Перейти до змісту

Оце прессуют!


Гетто

Рекомендовані повідомлення

Дайош лінк на твій "талковий словарь"!

©

Друже, відпусти газ
сам би збавив, а то де не глянь кругом vetalforever встиг, так і попадеш в тролі не добравшись до повер юзера ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо я заважаю, тільки скажіть.

SysR, дякую, не запам"ятовував цю кінострічку. Тепер зрозуміло )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SysR, дякую, не запам"ятовував цю кінострічку. Тепер зрозуміло )
Так і скажи що не дивився ;) це не можливо не запамятати ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

назву пам"ятаю. Фільм нє :0157:

Незнання сього творіння може на борді накликати санкції. :)

Спочатку лікбез, а потім біжи дивитись кєно. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок "атака атмєняєтся"

У нас 22 грудня корпоратив. Державна установа зекономить на чому завгодно. Сорі за оффтоп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zerotul, Друже, відпусти газ, а то недай бог вріжешся і попадеш в БАНальну ситуацію. Ніколи не суди про вік людей, адже 119% що не вгадаєш =). Людям з надмірним самолюбством таке властиво (не зарахуй лишень за образу)

Нормальним людям такі слова не зрозумілі, я не так давно на борді. Дайош лінк на твій "талковий словарь"!

Так шо забирай отуво свою кашу і цаку, нєфіг тут добром розкидатись

vetalforever, друг, не дай Бог конечно(не подумай за обиду). Оглянись вокруг и трезво содрогнись. Ты ж уже наговорил себе на вышку. Теперь тяни на пролетарское снисхождение — мудрое, но несговорчивое

vetalforever, перестань марать клавиатуру о свои руки — тебе ж еще с них кушать, сам подумай

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок "атака атмєняєтся"

У нас 22 грудня корпоратив. Державна установа зекономить на чому завгодно. Сорі за оффтоп

Так у тебе, що не пост - то Оффтоп! :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Вы можете отправить еще 5 сообщений сегодня. Данное ограничение будет действовать пока у вас не будет 46379 одобренных сообщений."

Так он воно для чого Торік вже місяць Борду "крутить"... Так би і сказали, а то оновлення, оновлення :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel, В тебе застарілі дані ))) :

Накинул еще 50 тыщ сверху.

Інформація для роздумів: щоб написати майже 100тис "одобрєних сообщєній" по 5 шт в день, Гєтто знадобиться майже 53 роки...
тож изначально был лимит 5 в сутки, теперь 2. и вроде не флудю, шо опять не так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так понимаю, пока что на борде в группе тролли только я и кортинг?

вижу, третий претендент так и рвётся к нам присоединться, если шо, заходи... :0151::g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давайте гетто заплюсуем? МОжно и меня в троли перевести? Я правда еще не очень умею тролить но я учусь!!! :_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніколи не суди про вік людей, адже 119% що не вгадаєш

vetalforever, читаючи все, що ти написав, складається враження, що ти підліток

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Враження інколи хибні, сам знаєш.

Zerotul, ти дійсно переживаєш шо я там наговорив? Давай не кажи шо мені робити, а то сам знаєш, можу і підказати. Я людина добра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось має бути розумнішим у сеперечці! І ним буду я, хоч ти і на ЦІЛИЙ рік старше (якшо вірити профілю).

Порада на майбктнє:

Маючи вищу освіту, потрібно мате ще середньостатистичне мислення і хоч мінімальне виховання (інтернет)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось має бути розумнішим у сеперечці! І ним буду я, хоч ти і на ЦІЛИЙ рік старше (якшо вірити профілю).

Порада на майбктнє:

Маючи вищу освіту, потрібно мате ще середньостатистичне мислення і хоч мінімальне виховання (інтернет)

Все видели-в его постах появился смысл и рациональное зерно. Вот она сила эволюции в действии. Слава Дарвину

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Письмо к власть имущим.Уважаемый админ.Дайте хотя бы 5 постов в сутки.Но стабильно.Что бы было понятно сколько и чего осталось.И закиньте ко мне в группу ещё несколько персонажей.Читобы веселей было. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теперь в тему с постами Гетто заглядываю с нетерпением, у чувака 5 постов в сутки - шо ж он написал??!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По моему, что пять, что пятьдесят, смысл тот-же (тоесть его отсутствие) , только читать меньше.

Так что, Торик все правильно сделал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дайте хотя бы 5 постов в сутки.Но стабильно.

І встановіть ліміт на 120 символів ;):_07:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дайте хотя бы 5 постов в сутки.Но стабильно.

І встановіть ліміт на 120 символів ;):_07:

В п"яти повідомленнях. ))) Хоча, мова була про два повідомлення на добу, і це правильно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...