашнего дня.Думаю схема понятна.

2.

Є ще одна проста закономірність, яку варто враховувати в стосунку до поведінки Гетто: чи більше пише Гетто в деяких темах, тим менше у них пишу я. Це факт. Підозрюю, що це не лише моя ситуація. І справа не в тому, хто з нас кращий для борди і для її мешканців - я чи він, а в тому, що краще хай в темі буде 10 різних думок, аніж 5 різних + 1 геттова, яка заміняє 5 інших, причому тупо і кількісно. Я вважаю, що це не є добре.

Не переймаюсь зовсім з цього приводу, чимось навіть завдячую винуватцю, бо тепер значно менше витрачаю на часто непотрібні і безглузді суперечки в інтернеті... а вони в моїх уявленнях про життя ідуть на рівні зі спогляданням телевізора)))

Конкретный вопрос: что заставило вас высраться вставить своих 5 коп в данную тему ? Что вами руководило, когда вы решили высказать своё фу ? Вас под дулом пистолета заставили написать свой пост? Или же всё таки, как множество среагировавших, решили самоутвердиться в глазах общественности? пропеарится, так сказать...

у Скрябина есть такая песня, называется "Мудрий, бо німий"

Неужели Вам не понятно, что пітаясь облить меня грязью, вы сами себя обливаете, попадаете сами в свои же ловушки.Я смешон,да... но меня не воспринимают всерьёз, юмор защищает меня от ваших бросков комков грязи... но руки ваши тоже в том дерьме остаются... и накрепко прилипают...пока будет существовать этот форум, будет видна и грязь на руках... пока всё... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сублімірує!

Зю.. написав і чуть не вивалився під стіл, ржач йопт :0016: :0016:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Предлагаю выставить торику *** за добавление постов для Гетто!

1 * = 1 пост, не?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Предлагаю выставить торику *** за добавление постов для Гетто!

1 * = 1 пост, не?

96367 звєдчочєк запарисся носить.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Борд это сплошной поединок тролей и тролих :0032: Гетто максимально привлек внимание и это круто!

Никто перетролить гетто не может? Даже админы? ахаха Может ему еще интернет отключите или лимит по трафику 2 мБ в сутки ))) Даже коллегию собирали и ничего толком не придумали! :_07:

А тут и не поединок тролей. У админов другие задачи. Троли они в личной жизни, по совмесительству и вдохновению, я это так вижу. :)

И чем ты измеряешь тролинг, чтобы определить лидера? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну не надоєло же кое кому греть своє самолюбіє такім херовим способом, каво там так по жизні опустілі що тут отигрується. Я в паніке

Нет, сделать форум лутше никак, чем помешать гавно заново і переложить с сместа на место.

Шкурокі і прімочкі допілілі, ха... це як пацан стайлінг на жиге, лутше не буде. Абідна...мне да, но рой подлізунов всему рад, как мухі новой куче гафна.

image.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну не надоєло же кое кому греть своє самолюбіє такім херовим способом, каво там так по жизні опустілі що тут отигрується. Я в паніке :)

Нет, сделать форум лутше никак, чем помешать гавно заново і переложить с сместа на место.

Шкурокі і прімочкі допілілі, ха... це як пацан стайлінг на жиге, лутше не буде. Абідна...мне да, но рой подлізунов всему рад, как мухі новой куче гафна.

13502202177099.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Itzama хотів сказати, що це все бридко сумно обмежити людині к-сть повідомлень і ржати з цього, підстьогувати типу "а давайте ще к-сть букв обмежим", знаючи що вона неможе повноціно відповісти. Чому ви це робите?, щоб самоутвердитися в цій громаді за рахунок "чмиріння" іншого. Хтось один це затіяв, а всі інші піддакують.

Ми всі прекрасно знаєм що ресур приватний зі своїми правилами, і своєю "демократією" та він все більше нагадує сюжет фільму "Експеримент"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одна группировка тролей поливает другую и наоборот! Инакомыслие поливается обеими )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

использую ещё один пост для того, дабы донести до общественности своё мнение и немного проанализировать.

Я думаю и вижу, что со временем всё становится на свои места,кто был человеком, тот им и остался,а кто просто понты ганял и позировал на публику, тут маски поснимали.

Пишите дальше. Тема уже не имени Гетто, а имени вас всех, читающих и пишущих.До встречи. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаєш, Вова, я от тільки спостерігаю за твоєю еволюцією, тепер вибралася тактика "народний ображений герой". А от

глибокі мінуса в кармі не з пустого місця взялися, і не просто так тебе почали обмежувати в кількості повідомлень, і не

просто так з тебе стібуться. Тому що ти даєш привід, мало того, що в тебе стали проскакувати відверто хамські

пости (як от колись у "здибанці"), так ти їх ще множив і множив. Завжди є першопричина. Я не знаю, чим ти керуєшся,

коли ну дуууууже часто пишеш чистєйшу єрєсь: чи ти ставиш якісь досліди над "біомасами" і їх рєфлєксіями)))), чи ти просто такий є.

А, наразі, ти плавно скеровуєш усі ці наслідки в площину: я нєпонятий джедай.

я вже писала (не пригадаю в якій темі, їх шибко багато, тобі присвячених)))), що я не розумію цих масштабів

свістопляскі коло тебе і що явно проблема є і в публіці, але і ти зрозумій, що ти ,по-простому, нарвався. терпи.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... але і ти зрозумій, що ти ,по-простому, нарвався. терпи.)

Сонечко, та що йому терпіти, йому пофіг, ні, думаю, йому навіть забавно.

п.с. Гетто, закохався б вже чи що...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Мне это всё действительно забавно, и интересно наблюдать за,как сказала Солнышко, за реакцией биомасс.

2. Я давно влюблён, и взаимно,но это не для прессы.

3. ОПРОС:

вопрос лишь один:ЧТО или КТО принуждает вас реагировать на мои посты и топстарты?

вариантов нет,все пишут то, что думают.

до 23.00 я ничего ответить не смогу,сами понимаете...

поехали, без масок....:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЧТО или КТО принуждает вас реагировать на мои посты и топстарты?

дай вгадаю: раніше реагували на просто марію і дікую розу - тоді це було в новинку.......... Далі ланцюжок продовжувати не буду. :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зиберс, если б я тебя не знал, подумал бы, что это сопливая школьница :)

И вопрос - вы с Гетто в театре работали?

Ответ: а вас бы и не взяли. Не верю!!!

PS да, я работал и актером и звукооператором.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю,сколько ещё мне добавят постов до утра (этот предпоследний).

играл я, не на помостках театров,но перед людьми, играл и перед десятком человек, и перед пару тыщами, играл вживую,то есть любая, вроде и не заметная на первый взгляд,фальшь,бросалась и резала глаз....тут всё видно...

смею заявить, у меня небыло ни одного провала, только аплодисменты,чистые, искренние.

это факт,не сочтите за пантавство. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так як тема у флеймі і поки що ще нікого не банили, то ще й я вкотре напишу.

solnishko, щодо твого посту...

Я, здається, і згідна з ним і, разом з тим, не повністю.

Мінуси в кармі не заважають Гетто, ніяк не впливають на читабельність Борди - тобто не є проблемою. Є, наприклад, тема, де Гетто активно підтримують.

До того ж сама бачила одного ображеного, який за останній час поставив кілька + і безліч мінусів, навіть якщо пост нейтральний. Так що сказати, що кількість "-" є якимось важливим критерієм оцінки людини - не можна.

В тій же темі про здибанку, коли обговорювали зустріч, на якій я не була і я щось проти шерсті написала - мені було сказано: ти там була? ні. ото сиди і не п..ди (правда, літературною мовою))) ). Спільнотою Борди це було сприйнято нормально. Я ж образилась і заткнулась (і так робить більшість) - зі мною (і подібними) не цікаво.

А от Гетто, навіть коли його далеко посилають, чи обзивають, продовжує писати і народ нервується: як так - останнє слово було не за мною? Чесно: жодного разу не бачила явної причини для його бану, крім перетягування всіх тем на себе. Але щоб він когось послав, чи образив - не було, на відміну від кількох відомих особистостей, які періодично цим грішать.

Згідна з Ярчиковим постом про кількість/якість, та не з методом досягнення цього.

Не захищаю Гетто - мене нервує, що майже всі теми у всіх розділах зводяться до обговорення його персони. Сама не раз "блєстала" в його темах. Але якби всі, кого нервує Гетто, ігнорили його пости (так, як ігноряться окремі мої) не було б уже третьої популярної теми ім.Гетто.

Подавление других — это слабость, замаскированная под силу. (На мою думку - дії адмінскладу відносно Гетто)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю,сколько ещё мне добавят постов до утра (этот предпоследний).

Як епічно. Майже як у Кіпєлова:

Мне не до сна, палач придет на рассвете

И звук шагов за дверью бьет словно нож...

...

Ночь короче дня

День убьет меня

Мир иллюзий в нем сгорает

фулл версіон: http://www.moskva.fm...рия/song_701919

А ще там є:

Пускай я должен испытать муки ада

Пускай толпа на казнь бежит со всех ног

Мне крики ненависти станут наградой

Я буду в смертный час не одинок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пілять.

Вибори пройшли.

З'явилась нова утка про кінець світу і всі ведуться, а на борді Гетто ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...