Перейти до змісту

Оце прессуют!


Гетто

Рекомендовані повідомлення

Я давно влюблён, и взаимно,но это не для прессы

в себе? руки не зітри.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Единственную особенность я заметила в темах Гетто и про Гетто. Его посты скучны и нелепы, в большинстве, но реакция на них, часто неадекватно резкая, но остроумная и глубокомысленная. Больше я ничем не могу об"яснить себе такое внимание к этим темам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Никак не уловлю смысла данной темы.

Доказать что ты мученик? Мучеников обычно сжигали или расстреливали.

Доказать что все неправы? Ну дык у тебя всегда так.

Доказать что ты непринятый гений? Ну тогда прости что мы все такие скудоумные и недалекие.

И если здесь тебя никто не воспринимает и не понимает, зачем продолжать долбиться в закрытую дверь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може він, як і я, не в курсі як писати "цікаві" пости... Давайте розробимо мануал!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та в нас просто забагато Дартаньянів на квадратний кілобайт борди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мучеников мучали до мерти а они восскресали! Не все канешно...

Не нужно за всех говорить или большинство это и есть все?

Никак не уловлю смысла данной темы.

Доказать что ты мученик? Мучеников обычно сжигали или расстреливали.

Доказать что все неправы? Ну дык у тебя всегда так.

Доказать что ты непринятый гений? Ну тогда прости что мы все такие скудоумные и недалекие.

И если здесь тебя никто не воспринимает и не понимает, зачем продолжать долбиться в закрытую дверь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Единственную особенность я заметила в темах Гетто и про Гетто. Его посты скучны и нелепы, в большинстве, но реакция на них, часто неадекватно резкая, но остроумная и глубокомысленная. Больше я ничем не могу об"яснить себе такое внимание к этим темам.

А я трішки проаналізував "феномен Гетто", і, як мені здається, дійшов до певної розв'язки.

Передусім, що таке борда? Це місце обміну інформацією. Борда може бути джерелом анекдотів, смішних картинок, новин, пліток інструментом для продажу, довідником, засобом для обговорень тих чи інших питань і т.д. Більшість з нас використовує борду для своїх власних потреб, але натомість ми даємо інформацію, яка цікава іншим. Наприклад, я можу комусь допомогти в юридичних питаннях, або ж підняти комусь настрій в силу своєї зацікавленості окремими аспектами флористики.

Проглянув пости Гетто. Вони здебільшого або про нього, або ні про що. Так, інколи там є якась цікава думка, але ця думка все одно в контексті про Гетто або ні про що.

Мінуса в репутації - це свідчення того, що бордосоціум намагається відторгнути явно такий некорисний елемент. Так, на форумі є чимало юзерів, які не несуть ніякої користі борді. Але при цьому ці юзери не пишуть про себе так, як це робить Гетто.

Чому Вова так робить? Очевидно, це намагання компенсувати відсутність уваги в житті реальному увагою в житті віртуальному. Але, як на мене, обрані способи і форми лише шкодять життю реальному.

Чи можна звинувачувати адмінів у вжитих санкціях? Гадаю, що ні. Тому що борда - це не місце побудови пам'ятника самому собі. Самостверджуватися варто в інших місцях. До речі, борда знає випадок, коли один з модераторів залишив її після того, як на нього обрушився шквал критики за те, що він використовує форум, як інструмент свого самоствердження, що проявлялося в роздаванні юзерам частих покарань без причини, а в силу особистої неприязні. Тому для Гетто навряд чи дозволять самостверджуватися таким примітивним чином. Якби хоча б частина його постів була б про щось цікаве - він зміг би баланусувати на межі своєї потрібності форуму. Але зараз він далеко за цією межею.

Актор?

Спостерігач?

Флудер?

Балабол?

...

Нещасний, який став посміховиськом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мінуса в репутації - це свідчення того, що бордосоціум намагається відторгнути такий некорисний елемент.

Ярчик, якщо тебе щось не цікавить - ти ж проходиш мимо? Впевнена, що є теми, в які ти зовсім не заглядаєш. Чого так само не робити всім роздратованим з постами Гетто?

І просто на хвилинку уяви реацію Борди, якби це був пост-відповідь від Гетто:

Я давно влюблён
в себе? руки не зітри.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я відчуваю, що скоро і мені троля всунуть, адже відвідування теми і "запощення" своїм, на думку спільноти, тупим коментарем - то є мінус. Мінус 6 за 2 дні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мінуса в репутації - це свідчення того, що бордосоціум намагається відторгнути такий некорисний елемент.

Ярчик, якщо тебе щось не цікавить - ти ж проходиш мимо? Впевнена, що є теми, в які ти зовсім не заглядаєш. Чого так само не робити всім роздратованим з постами Гетто?

На жаль, в нас не вміють ігнорувати те, що варто проігнорувати. Багато хто вважає, що вставити своїх 5 копійок в якусь тему - це святий обов'язок, без виконання якого спокійно жити не можна. І саме Гетто - один з таких багатьох.

Я готовий був проходити мимо повз пости Гетто, якби цими постами не засиралися цікаві для мене теми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На жаль, в нас не вміють ігнорувати те, що варто проігнорувати. І саме Гетто - один з таких багатьох.

Хто вср..ся? Гетто))) Дякую. Виходжу з теми.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я відчуваю, що скоро і мені троля всунуть, адже відвідування теми і "запощення" своїм, на думку спільноти, тупим коментарем - то є мінус. Мінус 6 за 2 дні

Еще один непризнанный гений, которого не понимает серая масса.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я відчуваю, що скоро і мені троля всунуть, адже відвідування теми і "запощення" своїм, на думку спільноти, тупим БЕЗЗМІСТОВНИМ коментарем - то є мінус. Мінус 6 за 2 дні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі висловили думки? Пора зачепірювати тему, здається, і чекати від Гетто нової, нє? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Погоджуюсь практично з усім що виклав Yarchik в пості №165 окрім двох моментів

Чи можна звинувачувати адмінів у вжитих санкціях? Гадаю, що ні.

З боку Гетто не було настільки злісних порушень правил Борди щоб застосовувати настількі жорсткі санкції.

• Лише в одного Гетто тут гіпер-роздуте ЧСВ?

• Лише Гетто оффтопить в різних темах без огляду на зміст теми?

• Лише пости Гетто позбавлені здорового глузду?

• Гетто дуже рідко скочується на особистості на відміну від багатьох місцевих тролів.

Не хочу здатися адвокатом Гетто, просто таке вибіркове застосування правил - поганий прецендент.

Не хочеться щоб правила Борди скотились до лозунга "Quod licet Jovi non licet Getto"

Тому що борда - це не місце побудови пам'ятника самому собі.

Критерії такого пам’ятника у кожного різні.

Щоб за таке застосовувати покарання спочатку признаки пам’ятника мають бути прописані в правилах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Складається враження, що деякі дописувачі Борди думають, що вони в чаті - "останнє слово має бути за мною". І я зараз не тільки про Гетто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добре, я повернусь на хвильку. erica, я зрозумій то трохи про мене:

Відповідь:

Стараюсь максимально висловити свою думку до кожної з відповідей.

Коментар:

- дійсно, якщо буде так продовжуватись, старання будуь припинені.

- воно ж весело, впринципі. Дехто надто Утрірує

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я за ксюхою...тікаю =)

Добре, я повернусь на хвильку. erica, я зрозумій то трохи про мене:

Відповідь:

Стараюсь максимально висловити свою думку до кожної з відповідей.

Коментар:

- дійсно, якщо буде так продовжуватись, старання будуь припинені.

- воно ж весело, впринципі. Дехто надто Утрірує

до того всього, ще й за свої слова не відповідаєш!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стараюсь максимально висловити свою думку до кожної з відповідей.

Я за ксюхою...тікаю =)

і попередні Ваші "думки"....

а вЫ не из ряда гениев?

наповнюй змістом і формою свої вигуки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я відчуваю, що скоро і мені троля всунуть, адже відвідування теми і "запощення" своїм, на думку спільноти, тупим коментарем - то є мінус. Мінус 6 за 2 дні

Не одним коментарем, на цій сторінці їх вже 5))

Давайте розробимо мануал!

От і вроді котік такий няшний на авці, і розбрендоване "forever" у нікові присутнє...))))))))) а мануал не у рєзонансі

з всєлєнською кармою.

ЗІ а ти не в бібліотеці працюєш? )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Форевер було ще задовго до розбрендування))

Буду старатись відписувати повільніше (менше)

Хватить про мене, я визнав деякі свої недоліки перед спільнотою борди

post-16960-11811_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...