Перейти до змісту

Киданули на аукро


bodjatur

Рекомендовані повідомлення

ситуація була розрулена!!! по перше повторюю 30-й раз я дав свої дані бо друг не міг створити тему! він створив тел продав потім вийшла в них проблема з манібеком! але вони все розрулили))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 261
  • Створено
  • Остання відповідь

ситуація була розрулена!!! по перше повторюю 30-й раз я дав свої дані бо друг не міг створити тему! він створив тел продав потім вийшла в них проблема з манібеком! але вони все розрулили))))))

По перше не бреши людям, по друге ніхрена ти не розрулив, продав крученого телефона з дефектами а тепер тут прикидуєшся зовсім іншою людиною, якби ти розрулив питання з манібеком то я був би дуже задоволений, але я знаю, що цього не буде то хоть би якихось 200грн скинув на виправлення тих дефектів (кнопкі громкості глючать кнопка вниз, нуль, не працює датчик, корпус люфтить бо поламане кріплення болта) а то навіть і нічого і не запропонував як би то нормально цивілізовано вирішити це питання!!!! :naezd: :naezd: :naezd:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по перше повторюю 30-й раз
сам прочитай і подумай,що написав.

А по друге,що?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти блін тупий чи шо тобі телефон не я продавав! тобі пропонували зустріч ти морозився і знов хер зна шо робиш ти

savcko сам не знаєш чого хочиш !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти блін тупий чи шо тобі телефон не я продавав! тобі пропонували зустріч ти морозився і знов хер зна шо робиш ти

savcko сам не знаєш чого хочиш !!!

Тупими будеш своїх батька з матір'ю називати за те, що такого сина виростили, і я до твоєї уваги якраз таки не морозився бо ніхто мені нічого не пропонував ніде зустрітися, тільки ви там усі включили мороз а тепер тут усі оправдовуєтесь, хоча більше мені віриться, що то клоноводство і я жалію що тебе пока ще перманентно не забанили, і доречі обмін твій який ти мені пропонував абсолютно мені не цікавий, або дотримуй умови манібеку, або давай гроші на виправлення дефектів!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по перше повторюю 30-й раз я дав свої дані бо друг не міг створити тему!

банить за такое надо,

а то потом непонятки всякие....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Ни разу ещё не видел на Aukro вменяемой цены. Да и насчёт защиты покупателя, лучше с этим экспериментировать под защитой PayPal.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

в мого друга тож були проблеми з аукро, продавав оригінала 4 джі переслав, тут йому телефонує покупець говорить що не буде брати бо там подрябини є на дисплеї ( до того часу як він пересилав не було ніяких подряпин) ну він і відповів ну не береш так не береш переслали назад, відкриває коробку а там китаєць 4 це п.... отак вот попав, ( написав скаргу на аукро ) сказали що будемо шукати)

в мого друга тож були проблеми з аукро, продавав оригінала 4 джі переслав, тут йому телефонує покупець говорить що не буде брати бо там подрябини є на дисплеї ( до того часу як він пересилав не було ніяких подряпин) ну він і відповів ну не береш так не береш переслали назад, відкриває коробку а там китаєць 4 це п.... отак вот попав, ( написав скаргу на аукро ) сказали що будемо шукати)

в мого друга тож були проблеми з аукро, продавав оригінала 4 джі переслав, тут йому телефонує покупець говорить що не буде брати бо там подрябини є на дисплеї ( до того часу як він пересилав не було ніяких подряпин) ну він і відповів ну не береш так не береш переслали назад, відкриває коробку а там китаєць 4 це п.... отак вот попав, ( написав скаргу на аукро ) сказали що будемо шукати)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мого друга тож.....

в мого друга тож....

в мого друга тож...

після такого заикатися и заговоруватися став ? :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мого друга тож були проблеми з аукро, продавав оригінала 4 джі переслав, тут йому телефонує покупець говорить що не буде брати бо там подрябини є на дисплеї ( до того часу як він пересилав не було ніяких подряпин) ну він і відповів ну не береш так не береш переслали назад, відкриває коробку а там китаєць 4 це п.... отак вот попав, ( написав скаргу на аукро ) сказали що будемо шукати)

в мого друга тож були проблеми з аукро, продавав оригінала 4 джі переслав, тут йому телефонує покупець говорить що не буде брати бо там подрябини є на дисплеї ( до того часу як він пересилав не було ніяких подряпин) ну він і відповів ну не береш так не береш переслали назад, відкриває коробку а там китаєць 4 це п.... отак вот попав, ( написав скаргу на аукро ) сказали що будемо шукати)

в мого друга тож були проблеми з аукро, продавав оригінала 4 джі переслав, тут йому телефонує покупець говорить що не буде брати бо там подрябини є на дисплеї ( до того часу як він пересилав не було ніяких подряпин) ну він і відповів ну не береш так не береш переслали назад, відкриває коробку а там китаєць 4 це п.... отак вот попав, ( написав скаргу на аукро ) сказали що будемо шукати)

сори нет залагав і напевно автоматично нажимав віправити а воно залагало

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ни разу ещё не видел на Aukro вменяемой цены. ..
А шукав? певно, Ні. Я там багато речей купував і купую по "вменяемой" цене. А крім мене Аукро-м користується ще дуже багато людей, що підтверджує наявність "внятных цен"
...Да и насчёт защиты покупателя, лучше с этим экспериментировать под защитой PayPal.
Звиняй, ти з якої планети? Де Україна, а де ПейПел! Тут тобі не Ібей ;) Крім того, і в Аукро є програма захисту (я вже писав вище).
в мого друга тож були проблеми з аукро, продавав оригінала 4 джі переслав, ... переслали назад, відкриває коробку а там китаєць 4 це п.... отак вот попав,...
слухай, смахує на дитячий лепет. Твій товариш що, ще не отримавши назад свій товар, вже повернув покупцеві гроші?!?! Він несповна розуму, або лох (вибачай, але так воно називається)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

слухай, смахує на дитячий лепет. Твій товариш що, ще не отримавши назад свій товар, вже повернув покупцеві гроші?!?! Він несповна розуму, або лох (вибачай, але так воно називається)

Щвидше за все, телефон був відправлений Новою Поштою з поміткою "зворотня доставка", а недобросовісний отримувач на складі непомітно підмінив апарат на аналогічного "китайця" та відмовився від оплати, і таким чином, "кинув" відправника. Буває. Тепер буде людині наука, що не варто відсилати такі речі накладною платою, бо собі ж дорожче обійдеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...Щвидше за все, телефон був відправлений Новою Поштою з поміткою "зворотня доставка"...
певно ти маєш на увазі "Оплата при отриманні"
...а недобросовісний отримувач на складі непомітно підмінив апарат на аналогічного "китайця" та відмовився від оплати...
:) і як ти собі це уявляєш? Ще й НоваПошта лоханулась?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...Щвидше за все, телефон був відправлений Новою Поштою з поміткою "зворотня доставка"...
певно ти маєш на увазі "Оплата при отриманні"
...а недобросовісний отримувач на складі непомітно підмінив апарат на аналогічного "китайця" та відмовився від оплати...
:) і як ти собі це уявляєш? Ще й НоваПошта лоханулась?

Треба завжди просити праціваника НП , щоб при відправці товару , ІМЕІ моб. телефону був занесений в товарно-транспортну накладну ( там є така колонка : " Додаткова інф. про відправлення " )

І тоді все буде ок , адже ти маєш доказ :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

слухай, смахує на дитячий лепет. Твій товариш що, ще не отримавши назад свій товар, вже повернув покупцеві гроші?!?! Він несповна розуму, або лох (вибачай, але так воно називається)

Щвидше за все, телефон був відправлений Новою Поштою з поміткою "зворотня доставка", а недобросовісний отримувач на складі непомітно підмінив апарат на аналогічного "китайця" та відмовився від оплати, і таким чином, "кинув" відправника. Буває. Тепер буде людині наука, що не варто відсилати такі речі накладною платою, бо собі ж дорожче обійдеться.

це так і було ф до чого тут твій ЛОХ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та не дозволять працівники НП відкривати посилку десь там за рогом (щоб була можливість підмінити) не отримавши гроші, якщо товар прийшов по "Оплата при отриманні"!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мого друга тож були проблеми з аукро, продавав оригінала 4 джі переслав, тут йому телефонує покупець говорить що не буде брати бо там подрябини є на дисплеї ( до того часу як він пересилав не було ніяких подряпин) ну він і відповів ну не береш так не береш переслали назад, відкриває коробку а там китаєць 4 це п.... отак вот попав, ( написав скаргу на аукро ) сказали що будемо шукати)

Що до цього то самі працівники Нової пошти мені казали - потрібно описувати товар, комплектністбь, номер imei і клеїти на верх посилки, та вносити інфу в дод. інформацію, бо всяке може бути - не замітять, що там вписано, а так наклейка на посилці і вони будуть перевіряти чи вся комплектність і чи оригінал перед тим як відправити назад , або так вони нічого гарантувати не можуть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені прийшла ідея: якщо таким чином (після платою) продаєте телефон - причепіть до ного шнурок, до якого причепіть якусь яскраву бірку з певним написом. "Ловкость рук", я думаю в цьому разі не пройде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені прийшла ідея: якщо таким чином (після платою) продаєте телефон - причепіть до ного шнурок, до якого причепіть якусь яскраву бірку з певним написом. "Ловкость рук", я думаю в цьому разі не пройде.

Колись забирав товар на Львівській, мені винесли упаковку, ножа і всі розійшлися. Я не те що підмінити міг все що завгодно, навіть піти з тим товаром не заплативши.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз присутня така штука як ІР камера, котра постійно знімає зал отримання\столик для розпаковки\упаковки. На 2 відділенні - точно є.

Вийшов з посилкою за двері - допобачення усім пред"явам та можливим претензіям

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз присутня така штука як ІР камера, котра постійно знімає зал отримання\столик для розпаковки\упаковки. На 2 відділенні - точно є.

Вийшов з посилкою за двері - допобачення усім пред"явам та можливим претензіям

Тільки в даному випадку претензія не в того хто отримував посилку і вийшов, а навпаки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...

Грьобане аукро, грьобані українці.

Ну чому за більш, ніж 60 покупок на ebay не було ніяких проблем, максимум затримка доставки, а тут з 10 покупок 3 проколи?

Американці, англійці, китайці, ірландці навіть якщо вартість доставки була нижча за заявлену, повертали різницю, а свій "хохол" має надурити?

То не скарга, так, емоції

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Грьобане аукро, грьобані українці.

Ну чому за більш, ніж 60 покупок на ebay не було ніяких проблем, максимум затримка доставки, а тут з 10 покупок 3 проколи?

Американці, англійці, китайці, ірландці навіть якщо вартість доставки була нижча за заявлену, повертали різницю, а свій "хохол" має надурити?

То не скарга, так, емоції

заради справедливочстi варто зазначити, що тi ж самi китайцi теж *не пальцем робленi* , не одноразово чув про можливiсть *кидку* на китайських аукцiонах, особливо у тих продавцiв, якi не пiдтримують Пайпал, хоча в загальному з вами згiдний, наш аукро схожий на гру *хто кого намахае*. Колись збирався там одну рiч купити, промонiторив зо три тижнi цiкавлячу позицiю й зробив таки висновок, що потрiбну рiч купити без проблем, за адекватну цiну, там таки дуже важко й геморно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...