Перейти до змісту

Киданули на аукро


bodjatur

Рекомендовані повідомлення

Повторюю, на міліцію не варто сподіватись. КОГО вона буде шукати??? НІК на Аукро?!! А далі?!! Де докази злочину?!!! Продавець скаже, що він відсилав САМЕ ТОЙ телефон, що і в Аукро, а ти вже його підмінив! Тобто твоє слово проти його!

ти помиляєшся, після любої покупки на аукро приходить повідомлення на мейл з координатами продавця

так шо міліція буде шукати Скорик Артура Евгеньевича з Харькова

точна адреса має бути в топікстартера

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 261
  • Створено
  • Остання відповідь

Повторюю, на міліцію не варто сподіватись. КОГО вона буде шукати??? НІК на Аукро?!! А далі?!! Де докази злочину?!!! Продавець скаже, що він відсилав САМЕ ТОЙ телефон, що і в Аукро, а ти вже його підмінив! Тобто твоє слово проти його!

читай вримательно

(гроші за лот продавцеві скинув в той же вечір на карту привата).

а "карта привата" это уже не "ник на аукро"

если у пародавца есть подозение что подменили на почте - заяву в милицию, пусть почтовая СБ подключится

p.s.

2jack74 меня пугают твои упорные попытки оправдывать "недобросовесного продавца"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

p.s.

2jack74 меня пугают твои упорные попытки оправдывать "недобросовесного продавца"

ОН ТРОЛЬ!

А взагалі, ніхто не спорить що покупець лопух.... та якщо це все просто замне і змириться...буде ще більшим.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Однозначно заяву в міліцію на власника картки Приват24.

Далі сидиш і чекаєш.

Якщо прийде відмазка з міліції - скарга на слідчого в прокуратуру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Однозначно заяву в міліцію на власника картки Приват24.

Далі сидиш і чекаєш.

Якщо прийде відмазка з міліції - скарга на слідчого в прокуратуру.

Правильно, якщо відмазка з прокуратури в ген прокуратуру, якщо і там відмазка, до адміністрації президента, а якщо і там, ну тоді остання інстанція в європейський суд з прав людини!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... ти помиляєшся, після любої покупки на аукро приходить повідомлення на мейл з координатами продавця

так шо міліція буде шукати Скорик Артура Евгеньевича з Харькова

точна адреса має бути в топікстартера

я знаю, що таке АУКРО, і знаю, що таке "Данніе продавца" - на заборі теж написано... Єдине сподівання, що ПОШТОВА адреса, яку продавець вказував при реєстрації і на яку мав прийти лист-підтвердження - дійсні і ще реальні... Але в свідомих шахраїв там липа...
... а "карта привата" это уже не "ник на аукро"...
:) карти приватбанка (був час) роздавали наліво й направо без підтвердження особи і без реєстрації. Крім того є подарункові, миттєві і т.д... Так що, повторюсь, якщо це свідомий шахрай - ца теж не ниточка...
... 2jack74 меня пугают твои упорные попытки оправдывать "недобросовесного продавца"
ТИ ЩО?!?! з чого ти таке взяв?! ні в якому разі я його не виправдовую! Таких, звичайно, потрібно відловлювати й наказувати!!! І я бажаю топікстартеру, щоб в нього все вийшло, щоб той мудак повернув гроші! Просто намагаюсь пояснити, що на міліцію сильно сподіватись не потрібно, треба самому давити того
...ОН ТРОЛЬ!...
А от цього я щось не зрозумів! В тебе якісь питання до мене?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правильно, якщо відмазка з прокуратури в ген прокуратуру, якщо і там відмазка, до адміністрації президента, а якщо і там, ну тоді остання

повторюсь,

внимательно перчитай пост о "мазафаке" - та тоже первый раз "отказали" с ответом - мы его найти неможем....

що на міліцію сильно сподіватись не потрібно, треба самому давити того

чревато

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я з вас дивуюсь... От кому з тут присутніх міліція допомогла в подібній справі - хай дасть знати!

Та не буде там ніхто рухати дупою заради такої єрунди! В них там тонни заяв лежать від обдурених! І починають рухатись вони тільки тоді, коли є БАГАТО скарг на той же випадок, на того ж шахрая...

Перечитавши ваші пости просвітляється єдина порада - "йди в міліцію і сідай чекай". А я ж намагаюсь втолкувати, що якраз не потрібно "сидіти й чекати", потрібно самому в першу чергу докладати всіх можливих зусиль (заява в міліцію теж сюди входить)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74, А що ти пропонуєш? Набити морду продавцю? Щоб він на тебе накатав заяву? От що?

Що значить:

докладати всіх можливих зусиль

?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я з вас дивуюсь... От кому з тут присутніх міліція допомогла в подібній справі - хай дасть знати!

и опять повторюсь - читай топик о "мазафаке", там есть эпизод аукро

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74, А що ти пропонуєш? Набити морду продавцю? Щоб він на тебе накатав заяву? От що?

Що значить:

докладати всіх можливих зусиль
?
Я вже писав - в першу чергу дзвонити до того і лякати можливими наслідками, але не в стилі "я тобі зроблю!" "я на тебе...!" і т.д., а "Я вже зробив. Можна ще поки зупинити, якщо повернеш гроші". Для більшого реалізму можна придбати нову СІМ-картку, увімкнути в ній "антивизначник номера" і попросити якогось дядька з суворим голосом, щоб той начебто слідчий вже займається цією справою, уточнює якійсь данні і т.д.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

и опять повторюсь - читай топик о "мазафаке", там есть эпизод аукро
та прочитав я ту тему. Там абсолютно інша ситуація:

1. в одному місті (в Луцьку)

2. шахрая знали в лице

3. на нього вже лежало декілька заяв

і саме головне! ЧОГО добився позивач?!?!? -

Визнав, але збитки не відшкодував повністю.Зовсім незначна частина була відшкодована під час суду. Да і такий вирок він отримав не за один епізод.

У нього вже були судимості по цій же статті. Мав умовно.

І це ще слід уявити скільки нервів та грошей було ДОДАТКОВО потрачено на те, щоб той "мазафака" опинився в суді!

Цього хоче топікстартер?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

и опять повторюсь - читай топик о "мазафаке", там есть эпизод аукро
та прочитав я ту тему. Там абсолютно інша ситуація:

1. в одному місті (в Луцьку)

2. шахрая знали в лице

3. на нього вже лежало декілька заяв

2й епизод с аукро, пострадавшая из Харькова

І це ще слід уявити скільки нервів та грошей було ДОДАТКОВО потрачено на те, щоб той "мазафака" опинився в суді!

он с меня тоже по телефону прикалывался, типа - "ой, ты уже на звонки потратил больше чем я тебе должен"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...и опять повторюсь - читай топик о "мазафаке", там есть эпизод аукро...

2й епизод с аукро, пострадавшая из Харькова

ну от скажи, яку інформацію я можу вичитати з того поста:
...большой рэспект человеку довевшему дело до суда для защиты своих прав

p.s. один из эпизодов дела - не отсылка ноутбука выигранного на АУКРО и оплаченного через П24...

??? Ні ЩО там було, ні ЯК там було... Якщо ти знаєш більше - то, будь ласка, напиши тут і всі будуть знати.

А от "протилежне" з того ж топіка я побачив:

...(о расходах на нотариуса и пересылку документов в арбитраж Яндекс-денег я уже молчу)...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... в першу чергу дзвонити до того і лякати можливими наслідками, але не в стилі "я тобі зроблю!" "я на тебе...!" і т.д., а "Я вже зробив. Можна ще поки зупинити, якщо повернеш гроші". Для більшого реалізму можна придбати нову СІМ-картку, увімкнути в ній "антивизначник номера" і попросити якогось дядька з суворим голосом, щоб той начебто слідчий вже займається цією справою, уточнює якійсь данні і т.д.
Крім цього можна спробувати пошукати якусь інформацію про ту людину - пошукати знайомих там, пошуршати по Харківських форумах, позапитувати там... Може нічого не дасть, а може й повезе. Тоді цю інфу можна далі використовувати, наприклад, в тій же розмові "ніби слідчого"...

Наскільки я розумію, у топікстартера чисто шкурний інтерес, тобто повернути сваї бабки. І це основне завдання. А накажуть чи не накажуть - вже на другому плані. Якщо б стояло питання про "преступление и наказание", то приємніше було б дійсно тупо з'їздити в Харків і зламати декілька ребер. І хай катає заяви, він нічого не зможе довести (якщо з розумом, звичайно).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки я розумію, у топікстартера чисто шкурний інтерес, тобто повернути сваї бабки. І це основне завдання. А накажуть чи не накажуть - вже на другому плані. Якщо б стояло питання про "преступление и наказание", то приємніше було б дійсно тупо з'їздити в Харків і зламати декілька ребер. І хай катає заяви, він нічого не зможе довести (якщо з розумом, звичайно).

Джек, я так розумію що ти в такій ситуації побував ? чи як ? бо щось ти активно пропагуєш поїхати і накостилять :boks:

а те що людина хоче вернути свої гроші, до чого тут шкурний інтерес ?

і Чого то ти так проти міліції ? га ? їм коли треба показники здавати, вони шуршать по всіх справах які можуть розкрутити :0165: ,

а тут і ФІО є, і склад злочину - шахрайство. так що... все в руках ТС, або в міліцію, або їхати бити морду (чревато і не факт що гроші повернуть), або змиритись, як дехто тут закликав ;) .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як в приказці-сварять не за те, що програвся, а за те що відігрується.

Це ключовий момент. бо коли людина дуже сильно хоче вернути, те що програла ,в результаті втрачає більше,навіть і все.

Якщо ГС не зважив все перед покупкою, то навряд чи зможе вірно оцінити у що йому обійдеться ,,повертання,,

Як на мене, в даному випадку міліція зможе допомогти(50%) ,якщо є відкрите шахраювання-не прислали нічого , або прислали товр за 10 грн.

Але

1- Як ТС доведе , що він отримав саме те, і саме в такому стані,і що саме це коштує в 10 раз дешевше від переведених коштів.

2.Навіть ,якщо це довести-рішення то все одно має прийняти суд, а в продавця грошей вже може не бути,і дуже довго.

Найбільше грошей з того айфона можна витягнути продаючи по окремих деталях, але займе довше часу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...бо щось ти активно пропагуєш поїхати і накостилять :boks:а те що людина хоче вернути свої гроші, до чого тут шкурний інтерес ?...
ви погано читаєте мої пости. Ну ДЕ я пропагував їхати й костиляти?!!! Я навпаки раджу що робити, аби добитись свої гроші назад. А "шкурний інтерес" - це не образа, а назва цілком природнього бажання людини, яким ми всі керуємось в першу чергу.
...і Чого то ти так проти міліції ? га ? їм коли треба показники здавати, вони шуршать по всіх справах які можуть розкрутити :0165: ,
Ви самі собі відповіли і підтвердили мої слова :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74, А що ти пропонуєш? Набити морду продавцю? Щоб він на тебе накатав заяву? От що?

Що значить:

докладати всіх можливих зусиль
?
Я вже писав - в першу чергу дзвонити до того і лякати можливими наслідками, але не в стилі "я тобі зроблю!" "я на тебе...!" і т.д., а "Я вже зробив. Можна ще поки зупинити, якщо повернеш гроші". Для більшого реалізму можна придбати нову СІМ-картку, увімкнути в ній "антивизначник номера" і попросити якогось дядька з суворим голосом, щоб той начебто слідчий вже займається цією справою, уточнює якійсь данні і т.д.

уже сделано. з "русскім язиком" найшов дядю. і сказав тіпу, шо заява уже накатана, і до понеділка я її можу забрати, не починаючи розслідування. і зустрів знайомого сьогодні с СБУ, він сказав, шо йти в міліцію, і вона цим ще й як займається, і займеться. ну і в планах екскурсія в харків :))

а в хлопчини, скоріше за все, студентський номер карти. він студент. ще вчиться. голос якийсь невеселий завжди, коли я тільки звоню. думаю, що він розуміє, шо попав, або ж в його куди більше проблеми в житті почалися, потрібні гроші, і він хотів отак їх заробити...

... звичайно, шкода гроші.. хотів айфон, чекав, чекав, і вже купив шо попало при першій же можливості, не особо там роздивлявся його. просто впевнився, що він працює, в хорошому стані, і все. ну... буду мати урок для себе на все життя. "лаханувся", але не на даремно. буду при слідуючій покупці уважніший, і обережніший. але причина вже більше переростае в ту, що людина мене обманює постійно.. кожен раз якісь вигадки. кінув, і ше й бреше.. а от доказати, шо він прислав саме той тел, який в мене - просто. у мене є коробка, шнур, наушнікі, і тел, де повно його відбитків, так, як я з телефоном не лажу, бо це тільки лишня вага :D тому.. докази будуть. і добре,шо знайомий в сбу. шось таки й поможе, якшо хлопець думатиме, шо минеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

молодець. і тему не кидай. пиши про зрушення, всім цікаво буде

окай, босс))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...а ше таке питання.. прост цікаво, хто шо скаже, хто шо думає. в мене ж, якщо він буде умним, і скіне рублі, остається його трубка..афон етат. слати йому назад, ілі може хай місяць помучиться, і тоді вислати?)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Высылать сразу. И не становиться сволочью даже в воспитательных целях ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...а ше таке питання.. прост цікаво, хто шо скаже, хто шо думає. в мене ж, якщо він буде умним, і скіне рублі, остається його трубка..афон етат. слати йому назад, ілі може хай місяць помучиться, і тоді вислати?)))

...і чим ти тоді від нього, буш відрізнятись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...