Перейти до змісту

Оце прессуют!


Гетто

Рекомендовані повідомлення

Та сама мулька стала сюжетом для фільму. Гетто, рекомендую для перегляду "1000 слів"

хороше кiно й Еддi Мерфi на висотi :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

предпоследний патрон, до завтрашнего вечера

Гетто оставь последний патрон для себя

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О"Гетто тепер буде постити розумні фрази та всякі прислів"я "Про жизнь"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага... є така приказка народна - Зарікалась свиня гівна не їсти... Так і тут... Нє вєрю я в пєрєвоспітаніє...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

предпоследний патрон, до завтрашнего вечера. Я не троль,я актёр, который знает, когда и что играть.я не фастаюсь, Я не понтую, может быть в этом моя "популярность"? я не искуственный.

Вам батінька пряма дорога в сталкери :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага... є така приказка народна - Зарікалась свиня гівна не їсти... Так і тут... Нє вєрю я в пєрєвоспітаніє...

Згідний з тобою. Є ще така народна приказка: “Горбатого тільки могила справить”

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Володя, не переживай міцно, зазвичай мені вистачає 5-ти постів в добу на втут . :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

предпоследний патрон, до завтрашнего вечера. Я не троль,я актёр, который знает, когда и что играть.я не фастаюсь, Я не понтую, может быть в этом моя "популярность"? я не искуственный.

Вы, Товарисч, противоречите сами себе - то Вы утверждаете, что Вы ....Гетто придуманный мною персонаж в этих ваших виртуальных мирах... , то Вы глаголите, что .... я не искуственный... Определитесь уже наконец...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Специально для Гетто на форуме введут накопительную систему сообщений.Каждый день Гетто даються 5 месседжей, но за каждую неделю молчания гетто получит 2 дополнительных сообщения, за месяц молчанки-10 сообщений, а за год для Гетто создадут новую ветку на форуме дабы он мог там тролить ньюфагов и школьников-так называемое гетто

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

предпоследний патрон, до завтрашнего вечера. Я не троль,я актёр, который знает, когда и что играть.я не фастаюсь, Я не понтую, может быть в этом моя "популярность"? я не искуственный.

Ага, актор. Можливо, не знаю. але на рахунок того, що знаєш, коли і що грати - дуже сумніваюсь. Так само, як і сумніваюсь в твоїй популярності.

2 Торік - Большое Человеческое Спасибо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

t0rik, а шо - з попередніх 50-ти він вже викарабкався? =D

Так и рисуется кратина: Гетто, окровавленный, с наганом на перевес, взбирается на гору с фразой "Вот те раз". А на горе стоит Торик и дает очередь из Максима в 50000 патронов и отвечает "Вот те два"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інформація для роздумів: щоб написати майже 100тис "одобрєних сообщєній" по 5 шт в день, Гєтто знадобиться майже 53 роки... :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То фігня я пропонував обмежити ще й по кількості букв в повідомленні

П.С. Поставте мені плюс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Атака атмєняєтся"

За компослуги за грудень мона не платити!

ДАВАЙТЕ ЗДИБАНКУ ПІД КІНЕЦЬ СВІТУ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То фігня я пропонував обмежити ще й по кількості букв в повідомленні

П.С. Поставте мені плюс.

ти прямо фошист якийсь :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Він з благих намірів. Гетто навчиться рахувати. І буде оптимізувати хід своїх думок на папір....всмислі на монітор

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гетто піде проти системи. Інфа 119%

Якшо коту гнма шо робити - він яйця лиже. Gues who!?

"Атака атмєняєтся"

За компослуги за грудень мона не платити!

ДАВАЙТЕ ЗДИБАНКУ ПІД КІНЕЦЬ СВІТУ?

Він з благих намірів. Гетто навчиться рахувати. І буде оптимізувати хід своїх думок на папір....всмислі на монітор

БЛЕАТЬ, шо за ПОТОК СОЗНАНІЯ?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...