Перейти до змісту

Автобыдло.


ursa

Рекомендовані повідомлення

Можливо не туди пишу але подивіться на цього "героя"

Я в себе на районє, де хачУ - там перехажУ!

<_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Можливо не туди пишу але подивіться на цього "героя"

Вибачте, за нецензурну лексику. На відео пагано видно, та цей "герой" ще й дулю мені тиче.

Ха, я знаю того дєда ))) Колись зимою він точно там же вийшов зза маршутки. Було дуже слизько, та щей темно! Як я затормозив - не знаю!

Теж прошу вибачення, матів крив йому побільше вас, важко контролювати свої емоції в такій ситуації та щей в голольод.

Він мені доказував що правий, бо бачиш но там у в"їзд вулиці вісить знак і він на нього орієнтується. По мові явний не адекват. Знайомий сказав що це колишній вчитель.

Будьте обережні, не дай Бог того дурня комусь зловити!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо не туди пишу але подивіться на цього "героя"

Вибачте, за нецензурну лексику. На відео пагано видно, та цей "герой" ще й дулю мені тиче.

Вибачаюсь, але що у вас за навігатор (можна в ЛС)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зверніть увагу на світлофор, і яка кількість автомобілів мусила призупинятися із за одного їздюка:http://youtu.be/vWXzMiF-m_I

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо не туди пишу але подивіться на цього "героя" https://www.youtube....eature=youtu.be Вибачте, за нецензурну лексику. На відео пагано видно, та цей "герой" ще й дулю мені тиче.

На рахунок "героя" все зрозуміло, але от чому самі за кільцем на зебрі пішохода не пропустили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ха, я знаю того дєда )))

На ул. Владимирской тоже есть местный дед, с бородой такой длинной, смахивает на бомжа. Обычно переходит за остановкой возле "Дуэта", на сигналы или на что-либо еще не реагирует вообще, скорость не меняет. Не страшно ему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю куди, ось вирішив тут поділитися що я випадково знайшов, можливо і не автобидло но придурок точно, а як все вийшло!!! цирк відпочиває:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні на Рівненській, так і не зрозумів чого бус стояв і просто поїхав на червоне

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніхто не впізнає велосипедиста?

Кинувся під колеса, не показавши повороту.

ПС. Соррі за якість відео, вже смеркало і реєстратор ше той...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні на Рівненській, так і не зрозумів чого бус стояв і просто поїхав на червоне

це типу йому інтуїція підказувала, що зараз буде жовтий, от от буде жовтий, і почав рушати помаленьку, проїхавши до середини перехрестя, так і не дочекавшись довгожданного жовтого, плюнув на ту всю історію... :) часто помічаю схожу ситуацію на дубнівському перехресті, коли рухаюсь зі сторони с.Рованці і стою на світлофорі, то швидше вмикають зелене на світлофорі, що навпроти і деякі водії, помітивши, що навпроти рух уже почався, починають і собі рушати, хоча у нас все ще червоне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Не знаю як охарактеризувати "безпечну" їзду цієї жіночки...

Судячи по вмятинах, машина вже була в дтп, але це й не дивно, оскільки баришня їздить за кермом з маленькою (до року) дитиною на руках ще й розмовляла по телефону.

На світлофорі дітьо кецало головуою об кермо, можна уявити як це все було в русі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю як охарактеризувати "безпечну" їзду цієї жіночки...

Судячи по вмятинах, машина вже була в дтп, але це й не дивно, оскільки баришня їздить за кермом з маленькою (до року) дитиною на руках ще й розмовляла по телефону.

На світлофорі дітьо кецало головуою об кермо, можна уявити як це все було в русі.

Якщо спряцює подушка керма - дитя більше не буде. Не думають зовсім, що роблять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

подушка не спрацьовує від "кецання" по керму.

laska, на відео нічого такого я не побачив, але якщо дійсно вона з дитям на руках їздить, то вона дура конкретна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74, Бо, на жаль, я включила реєстратор пізніше, а до того порівнялася з нею ще біля там-тама, то мала час роздивитись. У неї ще й і скло було повністю опущене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще дня не пройшло,щоб я не бачив хоч одного "їздока" на червоне світло.Завтра спробую вткласти відео одного такого.І взагалі,на мою думку,порушників стало набагато більше останнім часом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще дня не пройшло,щоб я не бачив хоч одного "їздока" на червоне світло.Завтра спробую вткласти відео одного такого.І взагалі,на мою думку,порушників стало набагато більше останнім часом.

Це Вам щастить так, напевне, я навпаки, останім часом пересікаюся з культурними водіями, що пдр дотримуються, хз, може я зачарований :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це Вам щастить так, напевне, я навпаки, останім часом пересікаюся з культурними водіями, що пдр дотримуються, хз, може я зачарований :-)

Уж повезло, так повезло!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

подушка не спрацьовує від "кецання" по керму.

laska, на відео нічого такого я не побачив, але якщо дійсно вона з дитям на руках їздить, то вона дура конкретна.

Я знаю, але якщо вона спрацює, а вона може і так спрацювати -

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

подушка не спрацьовує від "кецання" по керму.

laska, на відео нічого такого я не побачив, але якщо дійсно вона з дитям на руках їздить, то вона дура конкретна.

Я знаю, але якщо вона спрацює, а вона може і так спрацювати -

фейк он и в африке розыгрыш!

подушка срабатывает от динамических перегрузок, и не всегда срабатывает в легких дтп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

подушка не спрацьовує від "кецання" по керму.

laska, на відео нічого такого я не побачив, але якщо дійсно вона з дитям на руках їздить, то вона дура конкретна.

Я знаю, але якщо вона спрацює, а вона може і так спрацювати -

фейк он и в африке розыгрыш!

подушка срабатывает от динамических перегрузок, и не всегда срабатывает в легких дтп.

Давай не спорити, ось тут коли і як може спрацювати: http://infotrans.info/index.php/japauto/679-srs-work.html

Це все вироби електронно-механічні і можуть спрацювати навіть помилково, ось і все. А фейк це чи ні, не важливо, важливо, що будуть потерпілі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...