Перейти до змісту

Киданули на аукро


bodjatur

Рекомендовані повідомлення

вообщем, дарагіе таваріщі, і всі хто слідкував за темою. оглашаю результат))

збив з челавека гроші. він переслав мені 1453 гривні (це не вся сума, вся сума це 1460 грн :))).. і так, як він негарно поступив, то я сча його тролю за 7 гривень..я не жлоб, просто я на його добряче витратив нервів, грошей на рахунку, коли звонив, писав смс, коли він просив, шоби я перезвонював (в його лайф, а в мене мтс). отож. сказав йому, шо допоки не поверне все до копійки, тел не побачить.. можливо я роблю неправильно.. але.. гроші він вернув не всі. і навіть 7 грн дарувати такій людині не буду. а 7 грн це тільки ціна, яку я заплатив за тел, а ше врахувати дзвінки, коли звонив я йому, бо йому треба було зі мною поговорити, нерви, і все таке.. :)) такшо.. судіть не судіть... а моє рішення таке, шо тел поверну, коли повернуться всі мої гроші...

а памойму ти йому ше за науку доплатить должен :D

телехвоном, який не є побавишся рочком, і уже треба буде чимось палучє пантаваця,

а от наука - вона блін - на всю жизнь! :D

та не, я радий, шо афон не взяв) я собі іншу трубку купив - htc explorer. в принципі.. в порівнянні з афоном - це багіня))) ну канешн, каждому своє.. вот.. але мені вона чомусь більше за афон понравилась.. простіша в користуванні, і мені здається, шо більше вміє. шустріша набагато. одним словом да, я ше маю йому доплатити за науку, і шо він так харашо жизнь мою устроїв :)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 261
  • Створено
  • Остання відповідь

ну окай. ви в такіх делах наверно більш бивалі, чем я)) завтра отправлю)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ порадьте також виникла проблема на аукро. Продав б/у телефон, в лоті не було наложений платіж, але так як людина дуже просила та і мені нічого було там скривати я все таки відправив наложеним платежем, порадив взяти флешку щоб всі функції повністю на пошті перевірити, людина на наступний день в годині 12ій забрав цей лот (перевіряв біля 12ї то ще не було забрано лот, а в 12 і декілька хвилин якраз було відмічено, що лот забрано і гроші за наложеним платіжем відправлено), ну я собі і пішов по справах після цього, в годині 3ій телефонує мені і начинає - мол у вашого телефона звук як у тетріса, тобто динамік поломаний, я в шоці - відправляв спранвий телефон та ще і наложеним платежем, я питаю - ви на пошті перевіряли телефон - так перевіряв, але там все по бистрячку перевіряв, звук перевіряли - так, але все по бистрячку, я кажу то в чому проблема - ви самі перевірили лот і я вам відправляв його повністю робочим, ну кажу ввімкніть мені якусь музику я послухаю через телефон як грає, він вмикає - там все чути, все грає, він мені на це - та ви по телефону не почуєте добре мол мобільний зв'язок не для цього, він викривляє звук, я кажу як це, ну знову паро раз про це і теж саме, знову паро раз вмикав і все те ж саме, я кажу я все чую що нормально, можливо ви еквалайзер налаштували якось не так, ну мова знову про теж - звук як у тетріса і я почути по телефону не зможу що там такий звук. Давайте вертайте гроші я вам телефон, я кажу - там в аукціоні е було нічого про повернення грошей якщо він вам не сподобається. І так закінчили якось розмову.

Через 3 хв. я передзвонюю - ладно вертайте телефон наложеним, але якщо в його щось буде не так як я відправляв я його не заберу, якщо все так як я відправляв - заберу щоб з вами не морочити голову, або несіть на тех огляд хай там дадуть висновок що динамік поломаний, він мені - та це дорого буде стояти, давайте так - я ремонтую його, а ви мені платите за ремонт, я такий -ну все понятно, просто хочете збити гроші.

Ну далі все про те ж, я сказав що напишу на аукро сам, оскільки він мені перед цим погрожував аукро, я сказав - пишіть, я сам сьогодні напишу сьогодні про цю ситуацію не залежно від результатів, ну суть в тому, що всетаки він якось не дуже хочучи, але при цьому розуміючи напевно що його нагрузки зайшли в глухий кут, то відправив мені телефон, але я його попередив якщо тел. буде не такий як я відправляв я його відправляю назад.

Я впевнений, що людина хотіла просто збити гроші з мене нізащо, я підозрюю, що він за ці 2-3 години міг або замінити динамік якщо дійсно щось з ним там сталось, або чи його кинути телефон, чи всяке міг зробити, гарантія на лот не була, бо б.у., по друге він сам підтвердив, що на новій пошті перевіряв всі функції, я доречі одну з останіх умов записав на диктофон де його перепитав: "Ви ж перевіряли телефон на новій пошті, я ж вам наложеним відправляв. - Так перевіряв, але ж ви розумієте, що все перевірити не можна (хоча до цього перший раз казав, що і звук перевіряв)". А якщо там наприклад би сенсор через день полетів, і т.д.

Завтра прийде посилка, тел. вартує дорого (1550грн.), но якщо там поломаний динамік я не хочу його забирати - написано вище із за чого, до того ж я все перевіряв перед відправкою і впевнений у правоті, сьогодні написав аукро про цю ситуацію.

Що робити порадите?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

враховуючи ситуацію, яка сталась в мене, то я побачив, шо багато сча людей, які хочуть наживитись... мені підкинули тел за гривень 600 реально.. а я заплатив півтори.. тому думаю шо тобі реально шось там підмінили.. або справді шось зламали.. а ше свіжий випадок.. знайомий за ніс на ремонт сістемнік, і там йому підмінили мамку.. і він прийшов, питае, шо за діла, ну там дурачка вкл, шо мол не знаем, як давали, так і віддали вам.. тому.. тут шота не то) перевір, а тоді буде видно шо робити далі..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну головне ж людина мені стала телефонувати аж через 3 години, та і казав перед цим, що перевіряв телефон.

Я нічого не скриваю, сьогодні повінстю сам описав ситуацію і попросив розібратися в ситуації аукро, також телефон був відправлений наложеним, де він все перевіряв, він сам підтвердив де після перевірки і відправив мені гроші за лот .....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

враховуючи ситуацію, яка сталась в мене, то я побачив, шо багато сча людей, які хочуть наживитись... мені підкинули тел за гривень 600 реально.. а я заплатив півтори.. тому думаю шо тобі реально шось там підмінили.. або справді шось зламали.. а ше свіжий випадок.. знайомий за ніс на ремонт сістемнік, і там йому підмінили мамку.. і він прийшов, питае, шо за діла, ну там дурачка вкл, шо мол не знаем, як давали, так і віддали вам.. тому.. тут шота не то) перевір, а тоді буде видно шо робити далі..

Я то перевірю на пошті ще і при свідках, щоб працівники нової пошти бачили, але все ж якщо там щось буде не так, а як перевірити чи він дійсно там замінив для прикладу динамік, адже корпус не в ідеалі був, но і недуже сильно вбитий.

Порадьте хоча як на пошті діяти, як перевірити, чи що, впринципі буду діяти від ситуації, но може на якісь нюанси звернути увагу.

І головне я ж дивився фільм вечором перед відправленням і ще в день відправлення дзвонили на його і звук був норм., также я перевід відправленням все перевірив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО, звісно, але так бізнес не робиться. Відправив наложкою, значить віриш шо товар 100% справний, він перевірив і забрав, значить всьо ОК. Надалі - жодних претензій, бо бачили очі шо купували. На всі інші закидони - лісом. Купив, відкрив, всьо влаштовувало - користуйся і не парь мозг. То всьо ІМХО, звісно ж, але я тіко так і роблю. Тре якось трохи вчити людей, шоб усвідомлювали наслідки своїх дій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну головне ж людина мені стала телефонувати аж через 3 години, та і казав перед цим, що перевіряв телефон.

Мені один закинув через 12 днів(!), що я йому несправний планшет продав. При чому, пошкодження механічне - вдавлена і не працює кнопка вкл/вимк. Щоб таке помітити, потрібно не менше днів 10-12 :_07: А ти кажеш "аж через 3 години"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти кажеш "аж через 3 години"...

Ну розумієш, якби він сам не підтверджував, що на новій пошті перевірив той телефон, якби він не отримував його наложеним платежем і якби я не був впевнений, що відправляв справний тел., то тоді я б нічого тут не повідомляв, а тут явно людина спочатку каже на мою фразу - занесіть на ремонт, там хай дадуть висновок, що динамік тел. поломаний - та ні це дорого, давайте я на ремонті поремонтую, а ви мені за це заплатите і так саме краще буде, або - "та ви по телефону не почуєте, що там динамік поломаний", просто він за ці 3 години явно міг щось зробити з телефоном, або міг щось зробити коли я йому сказав - відправляйте назад, якщо телефон буде не так працювати як я відправляв я його забирати не буду, реально за ці 3 години могло що хоч статися з телефоном із за його вини, а потім він мені заявляє спочатку про повернення, а коли я погоджуюсь він вже намагається домовитись, щоб я трохи грошей скинув типу на ремонт.

І по вашим словам я так розумію, що ви прямо кажете - через 3 години, значить ваша вина? Ви не праві..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SaShurik, SunSeth, я так думаю, за те каже, шо це ж телефон, ти ж ним користуешся, і фактично коли користуешся, то чути, коли динамік і як працює))) ну в плані шо це помітно зразу, на перших хвилинах користування) відправляй його назад, і хай гуляе. якшо він несе отаке, шо то дорого, то не почуеш по телефону (як це можна не почути по телефону, якшо грае як тетріс динамік???? це почути можна,даже вслухатися не треба :D)). явно шось замишляе, хоче бабок ше з тебе збити..)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічого він не доведе ні на аукро, ніде... Треба було казати йому щоб нічого тобі не відсилав....Наложка є наложка... Як було сказано очі бачили щл брали..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ порадьте також виникла проблема на аукро. ...

Через 3 хв. я передзвонюю - ладно вертайте телефон наложеним, але якщо ...

Що робити порадите?

Як на мене - дарма ти повівся. Всі умови Аукціону були витримані, він сам все перевірив - ВСЕ! Питання було закрите.

Швидше за все йому просто телефон не сподобався, а до того він не тримав такого ж в руках... От і захтів повернути час назад...

Якщо все так, як ти написав і ти впевнений в своєму товарі - не потрібно було погоджуватись на повернення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яке повернення? Товар відправлений "наложеним платежем". Його що хтось з відділення Нової Пошти виганяв? Не давав дивитись? Що там перевіряти? Динамік рипить - а на що тоді дивився? Внесення коштів в касу Нової лінії при такій доставці означає, що отримувач перевірив всі функції телефону, згоден з усіма його недоліками і в подальшому претензій не матиме, а як матиме, то хай звернеться, вибачте, в "колгоспну пральню". З таким успіхом, коли мені треба буде запчастина до мобільного телефону - купую собі на аукро б/в - йду в сервісний - випаюю робочу деталь, а в куплений лот ставлю свою зіпсовану - і повертаю назад. В нас позвикали просто лякати, причому неважливо хто правий. Напише в аукро - та будь ласка. В описі лота вказано, що товар б/в? - вказано. Підтвердження, що доставка з післяоплатою є? - Є. Лот оплачений- оплачений. Значить ДО ПОБАЧЕННЯ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім вдячний за поради, напевно сьогодні таки відправлю назад і хай гуляє, на користь мене аргументи:

- Я відправив наложеним платежем і він перевірив той товар на пошті (не важливо як перевірив) і після цього сам добровільно тобто одобриви що з телефоном все в порядку відправив назад мені гроші.

- Я записав на диктофон де він сам підтверджує, що перевіряв телефон на пошті, (но при цьому сказва, що все первеірити не можна, а на мій запит но ви ж музику перевіряли він став розказувати а якби там наприклад через день полетів тачскірн). Хоча я знаю, що це ніяким як таким доказом не може бути

- всі умови з мого боку виконані, з його ні, він придбав за 1579, відіслав тільки 1550, але не аргумент оскільки я сам погодився зробити тих 29 грн. скидку по телефону як ми домовлялись про оплату

- Він забрав посилку десь о 12й годині дня, а зателефонував мені в 15:20. (за цей час він просто що хоч зробити з телефоном)

Сьогодні прийшло 2 посилки, одна з них це наложений платіж, тобто гроші, друга це той же телефон, даже не знаю чи варто взагалі брати в руки 2гу посилку чи дивитися чи зразу ж відправляти назад?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пішов на пошту, забрав гроші за посилку і все таки вирішив перевірити той телефон, що він мені назад надіслав - гівнюк все таки хотів гроші збити, оскільки не дарма він став так морозитись коли я вже погодився щоб він відсилав назад наложеним а я тут перевірю, все таки телефон нормально працює, головне мені відправив повністю з розрядженим зарядом, телефон тільки ввімкнув і він фактично через хвилину вирубився, але там була розетка на новій пошті, я протестував звук, все працює добре, записав це на диктофон телефона, продемонстрував робітнику нової пошті, якраз там дівчина гарна була і фактично зайнята не була, записав це як він грає на відео і після цього йому зателефонував і кажу:

по перше я вашу посилку не приймаю і зараз вона буде оформлена яку відмовились забрати і відправляється назад і мені по барабану чи ви її з пошти заберете чи ні, адже перші 2 накладні які свідчать, що ви забрали тел. наложеним і друга накладна за яку відправили гроші за даний телефон, оскільки все робить так як я відправляв, по друге ніякого дефекту як ви казали по динаміку я не побачив, да звук не ідеал, але ви ж не купували якийсь музофон щоб звук був ідеальним, по третє в мене є накладна що ви отримали посилку наложеним платежем і таким чином підтвердили, що забераєте цей телефон і ніяких претензій не маєте до його, по друге в мене є накладна як мені тільки дали, що ви за товар вислали мені у відповідь гроші, тобто підтвердили те, що я перед цим казав, ще один мій аргумент те, що я тільки що зазняв на відео що звук тут працює і дійсно не так як ви кажете як в тетрісі і записав звук на диктофон телефона, (звичайно там не ідеальний запис але все чути добре), ще один аргумент працівник нової пошти згідний підтвердити, що даже в того телефона, що ви відправили типу як поломаний звук працює добре, також є вчорашній запис нашої розмовиде ви самі підтверджуєте, що перевіряли телефон і якщо ви ставите мені негативний відгук на аукро я зразу ж ці всі аргументи, відео із телефоном, накладні, аудіозаписи і т.д., тобто докази направляю на аукро і думаю мені відгук буде знятий адміністрацією адже всі умови мого аукціону виконані і лишаю у відповідь вам негативний відгук. Те, що вам телефон просто не сподобався це ваші проблеми, або ж ви просто хотіли збити гроші типу як за ремонт. І після цього він фактично нічого не сказав у відповідь, щось типу тільки ну,..., ну, ну я ж,.. Я поклав трубку.

Всім вдячний за поради

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І по вашим словам я так розумію, що ви прямо кажете - через 3 години, значить ваша вина? Ви не праві..

Я довго сумнівався чи ставити там смайл, думав і так зрозуміло, але все-таки поставив. Видно, не допомогло... зрозуміти, що це

sarcasm.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

by343 а Ви ж,чоловіче,теж були тут на Борді в неприємній ситуації з продажем (чогось там),пам"ятається...Розрулювали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...