Перейти до змісту

Киданули на аукро


bodjatur

Рекомендовані повідомлення

...а ше таке питання.. прост цікаво, хто шо скаже, хто шо думає. в мене ж, якщо він буде умним, і скіне рублі, остається його трубка..афон етат. слати йому назад, ілі може хай місяць помучиться, і тоді вислати?)))

...і чим ти тоді від нього, буш відрізнятись?

я так людей не кидаю. я ВЖЕ не такий, як він. в мене з ним навіть схожості нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 261
  • Створено
  • Остання відповідь

На далі краще обирай продавців з можливісттю доставки наложним платежем, уникнеш таких неприємностей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще поки не кажи "гоп", але якщо він поверне гроші, то я б йому повернув телефон. Тільки з "оплатою отримувачем", хай сам витрачається на таке...

А на рахунок "наложеного платежа" - то не всі хочуть такпрацювати, а річ, буває, ну край саме та... Та й це додаткові витрати...

Просто потрібно уважніше читати відгуки про продавця і думати, аналізувати... Наприклад є стандартний "позитивний" відгук, який система автоматом підставляє, а є все задоволені відгуки, і по тексту це видно ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...а ше таке питання.. прост цікаво, хто шо скаже, хто шо думає. в мене ж, якщо він буде умним, і скіне рублі, остається його трубка..афон етат. слати йому назад, ілі може хай місяць помучиться, і тоді вислати?)))

А от просто цікаво, якби зараз 20 чоловік тобі сказали не висилати зовсім- то послухав би їх?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И зачем было покупать на аукро, тут на борде есть предложения 3g 16 gb, на сотню-две больше, зато рисков ноль!!!

Ну понимаю, хотел сэкономить... больше не будешь :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И зачем было покупать на аукро, тут на борде есть предложения 3g 16 gb, на сотню-две больше, зато рисков ноль!!!

Ну понимаю, хотел сэкономить... больше не будешь :)

Ну прям таки "ноль"? А нащо тоді цілий розділ створили "Книга скарг"?*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не хочу обісрати топікстартера, але накол тобі беушний айфон? це знаєте, бісить оце бажання виглядати крутіше, ніж заробляєш. купи собі нормальний, НОВИЙ з річною гарантією смарт самсунг на андроїді або нокію і радуйся новому, ПРАЦЮЮЧОМУ на всі 100% телефону. за півтори тисячі (а це майже 200 доларів) можна купити чудовий апарат будь-якого з народних брендів.

зажрались всі, айфони хочуть. айфон (як і блекберрі, верту і так далі) має носити той, хто на нього заробляє. не заробив на айфон 600 доларів? купи шось простіше, тебе ніхто не засудить. а не понтуватись беушними айфонами. хотів понтанутись бв айфоном-понтуйся зламком тепер.

в мене в подруги айфон 4с. і нічого хорошого я в ньому не побачив. непоганий мультитач дисплей, і відверто слабенька батарея при роботі в інеті. але вона заробляє і на шубу, і на машину і на айфон.

я сам хожу з нокією і вистачає. не для понтов, а для звінків, смс, інета, музики і часом фоток з камери.

бісить ця мода, старатись виглядати подорожче. ходять в пальоном луї вітоні, пальоних ейрфорссах, які рвуться за 2 тижні. ходіть з тим і в тому, на шо заробляєте. хай це будуть речі простіших брендів, але вони будуть якраз вартувати своєї ціни і нормальної якості. аналогічно і бісять ї..лани, які їздять на старих ушатаних бмв. скільки таких за останній тиждень розбилось? мінімум кілька. а все чого? мода виглядати дорожче, ніж заробляєш. купили би жигуля, шевроле або хюндая за ті ж гроші-були б живі. не бігайте за модою, майте голову на плечах.

не в образу топікстартеру, просто набридли жертви банальної реклами, які бігають за модою, але не заробляють на неї. всім мир!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Bit, підпишуся під кожним сказаним словом! :sm110::ok2:

Але тема переїжджаї у "Книгу Скарг".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

панти з віком переболять )

ну в кого не переболять то це вже буде діагноз

і обіженность на життя до самої старості )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, мы живем в обществе, где важно не быть, а казаться. сам я этого не поддерживаю, но оглянитесь вокруг.. :dont:

с другой стороны, ну сколько там понтов с бэушного айфона? за эти деньги функционал куда ценней, imho.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Bit

Я хочу Мазератті але поки що їжу на вітчизняному авто. Незабаром пересяду на іномарку (дуже ймовірно БУ). Це теж будуть понти?

Якщо хтось мислить не так як ти, то це не значить, що це неправильно.

З. І. А взагалі то топік не про те як треба жити і що купувати, а як вийти з ситуації, що "їмєєт мєсто бить".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в принципі, є ті, хто понтуються,і ті, хто купляє те, що йому до вподоби)

і на рахунок БМВ і Жигулів - скоріше лишишся живим в тому БМВ, ніж в Жизі)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не все китайське - кака. І взагалі нам всім скоро доведеться китайську мову вивчати :_16: бо ще трохи і китайці будуть панувати всюди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И зачем было покупать на аукро, тут на борде есть предложения 3g 16 gb, на сотню-две больше, зато рисков ноль!!!

Ну понимаю, хотел сэкономить... больше не будешь :)

Ну прям таки "ноль"? А нащо тоді цілий розділ створили "Книга скарг"?*

Ну, да согласен, может и не ноль, но рисков намного меньше, согласитесь при передачи из рук в руки ты явно видишь что берешь :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от "протилежне" з того ж топіка я побачив:

...(о расходах на нотариуса и пересылку документов в арбитраж Яндекс-денег я уже молчу)...

на яндексе было заблокировано больше чем 100 грн потраченные на нотариуса

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Він може сказати що прислав вам номральний айфон і як доказати, що це не ви даний апарат там угробили, наприклоад виходили і случайно уронили.

Це я не захищаю продавця, просто цікаво як ви будете доказувати якщо дійсно якесь би діло в міліцію пішло?

Не зразу прочитав, що телефон прислали не оригінал а китаєць....Хоча реально він скаже - я присилав оригінал, а він з мене хоче бабло збити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не хочу обісрати топікстартера, але накол тобі беушний айфон? це знаєте, бісить оце бажання виглядати крутіше, ніж заробляєш. купи собі нормальний, НОВИЙ з річною гарантією смарт самсунг на андроїді або нокію і радуйся новому, ПРАЦЮЮЧОМУ на всі 100% телефону. за півтори тисячі (а це майже 200 доларів) можна купити чудовий апарат будь-якого з народних брендів.

зажрались всі, айфони хочуть. айфон (як і блекберрі, верту і так далі) має носити той, хто на нього заробляє. не заробив на айфон 600 доларів? купи шось простіше, тебе ніхто не засудить. а не понтуватись беушними айфонами. хотів понтанутись бв айфоном-понтуйся зламком тепер.

в мене в подруги айфон 4с. і нічого хорошого я в ньому не побачив. непоганий мультитач дисплей, і відверто слабенька батарея при роботі в інеті. але вона заробляє і на шубу, і на машину і на айфон.

я сам хожу з нокією і вистачає. не для понтов, а для звінків, смс, інета, музики і часом фоток з камери.

бісить ця мода, старатись виглядати подорожче. ходять в пальоном луї вітоні, пальоних ейрфорссах, які рвуться за 2 тижні. ходіть з тим і в тому, на шо заробляєте. хай це будуть речі простіших брендів, але вони будуть якраз вартувати своєї ціни і нормальної якості. аналогічно і бісять ї..лани, які їздять на старих ушатаних бмв. скільки таких за останній тиждень розбилось? мінімум кілька. а все чого? мода виглядати дорожче, ніж заробляєш. купили би жигуля, шевроле або хюндая за ті ж гроші-були б живі. не бігайте за модою, майте голову на плечах.

не в образу топікстартеру, просто набридли жертви банальної реклами, які бігають за модою, але не заробляють на неї. всім мир!

нагадало відео :D правда трохи на іншу тему

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Це має розглядати Аукро

2. Аукро за це відповідає

3. Так що збиваєтка капуст з Аукро!!!

4. Якщо Аукро не гаумно, то гоші вам повернуть, як на ібей наприклад!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А політиці Аукро чітко розписано такі ось "щекотливі" моменти.

Вступаються та стають на бік кинутого, якщо всі розумні сроки полюбовного рішення трабли вийшли, і то за умови що є заява в міліцію.

Не дуже доцільно порівнювати правила і порядки на ebay та aukro, далеко не ті масштаби, не той оборот, не та платіжна система (аукро її як такої і немає, business seller в PayPal, це не пацани з демидівки, там оперують даними про особу, мало не до рівня кольору трусів та шкарпеток)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Был в подобной ситуации. Правда цена товарабыла значительно меньше. Товар заявленный как новый оказался далеко не таким. Были перговоры с продовцом, были и угрозы по отзывам. Короче говоря длилось это около недели. Результат: я збил цену на приблизительно 25%, а он на меня накатал телегу на Аукро что якобы я необаснованно нанего наехал. С Аукро пришло письмо с прозьбой обьяснить ситуацию. Я отправил весь монолог которы происходил по электронке.

Рекомендации: пиши и чем скорее на Аукро, иначе сделают тебя виноватым и оправдоваться будешь ты!

А еще надобы создать тему про таких продавцах и покупателях. Такие списки есть на других форумах.

P.S. Всем доброго дня!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вообщем, дарагіе таваріщі, і всі хто слідкував за темою. оглашаю результат))

збив з челавека гроші. він переслав мені 1453 гривні (це не вся сума, вся сума це 1460 грн :))).. і так, як він негарно поступив, то я сча його тролю за 7 гривень..я не жлоб, просто я на його добряче витратив нервів, грошей на рахунку, коли звонив, писав смс, коли він просив, шоби я перезвонював (в його лайф, а в мене мтс). отож. сказав йому, шо допоки не поверне все до копійки, тел не побачить.. можливо я роблю неправильно.. але.. гроші він вернув не всі. і навіть 7 грн дарувати такій людині не буду. а 7 грн це тільки ціна, яку я заплатив за тел, а ше врахувати дзвінки, коли звонив я йому, бо йому треба було зі мною поговорити, нерви, і все таке.. :)) такшо.. судіть не судіть... а моє рішення таке, шо тел поверну, коли повернуться всі мої гроші...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все дуже просто в тих інтернет купівлях, якщо людина згідна на наложний платіж ( оплата при отриманні і перевірці товару) то зразу видно, що людина впевнена за те, що продає, і з товаром все гуд, а якщо говорить що не відправить наложним платежом бо типу мала горькій опит незабирання посилок і вимагає предоплату то це все дєтскій лєпєт, і тут одразу видно, що пахне добрячим кідаловом

От не сагласєн і всьо. В мене справді була ситуйовина, висилав старий автомобільний багажник, цінив 150, але загнули за пересилку 100 гривень, то домовився з покупцем, що я йому спущу ціну на половину доставки. Отже відправив накладним платежем за 100 гривень, а той гавнюк чогось не забрав, хоча на фотках все було видно, нічого не приховував. Повертається мені багажник, і тепер я маю заплатити 100 гривень, щоб забрати його. Плюнув і подарив перевізнику. Тепер тільки передоплата, мінімум 50 %.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...